Ugrás a kommentre

Gyűjtemények


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Jól néznek ki. :) Hányszor megfogadtam már én is, hogy leállok a figurák vásárlásával. :D

Ebben a formában azért tetszenek nagyon, mert bár valahol a TCW és Rebels külső jegyeit hordozzák magukon, mégis közös nevezőre hozta az egész jelenlegi kánont, és nagyon jól néz ki mindenki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Több mint egy évnyi ácsingózás után végre (végre, végre!) megvettem Kanan siklóját:

 

maxresdefault.jpg

 

Kérdezhetnétek, hogy miért vártam ennyit, elvégre nem egy ökör ára (8000-9000, attól függ, hol nézi az ember), de valahogy mindig úgy hozta az élet, hogy nem tudtam megvenni. Igaz, volt, amikor azért, mert egy nagyobb hajót (MF) választottam helyette.

 

Na de most! :) Imádom ezt a készletet, mert 100%-ig Rebels kompatibilis. Annyira jó, hogy Kanan birodalmi készleteket csakliz el, és emiatt üldözőbe veszik, teljességgel játszhatóvá teszi a szettet, és bővíti a a Rebelses legós készletek mélységét. Így most már újabb járművel, eszközökkel és ellenségekkel bővült a Rebelses csapat!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szééép! Erre én is ácsingózok, főleg, mert Ezra robogója már megvan (és ahhoz járt rohamoszi robogó is, meg Sabine is, így a Spark of the Rebellion robogós üldözésének egy része már megvan). Persze, én még a Ghostra is ácsingózom. Mondjuk a novemberi kiállításról tegnapelőtt pakoltam ki, és most jöttem rá, hogy lassan már egy robogó méretű szettet sem tudnék hová tenni (tényleg már csak egy ekkora szettnek van hely). Ugyan most bővítettem a szoba tárolókapacitását egy új szekrénnyel, de arra a könyvek mennek. Szóval lehet nem is baj, hogy az elmúlt három évben nem tudtam újat venni. Pláne nagyot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na de most! :) Imádom ezt a készletet, mert 100%-ig Rebels kompatibilis. Annyira jó, hogy Kanan birodalmi készleteket csakliz el, és emiatt üldözőbe veszik, teljességgel játszhatóvá teszi a szettet, és bővíti a a Rebelses legós készletek mélységét. Így most már újabb járművel, eszközökkel és ellenségekkel bővült a Rebelses csapat!

Gratulálok hozzá! És tényleg szoktál vele/velük még játszani? :) Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Ez a tank nagyon pöpec. Én is sajnálom, hogy a TCW-be nem került bele, pedig adta magát.

A Vaderes is jó, kicsit jobban kidolgozott, mint az elődje, meg gazdagabb a figurakészlet.

Dzséjt, létezik, hogy nem láttad a tankos szett jobb alsó sarkát? Aayla... :love:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De, láttam, csak nekem van már Aayla Secura minifigem, ráadásul kiemelt helyen, a kulcscsomómon lóg. :)

Mondjuk nem lesz rossz, ha egyszer külön is meglesz (azért végre nem csak turbo tankhoz mellékelik), mert akkor a kis Jedi kontingensem mellé is odaállhat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De, láttam, csak nekem van már Aayla Secura minifigem, ráadásul kiemelt helyen, a kulcscsomómon lóg. :)

Mondjuk nem lesz rossz, ha egyszer külön is meglesz (azért végre nem csak turbo tankhoz mellékelik), mert akkor a kis Jedi kontingensem mellé is odaállhat. :)

Én meg azt hittem, veszel ötöt és csinálsz belőlük egy Aayla klón Jedi különítményt. :D Azokat biztos nem tudná Palpi lecsapni kis rejtekhely ide vagy oda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Mivel az előző polcok megteltek, új helyet kellett találnom a Legends könyveknek. További 30-40 könyv erejéig megteszi, és szerintem nem is mutatnak rosszul. :) Bár lassan jobban hasonlít egy könyvtárra a szoba, engem nem zavar. :D

 

IMG_20170826_002814.jpg

 

IMG_20170826_002829.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.