Ugrás a kommentre

3x02 - ARC Troopers


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

ÁÁÁÁ!! ;) Állat volt! Az előző rész karakterközpontúságát ezúttal remek akciókkal sikerült kiegészíteni. :) Grievous és Ventress visszatér, bár szerintem több hónappal az után, hogy a Rishi bázistól menekülni kényszerült a szeparatista flotta. Ezt miből gondolom? Például az új hajókból, amik akkor nem voltak sehol. Grievous és Ventress kettőse már az elején is remek volt, de később csak fokozódtak a gyönyörök. No de erről majd később. :) Obiék megérkezése a Kaminora hatalmas mosolyt csalt az arcomra. Az a feeling, ahogy Ventress hajójából a vízen át felemelkedik a kamera, majd egy szállító hajó úszik be a képbe, ráadásul közben a Kaminoi téma szól….perfekt mozi érzés! Maga a csata lélegzetelállító volt, mind a földön, mind az űrben. A bolygó fontosságához mérten végre vagy egy tucat csillagromboló állt szemben a szeparatisták nem túl nagy haderejével. Az a pár snitt óriási volt, gondolom oldie elalélt a gyönyörtől. :P Itt már másodszor tört rám az egyértelmű mozi feling; a hangok, a csata hevessége mind-mind a filmek világát idézte. Örültem balszélső feltűnésének, azt hiszem a Shadow of Malevolence rész óta nem is láttuk. Itt kell rátérni a tervre, ami számomra kicsit meglepő, hisz főként nem is a klóngyárat akarták elpusztítani, hanem Jango DNS –ére fájt a foguk. Érdekes volt Grivi megjegyzése, hogy ez határtalan lehetőségeket kínálna nekik. Vajon mire gondolt? A felszínre érve, a víz alatti csata igazán kiváló lett! Ilyet még nem láthatunk a TCW –ben, de remélem nem fognak megelégedni ennyivel. Obi-Wan és az Aiwha kalandjai aranyosak voltak, főleg a Jedi megjegyzéseivel. :P A felszíni csata feltette a koronát a részre! Ventress egyszerűen eszméletlen. Akkora adag érzést tettek hozzá a karakterhez, hogy csak lestem. Grievous –nak milyet beszólt már? :P A sorozat egyik legnagyobb poénja! Sajnos kivágták egy remek jelenetét, de alább beszúrom, hátha nem volt még. Abban pedig nagyon bízom, hogy a DVD –n és BD –n rajta lesz majd ez a pár másodperc. Aztán persze jöttek az elmaradhatatlan párbajok, melyek most is szolgáltak újdonsággal. Ventress például elég erősnek tűnt, egyre jártasabb az Erő-használatban. Grievous is földöz illetve mennyezethez csapkodta Obit, amit örömmel láttam. :) Persze kedvenc Jedink se maradt adós, a folyosó végéig küldte Grievoust, aki azonnal felvette a nyúlcipőt. Nem hatott meglepetésként. Gyáva féreg!

 

No és persze a klónok! Azt hiszem nyugodtan mondhatjuk, hogy az előző epizód ezzel a résszel teljesedett ki. Echo és Fives visszatérése Kaminora egy olyan lehetőséget adott a készítők kezébe, amit eddig nem láthattunk. Már, mint tapasztalt katonák sétáltak végig a függőfolyosón, és emlegethették fel a régmúlt időket. Jó volt látni. Meglepő, ahogy 99 azonnal felismerte őket. Azért ez nem kis teljesítmény, hisz majdnem mind egyformák. A harc elkeseredett volt, és a két vezető ARC trooper nem is élte túl a csatát. Haláluk drámai, főleg a másodikként elhunyt katona lett kegyetlenül kivégezve. Ventress megcsillantja képességeit, és szinte csuklóból intézi el a klónt. Viszont Echo és Fives hősiessége jól átjön az epizódból, főleg a kadétokhoz intézett rögtönzött beszédjükből. Igazi vezéregyéniségekké válhatnak, amit az epizód végén remekül felismert Rex és Cody. A két katona előléptetése meglepő volt, mert azt hittem ez a Jedik privilégiuma. Nyilván sok csatában harcoltak már együtt Cody –ékkal, így a Kaminoi helytállás volt az utolsó lépcső az ARC trooperség felé vezető úton. Már alig várom, hogy ebben a minőségükben láthassam őket!

 

A végén pedig meg kell emlékeznem 99 –ről, aki követte Hevyt az égi vadászmezőkre. Sikerült még egy lapáttal rátenni az első részben látottakra. 99 végre azzá válhatott, aki mindig is szeretett volna lenni. Harcossá! Mindent megtett, hogy segítse a klónokat, és a halála is ekképpen, katonához méltó volt. Elesett a harcban, hőssé vált. Ennél többet nem is akarhatott volna. A végén ahogy Fives a földön ülve az ölében tartja a görbe testet….azt hiszem, ehhez nem kellenek szavak.

