Ugrás a kommentre

Szavazás - a második évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Néhány kategóriánál én is gondban vagyok. :D Nem akarok elcsépelt jelölteket beírni, főleg olyat nem amit/akit már az első évadban is jelöltem :D Némelyikhez meg nem elég hat jelölt :)
Ez benne a kihívás. Persze valamilyen szinten... :D Főleg az olyan TCW b*ziknak mint amilyen én is vagyok. :P Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már az első kategóriánál elakadtam. Hogy válasszak ki hat részt a 22 remek epizód közül? Egyszerűen mindegyikben van valami amiért jelölni tudnám. :)
Így tényleg kemény dió.

Én majd követem Qui-Gon tanítását és érezni fogok nem pedig töprengeni. Hallgatok az ösztöneimre. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor érdekes lesz ebből a szempontból a szavazólista. :oops: Bár talán nem lesz másik ilyen kategória, ahol ekkora szórás mutatkozna. Eleve nem lesz ennyi potenciális jelölt. :oops:
Szerintem ez annak a jele, hogy egy jó évadot láthattunk, amiből lehet meríteni. :oops:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig 17 rész lett jelölve a hat helyre, a legjobb rész kategóriában. Hihetetlen! :)

Majd ha sikerült kiválasztani a jelölteket majd írd le azoknak az epizódoknak a címét, akit senki sem jelölt. :) Kíváncsi leszek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hamarosan én is elkészülök a listámmal, de a felszíni járművekkel bajban vagyok. Így, hogy még nem néztem újra az évadot, nem emlékszem túl sokra, így nagy segítség lenne, ha példaként leírnátok néhányat. :D
Érdemes szétnézni neked is a wikin, a részeknél rengeteget találsz. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az enyémre vasárnap számíthatsz. Még hátra van a Boba trilógia, aztán egy kis ülepítés és jöhet a listázás :D
Többen is vasárnapra ígérték. Tavaly mennyi jelölő volt? Akkor Te csináltad.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vasárnap estére remélem az enyém is meglesz de nem biztos hogy minden kategória hat jelöltet kap hanem csak annyit amennyi bejön az adott kategóriába írandó alanyok közül. Fejvadászból például csak négyet jelölnék szívesen mert annyit bírok közülük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vasárnap estére remélem az enyém is meglesz de nem biztos hogy minden kategória hat jelöltet kap hanem csak annyit amennyi bejön az adott kategóriába írandó alanyok közül. Fejvadászból például csak négyet jelölnék szívesen mert annyit bírok közülük.
Annyit jelölsz amennyit akarsz. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikorra lesz meg az első forduló eredménye? :D
Valószínűleg kedd estére lesz jelölt lista. Az a helyzet, hogy több helyen is pót szavazást kell beiktatni, mert holtverseny van. Aki küldtek jelölést, azok kapni fognak majd egy mailt erről. Amint meglett a lista átküldöm Dzséjtnek, és onnantól veszi kezdetét a szavazás. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg kedd estére lesz jelölt lista. Az a helyzet, hogy több helyen is pót szavazást kell beiktatni, mert holtverseny van. Aki küldtek jelölést, azok kapni fognak majd egy mailt erről. Amint meglett a lista átküldöm Dzséjtnek, és onnantól veszi kezdetét a szavazás. :D
Lehet, hogy a végén listázókkal megoldódik majd ez a gond. :D Az enyém is megy hamarosan. Igyekszem minden kategóriában jelölni, ennek csak az időkorlát szabhat határt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.