Ugrás a kommentre

Kritikák, vélemények


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Szóval ebben a részben jött ki legjobban Lucas vénája :o .

Lucas szereti a gyors tempót. :? Nekem első nézésre mind a három SW kicsit gyorsnak tűnt. Aztán minél többször láttam, annál jobban lassultak a filmek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Nekem csak a könyv változatával van kis gondom

a 331. oldalon amikor az iró C-3PO memória törötetését ecseteli akkor hangzik el:

"-Mily csodálatos! - Kiáltott fel c-3po. - A kislány Anakin mester és Amidala szenátor gyermeke - magyarázta R2D2-nek. - Már alig várom, hogy mesélhessek neki a szüleiről. Biztos vagyok benne, hogy nagyon büszke lesz majd..."

 

Ehez fűzném hozzá C-3PO ep. 4-ben tett megjegyzeétsét : "Az önnáló elbeszélésben nem jeleskedem."

Szerkesztve: - Darth Fuge
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát mivel törölték a memóriáját az EPIII végén, így szinte egy teljesen új C3PO jött létre. Emlékezz, hogy űrhajót is remekül tudott már vezetni, míg az EPIV-ben még a repüléstől is irtózik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
Nekem csak a könyv változatával van kis gondom

a 331. oldalon amikor az iró C-3PO memória törötetését ecseteli akkor hangzik el:

"-Mily csodálatos! - Kiáltott fel c-3po. - A kislány Anakin mester és Amidala szenátor gyermeke - magyarázta R2D2-nek. - Már alig várom, hogy mesélhessek neki a szüleiről. Biztos vagyok benne, hogy nagyon büszke lesz majd..."

 

Ehez fűzném hozzá C-3PO ep. 4-ben tett megjegyzeétsét : "Az önnáló elbeszélésben nem jeleskedem."

Ezt csak álszerénységből mondja, egyébként azért nagyon szeretem az aranybogarat, mert néha olyan fellengzős tud lenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Épp most nézem az E! Ep3-as különkiadását, és van benne pár mondat Natalie Portmantól. Jobban belegondolva nem tudnám megmondani, hogy nyilatkozott-e valahol ezen kívül az ep3 idején.

Miért maradt ennyire a háttérben? Az ep2-nél egyetlen Ian McDiarmid interjút tudnék felidézni, az ep3-nál viszont Natalie-t nem láttuk sehol, pedig ő az egyik főszereplő.

 

Hogyhogy?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi véleménye az EPIII-ról, jól eldugta a kis ravasz. Dádá lesz fiam! :D

 

"Ez talán a legrosszabbulk megrendezett epizód az összes közül. Rengeteg eseményt akart lucas belegyömöszölni két órába. A végeredmény pedig önmagáért beszél. Nagyon kevés benne az un. kiterebélyesedő jelenet. Sajna a legtöbb csatajelenet nézhetetlen....a gyors képvágások miatt. A karbájbajokkal is ez a helyzet. Rohadt közeli felvételek miatt csak villogást lát az ember. Szörnyű.

A film utcsó húsz perce az amikor az ember élvezi is azt amit lát. Szerintem."

 

Van valakinek ellenvetése? :D

Nincs. :D

 

De honnan szedted ezt elő apám? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs. :P

 

De honnan szedted ezt elő apám? :D

A mentségemre legyen mondva :D , bár azóta már sok víz lefolyt a Dunán, hogy ez az első nézés utáni véleményem. :P

Azóta már asszem ez az egyik epizód az amit a legtöbbször láttam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mentségemre legyen mondva :P , bár azóta már sok víz lefolyt a Dunán, hogy ez az első nézés utáni véleményem. :P

Azóta már asszem ez az egyik epizód az amit a legtöbbször láttam :D

Ezért dicséretet érdemelsz. :D

 

Tibur: A válasz az, hogy nem tudom. :D Natalie kicsit mostohán lett kezelve az egész projekt alatt. De hogy miért, fogalmam sincs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 10 hónappal később...
A filmben az is megfogott, ahogy Corruscanton következetesen végigvitték a napnyugta-alkony-teljes sötétség témát, majd a film mégis a napfelkeltével kezdődik újból. :angry:

Na akkor imádni fogod a bolygó elemzésemet (már ha valaha elkészül :D ).

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mármint a film a Tattoine bolygón napfelkeltével végződik. Ezt akartam írni. :D

 

A végén is tetszett a művészi összevágás, hogy Padmé szülőszobájában minden világos, míg hajdani férjénél minden sötét. Az ilyen apróságoknál mondom azt, hogy látszik mögötte az igyekezet és az aprólékos munka és kár vacak scifinek csúfolni. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 1 évvel később...

Nos, a film remek volt, számomra a legjobb az az egés prequel trilógiában. Úgy a film közepéig sok humor volt benne és a szokásos háborús hangulat. Aztán a film áltváltott abba a lehangoló, gyilkolászós hangulatba, ami nekem így elég hirtelen jött, bár erre számítani lehetett. Biztos voltam benne, hogy a Jedik meghalnak és a klónokból lesznek a rohamosztagosok, de valamiért mégis meglepődtem a film nézése közben. Talán azért, mert nagyon átéltem, mikor először láttam. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, a film remek volt, számomra a legjobb az az egés prequel trilógiában. Úgy a film közepéig sok humor volt benne és a szokásos háborús hangulat. Aztán a film áltváltott abba a lehangoló, gyilkolászós hangulatba, ami nekem így elég hirtelen jött, bár erre számítani lehetett. Biztos voltam benne, hogy a Jedik meghalnak és a klónokból lesznek a rohamosztagosok, de valamiért mégis meglepődtem a film nézése közben. Talán azért, mert nagyon átéltem, mikor először láttam. :)

Mindenki a hatása alá került. :) Nagyon hatásos a film azt meg kell hagyni. Mi premieren egymás után kétszer is megnéztük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.