Ugrás a kommentre

Gyűjtemények


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

9 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Azé' a kis sz*ré'? :lol:

Úgybiz! Ránéztem neked. Ebay legolcsóbb jelenleg egy francia eladótól 2700-ra jön ki postával együtt. De az egy másik verzió! Szürke a melle! Az UCS Falconhoz- 75192-es szett-voltak kedvesek kettőt adni. Negyedmillió forintért. Azthiszem nem csoda, hogy a kunyhóhoz csak egy járt. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
2018. 02. 14. - 20:14, Donát írta:

Köszi Csoli a tippet! :) Jól néz ki, kapós kis cucc, a Müllerből 10.000-ért is simán elvitték, mint a cukrot.

Jelenleg már csak 6640 ft az Ahch To tréning! Ez már nagyon kedvező, tekintve a tartalmát!

https://www.kockaaruhaz.hu/lego/lego-star-wars/75200-lego-star-wars-ahch-to-island-trening-75200.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Az eslő igazi nagy sw szettem! Íme a folyamat:

WP_20180410_09_36_42_Pro_2.jpg

WP_20180410_10_03_25_Pro_2.jpg

WP_20180410_11_29_06_Pro.jpg

WP_20180410_17_51_35_Pro.jpg

 

Igazi élmény volt kirakni, külön öröm, hogy ma érkeztek meg az extra porgok is!

Nettó 6 óra volt az építkezés, el sem merem képzelni mi meló lehet az UCS Falcon...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Nincs. Taglaltam már párszor, hogy ez az EU-s vltozat. A Zsiványon sincs ugye.. Ezért hittem benne sokáig, hogy a TLJ-n sem lesz..De nyilván rám kellett cáfolnia az importőröknek, vagy a sorsnak. Egyébként természetesen jobb logóval, ez nem panasz! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem bírtam tovább (nem is értem, eddig hogy bírtam?) és beszereztem az 1-6. részt steelbook formában, valamint a The Last Jedi című tökéletes SW alkotást. :D A szombati napot nem is kérdés, minek szentelem. A borítója is ennek lett a legjobb. Rey, ráadásul fémhatású, kék fénykarddal. :love:  A fémdobozos verzió kifogástalan, minőségi darab, teljesen más élmény kézben tartani, mint a papírtokot. 

Már csak az O-ringes Rogue One-t kéne lecserélnem, valamint beszerezni az Ep7-et és a Csoli-féle mágneses egységesítőket. :) 

 

Nem a legjobban sikerült képek (a lelkesedéstől izgatottan készültek), de azért megosztom őket én is. :P 

 

gmkwg2ca48l27avjo49c.jpg 

 

ahzk0qcdmx40elj02dli.jpg

 

h29bmf6ajpu5bfq2xu0q.jpg

 

l14uo2xm6kbbninvmm5p.jpg

 

ki12ngjay9172nxpyp3f.jpg

 

delprffxgt2h2d5xkm2q.jpg

 

a33tew8r9s3hkujmk94a.jpg

 

70a87826rvr3x32bmze2.jpg

 

j6xw7edm5zfxaaqj5983.jpg

 

ncqa8glgtxrt4rgsfbnb.jpg

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Isten hozott a klubban Sky! Az uccsó jedik gerincét nézd meg kôzelebbről a kedvemért!

Az illesztése lehetne pontosabb nem? A jobb oldalon egy negyed milivel több hely van, mint a balon. Ja és az alsó részen kb 1.5 cm-t nem ért ragasztás. Tehát kb körömmel alá lehet nyúlni, illetve nyomkodva is érezhető, hogy rugalmas.

Kiváncsi vagyok a Tédre, mert az enyém és az unokatesómé is ilyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Valóban, jobban megnézve az enyém is ilyen. De ez legyen a legnagyobb "gond" a kiadással :)  

Igen, úgylátszik akkor kijelenthető, hogy mind ilyen. De az egységmágnessel ez pont eltüntethető!

Apropó, megrendelted már?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ebay:

https://www.ebay.com/itm/Spine-Magnet-for-The-Last-Jedi-TFA-Rogue-One-to-match-Star-Wars-1-6-Steelbooks/322801178993?hash=item4b28731971:m:mTGORrsReG6V1gozQm9b2yQ

 

És van gördítősáv, hogy melyik filmekhez kéred! A posta olcsó, viszont lassú volt. Majd egy hónapba telt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.