Ugrás a kommentre

Kellemes Karácsonyt!


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!

 

 

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok minden kedves fórumozónak és olvasónak. Idén Jar Jar-t hívtam segítségül, hogy tolmácsolja a galaxis népeinek szánt ünnepi üzenetet.

 

Szmátrijtye Jedi

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem most már végre én is Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánhatok, mert kész a rajzunk! :)

Ezen a rajzon Magyarország 37 grafikusa dolgozott, hogy még több színt vigyen ebbe a csodás napba. ;)

Remélem mindenkinek tetszeni fog, és aki megtalálja az enyém, az extra puszit kap. XD

Marha nagy a felbontása szóval...

hh.kepregeny.net/FTP/ASC24.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, ahogy ígértem, ma is (pár nappal később) kellemes karácsonyt kívánnék... de előtte...

 

Previously on Saga Fórum...

 

2005 karácsony

 

Krande: "BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!"

Obi1: "És tripla Whiskey-t mindenkinek!"

Ody: "Belétek is"

Obi1: "Inkább ünnepekkor félédes/édes pezsgő"

Dzséjt: "Ejj, én mindkettőt szeretem."

Miss: "Egyébként mai nappal pont fél éve vagyok itt a fórumon, és nagyon örülök, hogy ezt a fél évet Veletek tölthettem"

 

2006 karácsony

 

Obi1: "BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!"

Oldie: "Fenyőtűujjbafúrodásmentes Boldog Karácsonyt mindenkinek"

Coce: "Chewbacca is üdvözletét küldi, csak a billentyűzetet még nem tudja használni: Rrrruuooooáááárr. Roár. ROár."

Coce: "most pont egy éves ez a topic. A SAGA FÓRUM fájásai megkezdődtek"

Ody: "Nem inkább Krande fájásai? Ő szülte..."

Krande: :)

 

2007 karácsony

 

Obi1: "Boldog Karácsonyt és Kellemes Ünnepeket mindenkinek! "

Donát: "Azt hiszem, most már teljességgel hozzánőtt az ünnepekhez, hogyha karácsony, akkor Star Wars Saga fórum "

Ody: "Az ünnepi topikra korlátozódjunk, ha kérhetem. :D"

Donát: "Mivel 2 éve is itt köszöntöttük egymást és tavaly is, az Egyéb fontos már tradíció!"

Ody: "Dzséjt! az idei fenyőfa vásárlás megvolt?"

Dzséjt: "Megvolt, de most csak mindenből egy volt: egy kupica unicum, egy korsó sör és egy pohár forralt bor ;)"

 

2008 karácsony

 

Obi1: "Boldog Karácsonyt minden fórumlakónak!"

Donát: "Évek óta hozzátartozik a karácsonyi programomhoz, hogy ezen a fórumon olvasgatom és írom, ki mit csinál karácsonykor. Sütött-e idén bejglit, mit ivott hozzá, és hányszor."

Kolmilan: "Mi mást lehetne mondani: "Az Erő legyen valamennyiünkkel!""

Dzséjt: "Első karácsonyi élményem idén. Tegnap este megitattam az egeremet egy kis teával, erre megdöglött..."

Dzséjt: "Úgyhogy apámmal elmentünk újat venni, természetesen a kocsma ilyenkor, mint útbaeső üzem, látogatásra került..."

Oldie: "-Kezdőőőődik....kezdőőőődik........"

Ody: "Nálunk már járt a jézuska. Kaptam egy rúd téliszalámit..."

Pildi: "Nálunk nagyon jól sikerült az egész nap. Több apróság mellett az Első Trilógiás díszdoboz ott pihen a karácsonyfa alatt..."

Orki: "Tegnap két óra latt, háztól-házig, haza értem. (...) A forraltbor és rézangyal pálinkát, képzeljétek a betű kihagyásaim okául. "

Krande: "Boldog karácsonyt mindenkinek!" (hogy teljes legyen a kör)

 

Boldog, békés, kellemes karácsonyt mindenkinek!!! Ha valakinek az a gyanús érzése támadt, hogy a szövegek össze lettek vágva, azt csakis a véletlen produkálta. És úgy cselekedjetek ma, hogy jövőre már "2009 karácsony" is felkerül a listára :P:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Noh, akkor én rögtön kibővítem a 2009-es archivumot; én nekem ennyi elég is vót a karácsonyból, bevásároltam minden szír, szer, sz*rt ( Hofi után szabadon ;):) ), örömlányfa feldíszítve.......beigli meg szaloncukor már javában MEOézve......fő a töltöttkáposzta.....Öregharcos megpihenthet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.