Ugrás a kommentre

Szavazás - a második évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én sajnos csak így utólag tudom elmondani a véleményemet a szavazásról... Először is nagyon nagy köszönet Dzséjtnek, hogy ilyen fergeteges műsort rendezett itt, néhány sornál már szakadtam a röhögéstől, főleg annál a résznél, amikor Hondo hanyatt fektette Aurrát. :P

A legjobb epizód kategóriában számomra teljesen mindegy volt, hogy ki nyer, hiszen az összes jelöltem bejutott, és olyan jó volt mindegyik, hogy irgalmatlanul nehéz volt dönteni közöttük, ezért fájó szívvel adtam kevesebb pontot némelyiküknek. És hát nyert a Bounty Hunters. :o

A legjobb főszereplő kategória Obi-Wan Kenobié lett, amelynek megint csak örülök, mert ebben az évadban rengeteg zseniális részt kapott. Hondo Ohnaka legalább egy díjat bezsebelt, számomra ez volt a lényeg. :P Ahogy Embo is. Én makacsul kitartottam Cad Bane mellett, aztán pedig rájöttem, hogy miért? Az első évadhoz képest valójában zseniális karakter volt. De aztán az évad második felében olyan arcok mutatták meg magukat, amelyek meglepő módon jobbak voltak Bane-nél. De majd meglátjuk, hogy a harmadik évadban mit fog alakítani. A legjobb fejvadász kategórián én is nagyot koppantam, mert szinte biztos voltam Embo vagy Cad Bane győzelmében. Nagyon meglepett, hogy végül Aurra Sing lett a befutó. A legjobb szörny nem is lehetett volna egyértelműbb kategória. Tavaly is szinte mindenki lefikázta Gort, mégis ő vitte el a fődíjat. A legjobb történetszál esetén mást vártam, de nem sajnálom Boba Fettéktől a díjat. Hát, ezen is túl vagyunk végre. :P Úgy emlékszem, hogy az előző évad végi szavazásnál több panaszom volt a nyertesekre, de ezúttal nem így van. ;) És a legijesztőbb a dologban, hogy még mindig lehet ezt hová fokozni. A harmadik évad végén talán majd azért nem lesz szavazás, mert senki nem tud majd dönteni. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, összesítés:

 

LEGJOBB EPIZÓD

Bounty Hunters 81 PONT

Landing at Point Rain 79 PONT

Grievous Intrigue 65 PONT

The Mandalore Plot 63 PONT

The Deserter 57 PONTt

Voyage of Temptation 54 PONT

 

LEGJOBB TÖRTÉNETI SZÁL

Boba Fett trilógia 81 PONT

Mandalore trilógia 75 PONT

Geonosisi történetszál 73 PONT

Grievous duológia 68 PONT

Holokron trilógia 57 PONT

Zillo duológia 45 PONT

 

LEGJOBB FŐSZEREPLŐ

Obi-Wan Kenobi 97 PONT

Anakin Skywalker 84 PONT

Rex százados 74 PONT

Ahsoka Tano 53 PONT

Mace Windu 50 PONT

Padmé Amidala 41 PONT

 

LEGJOBB MELLÉKSZEREPLŐ

Hondo Ohnaka 85 PONT

Satine Kryze 78 PONT

Aurra Sing 69 PONT

Boba Fett 68 PONT

Terra Sinube 56 PONT

Cut Lawquane 44 PONT

 

LEGJOBB IDEGEN KARAKTER

Embo 85 PONT

Hondo Ohnaka 76 PONT

Cad Bane 71 PONT

Terra Sinube 64 PONT

Seripas 54 PONT

Trench admirális 49 PONT

 

LEGJOBB FEJVADÁSZ

Aurra Sing 90 PONT

Embo 81 PONT

Cad Bane 80 PONT

Sugi 62 PONT

Bossk 44 PONT

Seripas 42 PONT

 

LEGJOBB SZÖRNY

Zillo fenevad 88 PONT

Gundark 77 PONT

Rancor 74 PONT

Reek 66 PONT

Insectomorph 51 PONT

Geonosisi agyféreg 43 PONT

 

LEGJOBB FELSZÍNI JÁRMŰ

AT-TE 84 PONT

Mandalore robogó 73 PONT

BARC robogó 67 PONT

Starhawk robogó 60 PONT

A6 Juggernaut 59 PONT

WLO-5 tank 56 PONT

 

LEGJOBB ŰRJÁRMŰ

Venator csillagromboló 82 PONT

Slave I 80 PONT

Providence (Dreadnaught) 66 PONT

ARC-170-es vadász 63 PONT

Recusant 59 PONT

Coronet 49 PONT

 

LEGJOBB PÁRBAJ

Obi-Wan Kenobi vs. Grievous tábornok 90 PONT

Obi-Wan Kenobi vs. Pre Vizsla 80 PONT

Eeth Koth vs Grievous tábornok 65 PONT

Anakin Skywalker vs. Hondo Ohnaka 63 PONT

Ahsoka Tano vs. Barriss Offee 57 PONT

Ahsoka Tano vs. Cato Parasitti 44 PONT

 

