Ugrás a kommentre

Swsaga - jubileumi kvízjáték


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

1. Mit láthattunk legelőször a Naboo bolygó felszínén a SAGA során?

2. Hányan voltak a Gungan tanács tagjai?

3. Kik alkották a szeparatista tanácsot a Geonosison?

4. A kaminoiak elmondása szerint ki volt az, aki megrendelte a klón sereget?

5. Amikor Anakint tanácstaggá választják, mely Jediket láthatjuk hologram formájában a tanács ülésén?

6. Palpatine melyik jedit ölte meg utoljára azok közül, akik az irodájába érkeztek, hogy elfogják?

7. Az EPIV kocsmajelenetében rengeteg idegen faj látható. Sorolj fel ezek közül legalább kettőt, akiknek fajtársai a The Clone Wars sorozatban is szerepeltek és nem a Tatooine-ról származnak.

8. Hány lázadó hajót látunk elmenekülni közvetlen az első Halálcsillag felrobbanása előtt?

9. Obi-Wan Kenobi szelleme hányszor tűnik fel az EPV –ben?

10. Han milyen utasítást ad Chewinek, mielőtt bemennének az aszteroidamezőbe?

11. Hogyan fogják el a Birodalmi csapatok Luke –ot az Endor holdon?

12. Az EPVI –ban Yoda halála után melyik jelenet következik?

13. Ki az a lázadó pilóta, aki az EPIV-V-VI részt túléli?

 

13+1. Melyik bolygóról származik Mace Windu?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, ha nem baj, akkor én nem küldöm be. Nekem nagyon sokáig tartana a válaszokat megkeresni, szóval a többieké a pálya. Csak azért szólok, hogy ne várj tőlem mailt.
Ok. Senkire nem várok amúgy, mert az első helyes megfejtés beérkezése után vége a játéknak. Persze kíváncsi vagyok ki mennyire sikeresen tudja megoldani a feladványt, ami szerintem abszolút nem nehéz.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az 1. kérdés elég többértelmű volt.

"Mit láttunk először a Nabbon?" - fát, járművet, élőlényt, épületet?

Nem is ez volt a kérdés. Ha pontosan értelmezed az eredetileg feltett kérdést, akkor egyértelmű.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérem szépen! Gratulálhatunk Dzséjt fórum társunknak. :) Ezt a kört is ő nyerte. :)

 

Íme a helyes TOTÓ szelvény:

 

1. Mit láthattunk legelőször a Naboo bolygó felszínén a SAGA során? A Palotát.

2. Hányan voltak a Gungan tanács tagjai? 5-en voltak

3. Kik alkották a szeparatista tanácsot a Geonosison? Dooku gróf, Nute Gunray, Passel Argente, Tikkes, Wat Tambor, Poggle a kicsi, Shu Mai, San Hill, Po Nudo, Rogwa Wodrata.

4. A kaminoiak elmondása szerint ki volt az, aki megrendelt a klón sereget? Syfo Dyas.

5. Amikor Anakint tanácstaggá választják, mely Jediket láthatjuk hologram formájában a tanács ülésén? Ki-Adi-Mundi és Plo-Koon

6. Palpatine melyik jedit ölte meg utoljára azok közül, akik az irodájába érkeztek, hogy elfogják? Mace Windu.

7. Az EPIV kocsmajelenetében rengeteg idegen faj látható. Sorolj fel ezek közül legalább kettőt, akiknek fajtársai a The Clone Wars sorozatban is szerepeltek és nem a Tatooine-ról származnak. Talz, Duros

8. Hány lázadó hajót látunk elmenekülni közvetlen az első Halálcsillag felrobbanása előtt? Négyet (2 x-szárnyú, 1 y-szárnyú, Falcon)

9. Obi-Wan Kenobi szelleme hányszor tűnik fel az EPV –ben? 2 –szer (Hoth és Dagobah)

10. Han milyen utasítást ad Chewinek, mielőtt bemennének az aszteroidamezőbe? Álljon 2-7-1 –re.

11. Hogyan fogják el a Birodalmi csapatok Luke –ot az Endor holdon? Feladja magát Luke

12. Az EPVI –ban Yoda halála után melyik jelenet következik? Luke Obi-Wan párbeszéd.

13. Ki az a lázadó pilóta, aki az EPIV-V-VI részt túléli? Wedge Antilles

 

13+1. Melyik bolygóról származik Mace Windu? Haruun Kal

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megérte elküldeni a javítást :)
Már az első verzióból is csak a Falcon hiányzott, semmi más.

 

 

B*sszus Rogwa Wodrata-t kifelejtettem, Tikkes helyére meg Tessek-et írtam :)

Roppant szigorú volt a zsűri :D

 

Gratula Dzséjt és köszi Ody!

Szívesen. Ez egy igazi filmes kvíz volt, remélem tetszett. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyrészt jók voltak a megfejtések, csak egy két hiba csúszott be. :)

Én azért szigorúbb lettem volna, és nem engedtem volna javítási lehetőségeket. :) Amit elsőre küldenek csak azt fogadtam volna el. :D

Tudom, tudom...küldöd a nyakonvágást a dumálásért :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is volt pár jó megfejtésem, és kettő, amit tudtam, csak bamba vagyok. :)

Magamtól kb. az 50-60%-át tudtam, de ennyit kevésnek tartottam, mert még mindig ott volt a másik fele, aminek utána kellett volna járni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.