 

Ha az évad is ilyen lesz, mint ez a két epizód, akkor már most nyalogathatjuk mind a tíz ujjunkat.

 

 

Íme, a kivágott Ventress csók:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A űrcsata eyecandy-nak jó volt, de semmi több a CIS nagyon nem is csinált semmit csak hagyta magát szétlőni.

Csak nekem maradt ki hogy Grievous hogy jutott le a bolygófelszínre?

Az akciók itt is rendben voltak bár közel sem annyira mint a Clone Cadets-ben. 99-es önfeláldozása eléggé várható volt de még így is megvolt a hatása.

Az ARC-ok nekem valahogy idegenek voltak. Legjobb tudomásom szerint az ARC-ok phase-I páncélt viseltek(na mindegy, elnézem)

És akkor elérkeztünk a jedikhez és a fénykard-párbajokhoz : Shak ti pont olyan kecses ahogy kinéz ;) ; a Grievous-Kenobi párbaj már egy kicsit unalmas(meg szerintem a koreográfia is kicsit gyengébb volt) de most legalább meglepetés született, a Ventress-Skywalker párbaj meg már régóta kijárt nekünk hisz elméletileg "ősi ellneségek" vagy mi, a vége meg magáért beszél, úgy jó ahogy van.

Hú mozgalmas epizód volt, megér egy 8/10

Nem is érdekelte őket más, csak a gének. :) Obinak is gyanús volt ez a gyenge felvonulás. A Grivi - Kenobi csata pedig nem volt rossz, sőt. Grivi párszor keményen megcsapkodta Obit. Ilyenre ezelőtt nem volt példa.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És remek folytatás! Mondjuk kicsit kár, hogy nem a Rookies következett, de most már nyugodtan meg lehet majd nézni a három részt együtt. Remek volt a támadás, a csata, voltak ARC-170-esek, mindenféle szepi hajó, és sok új dolog is. Remek volt Shaak Tit akcióban látni. Ráadásul sok jó kis klón is összeverődött, hiszen itt volt megint Fives és Echo, de a Shadow of Malevolence-ből megjelent Brodside is. És a kis klónok között az ott véletlen nem Boba Fett volt? Mintha a hangja Daniel Logan lett volna (most nézem, minden klón kadétnak ő volt a hangja...), és gyanús, hogy mikor elmentek Fives és Echo mellett, az összes miniklón fegyelmezetten nézett előre, kivétel őt. Ha tényleg ő volt, akkor az azt jelenit, hogy nem sokkal járhatunk a Death Trap előtt. Már ha tényleg ő volt az.

Jó volt az ep2-es zene is, amikor Obi-Wanék megérkeztek.

Na, a lényeg, hogy ez is egy remek rész volt. Ha így folytatja az évad, akkor azt hiszem, a második évad enyhe csalódása után, a harmadik baromira fog tetszeni ;)

Szerintem az nem Boba. A haja rövidebb. De össze kellene vetni a Death Trap gyerekeivel. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem is igy gondoltak h ilyen lesz a csata mivel szerintem nem tudta se Grievous se Assjj h a Koztarsasag lehalgatta a beszelgetesuket,Szerintem ugy terveztek belepnek a rendszerbe gyorsan leszalnak a bolygora es megszerzik a DNS-t es mennek is haza.(azert is ezt gondolom mert Grievous csak 2 fenykardot vitt magaval szerintem nem gondolta h jedival is fog harcolni)

Szerkesztve: - Grievous8
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a rész is klassz volt! :rock: Csak kicsit elkapkodottnak éreztem, mert két részben is elfért volna a sztorija.

 

Az űrcsata bámulatos volt, bár hogy miért nem égtek el a cuccok a levegőben, azt nem értettem. S éppen a város mellé hullottak le... Aha... :nana:

 

A rész csúcspontja számomra a Ventress-Grievous beszélgetés volt. Ahogy megsimogatta és nőiesen provokálta. Nos, Ventress határozottan nőtt a szememben ezzel a kis erotikus beütéssel... Nekem is feltűnt a finom kis utalás Grivi robot testére... :love: A csókos jelenetért is kár. Éppen az ilyenek miatt lesz felnőtt a sorozat.

 

Obi-van és a helyi állatok "használata" is bejött nekem, mert öröm volt visszaemlékezni az SW II.-re. :yeah:

 

Ami már kevésbé tetszett, az éppen a fénykard-párbajok. Elnagyoltak voltak a mozgásuk, mintha túl kevés képkockát láttunk volna és ettől az egész mozgás nem volt élethű.