LEGJOBB FELSZÍNI CSATA

Leszállás a Geonosison (2x05 Landing at Rain Point) 95 PONT

Feluciai kalóztámadás (2x17 Bounty Hunters) 72 PONT

A Geonosisi pajzsgenerátor elpusztítása (2x05 Landing at Rain Point) 70 PONT

A droidgyár ledöntése (2x06 Weapons Factory) 69 PONT

Malastarei csata (2x18 Zillo Beast) 50 PONT

Saleucami csata (2x10 The Deserter) 43 PONT

 

LEGJOBB BOLYGÓ

Coruscant 81 PONT

Felucia 79 PONT

Mandalore 79 PONT

Saleucami 65 PONT

Geonosis 53 PONT

Malastare 42 PONT

 

LEGJOBB ZENE

R2 Come Home 82 PONT

Death Trap 70 PONT

Cat and Mouse 67 PONT

Landing at Point Rain 62 PONT

Bounty Hunters 61 PONT

The Zillo Beast Strikes Back 57 PONT

 

LEGJOBB ANGOL SZINKRONHANG

James Arnold Taylor (Obi-Wan Kenobi, Plo Koon, Banamu, Lauli Wahlo) 79 PONT

Anna Graves (Satine hercegnő, Sugi, Rumi Paramita) 73 PONT

Jim Cummings (Hondo Ohnaka) 71 PONT

Corey Burton (Cad Bane, Dooku gróf, Jerec, Aramis) 67 PONT

Ashley Eckstein (Ahsoka Tano) 58 PONT

Jaime King (Aurra Sing, Cassie Cryar) 51 PONT

 

A legnagyobb pontkülönbség 13 pont volt, ezt Obi-Wan és a leszállás a Geonosison érte el. Ezért is írtam tegnap, hogy a felszíni csata mellett csak egy kategóriában volt ilyen "drámai" az előnye a győztesnek, de akkor mindenki Zillora tippelt. Hát kérem, mint látható, Godzillo "csak" 11 ponttal hagyta le a Reeket, és akkor is csak utolsó néhány 6-osnak köszönhetően. Ráadásul Obi és a Geo. csata győzelme volt a legegyértelműbb végig, ezekre szinte mindenki 6-ossal szavazott. Ezért is érzem, hogy a filmek és a TCW legfőbb szereplői még nagyon nem lerágott csontok, és hiába tennénk be melléjük újakat, akkor is ők győznének. Még Rex is, aki nem tagja a filmes arcoknak, viszont jelentős szerepe van a TCW-ben, is 23 ponttal maradt le Obi-Wantól (aki mellesleg 97 pontjával a legtöbb pontot kapott jelölt), ami behozhatatlan hátrány. Viszont, a harmadik helye jól mutatja, hogy azért nem teljesen esélytelen, és talán ha több szerepet kapna, akkor megnőne a hatosok száma. Így szegény a középúton maradt, főként 4-esekkel bombázták.

A legkevesebb pontot amúgy Amidala kapta, ő csak 41 pöttyöt zsebelhetett be, ilyen kevés szavazatot senki más nem kapott.

A Legjobb epizódnál, mint tegnap írtam, Pildi lánya volt a döntő szavazat, azután már csak egy szavazat futott be, de az is csak szépíteni tudta a Landing vereségét.

A gépek kategóriájában pedig az AT-TE és a Venator szépen megtartotta az első helyét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes lista! Tavaly csak egy pont döntött a legjobb epizód versenyében, idén kettő. A ventator is játszik a tűzzel, de idén már magabiztosabban nyert, ugyanis az első évadban csak a több hatosának köszönhetően zsebelte be a díjat. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legkevesebb pontot amúgy Amidala kapta, ő csak 41 pöttyöt zsebelhetett be, ilyen kevés szavazatot senki más nem kapott.

Annyira nem volt jelentősége ebben az évadban, hogy nehéz sok pontot adni rá, mint főszereplőre. Szerintem a mellékszereplők kategóriában biztosan nagyobb sikere lett volna ;) Legalább is szerintem :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira nem volt jelentősége ebben az évadban, hogy nehéz sok pontot adni rá, mint főszereplőre. Szerintem a mellékszereplők kategóriában biztosan nagyobb sikere lett volna ;) Legalább is szerintem :o

A legtöbb jelölt a mellékszereplők között ezerszer jobb karakterek. Max Cut az, akit lepipált, mindenki más megalázta volna szegény szenátornőt :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A két évad legjobb részei tehát a Lair of Grievous és a Bounty Hunters. :P
Ez azért is érdekes, mert egy könnyedebb évadban a legsötétebb epizód nyert, míg egy sokkal komorabb évadban egy nagyon üdítő (talán a legkönnyedébb) epizód lett a győztes. :P

