Ugrás a kommentre

Gyűjtemények


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Van valamilyen biztonsági másolatod/arhiválásod vagy valami a gyűjteményedről? Nekem nem volt semmi pótolhatatlan ritka cuccom, és így is eléggé megviselt az elvesztésük ( azóta nagyrészét újra megszereztem ) Neked viszont elég sok ritkaság van a birtokodban, és mi történik, ha egyszercsak nem olvassa be a gép az egyik DVD-t :D

Bocs, hogy ilyen kérdést teszek fel, de pesszimista vagyok...

 

Hehe, most volt pont egy alaplap cserém, ezért 15 dvd-nyi SW cuccot kellett kiírnom egy nap alatt (hogy a hülye Windows-t újra fel tudja tenni), és akkor megláttam a szinte a teljes gyűjteményem 2 kis oszlopba rendezve az ágyon. Elég kiábrándító volt, mondtam is a Kedvesemnek viccesen, hogy nézd csak, ezért a kupacért itt sokan sokat adnának. Nem tudom, talán kéne nekik szép tokokat csinálni, vagy valami, de úgy magukban elég furán festettek.

Egyébként nincs semmi biztonsági másolatom, remélem, hogy nem lesz gond a visszaolvasással, bár most, hogy mondod, tényleg kéne gondolni ilyen esetekre is, főleg ha már csak 100 Ft egy TDK... :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Mivel itt volt szó róla, ide írok. Hétfőn sznapom alkalmából megvettem az epIV-V-VI filmzenét. A Westend MM-ben a 6 lemezes változat volt 12.990.- Ft-ért.

Bővebben a filmzenés topikban írok majd.

És ezzel most bővült a gyűjteményem. Most már nem ártana azt a hozzászólást átszerkeszteni :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megettem néhány "csipszet" mostanában, és összegyűlt kb 10 db Chio ep3 kártyám, ha valaki gyűjti keressen meg, szivesen odaadom.

 

 

a Tetkókal hogyálsz?Én gyüjtöm de még legalább a fele kéne még.Van amiből több is van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a tetkókból 6 hiányzik és a kártyákból 3.

Az F, G, H.

 

 

Aszem valameik megvan majd megnézem.tetkóból vabn Vaderes kiengedett kardal.De hogy miből va kettő majd megnézem mert jelenleg Édesjó agyám van gépnél és csak besliszótam kicsit fórumozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde Boldog születésnapot!

 

Köszönöm szépen!!!

Most jöttem vissza szabiról, eddig nagyon szomorú voltam e tény miatt (kivéve, hogy végre újra géphez jutok, és itt lehetek ), de ezt olvasva igazán szép lett a napom :lol::) Köszönöm !!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A könyveim, 10 könyvem nincs rajta, mert kedves ismerőseim mindig megtalálnak, ha kölcsön kell valami. :)http://coceplant.uw.hu/konyvek.jpg

 

Szép gyűjtemény. Albumom nincs. Ha hozzáadom a Tieidhez a 10 hiányzó könyvedet, lehet, hogy annyi lenne nekem is kb. Majd megszámolom ma.

Egyébként van 4 könyvem, ami nem egészen az enyém, kölcsönbe kaptam. Csak még mindig nem adtam vissza. A srác, akitől kaptam, nem foglalkozik már velük, van olyan könyvem is, amit közben ajándékba adott nekem.

A Múlt kísértete és a Jövő látomása van. Néha szoktam látni Pesten antikvárban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A könyveim, 10 könyvem nincs rajta, mert kedves ismerőseim mindig megtalálnak, ha kölcsön kell valami. :)http://coceplant.uw.hu/konyvek.jpg

 

Szép gyűjtemény. Albumom nincs. Ha hozzáadom a Tieidhez a 10 hiányzó könyvedet, lehet, hogy annyi lenne nekem is kb. Majd megszámolom ma.

Egyébként van 4 könyvem, ami nem egészen az enyém, kölcsönbe kaptam. Csak még mindig nem adtam vissza. A srác, akitől kaptam, nem foglalkozik már velük, van olyan könyvem is, amit közben ajándékba adott nekem.

A Múlt kísértete és a Jövő látomása van. Néha szoktam látni Pesten antikvárban.

 

Hát itt Debrecenben nem szoktak lenni, meg az online antikváriumokban sem nagyon. És milyen árakat szoktak elkérni értük?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy a 10 könyv, ami hiányzik a képről:

Zsiványkommandó; Wedge játszmája; A Krytos csapda

Új rend; Sötét oldal; Az Erő bajnokai;

Making of Episode I

Egy új remény; A Birodalom visszavág; A Klónok támadása

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát itt Debrecenben nem szoktak lenni, meg az online antikváriumokban sem nagyon. És milyen árakat szoktak elkérni értük?

 

Mostanság nem tudom, mibe kerülnek. A Múlt kísértetét kaptam ajándékba, a Jövő látomását eredetiben vettem, amikor megjelent. Az antikvár árát ezért nem tudom. Nem járok minden héten Pestre, de ha megyek, és látom valamelyiket, megnézem. Sőt, ha tűrhető áron van, akár megveszem Neked, ha érdekel. De ez akár hónapok kérdése is lehet, meg elég messze is laksz. Nem szoktál a környéken járni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy a 10 könyv, ami hiányzik a képről:

Zsiványkommandó; Wedge játszmája; A Krytos csapda

 

Pont az X-Wing sorozat van nálam kölcsönben :)

 

Ki tudja, tán a könyveim bejárják az országot, csak nem tudok róla? :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ha hónapok kérdése, és még mindig aktuális, akkor megköszönném. :)

 

Azért hónapok, mert sose lehet tudni, hogy mikor látom meg valahol. Ha meg tudod szerezni közben, akkor írd meg itt, addig meg nézem, hátha rájuk bukkanok valahol. Az eljuttatást meg akkor majd megoldjuk valahogy.

 

Ki tudja, tán a könyveim bejárják az országot, csak nem tudok róla?

 

Ezek biztos nem Tőled valók :lol:

A srácnak megvoltak már 2000 előtt is, és nálam már kb 2,5 éve vannak. Ideje lenne már visszaadnom 8)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért hónapok, mert sose lehet tudni, hogy mikor látom meg valahol. Ha meg tudod szerezni közben, akkor írd meg itt, addig meg nézem, hátha rájuk bukkanok valahol. Az eljuttatást meg akkor majd megoldjuk valahogy.  

 

Ki tudja, hónapok múltán talán fórumtalit is szervezünk, és ott megoldjuk az átadást. :))

 

A srácnak megvoltak már 2000 előtt is, és nálam már kb 2,5 éve vannak. Ideje lenne már visszaadnom  8)

 

Áhh, haggyad, minek annyira sietetni a dolgot? :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.