Ugrás a kommentre

2x09 - Grievous Intrigue


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem a csapatok leszállására gondolt. Felteszem offenzívát akart indítani.
Igen...szegény Cut -k. :D Amúgy mi lett Koth mester rombolójával? Elkobozták vajon? :P

 

(meg, hogy a végén végig azt a látszatot keltik, hogy Grievous a C-9979-esbe szállt be; a szándékot értettem, de a kivitelezés pocsék).
Nem abba a hajóba szállt be ami megsérült? :P Pedig nekem úgy tűnt, hisz azért kellett poddal menekülnie onnan nem? Vagy valamit elnéztem?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a leszállóhajóba szállt be, hiszen még kivülről is mutatták azt a négy csatlakozózsilipet, melyeken keresztül a folyosókról a droidok iparkodtak lefelé. Grivi pedig az egyik ilyen zsilipből csapta ki a droidot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a leszállóhajóba szállt be, hiszen még kivülről is mutatták azt a négy csatlakozózsilipet, melyeken keresztül a folyosókról a droidok iparkodtak lefelé. Grivi pedig az egyik ilyen zsilipből csapta ki a droidot.
Az mekkora volt már! Kivágta mint macskát sz*rni. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen...szegény Cut -k. :D Amúgy mi lett Koth mester rombolójával? Elkobozták vajon? :P

Szerintem Koth hajóját szétlőtték.

 

Nem abba a hajóba szállt be ami megsérült? :P Pedig nekem úgy tűnt, hisz azért kellett poddal menekülnie onnan nem? Vagy valamit elnéztem?

Nem te néztél el valamit, hanem én! Most gyorsan megnéztem, és eddig észre sem vettem, hogy a nyitójelenetben podokat lőnek ki a C-9979-ről :P Hát így ez mindjárt más!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért nem használt egyik flotta se vadászokat?

Eddig ha jól emlékszem minden űrharcban voltak, ez valami új taktika?

 

Szerintem a taktika része volt a vadászok mellőzése, de lehet hogy csak takarékoskodtak a készleteikkel...

Obi-Wan-ék célja az volt, hogy Grievous a hajójukra menjen, míg a tábornok célja az volt, hogy Koth mesterrel tőrbe csalja Anakint. Így végül is szükségtelen lett volna egy űrcsata, hiszen mindenki 'csak' át akart szállni a másik hajójára. Az más kérdés, hogy ott már nem kis csaták alakultak ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, névtelenek maradtak. Annyi, hogy a Recusantra "Grievous Recusant-osztályú" hajója formában hivatkoznak.
Kíváncsi leszek mikor jön majd be az Invisible Hand a képbe. Egyébként ez a hajó amit itt látunk az az, ami az EPIII -ban is volt?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bezony. Ilyenekből is részt vett pár a coruscanti csatában. Most már csak a Providence-osztály hajói hiányoznak abból a csatából, legalábbis ami a cirkálókat illeti. Gondolom abból is felbukkan majd valamikor egy-kettő, köztük az Invisible Hand. Mondjuk az furcsa lesz, ha megjelenik, mert az lesz az első zászlóshajója Grievousnak, amit nem lőhetnek szét :lol:

Mondjuk arra is kíváncsi leszek, mikor cserélik le az Y-szárnyúakat ARC-170-esekre, a Torrenteket V-szárnyúakra, a klónok páncéljait, mikor jelennek meg a tri-vadászok. Hm... belegondolva, még messze járunk az ep3-as felhozataltól :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nekem is eszembe jutott, de már a várakozás is hasonló.Ahogy a klónok várják, hogy mi lesz az ajtóval.
Nagyon jó. Egyébként a legjobb face to face harcok ebben az epizódban vannak, már ami a második évadot illeti. Bár a Grievous vs. Koth párviadal és annak egész körítése nagyon magas szinten van.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó. Egyébként a legjobb face to face harcok ebben az epizódban vannak, már ami a második évadot illeti. Bár a Grievous vs. Koth párviadal és annak egész körítése nagyon magas szinten van.

