Ugrás a kommentre

Gyűjtemények


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

A múltkor töltöttem fel képet a gyűjteményem egy részéről, ezek viszont kimaradtak. :) 

A LEGO-figurák pár hónapja vannak meg, a Darth Vader-maszkot pedig 2005 vagy 2006 karácsonyára kaptam. Az Egyesült Államokból van. :D 

 

sw2.jpgsw1.jpg

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Ilyen Vader sityakom nekem is van, és pont ilyen poros, meg ilyen padlón van. Őőőő... Ugye nem törtél be hozzám? :D 

De bizony! Simán átjutottam a biztonsági rendszereden, nem volt nehéz. Vigyázz, mert a többi SW-s cuccodat is lenyúlom, ha nem szerzel be párat Grievous magna droidjai közül. :D 

 

Amúgy én nem a padlón tárolom, hanem a szekrény tetején, ahogyan a LEGO-figurákat is. Pusztán a fotózás kedvéért levettem őket, mert a padlón könnyebb volt lefotózni. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2017. 12. 21. - 16:31, luke19 írta:

Skywalker fénysebességgel érkezett meg az USA-ból. Hétfőn reggel rendeltem, és ma délután már hozta a futár. Már van EPIV, EPVI 50cm-es Luke-om is, már csak egy öreg Luke kéne, remélem a jövőben adnak ki egyet. 

1LuiSdx.jpg

lvFn853.jpg

Na ez ott van most irigykedem ,hol talaltad

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akinek bejött az EpVIII, és szereti a legókat talán érdekes lehet az alábbi készlet:

 

LEGO-75200-Ahch-To-Island-Training-Box.j

 

1. Szerintem remekül hozza az Ahch-To (mikor jegyzem már meg a nevét basszus) feelinget

2. Van benne kék fénykardos Rey, ami mindig jól jön

3. Remekül kidolgozott kunyhó

4. Elképesztő precizitású Luke

5. Van hozzá PORG!!! :D 

 

Kb. 10.000-ért vesztegetik most, de fog még lemenni az ára, ez tuti. Én olyan 7-8 ezer körül lecsapok egyre majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Donát írta:

Kb. 10.000-ért vesztegetik most, de fog még lemenni az ára, ez tuti. Én olyan 7-8 ezer körül lecsapok egyre majd.

Ezzel én is szemezgetek (életem első lego szettje lenne :D, de lehet szénfagyasztó kamra lesz belőle 6500-ért). Kockashop-on 8ezer, ma küldte nekem is egy Lego gyűjtő barátom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, luke19 írta:

Ezzel én is szemezgetek (életem első lego szettje lenne :D, de lehet szénfagyasztó kamra lesz belőle 6500-ért). Kockashop-on 8ezer, ma küldte nekem is egy Lego gyűjtő barátom.

A szénfagyasztó kamra is tök jó, azt befektetési célból megvettem. Így már 50.000 forint értékben tárolok otthon legót későbbi eladás céljából. :P 

 

A 8000 biztató, lesz még ez úgy is, hogy 8000-rel a szállítás is kijön. :D Remélem. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Jó ideje nem bővült a gyüjteményem. Most viszont hozott a Jézuska egy Chirrut-ot. Az első "zsivány" figurám lett, így most nem tudok ellenállni, lassan jön a csapat többi tagja is.

Jelenleg ez az állás:

WP_20180126_15_11_56_Pro.jpgBaze-nek nem semmi a fegyvere lego kivitelben hátipakkal, mindennel! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Nos egy kicsit legózzunk tovább:

Nagyon megtetszett Ahch To tréning és árban is elég jó (Donátnak üzenem, hogy a kockaaruhaz-ban 7700ft jelenleg!

 

WP_20180214_12_43_01_Pro.jpg

Baromira jó kis szett és mivel volt benne egy tarcsi fénykard markolat, szerintem ez Luke kardja amit az asztalban rejteget a kunyhójában.

Amúgy rendkívül hangulatos és játszható, a gyerekek 2 órára eltűntek vele! (Már megérte! ;) ) Ha két porg lenne hozzá maga lenne a tökély, de így is jó!

WP_20180214_12_44_42_Pro.jpg

 

A következő már valószínűleg csak Al-t és Luke-ot érdekelheti, hisz a Freemaker család kalandjait én úgy látom mi kísérjük igazán figyelemmel itt, de tisztelet a kivételnek!

A család és Naare már tavaly óta megvannak, most csak MOC-vel bővült a csapat.

Ja, még annyit a képről, hogy a baloldali hajó a saját konstrukcióm az itthoni ömlesztett legóból. Elég "Evil-fighter" nem? ;)

WP_20180214_12_41_01_Pro.jpg

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Ezt tök jó látni. :) Egy porgra beneveznék de gondolom szólóban nem kapható. 

Amennyire én tudom, sajna nem. :( Amúgy a szettnek több előnye is van, ami miatt remek vétel lehet gyűjtőknek, gyerekeknek egyaránt:

 

1/2/2018 - 14:28, Donát írta:

1. Szerintem remekül hozza az Ahch-To (mikor jegyzem már meg a nevét basszus) feelinget

2. Van benne kék fénykardos Rey, ami mindig jól jön

3. Remekül kidolgozott kunyhó

4. Elképesztő precizitású Luke

5. Van hozzá PORG!!! :D 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vatera, ebay, jofogas, stb! Lehet majd venni szólóban is előbb utóbb. Csak az ára lesz irreális. 1500-3000-ig tippelem.

Én is tervezek amúgy venni egy pluszt!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.