Ugrás a kommentre

Gyűjtemények


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Akkor többszörösen megérte beruházni erre a dekorációra. :)

A régi "Alessio"-felnikupakok lettek felújítva/átalakítva. És nem is volt drága, mert egy haverom neje készítette, aki dekor-stúdióban dolgozik.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Teljes áron a brit amazonon 20 font szóval durván 7ezer Ft a kicsik, de eddig mindig 50%-os akcióban vettem őket, kivéve Rey-t őt teljes áron :D A nagyok meg olyan 35 font, de az Inquisitor-t is 12font-ért beszereztem. Sokkal jobban megéri, mint itthon, ahol a kicsik is 10-15ezer Ft körül vannak. Annyi, hogy innen van kb 3-4 ezer postaköltség is, de cserébe baromi gyorsan kihozzák. Múlt héten kedden rendeltem őket, és pl. Poe már azon a héten szombaton megjött, a többi meg hétfőn, és rááadásul 5 csomagban adták fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Teljes áron a brit amazonon 20 font szóval durván 7ezer Ft a kicsik, de eddig mindig 50%-os akcióban vettem őket, kivéve Rey-t őt teljes áron :D A nagyok meg olyan 35 font, de az Inquisitor-t is 12font-ért beszereztem. Sokkal jobban megéri, mint itthon, ahol a kicsik is 10-15ezer Ft körül vannak. Annyi, hogy innen van kb 3-4 ezer postaköltség is, de cserébe baromi gyorsan kihozzák. Múlt héten kedden rendeltem őket, és pl. Poe már azon a héten szombaton megjött, a többi meg hétfőn, és rááadásul 5 csomagban adták fel.

épp akartam kérdezni hol vetted öket németbe s az ebay en sehol nem kapni az 50cm figurákból:))) szép gyöjtemény

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 4 héttel később...

Ma volt egy kis időm, szóval szórakoztam egy picit a gyűjteményemmel. :)

 

ÁRULÁS! A lázadók soraiban megbújó birodalmi kémek kiszivárogtatták a Ghost pontos pozícióját. A Birodalom minden helyi erejét felvonultatva vette blokád alá a hangárt, illetve a közelben tanyázó Darth Vader és a Főinkvizítor is tiszteletét tette:

 

16010311_1374915429196370_1871446559_o.jpg

16009801_1374915475863032_155477087_o.jpg

15992319_1374915519196361_824367609_o.jpg

16010521_1374915535863026_1683676547_o.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem lesz folytatás amiből kiderül hogy a szellemesek hogyan ússzák meg a dolgot. :D

Majd lefotózom a folytatást is. :D

 

Mármint a birodalmi túlerő végett? Mert ahhoz kicsit kevés ott a birodalmi. :D:evil:

De nagyon klassz. A robogók nekem is megvannak. :)

Szimplán számbeli fölényre gondoltam. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár figurával bővült a gyűjteményem az elmúlt 2 hónapban. További képeket ide tettem még fel.

 

120cm-e első rendi rohamosztagos

2dLZ1ot.jpg

 

79cm-es OT rohamosztagos

7lM9UHM.jpg

 

79cm-es K-2SO

6W3Qw78.jpg

 

45cm-es Jyn Erso

tqqCYBA.jpg

 

48cm-es Death Trooper

tQC64Fw.jpg

 

45cm-es Darth Maul

v55nFVM.jpg

 

45cm-es Finn

S7SDhxx.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most az infinity 3.0 figuráira álltam rá. Nagyon ötletesnek és szépnek tartom a megjelenésüket.

Megvan:

-Darth Maul

-Sabine

-Luke és Leia

-Boba Fett

-Anakin és Ahsoka

Úton van:

-Rey és Finn

-Kylo

 

Ha érdekel valakit lefotózom! :)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most az infinity 3.0 figuráira álltam rá. Nagyon ötletesnek és szépnek tartom a megjelenésüket.

Na én ma kaptam Ahsoka és Skywalker ,kibontom és ez egy X-box játék hoz tartozó valamik eddig nem gyüjtöttem ,de amint látom a figurákat elektromos táblára helyezve a bennük lévö csippel a karakterrel játszol egyedül vagy párban ,most kezdhetem ezt is gyüjteni

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na én ma kaptam Ahsoka és Skywalker ,kibontom és ez egy X-box játék hoz tartozó valamik eddig nem gyüjtöttem ,de amint látom a figurákat elektromos táblára helyezve a bennük lévö csippel a karakterrel játszol egyedül vagy párban ,most kezdhetem ezt is gyüjteni

Én csak a figurákért gyűjtöm. Nagyon tetszenek. Megjöttek az ep 7-esek is.

De kicsit elkéstünk, mert kifutó dolog. Egyre kevesebb helyen kapni..

amúgy Luke/Leia duóhoz nekem is megjött a scan talp, sőt még maga a játékszoftver is ps4-re.. egyelőre nincs ps4-em..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem érdekelnének. :)

A sötét oldal:

DSCN0740.jpg

TCW:

DSCN0741.jpg

SAGA:

DSCN0742.jpg

a 3 "zabigyerek" (őket nem vettem volna meg magamtól: Finn Rey-jel volt összecsomagolva, Boba az ikrekhez járt akcióban, Sabine-t meg a lányom sírta ki. :) )

DSCN0744.jpg

 

Tervben van még Vader és Yoda beszerzése..És akkor remélem le tudok állni.. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.