Ugrás a kommentre

Szavazás - a második évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Megint tervezünk olyasmi szavazást, mint az első évad után. Dzséjttel fogom lebonyolítani, ám egyelőre az lenne a kérdésem, hogy kinek lenne kedve majd jelölteket állítani a sorozat végét követően? Minél többen jelentkeztek annál jobb. Az első körben csak a jelölteket állítjuk fel, aztán lesz a nagy szavazás. Lenne erre igény?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Feltétlenül legyen! :D Sőt, ajánlom új kategóriák indítását is... Például, legjobb fejvadász, (idáig azt hittem, hogy felesleges ez a kategória, mert úgyis Bane nyerné meg, de Embo felbukkanása óta kételkedek ebben :D) legjobb klónkatona... De nem feltétlenül kell minden kategóriának a "legjobb" szócskával kezdődnie, lehetne olyan is, mint például a "Legrosszabb epizód"...stb. :D Én majd biztos, hogy küldök jelölteket, mint az első évad idején. :D Csak majd írjátok le újra a szabályokat, mert azóta már elfelejtettem. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Feltétlenül legyen! :D Sőt, ajánlom új kategóriák indítását is... Például, legjobb fejvadász, (idáig azt hittem, hogy felesleges ez a kategória, mert úgyis Bane nyerné meg, de Embo felbukkanása óta kételkedek ebben :D) legjobb klónkatona... De nem feltétlenül kell minden kategóriának a "legjobb" szócskával kezdődnie, lehetne olyan is, mint például a "Legrosszabb epizód"...stb. :D Én majd biztos, hogy küldök jelölteket, mint az első évad idején. :D Csak majd írjátok le újra a szabályokat, mert azóta már elfelejtettem. :)
Majd megtárgyaljuk Dzséjttel. :D De "legrosszabb..." kezdetű kategóriák nem lesznek. Ez nem az aranymálna.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, innen jött az ötlet. :D
Rossz ötlet. :D Tavaly az alábbiak voltak.

 

Legjobb epizód

Legjobb főszereplő (aki több részen keresztül meghatározó szerepet játszott)

Legjobb mellékszereplő (aki csak egyszer, vagy elvétve tűnt fel)

Legjobb idegen karakter

Legjobb szörny

Legjobb bolygó

Legjobb fénykardpárbaj

Legjobb felszíni csata

Legjobb felszíni jármű

Legjobb űrcsata

Legjobb űrjármű

Legjobb angol szinkronhang

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhhh... Szerintem én idén vért fogok izzadni, mire megtalálom a jelölteket a legjobb epizód kategóriába. :D Nehéz, nagyon nehéz... :D
Ne is mondd. És még a java hátra van. :D:) Eddig 17 top 5-ös epizód van. :D Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam nincs ennyi, de azért így is nehéz lesz választani. :D
Csak vicceltem, de tényleg piszok nehéz lesz a dolog. :D Egyáltalán hat epizódot jelölni is durva nehéz lesz. Mert ugye melyiket hagyjam ki?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy biztos, nálam a legjobb fénykardpárbaj az az Ahsoka Tano Vs. Cato Parasitti volt. Nem tudom, hogy mi fogott meg benne annyira, de vagy ezerszer visszatekertem annál a jelenetnél.

 

- Who are you, and what have you done with madame Jocasta?

- The same thing I'm going to do to you.

 

Aztán bekapcsolódnak a fénykardok, és egymásnak esnek... Hihetetlenül hatásos az a jelenet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy biztos, nálam a legjobb fénykardpárbaj az az Ahsoka Tano Vs. Cato Parasitti volt. Nem tudom, hogy mi fogott meg benne annyira, de vagy ezerszer visszatekertem annál a jelenetnél.

 

- Who are you, and what have you done with madame Jocasta?

- The same thing I'm going to do to you.

 

Aztán bekapcsolódnak a fénykardok, és egymásnak esnek... Hihetetlenül hatásos az a jelenet. :D

Egyelőre ne áruljunk el semmit a személyes legjobbakról, főleg, hogy ez még változhat. :D az meg nem lenne frankó, ha most mindenkii beírná neki mi jött be a legjobban. Az egésznek épp az a lényege, hogy titkos. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak szavazni fogok, jelölni nem.
Nagyon örülök, hogy szavazol majd!

 

 

Én azt szeretném nagyon, ha lenne jelölés "Legjobb epizódzene" kategóriában is. :D Tavaly is jó lett volna, de mire eszembe jutott, ezen a fázison már túl voltunk.
Ez elég bajos, de megrágjuk majd ezt is. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyelőre ne áruljunk el semmit a személyes legjobbakról, főleg, hogy ez még változhat. ;) az meg nem lenne frankó, ha most mindenkii beírná neki mi jött be a legjobban. Az egésznek épp az a lényege, hogy titkos. :)

Jogos. Befogtam a szám. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korábban is volt már róla szó, hogy lehetne olyan kategória, hogy legjobb zene. Ennek ugye egyik hátulütője, hogy a zenei témákat - kivéve, ha a TCW mozifilmben felcsendült - lehetetlenség beazonosítani soundtrack nélkül. Pildi azonban feldobta a lehetőséget, hogy "magukat az epizódokat lehetne jelölni, olyan szempontból, hogy hol volt a legjobb, a leghangulatosabb, az adott történethez és a cselekmény momentumaihoz legjobban illő a zene". Ez így leegyszerűsíti a dolgot, de azért kikérném a ti véleményeteket is, elvégre a jelöltek állítása a ti dolgotok lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, Kiskósa, hogy osztod a véleményemet. Számítottam is Rád, hiszen mindig szoktál írni egy-egy epizód zenei vonatkozásairól. :)

Remélem, mások is úgy gondolják, hogy tudnának jelölteket állítani ebben a kategóriában, csak még nem fedezték fel eme közvéleménykutatást. :)

 

Mellesleg had tegyem hozzá, hogy nekem is elég nehéz pl. a jármű kategóriában (pláne duplán, miután felszíni és űrjármű kategória is van) jelölni bármit is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.