Ugrás a kommentre

Előszilveszteri kvíz


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Dodona kikapja a doboztból, átadja Leianak, Leia Hanra aggatja, majd Dodonna újabbat kap ki a doboztból, azt meg Leia Luke nyakába aggatja.

Hmmm... v sok.0 verzió. Dodonna elveszi a statisztától a medált, Leia kezébe nyomja, az felaggatja Han nyakába. Dodonna elveszi b statisztától a medált, Leia kezébe nyomja, az Luke nyakára aggatja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a formát évszázadokkal ezelőtt, a Klónok Háborúja idején fejlesztették ki. A Demokraták stílusa néven is ismerték, mert ez a forma tartalmaz mindegyik másikból némi motívumot. A Niman stílust rengeteg olyan technikát használ, amit sok Jedi feleslegesnek és megerőltetőnek tartott, ezért kevesen alkalmazták ezt a formát. Utolsó ismert mestere Rondar Sandraider.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Forma 6 (Niman: "A Rankor útja", vagy "A Diplomata Forma") megkísérelte egyensúlyba hozni az összes fénykard küzdelmi elemet, kombinálva a technikákat azokból a formákból, amelyek korábban jöttek létre, egy kevésbé intenzíven igényes küzdelmi stílusba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Forma 6 (Niman: "A Rankor útja", vagy "A Diplomata Forma") megkísérelte egyensúlyba hozni az összes fénykard küzdelmi elemet, kombinálva a technikákat azokból a formákból, amelyek korábban jöttek létre, egy kevésbé intenzíven igényes küzdelmi stílusba.

Bocs, így helyes:

 

A Forma 6 (Niman: "A Rankor útja", vagy "A Mérsékelt Forma") megkísérelte egyensúlyba hozni az összes fénykard küzdelmi elemet, kombinálva a technikákat azokból a formákból, amelyek korábban jöttek létre, egy kevésbé intenzíven igényes küzdelmi stílusba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocs, az előző kérdésnél rosszul számoltam. :D Dzséjt a nyertes.

Én csak arra gondoltam, hogy két karddal vívnak, de most nézem, hogy más jelentése is van. Tiéd a pont, Oldie. :P

 

10. Miféle „meglepetéseket” tartogat Jango Fett Obi-Wannak az aszteroidamezőben?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.