Szerkesztve: - Platschu
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, ez piszok jó rész volt......és sajnos piszok rövid is. Micsoda mozifilm születhetett volna ebből :love:

Noh, kezdem azzal, hogy a Grivi-Obi párbajt én már piszok feleslegesnek érzem. ELégé ellentmondásos már így is a Sithek bosszújában tett dialógus köztük, erre föl megint erőltették őket,

Szerintem ezt már megbeszéltük, Grivi és Obi már az EPIII alapján is ismerték egymást régről. Anakint nem látta még az EPIII előtt, ehhez tartják is magukat a készítők.

 

 

Ebben a részben volt az egyik legjobb harc, baromira bejött. Na meg az, amikor törnek szét azok a klóntartályok(?), az nagyon durva :nana:
Vizuális szempontból a legszebb jelenet a sorozatban! Persze drámaiságban se gyenge. Én mintha az elején látnék pár leeső csecsemőt. :rock:

 

 

A klóntartályok szétzúzása irgalmatlanul jól nézett ki, csak nem tudtam, hogy mi idézte elő.
Szerintem egy Trident is előidézhette, ha éppen ott fúrt be az épületbe.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem is igy gondoltak h ilyen lesz a csata mivel szerintem nem tudta se Grievous se Assjj h a Koztarsasag lehalgatta a beszelgetesuket,Szerintem ugy terveztek belepnek a rendszerbe gyorsan leszalnak a bolygora es megszerzik a DNS-t es mennek is haza.(azert is ezt gondolom mert Grievous csak 2 fenykardot vitt magaval szerintem nem gondolta h jedival is fog harcolni.
Ebben is lehet valami, bár a Rookies után már tudhatták volna Griviék, hogy a Köztársaság sejti mire készülnek.

 

 

Ez a rész is klassz volt! :rock: Csak kicsit elkapkodottnak éreztem, mert két részben is elfért volna a sztorija.

 

Az űrcsata bámulatos volt, bár hogy miért nem égtek el a cuccok a levegőben, azt nem értettem. S éppen a város mellé hullottak le... Aha... :nana:

 

A rész csúcspontja számomra a Ventress-Grievous beszélgetés volt. Ahogy megsimogatta és nőiesen provokálta. Nos, Ventress határozottan nőtt a szememben ezzel a kis erotikus betütéssel. :love:

 

Obi-van és a helyi állatok "használata" is bejött nekem, mert öröm volt visszaemlékezni az SW II.-re. :yeah:

 

Ami már kevésbé tetszett, az éppen a fénykard-párbajok. Elnagyoltak voltak a mozgásuk, mintha túl kevés képkockát láttunk volna és ettől az egész mozgás nem volt élethű.

Lehetett irányított is az az esés. :) A párbajokkal nem volt gond, sajnos az időtényező többször is szűknek bizonyult a harmadik évad során. Ezt Filoni mondta. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt kérdezni akartam, hogy Jango DNS-e mitől olyan különleges? A tökéletes férfi lenne? Miért nem lehet más alanyt találni egy ennyire népes galaxisban? Miért csak az "emberek" a jók?

 

Ha Ventress elcsórná a DNS-t, akkor gondolom valamilyen célzott vegyi fegyverrel az egész klónbandát célzottan kinyírhatnák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt kérdezni akartam, hogy Jango DNS-e mitől olyan különleges? A tökéletes férfi lenne? Miért nem lehet más alanyt találni egy ennyire népes galaxisban? Miért csak az "emberek" a jók?

 

Ha Ventress elcsórná a DNS-t, akkor gondolom valamilyen célzott vegyi fegyverrel az egész klónbandát célzottan kinyírhatnák.

Jango nem különleges. :love: Miért gondolod, hogy az volt? A dns -ét csak azért akarták ellopni, hogy manipuláljanak vele. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt kérdezni akartam, hogy Jango DNS-e mitől olyan különleges?
Igen, ez érdekes, mert Palpatine akármikor meg tudta volna szerezni, vagy ott volt Boba is, aki egy nyers-klón volt, nem történt rajta változtatás, vagy nehogy már ne legyen a legismertebb fejvadásztól valami DNS minta. Pl. a Geonosis-on maradt tudtommal Jango holtteste, és ha a temetőben lévő elhunytakból ki tudják nálunk nyerni a DNS-t, tőle miért nem tudták?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ezt már megbeszéltük, Grivi és Obi már az EPIII alapján is ismerték egymást régről. Anakint nem látta még az EPIII előtt, ehhez tartják is magukat a készítők.
Más az ismeretség és megint más az, hogy vívtak e azelőtt. A dialógusból ami kettőjük közt elhangzik akkor nekem arra enged következtetni, hogy......de szerintem ezen ne lovagoljunk. :love: Ha akkor nem jutottunk közös nevezőre, most se fogunk :rock:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi kardja a víz alatt kb. 4 mp-ig működött. :rock:

 

Valaki említette, hogy 99 -es lelőtték, de mégsem halt meg egyből. Szerintem egy láblövéstől még nem kell meghalni. :nana: Sajnos azonban, amint hátba lőtték nem sok ideje volt hátra. :love:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt kérdezni akartam, hogy Jango DNS-e mitől olyan különleges? A tökéletes férfi lenne? Miért nem lehet más alanyt találni egy ennyire népes galaxisban? Miért csak az "emberek" a jók?

