Ugrás a kommentre

2x07 - Legacy of Terror


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A zombi geonosisik most akkor a férgek miatt voltak zombik, vagy a királynő tudata miatt?

Mindkettő. A férgek képesek átvenni az uralmat a test fölött, de gondolom a királynő valószínűleg telepatikus, és így tudta irányítani a férgeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindkettő. A férgek képesek átvenni az uralmat a test fölött, de gondolom a királynő valószínűleg telepatikus, és így tudta irányítani a férgeket.
Így van. Karina említi is Obinak, hogy el fogja nyelni őket és a gondolataik az ő gondolatai is lesznek. Azért mekkora hatalom lett volna, ha egy Jedire rá tud kapcsolódni? Zombi Jedi hadsereg. Hogy hangzik? ;) Egyébként elképesztő milyen sikere volt külföldön a résznek! Az IGN kritikusa pl. 9 pontot adott rá. De szinte nem is olvastam negatívumot róla. :D Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért kéne? Az eddigi legjobb rész :D
Minél többször nézem annál jobban tetszik. ;) Az egyik legjobb rész, amikor a két klónt visszaküldi Obi a felszínre és az egyikük megkérdezi, hogy ugye csak a szél fúj. :D Az egész hangulat nagyon klausztrofób, ami különlegesnek számít az SW -ben. Mindig nagy terek adtak hátteret az eseményeknek, itt meg be vannak zárva fél méteres sötét alagutakba. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van. Karina említi is Obinak, hogy el fogja nyelni őket és a gondolataik az ő gondolatai is lesznek. Azért mekkora hatalom lett volna, ha egy Jedire rá tud kapcsolódni? Zombi Jedi hadsereg. Hogy hangzik? ;) Egyébként elképesztő milyen sikere volt külföldön a résznek! Az IGN kritikusa pl. 9 pontot adott rá. De szinte nem is olvastam negatívumot róla. :D

Zombi Jedik? Hogy lehetnének zombik, ha egyszer nem halottak? Inkább csak agymosott Jedik. :D De ez tényleg elég veszélyes lenne.

Meglepő, hogy egy kritikus ilyen jól értékelte, azok mindig finnyásabbak szoktak lenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zombi Jedik? Hogy lehetnének zombik, ha egyszer nem halottak? Inkább csak agymosott Jedik. :D De ez tényleg elég veszélyes lenne.

Meglepő, hogy egy kritikus ilyen jól értékelte, azok mindig finnyásabbak szoktak lenni.

Jó persze nem zombik, hisz nem halottak. ;) De akkor is azért egy Jedi elméjét uralni nem egyszerű feladat. Nem is értem, hogy gondolta ezt Karina.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó persze nem zombik, hisz nem halottak. ;) De akkor is azért egy Jedi elméjét uralni nem egyszerű feladat. Nem is értem, hogy gondolta ezt Karina.

Vagy nagyon elszámította magát, vagy azok a kukacok tényleg képesek még egy Jedit is uralni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kukac is az Erő része, nem? Akkor amint beléjük mászik, a Jedi az Erővel még tehet valamit :)
Különös egy féreg az. Obi nem hiába vadászott annyira rájuk. Sajnos a végén csak Anakinnak a csizmatalpán maradt egy kis nyoma. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Különös egy féreg az. Obi nem hiába vadászott annyira rájuk. Sajnos a végén csak Anakinnak a csizmatalpán maradt egy kis nyoma. :D

Legalább nem tűnt el nyomtalanul :)

Amúgy mi lehetett abban a dobozban, ami leesett Poggle utánfutójáról? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legalább nem tűnt el nyomtalanul :)

Amúgy mi lehetett abban a dobozban, ami leesett Poggle utánfutójáról? :)

