Ugrás a kommentre

A háttérben lévő történetek, érdekességek


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Köszönöm. Eleinte én is azt hittem, hogy Gallia.

Ez egy kicsit bonyolult, mert a TPM-ben egy Gin Clarke nevű színésznő model játszotta Adi Galliat, viszont az AotC-ra már nem ért rá. Ez a tanács jeleneteknél még nem volt vészes, azt megoldották a TMP-ből kivágott jelenetekkel, viszont az aréna jelenetekre már kellett valakit találni helyette. Ő volt Lily Nyamwasa, csakhogy a két színésznő nem nagyon hasonlított egymásra, így lett az a döntés hogy "a geonózisi Gallia mostantól Stass Allie". A RotS-re megint bonyolódott mert most meg Lily Nyamwasa se nagyon ért rá, így még két másik színésznő is eljátszotta Alliet. Tace Bayliss játszotta el a Kashyyyk-i hologramon és Nina Fallon a halálakor (a vicces az hogy végül Lily Nyamwasa - az eredeti Stass Allie - jelenetei nem kerültek bele a filmbe)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 9 hónappal később...
  • 1 hónappal később...
  • 9 hónappal később...
  • 7 hónappal később...
  • 2 héttel később...

Nem tudom mennyire releváns ebben a topikban, ill. biztos előkerült már korábban.

 

Az utapau-i Obi-Grievous párbajban a félkiborg fénykardjai igencsak érdekesek. Anakin és Obi-Wan markolatai egyértelműen felismerhetőek, de a másik 2 is ismerősnek tűnik. Ez megint egy olyasfajta igénytelen baki, mint Sidious-nál? Netán eredetileg úgy tervezték, hogy egészen ezen párbajig nála marad? Az Invisible Hand akcióban zsebre vágta őket, de nem sokáig voltak nála. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 11 hónappal később...

Most vettem észre először, -hála a BD nek- hogy mikor fogadják a kancellárt, és Anakint,

("Fürdés a dicsőségben"-jelenet) két nagyon érdekes külsejű már-már szexi robotlány is jelen van.

Azthiszem először szúrtam ki őket. Egy bordó-króm és egy zöld-króm.

Kihez tartoznak? Ismerhetjük őket?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Szívesen!

A 3. rész várakozási időszakának cikkjeiből is van egy csokorral.

Mostmár lehet, hogy kikapok Ody-től, hogy ebb a topicba dobálok, de nem tudom érnek-e külön topicot és hol?

szóval bocsi!

Ebben is rengeteg jó szösszenet van, és nem csak a nosztalgia miatt, hanem, hogy össze tudjuk hasonlítani milyen volt várni a PT részeire és milyen most.

Spoilerek áramlása stb. Hát nagyon más. Lesz benne 2003 februári sztori, McCallum és SLJ nyilatkozatok, sokminden; szóval íme:

3.ZIP

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...

Annyira aranyos, hogy koncepciókból a nagy tudású újságíró megmondja, hogy az bizony jobb lett volna... :facepalm::pfff::roll:

 

Érdekes, hogy picit ez a szeparatista találkozás benne van a TCW-ben, a lázadás elindítása meg ugye egy ep3-as törölt jelenet vonalán kánonnak is számít.

 

Ami a késest dolgot illeti: f*szság. Ez lett volna jobb? Annyira karakteridegen, hogy eleve az gáz, hogy kitaláltak egy ilyen jelenetet. A békeszerető Padmé a szíve alatt lévő gyermekei apjának kést szorít. Jéééézus! Ja, és Anakin véletlen megöli Padmét... Uh... jobb lett volna... :facepalm::pfff::roll:

 

Az utolsó bekezdés meg már-már nevetséges. Több mint tíz év távlatából felesleges okoskodó odamondás egy olyan embertől, akinek láthatóan gőze sincs arról, hogyan dolgozik Lucas és hogyan készül egy SW film. :facepalm::pfff::roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Feltűnt egy érdekes dolog, csupán egy apróság a ROTS-ban. 

Amikor Obi-wan és Anakin találkozik Grievousszel a filmben, Anakin gúnyosan megjegyzi a tábornoknak, hogy alacsonyabb, mint hitte. Ebből a megszólalásból azt a következtetést vontam le, hogy ő most találkozott vele először személyesen. És akkor itt eszembe jutott A klónok háborúja televíziós sorozat. Nem emlékszem pontosan, de a 121 epizódban (azt hiszem, ennyi van) nem volt példa olyanra, hogy ők ketten harcoltak volna? Mert nekem úgy rémlik, hogy összefutottak ők már a TCW-ben, és akkor így, ebben az esetben Anakin megjegyzése a ROTS-ban értelmetlen. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.