Ugrás a kommentre

Gyűjtemények


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Nekem volt szerencsém belenézni Tibur Gyűjteményébe. Ő minden neten gyűjthető dologra utazik. Amikor nála voltam több, mint 250GB-nyi Sw-vel kapcsolatos mozgóképe volt. Azóta tuti, hogy több, van.

Egyszerűen hihetetlen ami nála van rengeteg anyag olyan videók, amiket addig és azóta sosem láttam.

 

:shock: Tibi Rulez :twisted:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon el vagyok maradva Tőletek!

Se figurát, se képregényt nem gyűjtök, viszont könyvem nagyon sok van (talán 50 db is).

 

Elég rövid lista lesz.

-epI,II egyenlőre csak videón

-epIV-V-VI SE video

-epIV-V-VI másolt kazin

-4 db nagy poszter (nem újságból halászott) + egy a mostani Popcorn-ból, de azt munkatársam lányától kaptam, mert ezt a lapot nem veszem kb. 12 éve

-Cinema és Vox aktuális számai (na jó, ez nem ér, mert mindkét újságot veszem régóta)

-Clone Wars 1-25 dvd

-meg kb 50 regény, de inkább nem próbálkozom a felsorolással

-gépemen meg szinte semmi (munkahelyen bajos egy kicsit), kivéve SimonZ anyagai, és néhány összehalászott kép

-epI-II-III zenei cd (boltban vásárolt) de tervben van már az epIV-V-VI

 

Tényleg, nem tudja valaki, hol lehet a legolcsóbban hozzájutni az epIV-V-VI zenei cd-hez? Nem lehet egészen véletlenül valahol egyben megvenni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg, nem tudja valaki, hol lehet a legolcsóbban hozzájutni az epIV-V-VI zenei cd-hez? Nem lehet egészen véletlenül valahol egyben megvenni?

 

Van egy hely a neten, ahol lehet rendelni dízsdobozos IV-V-VI filmzenét. itt nézz körül. Az ára elég borsos, de kétlem hogy máshol olcsóbban megkapod.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is azt mondtam. Nagyon levitték az árát. Trilogy soundtrack-ot én 15-ért vettem, amikor kijött. Manapság, már csak 10 pont úgy, mint a DVD.

 

Ez akkor elég baráti ár! Ha arra járok, tuti megveszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi mindenkitől az infókat!!!!

Megnéztem azon a net címen, és majdnem 13000 a 6 cd-s együtt. A MM-ban kapható meg lehet, hogy a 3 cd-s. A hétvégén talán eljutok oda, majd utánajárok. Inkább a 6 cd-s érdekel, de majd csak aug-ban. Most nem jön össze. És érte is lehet menni, nem muszáj kiszállíttatni. Ha a megadott net címen rendelem meg, akkor inkább ezt választom, jártunk már rosszul házhoz szállítással. Sokkal macerásabb néha, mintha érte mennél. Majd beszámolok aug-ban, hogy melyiket vettem meg, hol és mennyiért. Arra viszont kíváncsi lennék, vajon az 1 és 2 cd-s között a különbség hasonló-e, mint az epI esetében.

Én is szeretném inkább eredetiben, a letöltés nálam egyébként sem összehozható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony én is kicsit bosszankodtam, hogy telhetetlen voltan a megjelenéskor. Lehetet volna spórolni.

Én is jártam már így mással :evil:

Szombaton megkuksizom az MM-ben a trilógia zenéjét, hogy akkor hány lemez van a dobozban. Ha meg 6, akkor az tényleg baráti ár.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mindenfélét gyűjtök, amit lehet dvd-n tárolni. Képek, zenék, videók - bármi jó, akár ritkaság, akár nem.

 

A gyűjteményemmel nem szoktam dicsekedni sohasem, főleg nem nyilvános fórumokon, mert abból általában csak baj van. Ha pl. azt mondanám, hogy megvan az összes Insider magazin digitális formában, mindenki elkezdene könyörögni, hogy adjam oda neki. No de akkor pont a rajongás sava-borsa, a várakozás öröme veszne kárba. Milyen jó látni, ahogy szépen lassan dagad a gyűjtemény, egyre több dologgal bővül, esetleg egy sorozat (mondjuk az ősrégi Ewoks rajzfilmsorozat) szépen-lassan teljes lesz. Nagyon szép érzés.

