Ugrás a kommentre

2x20 - Death Trap


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem ugyanaz a klón volt. Boba kifelé tényleg vitte magával a fegyvert, de amikor visszatért a kadétokhoz, már nem volt nála. Gondolom közben szabadult meg tőle, mondjuk úgy, hogy szimplán otthagyta a reaktorterem padlóján. Mert azt nem mutatták, amikor kiment a teremből, csak azt, hogy elindult kifelé. A klón magához tért, felvette és kirohant a lángoló teremből. :clap2: Elképzelhető. Én furcsának tartanám, ha Boba "könyörülete" hiábavaló lett volna...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ugyanaz a klón volt. Boba kifelé tényleg vitte magával a fegyvert, de amikor visszatért a kadétokhoz, már nem volt nála. Gondolom közben szabadult meg tőle, mondjuk úgy, hogy szimplán otthagyta a reaktorterem padlóján. Mert azt nem mutatták, amikor kiment a teremből, csak azt, hogy elindult kifelé. A klón magához tért, felvette és kirohant a lángoló teremből. :clap2: Elképzelhető. Én furcsának tartanám, ha Boba "könyörülete" hiábavaló lett volna...
Ez tetszik! Így minden probléma megoldva. :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most látom csak, hogy Windu-val valóban az Erő van. :clap2:

Nem semmi, hogy a robbanás után keletkező vákuum kis híján kiszippantja Killiant, Windu pedig az Erővel tartja meg a kiszökő levegőnek ellenállva, miközben saját magát is tartja. Nem semmi. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát szerintem a klón első dolga nem az, hogy robbanások közepette a fegyverét keresse, hanem, hogy húzza onnan a belét minél előbb. Boba meg inkább a mélybe dobhatta a fegyvert.

Ez egy olyan dolog, amire nem valószínű, hogy valaha konkrét választ kapunk. De ha a klón is arra ment ki, mint Boba, nem kellett túl sokat keresgélnie. Persze az is lehet, hogy Boba tényleg a mélybe dobta a stukkert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most látom csak, hogy Windu-val valóban az Erő van. :clap2:

Nem semmi, hogy a robbanás után keletkező vákuum kis híján kiszippantja Killiant, Windu pedig az Erővel tartja meg a kiszökő levegőnek ellenállva, miközben saját magát is tartja. Nem semmi. :(

Akkor Anakin mutatványa? A vákuum szívása ellenére ő megkapaszkodott a zsilip kapcsolójánál. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De akkor miért nem vitte ki a sérült klónt?

Mert mondjuk a sérült klón a robbanásnak hála kissé szétszórt lett :clap2: Azért nem hiszem, hogy az ugyanaz a klón lett volna, mert szerintem egy normális ember első dolga a kirohanás után az lett volna, hogy jelenti, ki is robbantott. Ennek ellenére ez a klón úgy szalad tovább és tűnik el a sarkon, mintha fel sem tűnt volna neki, hogy két tábornok is áll a célvonalnál, akiket talán érdekelné a tény, hogy a merényletet egy klón prücsök követte el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert mondjuk a sérült klón a robbanásnak hála kissé szétszórt lett :) Azért nem hiszem, hogy az ugyanaz a klón lett volna, mert szerintem egy normális ember első dolga a kirohanás után az lett volna, hogy jelenti, ki is robbantott. Ennek ellenére ez a klón úgy szalad tovább és tűnik el a sarkon, mintha fel sem tűnt volna neki, hogy két tábornok is áll a célvonalnál, akiket talán érdekelné a tény, hogy a merényletet egy klón prücsök követte el.
Ez is igaz és logikus. Valószínűleg sose tudjuk meg mi az igazság ez ügyben.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ez még több mint ami az offical oldalon van. :D

Tisztában vagyok vele.

Régebben mindig volt egy olyan érzésem hogy "Húú, ezt nem is tudtam, de jó hogy elolvastam!" manapság meg "Ennyi? hát jobban is megerőltethették volna magukat akészítők".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tisztában vagyok vele.

Régebben mindig volt egy olyan érzésem hogy "Húú, ezt nem is tudtam, de jó hogy elolvastam!" manapság meg "Ennyi? hát jobban is megerőltethették volna magukat akészítők".

Egy epizód szerintem nem a rejtett utalásoktól lesz jó vagy rossz. Ezek maximum érdekességek. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes ez a DC-15S-es baki... Talán ez a klón egy kicsit elkalandozott azokon az órákon, ahol a fegyvereket tanulták. :D
De ezt nem Boba mondta? A klón közben beszélt a kommunikátoron. Lehet, hogy nem is figyelt oda. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ezt nem Boba mondta? A klón közben beszélt a kommunikátoron. Lehet, hogy nem is figyelt oda. :D

Én is csak ezt tudom (bele)magyarázazatnak, hogy oda nem figyelés közben zsigerből nyomta az igent a kérdésre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek az epizódnak tényleg a gyöngyszeme az a rész, amikor Boba a saját apja képében tetszelgő klónt képes lelőni. Ki is hangsúlyozták a jelenet keménységét a közelikkel. Ekkor csendül fel először Boba témája is. Pontosabban amikor belelő a reaktorba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy hülye kérdés lesz, de milyen elven működnek a mentőkabinok fékezői? Mert így ránézésre olyan, mintha a légellenállást próbálná meg kihasználni fékezéskor, az űrben pedig olyan nincs.

Egyébként imádom Aurra tekintetét a "What do you think?" mondatnál, amikor felcsillan. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy hülye kérdés lesz, de milyen elven működnek a mentőkabinok fékezői? Mert így ránézésre olyan, mintha a légellenállást próbálná meg kihasználni fékezéskor, az űrben pedig olyan nincs.

Mint minden rendes fékszárny, a légellenállást kihasználva. Ami itt az epizódban történt, az egy jó nagy marhaság volt, sajnos. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint minden rendes fékszárny, a légellenállást kihasználva. Ami itt az epizódban történt, az egy jó nagy marhaság volt, sajnos. :oops:
Az SW űrben történő manőverezéseinek 90%-a jó nagy marhaság. :oops: Főleg amikor a Falcon rádől a nagy semmire és úgy manőverez. :) Szóval ez nem újdonság. :oops: Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyjából az összes vezérsíkkal ellátott hajónak semmi értelme, hacsak nem manőverező mikrófúvókák vannak a belépőélein vagy a felületén. Az S-foils on attack positionnak is annyi értelme van, hogy kinyitják a hűtőbordák felületét ( pluszba esetleg tűzerőnövelés céljából) .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezért sem akadtam fenn ezen :oops:

Mondjuk Oldi, nincs igazad, mert a legtöbb hajó, aminek van vezérsíkja, légkörben is szokott röpködni. Ott meg mintha használható lenne a szárny (viszont kormánylapátok egyiken sincsenek). Aerodinamikailag tuti jobb gép az X-Szárnyú a légkörben, mint a TIE.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezért sem akadtam fenn ezen :oops:

Mondjuk Oldi, nincs igazad, mert a legtöbb hajó, aminek van vezérsíkja, légkörben is szokott röpködni. Ott meg mintha használható lenne a szárny (viszont kormánylapátok egyiken sincsenek). Aerodinamikailag tuti jobb gép az X-Szárnyú a légkörben, mint a TIE.

Az űrrepülésre értettem természetesen a megállapításomat :oops:

Másrészről kéne ezekre a vezérsíkokra csűrőlap is, magassági kormánylapát......Ilyet eddig meg csak a Hósiklókon láthattunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.