Ugrás a kommentre

Grievous tábornok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Utánna mondta az idézett szöveget, szal egymástkövető mondatok voltak. :o

 

Nem kötekedésképp, de nem közvetlen utána mondja. A két mondat között Obi és Anakin elintézik a testőr-droidokat, és Anakin kivágja Palpit a két harci droid szoritásából; és a "Keep the ship in orbit"-ot már a pilóta-droidoknak mondja, akiknek kék jelzésük van... de ilyen apróságon kár lenne összeveszni :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarrnak van igaza, most néztem meg.

Én eddig észre sem vettem, hogy más színűek azok a droidok, akik pilóták.

Mindig azt hittem, hogy a konzolokhoz löki vissza őket.

 

Ettől függetlenül, szerintem Grivi csak a Jedik legnagyobbja ellen Gyáva.

Obi, Ani, Mace. a Többi akivel találkozott, felvette velük a versenyt.

 

Most mindjárt megkapom, hogy a CW EU, de nem baj, nekem tök jól kiegészítik egymást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Clone Wars az EU :P

 

Hát nem tudom, én Ki-Adi-Mundit is elég nagy Jedinek tartom, ha már egyszer ő is a Jedi Tanács egyik vezető tagja. És a Tanácsban azért nem pofára osztogatják a székeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Clone Wars az EU :P

 

Hát nem tudom, én Ki-Adi-Mundit is elég nagy Jedinek tartom, ha már egyszer ő is a Jedi Tanács egyik vezető tagja. És a Tanácsban azért nem pofára osztogatják a székeket.

 

Hát nem.Sörért.Egy láda sör egy mesteri rang. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És azért ilyen elmebeteg mostanában, mert nem nyithatósra csinálták a száját, hiába kérte. :P

 

Ihatna szívószállal is...úgy egyébként is jobban hat. :P

 

Egyébként elgondolkodtatok már azon, milyen lenne Grievoussal találkozni élőben? Rohadt ijesztő lenne szerintem...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek. Biztos nem dumálnék neki arról, hogy magasabbnak gondoltam, meg ilyesmi. Még ha lenne fénykardom, akkor sem. :P

 

A fénykard birtoklásnak az ő esetében nincs jelentősége, mert neki úgyis több van, amihez mindjárt több keze is :P Inkább elbújnék valami mögé, mert ugye a kíváncsiság talán erősebb a menekülési vágynál. Talán mindjárt mögéje, amilyen törpe vagyok, nem venne észre, és onnan közelről megfigyelhetném :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...

Helósztok!

 

Én arra lennék kíváncsi, hogy Lucas miért tette bele a filmbe a köhögős utalást a Clone Wars-ra, ha az ott lévő Grievous jellemet a kukába dobta. Elvégre teljesen más a Clone Warsbeli és az EpisodeIII-as Grivi.

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Helósztok!

 

Én arra lennék kíváncsi, hogy Lucas miért tette bele a filmbe a köhögős utalást a Clone Wars-ra, ha az ott lévő Grievous jellemet a kukába dobta. Elvégre teljesen más a Clone Warsbeli és az EpisodeIII-as Grivi.

 

Donát.

 

Szerintem fordítva történt. A rajzfilmesek tették bele a film alapján, biztos jó poénnak vélték. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A CW utolsó részei Lucas jegyzetei alapján készült, nem? A végén "sérül meg" Grivi, tehát eredetileg akár az ő ötlete is lehetett. Ezért van benne mindkettőben. Ez csak találgatás, de lehetséges.

 

Zseniális! Remekül kiemeli Grievous organikus eredetét, ami igen fontos a Grivi-Vader párhuzam szempontjából.

 

Azt hiszem, ezzel egyetértek :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még tetszene is, ha a filmben mutatnák, vagy említenék hogy Windu szétzúzta Grievous tüdejét, de ez nincs benne a filmben, tehát megse történt.

 

Jaj ne már.

Lehet hogy az csak egy hangszimulátor és valójában ő egy robot aki élő akar lenni és fokozatosan átoperálja magát élővé. :lol:

Minden megtörténhetett, ami nem mond ellent a filmben látottaknak és abból megtudható dolgoknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.