 

Most pl. nagyon fáj a fogam 3 dologra (és remélem nem sokáig):

- 1978-as Oscar-díj átadó

- Celebration 3-as George Lucas kémvideó jobb minőségben

- tv sorozat forgatókönyve

 

No jó, viszonyításképpen itt egy adat: a legutóbb, mikor listába rendeztem a dvd-re kiírt SW videó fájljaimat, 47.770-et mutatott a számláló (fanfilmek, trailerek, making ofok, saját digizésű tv-bejátszáok ezrei, híradórészletek, mindenféle finomság). Mikor belegondoltam, hogy ezek csak az avi, mov, rm, asf és vmw kiterjesztésű dolgok, majdnem megállt bennem az ütő... 8)

 

Az Insider-ről jut eszembe: hamarosan elkezdem feltölteni őket (a megfelelő topikban persze), csak most azon filózom, hogy érdekel-e titeket az Insider elődje, a Bantha Track is, ami a régi epizódok készítését és spekulációit kísérte figyelemmel, vagy csak az új kor magazinjai...?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

csak most azon filózom, hogy érdekel-e titeket az Insider elődje, a Bantha Track is, ami a régi epizódok készítését és spekulációit kísérte figyelemmel, vagy csak az új kor magazinjai...?

 

A többiek nevében nem beszélhetek, de a magam részéről nagyon érdekelne a dolog :57:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most pl. nagyon fáj a fogam 3 dologra (és remélem nem sokáig):

- 1978-as Oscar-díj átadó

- Celebration 3-as George Lucas kémvideó jobb minőségben

- tv sorozat forgatókönyve

 

 

Az Insider-ről jut eszembe: hamarosan elkezdem feltölteni őket (a megfelelő topikban persze), csak most azon filózom, hogy érdekel-e titeket az Insider elődje, a Bantha Track is, ami a régi epizódok készítését és spekulációit kísérte figyelemmel, vagy csak az új kor magazinjai...?

 

Huhh irigylem a problémáidat, hogy ilyenek hiányoznak. 8) :):D

Szerintem nem kell, óvatoskodnod. A kunyerálókat meg simán rázd le. Án sem szeretem, amikor valami ismerősről nem hallok évekig és egyszer szól, hogy ez kéne tőlem, mert tudja, hogy nekem megvan, hát el is küldtem, hogy nincs meg.

Én pl arra vagyok büszke, hogy beszereztem a Kozmosz kiadású regényeket antikváriumokból, Nehéz harc volt. Az meg mégnehezebb, hogy szerezzek a Csillagok háborúja regény első és második kiadásút is.

Egyszer mintha azt mondtad volna, hogy van a 78-as Oscar átadóról videód. 8)

 

Bantha Tracks naná, hogy érdekel. Mindennek nagyon örülök, amit megosztassz becses gyűjteményedből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah hát aki ilyen telhetetlen 8) 8)

Vágatlan 78-as Oscar. Akkor még video sem volt ki vehette fel?

Ha valaki TV-nél dolgozik és az fetette nekik meglehet.

Már itthon az MTV 20éve letörölte amije volt, mert nem volt helye sem tárolni, az újat, sem kazija. Én már kértem tőlük régi dolgokat, és jött a válasz, hogy törölve, meg nincs meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No jó, viszonyításképpen itt egy adat: a legutóbb, mikor listába rendeztem a dvd-re kiírt SW videó fájljaimat, 47.770-et mutatott a számláló

 

Azt a rézfánfütyülő rézangyalát neki! 8) Ez nem semmi! Bár belekukkanthatnék. :shock:

 

Engem is érdekel minden ami SW, bár mostanában a HS-en hozzáférhetőek a Bantha Track-ek, de ettől független rakd fel. 8)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a 80-as évek elején volt egy csomó mindennem.Amit nagyon sajnálok az az Alfa nevü újság azon száma amiben volt egy cikk, hogy hogy készült a Birodalom visszavág.Ez az újság nagyon nagy kincs volt akkor.El nem tudtuk képzelni, hogy készültek a Star Wars filmek.Fogalmunk sem volt, a Blue box-ról pl.Állandóan azon agyaltunk, hogy csinálhatták őket.És ebben az újságban benne volt.

