Jump to content
lokatelli

Gyűjtemények

Recommended Posts

Enyémek 45, és 80 cm magasak, valamint nem ennyire részletgazdagak.

2 órával ezelőtt, luke19 írta:

Enyémek 45, és 80 cm magasak, valamint nem ennyire részletgazdagak.

Ez Hot Toys, azért ilyen részletgazdag.

Ma érkezett meg ez a Black Series Luke Skywalker Ahch-To Island figurám. Azért remélem éjjel nem próbálja a könyveket felgyújtani. :hehe:

7yeTRH3.jpg

• Vicces 4
  • Tetszik 3

2 órával ezelőtt, luke19 írta:

Ma érkezett meg ez a Black Series Luke Skywalker Ahch-To Island figurám. Azért remélem éjjel nem próbálja a könyveket felgyújtani. :hehe:

7yeTRH3.jpg

Szerintem figyeltesd pár hűséges porggal, vagy Rey-el.:D Amúgy könyvből mennyi van?

1 órával korábban, Iqvi írta:

Szerintem figyeltesd pár hűséges porggal, vagy Rey-el.:D Amúgy könyvből mennyi van?

Szukits kiadó féle összes kánon kivéve a filmregények + képregények

2 perccel korábban, luke19 írta:

Szukits kiadó féle összes kánon kivéve a filmregények + képregények

Kösz a választ. Nekem is eddig megvan minden, de filmregénnyel és képregényekkel is büszkélkedik a gyűjteményem.

4 perccel korábban, Iqvi írta:

Kösz a választ. Nekem is eddig megvan minden, de filmregénnyel és képregényekkel is büszkélkedik a gyűjteményem.

Ja rosszul fogalmaztam a képregények megvannak természetesen:kylo:

Nézzétek, barátom mivel lepett meg ma! :D:psycho:Nem bírta ki szülinapomig, bár van egy olyan érzésem, hogy direkt May the Fourth-ra időzítette :D

59347677_10211031089971864_8592815007522

Legújabb szerzemény. Instant szerelem volt. :kiss: :vader:

vader3.jpg

vader2.jpg

vader1.jpg

• Like 4
  • Tetszik 3

Posted (edited )

A Barbie cég Star Wars témájú babákkal rukkolt elő.

OWCzTzQ.jpg

Asszem ez a kép jól van így mert hivatalos. Például a cég twitter-én is fenn van.

Edited by Rog
  • Vicces 1
  • Zavaros 2
  • Tetszik 2

Akinek zavaros az alsó mondatom az olvassa el például a véleményes topik utolsó kommentjét. Abból kiderül hogy mire utaltam vele. Igaz tágabb értelemben vettem annak a szövegét.

"A magyarországi bemutató 40. évfordulója alkalmából The Fans Strike Back - Csillagok háborújacímmel kiállítás nyílik a Bálna Budapestben a legendás filmsorozatról. A tárlat szeptember 15-től december 31-ig látható."

Itt a honlap:
https://csillagokhaborujakiallitas.hu

• Like 3
  • Tetszik 2

14 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ezek full eredeti kellékek? 

"A tárlat elemei hivatalos és gyűjtői darabok, illetve profi művészek és szakemberek egyedülálló munkái, de különleges audiovizuális effektek is felelevenítik a Csillagok háborúja ikonikus világát."

https://offmedia.hu/aztaaa/csillagok-haboruja-kiallitas-nyilik-budapesten-a-filmszeria-40-evforduloja-alkalmabol

2019. 09. 02. - 20:42, Ody Mandrell írta:

Tehát van bennük olyan is amit a filmekben felhasználtak.

"Ez a kiállítás semmilyen módon nem kapcsolódik a Disney Enterprises, Inc., a Lucasfilm Ltd, LLC, a Lucas Licensing Ltd., a Lucas Entertainment Company Ltd. LLC vagy a The Lego Group TM. A felhasznált képek a kiállításhoz tartozó magángyűjtemények reprodukciói."

Posted (edited )
2019. 09. 06. - 12:28, Donát írta:

"Ez a kiállítás semmilyen módon nem kapcsolódik a Disney Enterprises, Inc., a Lucasfilm Ltd, LLC, a Lucas Licensing Ltd., a Lucas Entertainment Company Ltd. LLC vagy a The Lego Group TM. A felhasznált képek a kiállításhoz tartozó magángyűjtemények reprodukciói."

Csak szerintem magyartalan ez az egész szöveg?

Mi nem kapcsolódik mihez? A kiállítás a felsorolt cégekhez, vagy a felsorolt cégek a kiállításhoz?

Hová lettek a szavak végi viszonyragok , a "hoz", a "hez", és a "höz", amik ezt világossá tennék?

Most akkor a képek a reprodukciók vagy a kiállított magángyűjtemények?

Milyen magángyűjtemények? Elvileg ezt az egészet egy ember gyűjtötte össze.

Most akkor ez a kiállítás egy emberé vagy több ember gyűjteménye közösen kiállítva?

Edited by HeirToGrievous

Elég kaotikus annyi szent. Szerintem az a lényeg, hogy ez egy replika kiállítás, nulla eredeti darabbal. 

Szerintem, még ha nincs is benne eredeti, akkor is bőven megéri elmenni rá. Úgyis a látvány a lényeg, meg a hangulat.

43 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Szerintem, még ha nincs is benne eredeti, akkor is bőven megéri elmenni rá. Úgyis a látvány a lényeg, meg a hangulat.

Én tervezek is rá elmenni, de ha már ott leszek útbaejtem a képregény börzét is.

Szerintem csoda, hogy van egy ilyen kiállítás is egyáltalán Magyarországon. Biztos, hogy nem lesz olyan, mint az Identites, de azért elmegyek rá. Pedig láttam én már számtalan eredeti kelléket az Identitesen, Celebration 2016-on, LA Disneylandben. Szóval szerintem azért érdemes elmenni rá.

Nekem az a fura, hogy a Disney elvileg ezt engedi. Vagy továbbítják nekik a belépőket? Vagy az egész fű alatt megy? Mert akkor a fenti szöveg nem fogja felmenteni a szervezőket a jogi felelősség alól...