 

 

Érdekes lett a vége, nagyjából nem ezek az elsők nálam :P Ezek a kategóriák már részben jobban érdekeltek, kb. ezek lennének az elsők:

Sugi

Hondo

Satine

Anakin

Boba-szál

A legjobb epizód elég nehéz, mert a BH résszel az a bajom, hogy más sztorira hajaz, a többi meg annyira nem kiemelkedő, hogy első legyen. Maradjon akkor a The deserter :P

 

Dzséjt, nagyon jókat szórakoztam a vicces kategória beírásaidon, nagyon jól sikerült mindegyik ;)

Szavazhattál volna, mert íme a bizonyság, hogy volt véleményed. :D

Dzséjt bevezetői pedig tényleg sokat dobtak a hangulaton, én is élveztem (mégha ez nem is jött át annál a bizonyos gyerekes hsz-emnél). :D

 

 

A harmadik évad végén talán majd azért nem lesz szavazás, mert senki nem tud majd dönteni. :o
Ilyen helyzet nincs, mindig lehet dönteni valami alapján. :P

 

 

Vannak itt érdekes helyezettek :o

Gondolok itt Ahsoka vs. Barriss mecsre, az agyférgekre és Jamie Kingre. Ezeket maxra értékeltem és így is elég gyatra eredményeket értek el :|:o

Az agyférgeken kívül én is protezsáltam a másik kettőt (az előbbit elsőnek, az utóbbit pedig harmadiknak jelöltem), és látod, mégse mentek velünk sokra. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez azért is érdekes, mert egy könnyedebb évadban a legsötétebb epizód nyert, míg egy sokkal komorabb évadban egy nagyon üdítő (talán a legkönnyedebb) epizód lett a győztes. :)
A BH -t nem igazán nevezném könnyed résznek annak ellenére, hogy voltak könnyed pillanatai. A rész végi mészárlás önmagáért beszél. ;) Ám való igaz, voltak ezerszer sötétebb epizódok is az évadban.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira nem volt jelentősége ebben az évadban, hogy nehéz sok pontot adni rá, mint főszereplőre. Szerintem a mellékszereplők kategóriában biztosan nagyobb sikere lett volna ;) Legalább is szerintem :)
Ez nem is baj. Padmé jó, hogy időnként megjelenik, de ennek az évadnak pont az volt ez egyik legnagyobb erénye, hogy igazán karakteres mellékszereplőket adott. Én örülnék, ha ez továbbra is így lenne. Térjenek vissza időnként ezek, és jöjjenek még újak, akik hasonlóan jók. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A BH -t nem igazán nevezném könnyed résznek annak ellenére, hogy voltak könnyed pillanatai. A rész végi mészárlás önmagáért beszél. ;) Ám való igaz, voltak ezerszer sötétebb epizódok is az évadban.
A mészárlás megtörtént, valóban, de nem nyomta rá a bélyegét egyáltalán a történet hangulatára. Ha erre az epizódra gondolok, sosem az ugrik be, hanem sokkal inkább Hondo és Obi-wan "baráti" csevegése, Sugi, ahogy vitatkozik Obi-wannal, Anakin, amikor tanítja a helyieket botot forgatni, Seripas, ahogy szégyenlősen előóvakodik biztonságos péncéljából, és a hasonló jelenetek. Ez az epizód egyszerűen kitűnik a többi közül ezzel az egyedi hangulatával, még ha nem is kapcsolódik szorosan a klónok háborújához. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legjobb főszereplő kategóriában Rex lett a harmadik? Na, ez érdekes és egyben meglepő. Minden elfogultság nélkül, csodálkozom Ahsoka gyengélkedésén, holott tavaly ő vitte a pálmát. Talán az idei kevés szerepeltetése a fő ok, úgyhogy remélem a 3. évadban többet láthatjuk és az évad végi szavazás sem lesz ilyen "egyértelmű" ebben a kategóriában, mint idén. :)

 

Aurra-nak viszont örülök, egyáltalán nem hittem volna, hogy elviszi a legjobb fejvadász díjat, olyan vetélytársakkal szemben, mint Bane, Embo, Sugi és társaik.

 

Egyébként részemről is köszi a műsort, jó volt. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szavazhattál volna, mert íme a bizonyság, hogy volt véleményed. ;)

Ennyi volt csak, a többi kategória nem érdekelt és a sorrendbe rakás sem :)

 

Trench nálam mínusz pontot kapna, de hát ízlések és pofonok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy látom az esetek többségében a kedvenceim győztek.

A Bounty Hunters a nagy kedvenceim közé tartozik. Örülök, hogy Hondo, Aurra és Embo győztek. Kár, hogy a legjobb főszereplő nem Anakin lett. A mostani évadban nyújtott alakítása csúcs szuper volt. Jó látni, hogy egyre több, olyan dolgot tesz, amit nem illik Jedinek megtennie.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.