A másik amit sajnálok, hogy eltünt az az EP 4 képregényváltozata.Avval lettem rajongó.Napköziben egy osztálytársam mindig azt nézegette, és mesélt Csubakkáról.Akkor azt sem tudtam ki az.Elolvastam a képregényt, nem nagyon jött be, emlékszem volt benne egy mondat ami a következőképpen szólt(A börtönblokknál játszódó jelenetnél volt): "A rohamosztagosok megvárták , amíg Csubakka ropogósra sütötte őket".Ez a mondat nagyon az eszembe vésődött.Aztán kiderült, hogy a Csillagok háborúja megy a mozikban.Rábeszéltem anyámékat nézzük meg.Megnéztük.A többi meg már történelem.

 

Viszont a Kozmosz kiadású Ep 4 és EP 6 megvan.Akkor megjelenéskor vettem meg őket.A Jedi Visszatér 35 ft volt 85-ben

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No de akkor pont a rajongás sava-borsa, a várakozás öröme veszne kárba. Milyen jó látni, ahogy szépen lassan dagad a gyűjtemény, egyre több dologgal bővül, esetleg egy sorozat (mondjuk az ősrégi Ewoks rajzfilmsorozat) szépen-lassan teljes lesz. Nagyon szép érzés.

Szerintem ezt elsőre nem sok ember hiszi el :wink: Emlékszem amikor még csak tőled tudtam SW képregényt szerezni, párhetente raktál fel egyet. Aztán felfedeztem néhány más forrást és 3 nap alatt letöltöttem szinte az összes Dark Horseos SW comicot. És csak akkor értettem meg, hogy mit akarsz ezzel a a szöveggel, ami majdnem idegronccsá tett, mert én mindig többet akartam. Utána elszállt az egésznek a varázsa. Aztán egyszerr elszállt az egész winchesterem is, kb 10 Gbyte starwarsos cuccal, és itt el is érkeztem ahhoz a részhez amiért elkezdtem írni ezt a hozzászólást:

Van valamilyen biztonsági másolatod/arhiválásod vagy valami a gyűjteményedről? Nekem nem volt semmi pótolhatatlan ritka cuccom, és így is eléggé megviselt az elvesztésük ( azóta nagyrészét újra megszereztem ) Neked viszont elég sok ritkaság van a birtokodban, és mi történik, ha egyszercsak nem olvassa be a gép az egyik DVD-t :)

Bocs, hogy ilyen kérdést teszek fel, de pesszimista vagyok...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A másik amit sajnálok, hogy eltünt az az EP 4 képregényváltozata.

 

Viszont a Kozmosz kiadású Ep 4 és EP 6 megvan.Akkor megjelenéskor vettem meg őket.A Jedi Visszatér 35 ft volt 85-ben

Huhh, a képregény azt csak hírből ismerem. Unokatesóm, aki igazábn élt az SW alatt Mesélte, hogy kicsi volt mikor kapta a képregényt és a ep5-é fekete fehér volt kiszinezte és rajzolt bele. Meg is mondom neki, hogy keresse meg.

 

Kozmosz könyvek, de kár, hogy megszűnt az a kiadó.

Én csak így utólag antikváriumokat járva szereztem be ezeket a könyveket.

Ráadásul az ep4nek mind a két kiadásából egyet.

Ráadásul abból első kiadásút szerezni szinte lehetetlen. Nekem meg először az akadt a kezembe, mikor mondtam ismerősnek majd leszedte a fejem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most kibővíteném a gyűjtemény listám, mivel a hétvégére szert tettem a régi trilógiára dvd-n. Csak írt, nem eredeti, de amíg nem lesz meg a 6 film egy kiadványban, addig tökéletes. Még nem tudtam megnézni az egészet, de belelestem tegnap este. Ami az igazi változás volt, az a hang, mert azért más a videó, és más a házimozi :( Meg azért a kép is sokkal szebb.

 

Szombaton megnéztem a Westend Mediában az epIV-VI filmzene cd-t. Jobban mondva megkézdeztem. A 6 lemezes lett volna kb.13000 körül. De ez csak egy akkori állapot szerint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.