Ugrás a kommentre

2x10 - The Deserter


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A rész legjobb pillanata, amikor aktiválják azokat a ninja vagy milyen robotokat a gyerekek. Elég félelmetes volt. Nekem az új SW MMORPG trailere ugrott be róla, amikor a Sith lovagok a lézerkardokat kinyitják a sötétben. :yeah:

 

Star Wars: The Old Republic E3 2009 Jedi vs. Sith Trailer [HQ]

 

Az epizód többi részét olyan átlagosnak gondolom. Kellenek az ilyen csendesebb történetek is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 2 hónappal később...

A szinkronról... Ha akarok sem tudok belekötni semmibe, mert minden hang telitalálat volt, minden a helyén volt, és az epizód visszaadta mindazt, amit az eredeti, de mégis úgy éreztem, hogy valami hiányzik belőle, bár nem jöttem rá, hogy micsoda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szinkronról... Ha akarok sem tudok belekötni semmibe, mert minden hang telitalálat volt, minden a helyén volt, és az epizód visszaadta mindazt, amit az eredeti, de mégis úgy éreztem, hogy valami hiányzik belőle, bár nem jöttem rá, hogy micsoda.
Kíváncsi vagyok rá. A héten megnéztem a részeket szinkronosa, és azt kell mondjam elég jók lettek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megint remek lett a szinkron. Főleg Su magyar hangja jött be, de Cut-ét is eltalálták, így a rész nem vesztett a varázsából, aminek örülök. A klónnevek kicsit zavarnak, mert magyarul mégiscsak jobb lenne, bár igaz, ami igaz, Skywalker sem égen járó, ahogy Solo sem magányos, stb.

A lényeg, hogy jó volt a szinkron, úgyhogy le a kalappal. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 évvel később...
  • 10 hónappal később...
  • 2 hónappal később...
  • 6 hónappal később...

Egy amúgy sem gyenge rész egyes jeleneteit mennyire más megvilágításba hozhat, ha az ember már ismeri a későbbi eseményeket. Nevezetesen Rex utóéletét. Közte és a Cut között lefolyt beszélgetések szinte új értelmet nyertek olyan tekintetben, hogy most már biztosak lehetünk: Rex tényleg hitt mindabban, amit ő itt elmondott. "Ha mi kudarcot vallunk, a gyerekeink és az ő gyerekeik is a gonosz elnyomása alatt fognak élni" - mondja, s bár itt még nem a Birodalomra, hanem a Konföderációra gondol, jelenleg részben a klónok kudarca miatt hatalmat nyert gonosz ellen harcol a lázadók oldalán.

De mielőtt odaért, igazolt mást is. Cut veti fel, hogy látja Rexen, vágyik egy hasonló családra, de Rex végül oda lyukad ki, hogy a klónok az ő családja és nem csak beléimplantálták azt, hogy ezt higgye, és ez legyen számára az egyetlen élet, hanem ő szabad akaratából választotta ezt. Ez szintén igazolást lelt, miután 18-20 évvel eme események után egy AT-TE-t nevezett otthonának, és két másik klónnal élt együtt, még mindig viselve a páncélt. A Birodalom idején, miután leszerelték, valószínűleg már valóban élhetné azt az életet, amit csak akar. Lehetett volna saját családja, mint Cutnak, de ő mégis maradt ennél az életnél. Klónok között, katonaként, később harcolva egy letűnt kor eszméjéért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.