Ugrás a kommentre

Gyűjtemények


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Huh, nagyon köszönöm srácok! Meghatódtam :):)

 

A játék végeredményben egy kártyajáték elméletileg 600 kérdéssel egyformán mind a hat részből. Mindegyik kártyán ezekbl a témakörökből vannak a kérdések: Szereplők / Fegyverek és Járművek / Történelem / Földrajz / Robotok, Teremtmények és Földönkívüliek / Kulisszatitkok. Na, így jön ki a 600 kérdés hat részből (nem tom, hogy ez részenként száz kérdést jelent-e, de meglehet).

JÁrt hozzá egy dobókocka is, melynek oldalaira a Lázadók Szövetségének jelét rajzolták különböző színekben.

Elolvastam a szabálykönyvet is, bár abból egy kukkot sem értettem meg (hozzáteszem, nem voltam teljesen józan, mikor olvastam... hiába, a szülinapok :D)

És mindez egy ízléses háromszögforma műanyag dobozkában, rajta az ep3 marketinges Vader fejjel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedves Mindenki!

 

Az utóbbi időben felkeltették az érdeklődésemet az alábbi cuccok, amikkel még sajnos nem volt alkalmam találkozni:

 

Behind The Magic 2CD

Deleted Magic DVD

 

Ezekre szeretnék szert tenni a segítségetekkel, valamiféle biznisz formájában. :lol:

 

Tudom, hogy itt többeknek megvannak, de nem akarok ajtóstul rontani a privát (üzenet) szférátokba, bízom benne, hogy aki hajlandó segíteni, az úgy is megteszi.

Emilben vagy privátban keressen meg, aki tud segíteni, amit előre is nagyon köszönök.

 

Off:

Már régen gondolkozom, hogy kellene egy "Biznisz" topicot nyitni, amolyan eladom, keresem típusút, néha (ahogy a jelen helyzet is mutatja) jól jönne, de nem tudom zavarna-e egyeseket.

On

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

oecsi75-re gondolsz?

Vele már én is bizniszeltem, ő még asszem a Vaterán is hirdetett.

 

A pénzes dolog csak a 2. megoldás nálam, bízom az itteniekben, hogy sikerül valakivel bizniszelnünk. :lol:

 

Igen, ő az.Megbizható, és viszonylag olcsó.

 

A deleted magic-et lelehet tölteni torrent-ről.Énis onnan töltöttem le.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

oecsi75-re gondolsz?

Vele már én is bizniszeltem, ő még asszem a Vaterán is hirdetett.

 

A pénzes dolog csak a 2. megoldás nálam, bízom az itteniekben, hogy sikerül valakivel bizniszelnünk. :lol:

 

Igen, ő az.Megbizható, és viszonylag olcsó.

 

A deleted magic-et lelehet tölteni torrent-ről.Énis onnan töltöttem le.

 

Esetleg van linked is?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

oecsi75-re gondolsz?

 

Már bocsánat, de én jól t*kön rúgnám az ilyen embereket. A rajongókon nyerészkedik, ráadásul illegálisan. Ennyi erővel bárki csinálhatná ezt, akinek sok SW cucca van. Remélem lebukik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

oecsi75-re gondolsz?

 

Már bocsánat, de én jól t*kön rúgnám az ilyen embereket. A rajongókon nyerészkedik, ráadásul illegálisan. Ennyi erővel bárki csinálhatná ezt, akinek sok SW cucca van. Remélem lebukik.

 

De jó azoknak, akinek nincsen meg pl a ... rész DVDn, vagy a Deleted Magic.Nincs még DVD íróm, ugyhogy nekem kapóra jött a pali.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felemásan állok a témához, mert nagyon is megértem Ody-t.

De ugyanakkor ha máshonnan nem lehet egy-két anyagot megszerezni, akkor mit tegyünk (és most nem a filmek dvd változatára gondolok, hanem esetleg legálisan nem kapható anyagokra) ? Ha önhibánkon kívül vagy korlátozott lehetőségek miatt lemaradtunk valamiről, csak jó lenne beszerezni valahonnan, nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.