Jump to content

2x19 - The Zillo Beast Strikes Back

Recommended Posts

• 2 weeks later...
Vagy épp' Anakin az EP1-ben...

De akkor nem igazán illene ide Jinx "másé szokott lenni" mondata :D

Bizony, nekem is.

Sok a közös Hanban és Anakinban. Szerintem komálták volna egymást, ha átlagosabb körülmények között ismerkednek meg. Mert így sajnos elég fagyos volt közöttük a viszony. Han úgyszólván ledermedt, mikor az apósa a közelében volt :?

Sok a közös Hanban és Anakinban. Szerintem komálták volna egymást, ha átlagosabb körülmények között ismerkednek meg. Mert így sajnos elég fagyos volt közöttük a viszony. Han úgyszólván ledermedt, mikor az apósa a közelében volt :D
Pedig lehet, hogy Vader akkor is így mosolygott a maszkja alatt. :?

• 2 months later...

Tetszetős volt a szinkron, Palpatine megint nem Grúber Hugó volt. Zillo halála pedig még mindig tragikus. :yes: A naszádok kék lézere pedig lehet, hogy egyben megkülönböztetés is. Ők a különleges, Coruscanti légióhoz tartozhatnak. Persze ez csak teória. :yes:

Tetszetős volt a szinkron, Palpatine megint nem Grúber Hugó volt.

Szerintem Grúber Hugóra már nem számíthatunk a továbbiakban. A stáblistánál, a magyar szinkronhangok felolvasásánál már nem szerepel. Ez az új fickó vette át a helyét. Grúber Hugónak talán már túl megerőltető ez. Egyébként a szinkronnal teljes mértékig meg voltam elégedve. Minden a helyén volt, és nem voltak olyan bosszantó szinkronbakik, mint az évad elején. Például a Children Of The Force-ban, amikor Anakin azt mondta, hogy a gungan kisFIÚ sír. :yes: Basszuuus... Elfelejtettem szólni Skynak, hogy ma van új magyar rész.

Mikor Zilo kiszabadul 2 klón között van egy párbeszéd.

-Ha az a lény tényleg olyan erős mint amilyennek mondják röhög a csúzlijainkon-mondja az egyik

-Dugulj el Kozmosz-mondja a másik.

Remélem mostantól ráállnak a magyar nevekre.

• 10 months later...
de valamiért nem működött ez a klónozás dolog.

Visszatérve, szerintem egy ilyen lényt klónozni.Huh, szerintem Lama Su a haját fogja tépni(Ha lenne neki.) mikor meghalja. :D

Edited by Master

• 3 years later...

Elég drámaira sikerült ez a lezárás, és igencsak szimpatizáltam a lénnyel. Zillo sokkal kedvesebb, mint Palpatine. :)

Palpi vitte egyébként végig a hátán az epizódot, ami valóban egy Godzilla koppintás volt, de nem bántam, mert működött.

• 6 years later...
1 órával korábban, misafeco írta:

Kiderült, hogy sikerült-e végül Palpiéknak klónozni a bestiát? :D 

Az Első Rend idején még legalább egy Zillo beast életben van, mivel Kylo Ren öli meg az Age of Resistance képregényben. Azt nem tudom, hogy klón-e vagy sem, viszont a TCW-ben lévőre azt mondják, hogy az az utolsó élő példány, szóval lehetséges.

• Meglepő 1
  • Tetszik 2

9 órával ezelőtt, Whill írta:

Az Első Rend idején még legalább egy Zillo beast életben van, mivel Kylo Ren öli meg az Age of Resistance képregényben. Azt nem tudom, hogy klón-e vagy sem, viszont a TCW-ben lévőre azt mondják, hogy az az utolsó élő példány, szóval lehetséges.

Nekem úgy tűnt, hogy a malastariaknak fogalmuk se volt, hogy van még élő zillo. Ha ezt nem észlelték korábban, akkor simán lehet, hogy volt másik is, csak nem volt kedve feljönni a felszínre.

A páncélja miatt volt érdekes Palpatine számára, és mivel a gyakorlatban semmi nem valósult meg az erősített armorból így szerintem nem lett semmi a klón dologból. Viszont az említett képregényt nem olvastam.