Ugrás a kommentre

2x17 - Bounty Hunters


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Dzséjt, köszi az Episode Guide-ot! :D Érdekes volt olvasni a Kurosawa-ról írtakat (én nem nagyon ismerem a munkásságát egyébként), és most már biztos, hogy Sugi hangja ugyanaz az Anna Graves, aki Satine-t is szinkronizálta. És mint kiderült, Rumi Paramitáé is. :D Csodás hangja van. Egyébként akkor tűnik fel leginkább a hasonlóság, amikor vitatkozik Obi-wannal, ott egyből déjá vu érzésem támadt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, köszi az Episode Guide-ot! :D Érdekes volt olvasni a Kurosawa-ról írtakat (én nem nagyon ismerem a munkásságát egyébként), és most már biztos, hogy Sugi hangja ugyanaz az Anna Graves, aki Satine-t is szinkronizálta. És mint kiderült, Rumi Paramitáé is. :D Csodás hangja van. Egyébként akkor tűnik fel leginkább a hasonlóság, amikor vitatkozik Obi-wannal, ott egyből déjá vu érzésem támadt. :D

Szívesen :D Nekem a kedvencem - és amin eléggé meglepődtem - a Hupikék törpikés rész. Hogy néha miből mi sül ki :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Ettől függetlenül Embo, és Sugi naon jó volt, bár az a Seripas sztem eléggé gagyi.

Kitalálom, azért mert egy kicsit aranyos volt, és ha már nem néz ki egy kegyetlen gyilkológépnek, mint Embo, akkor már nem is tetszik. De Ahsoka megmondta, hogy nem kell keményen kinéznie, hogy az legyen. Bár mivel te mélységesen utálod Ahsokát gondolom azt a jelenetet le tudtad volna köpni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Aránylag jó lett a szinkron, hiba nem is nagyon volt. :)

Furcsa, hogy "Felúsát" átkeresztelték "Felúciára", minden esetre jól tették. Embo első nyaktörését szépen kivágták, bár egy Cartoon Network-ön érthető. Féltem, hogy Hondo nagyon gáz hangon szólal meg, de szerencsére az 1. évados szinkronját kapta... remélem a fináléban is így lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hondo Ohnaka hangja a régiii! :D :D :D :D :) Amikor meghallottam, szinte felugrottam örömömben a kanapéról. :D Remélem a Lethal Trackdownban is számíthatunk a régi hangjára. (Almec óta nem vagyok valami biztos ebben.)

Casiss hangja ugyanaz volt, mint Tee Watt Kaa-é az első évadban. Seripas első mondatát nem hogy nem fordították le, nem is mondott semmit, vagy igen? Én nem igazán hallottam. Mindenki hangja rendben volt, egyébként. Hondóéval is a legnagyobb baj csak az, hogy néha túljátssza. Meglepődtem a nyaktörés kivágásánál. Az első évadból is kivágták vajon Bane akcióját?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mondott semmit Seripas, én meg vártam. Csak pislogtam mi van. :D Egyébként sokkal jobb az eredeti hang. :D Ja és Embot is szinkronizálták. :D

Ilyenkor örülök, hogy még csak bele sem nézek a magyar verzióba... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyenkor örülök, hogy még csak bele sem nézek a magyar verzióba... :)
Pedig nem rossz a magyar verzió, mégha nem is mindig tökéletes az ilyesmik miatt. :D

Érdekes egyébként magyarul nézni, nekem kicsit más az élmény, mintha nem is ugyanazt a filmet látnám, mert kevésbé kell figyelni a szövegre, és jobban lehet az egyéb dolgokra, részletekre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
Nem tudom, hogy kinek volt ez kérdéses. Amúgy ilyen kérdéseket hol lehet feltenni?
Olvass vissza, szerintem ez nem volt egyértelmű mindenkinek, sőt találgatások is voltak vele kapcsolatban.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, nem volt teljesen egyértelmű, hogy meghalt-e, avagy sem, mert nem jelentették ki konkrétan az epizódban, hogy mi lett vele. Bár a Hét Mesterlövészben is meghalt az egyik ilyen kopasz fószer. :)

Számmra elég volt az hogy nem állt a többiekkel a záró képsoroknál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, nem volt teljesen egyértelmű, hogy meghalt-e, avagy sem, mert nem jelentették ki konkrétan az epizódban, hogy mi lett vele. Bár a Hét Mesterlövészben is meghalt az egyik ilyen kopasz fószer. :D
Sokaknak nem volt egyértelmű, mert jöttek a kérdések Filonihoz. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.