Ugrás a kommentre

Star Wars - Detours


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ezek alapján számomra jónak tűnik, animáció terén egyébknét is ott a TCW, azzal megelégszem. Ha sikerül hozniuk a vidikben látott szintet, egy szavam se lesz rá, de sajnos ilyenkor sosem a átlagos jelenetek közül szoktak válogatni. Minden esetre: mit árthat még egy kis Star Wars?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 4 hónappal később...

A klipek alapján nálam eddig bejövős. :) Én mindig is azon a véleményen voltam, hogy a humor bőven elfér a messzi-messzi galaxisban. Épp elég dráma és tragédia történik főhőseinkkel, felesleges mindent szigorú, sötét szemüvegen keresztül nézni. A CW-ban is tetszik, hogy a droidok folyamatosan szolgáltatják a poénokat a csetlő-botló jeleneteikkel. A Robot Chickenen meg néha visítva röhögtem. Jöhetne már ez is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első teljesen igazán optimista megnyilvánulás a sorozattal kapcsolatban. :D Én még nem tudom mit várjak tőle. Elég kérdéses a sorsa, mert ugye a Disney itt is bekavarhat.

Én is várom a Detourst, hééé. :D Poénnak jó, ha van olyan színvonalas, mint a Robot Chicken, simán vevő vagyok rá. De ha választanom kellene közte és a TCW hatodik évada között, szerintem egyértelmű lenne a válaszom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ugye ez nem jelenti azt, hogy valamilyen szinten az EU része lesz? Mert úgy tudom, csak az n-canon nem tartozik bele az EU-ba.

Fogalmam sincs, de ha engem kérdezel, szerintem nem. Egyelőre semmit nem tudunk erről a státuszról, csak azt, hogy a Detours beletartozik. Ráadásul az egész egy a filmekkel és a TCW-vel is teljesen összeegyeztethetetlen komédia, így én értelemszerűen az N-Canonba sorolnám, mégis kapott egy külön szintet. A Wookieepedián az N-Canon alá írták, mondhatnám, hogy ez jelent valamit, de még nem tudni. (Egyik jelenetben például Han Solo ugyanolyan korú, mint amilyennek megismertük, míg Leia egy tinilány... Habár... Amúgy is 10 év van köztük, na mindegy. >.<) Biztos vagyok benne, hogy olyan értelemben, ahogy gondolod, nem képezi az EU részét. Csak gondolom Leland Chee valahogy különbséget akart tenni az N-Canon és a Detours között.

 

Szerk.: De egyébként szerintem nem jó a topik alcíme. Nem is az EPVI. után játszódik. :D

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 6 hónappal később...

A minap nyilatkozta Seth Green, hogy 39 elkészült epizódjuk van...

A Disney meg valamilyen oknál fogva nem hajlandó kiadni, hát... Ők tudják. Szerintem nincs annál veszteségesebb, hogy elkészítenek egy teljes évadot és azután nem adják ki...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 6 hónappal később...
  • 9 hónappal később...
  • 3 évvel később...

Persze, nincs bajom azzal, ha mégis megjelenik, ha már elkészítették (most már azon se kell parázni, hogy valamilyen szintű canon-besorolást kapna, mint sok-sok évvel ezelőtt), de emlékszem, annak idején engem a kis előzetes videócskák nem nyűgöztek le. A Robot Chicken egy mestermű, nem hiszem, hogy annak színvonalát a Detours hozni tudja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.