 

 

És szinte itt sem volt semmi esélyük a klónoknak, mint majd a lázadóknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És szinte itt sem volt semmi esélyük a klónoknak, mint majd a lázadóknak.
Ja. A legjobb az amikor a bejárat mellett álló klón lelövi a droidot, majd oda ugrik egy másik és őt lövi hasba. Következő momentumként pedig már ez a rohamdroid kap fejlövést. :cool: Irtják egymást rendesen. Az első évadban nem voltak ilyen durvulások.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja. A legjobb az amikor a bejárat mellett álló klón lelövi a droidot, majd oda ugrik egy másik és őt lövi hasba. Következő momentumként pedig már ez a rohamdroid kap fejlövést. :) Irtják egymást rendesen. Az első évadban nem voltak ilyen durvulások.

 

Legyen ilyen csata minnél több.Elvégre csak háború van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állati jó rész volt. Grievous nagyon tuti. Most, hogy ennyi rész után visszatért nagyon ász volt.

Eath Koth-tal pontosan nem tudom mi a helyzet. A CW-ben, vagy valamelyik Köztársaság képregényben volt valami a "halálával" kapcsolatban?

10/9

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állati jó rész volt. Grievous nagyon tuti. Most, hogy ennyi rész után visszatért nagyon ász volt.

Eath Koth-tal pontosan nem tudom mi a helyzet. A CW-ben, vagy valamelyik Köztársaság képregényben volt valami a "halálával" kapcsolatban?

10/9

 

Filoni közölte is Lucasszal, de az öreget nem nagyon izgatta. (még jó:rock:) Az ő Univerzuma... majd ő eldönti ki halott és ki nem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filoni közölte is Lucasszal, de az öreget nem nagyon izgatta. (még jó:rock:) Az ő Univerzuma... majd ő eldönti ki halott és ki nem. :D

Majd kimagyarázzák valahogy. Mégse halt meg, vagy ilyesmi.

De azért ezen rész írója utánanézhatett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd kimagyarázzák valahogy. Mégse halt meg, vagy ilyesmi.

De azért ezen rész írója utánanézhatett volna.

 

Elvileg Koth mester a geonosisi csatában halt meg egy lezuhanó löveghajóban. Persze csak a képregény szerint. Azt mondanom sem kell, hogy bár EU, de a TCW jóval 'felsőbb rangú' egy mezei képregénynél. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg Koth mester a geonosisi csatában halt meg egy lezuhanó löveghajóban. Persze csak a képregény szerint. Azt mondanom sem kell, hogy bár EU, de a TCW jóval 'felsőbb rangú' egy mezei képregénynél. :rock:

Ez igaz, viszont ettől még utánanézhetett volna az író.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg Koth mester a geonosisi csatában halt meg egy lezuhanó löveghajóban. Persze csak a képregény szerint.

Nem! Az Inside the World of Attack of the Clones című könyv szerint halt meg (az olyan, mint a Fantasztikus gépezetek, csak a helyszínekkel foglalkozik), de a későbbi EU-k sem vették figyelembe azt. De ez le van írva az első oldalon az epizód leírásban...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem! Az Inside the World of Attack of the Clones című könyv szerint halt meg (az olyan, mint a Fantasztikus gépezetek, csak a helyszínekkel foglalkozik), de a későbbi EU-k sem vették figyelembe azt. De ez le van írva az első oldalon az epizód leírásban...

Ja tényleg, nem vettem észre.

Jó, hogy ebben a többi EU-val legalább szinkronban van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korábban volt szó róla, miszerint Anakin milyen jó, hogy most a háttérbe húzódik, és Gallia mesterre bízza Grivit. Más is állhat a háttérben, ami a készítők felkészültségét maximálisan tükrözi. Anakin csak az EPIII elején találkozik Grievous -al, ezért "nem mehetett" most ellene. :) Jó, hogy figyelnek erre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjegyzem, amikor megérkeznek a hangárba, ott van Gallia, Obi-Wan, Cody és még egy klón. Amikor felszállnak a kompra az a bizonyos "még egy klón" eltűnik a jelenetből, és nem száll fel a kompra. Plusz az is feltűnt, hogy a hangárpajzs se volt felkapcsolva, még sem történt semmi bajuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.