Ez jó kérdés. Szerintem csak annyiból volt érdekes, hogy elvezesse az őt követő Jediket a templomhoz, bár úgy tűnt véletlen esett le. Poggle rögtönzött. Az is elég para volt ahogy az AAT haladt a homokviharban, kis fényekkel kivilágítva. OM7 szerintetek miért adta meg magát a homokviharban? Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem eltömődtek a csuklói a homoktól, meg talán az elektronika sem díjazta.
Rosszul írtam, OM5 volt a jelzése. A társa jobban bírta. Egyébként mi a helyzet a harci gépekkel ilyen téren? Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A valóságban, ha csak nem made in Russia van rájuk írva, akkor ugyanúgy bekrepálnak, mint szegény OM-5 (ő biztos made in Taiwan :) ). De szerintem az SW-ben sem sem bírhatják túlnyomó részt az ilyen megpróbáltatásokat, ha tényleg nem direkt ilyen körülményekre építették őket. Elég csak emlékezni az ep2-ből arra a részre, mikor Anakinék LAAT/i-ja belekevert a visszazuhat gömbhajó által keltett homokviharba. Az nem lehetett egy igazi viharhoz képest erős szél, mégis hogy imbolygott. Egy erősebb szélvihar a LAAT/i-kat tuti leszedné az égről (már csak azért is, mert aerodinamikailag azok a gépek kész pofánvágások... kb. olyan áramvonalasak, mint egy tégla :) ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy mi lehetett abban a dobozban, ami leesett Poggle utánfutójáról? :)

Ez már bennem is felmerült. Vajon csak az értékeit mentette, mint előtte a Rylothon az a másik szepi vezető?

 

A valóságban, ha csak nem made in Russia van rájuk írva, akkor ugyanúgy bekrepálnak, mint szegény OM-5 (ő biztos made in Taiwan :) ).

Off

Erről most eszembe jutott Ewanék első motoros útja, ahol az ázsiai terepen (Kazahsztánban vagy az orosz részen, már nem emlékszem pontosan) tönkrement az operatőr motorja, és beszereztek egy helyi járgányt :D Jobban bírta az utat, mint a böhöm BMW-k :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kukacok nekem azért nem teljesen logikusak, mert egyrészt miért tartanák távol a királynőtől, ha csak ott tudják használni őket (csak ott tudják egyébként?), másrészről annyi dobozban jó sok kukac elfér :) De hát nem minden a logikán alapszik :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár az epizód zeneileg különösebben nem kiemelkedő darab, érdemes megfigyelni azt a rövid zongora témát, amikor megtalálják Buzz holttestét, nagyon misztikus! :) Jah, és amikor vonszolják a zombik Luminarát, és próbál megszökni iszonyat hangulatos, hogy csak a bilincse kelt fényt az alagútban.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár az epizód zeneileg különösebben nem kiemelkedő darab, érdemes megfigyelni azt a rövid zongora témát, amikor megtalálják Buzz holttestét, nagyon misztikus! :) Jah, és amikor vonszolják a zombik Luminarát, és próbál megszökni iszonyat hangulatos, hogy csak a bilincse kelt fényt az alagútban.
Én mindig is imádtam ez ta fajta zenét mert itt még inkább a hangulatkeltés a feladata (pl. az EPIII -as témák közül ilyen a Palpatine's Teachings). Ezek a legjobbak. :| Erre a fénybilincsre már én is felfigyeltem és óriási! Azzal kiegészítve, ahogy Luminara amikor felpillant imbolygó Geo zombikat lát. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

További érdekesség, hogy a Wookieepedián továbbra sem tüntették fel Karina halálának időpontját. Talán nem is halt meg, és csupán örökre eltemették? Mert a templom összeomlásakor én úgy látom, hogy csak elé esnek szikladarabok, de magára a királynőre nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért kéne addig ilyet feltűntetni amíg nyitott az egész TCW?
Ha vége lesz akkor se feltétlen szükséges lezárni Karina sorsát. Beomlott a barlangja és kész. Lehet, hogy volt hátsó kijárat, de az is lehet, hogy meghalt. :) Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.