Jangot Dooku (Darth Tyranus) választotta, mert úgy gondolta, benne megvan minden olyan tulajdonság, ami egy jó harcoshoz kell. Nem csoda, mandalore volt, azok közül is az egyik legjobb. A kaminoiak meg ezzel dolgoztak (gondolom egyszerűbb és takarékosabb egyetlen embert klónozni, mint sok különfélét). De ahogy a Clone Cadetsben is utalnak rá, és ahogy az ep4-5-6-ból kitűnik, később már más embereket is klónoznak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jangot Dooku (Darth Tyranus) választotta, mert úgy gondolta, benne megvan minden olyan tulajdonság, ami egy jó harcoshoz kell. Nem csoda, mandalore volt, azok közül is az egyik legjobb. A kaminoiak meg ezzel dolgoztak (gondolom egyszerűbb és takarékosabb egyetlen embert klónozni, mint sok különfélét). De ahogy a Clone Cadetsben is utalnak rá, és ahogy az ep4-5-6-ból kitűnik, később már más embereket is klónoznak.
Almec miniszterelnök hevesen tagadta, hogy Jango Mandalore lett volna. :love:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Almec miniszterelnök hevesen tagadta, hogy Jango Mandalore lett volna. :love:
Vallotta volna be egy Jedinek, hogy igen, Jango a mi fiaink közül került elő, büszkék is vagyunk rá. :rock:

 

Viszont az nekem új, hogy ep4-5-6-ban is klónok lennének. :nana:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Almec miniszterelnök hevesen tagadta, hogy Jango Mandalore lett volna. :love:

Igen, meg úgy vélték, hogy a Death Watch nem jelent fenyegetést, aztán abból is mi lett. :nana: Ahogy Phobos is írta, nem egy Jedinek (a Köztársaság küldöttének, aki éppen azért van ott, mert csúnya pletykák keringenek a mandikról) fognak dicsekedni arról, hogy Jango mandi volt. :rock:

 

Viszont az nekem új, hogy ep4-5-6-ban is klónok lennének. :)

Pedig Lucas is mondta - még viccelődött is vele :yeah: -, és már nem egyszer itt is tárgyaltuk a dolgot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jango még csak nem is úgy nézett ki mint a Mandaloriak. :love: Teljesen más karakter. Szerintem igazat mondott Almec. Jango egy "közönséges" fejvadász volt, aki nyilván a Death Watch -nál vagy más szervezetnél nevelkedett/tanult.

 

No de vissza a részhez! Csak most tűnt fel, hogy 99 halála eléggé hasonlít Hevy önfeláldozásához. Nyilván nem véletlen a hasonlat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De brutál volt. Nagyon tetszett hogy a klónok a hazájuknak tekintik a bolygót és harcolnak a fennmaradásért. Az hatalmas szöveg volt Rex-től, hogyha megtámadják Kaminot akkor bazi nagy fegyvert hozzanak. :love: Maga a támadás félelmetes volt, ahogy azok a fúrómicsodák befúrtak az épületekbe és a robotokat beadagolták. Különben tudja valaki, hogy az egycsöves robotok milyen fajtájuak? A Super Battle Droidok továbbfejlesztései lennének?

Az űrcsata még durvább volt mint Coruscant felett, rendesen hullottak a gépek mindkét fél részéről. Most nagyon tetszett, hogy Anakin nem vitakozott és azonnal végrehajtotta Obi-Wan utasításait. Így sikerült megint megszívatni a két lúzert.

Komolyan Grevious és Ventress már olyanok mintha valami vígjátékből léptek volna ki. Állandóan elbukják a küldetést.

Bát Ventress Klónölése kemény volt.

A legmeghatóbb pillanatok ))-eshez fűződnek. Ahogy segítette a harcoló katonákat az hőssé tette. A kissrácok is marha jól voltak, jól megszívatták a robotokat.

Különben egy kérdés. Rex és Cody ARC trooperek?

Az időrenden próbálok filózni, de belegabalyodok állandóan. Kitaláltam azt, hogy mi van akkor ha a phase II-es páncél már a háború elején létezett, de csak az elitkatonák kapták meg. Viszont az arc-170-esek azt jelzik, hogy már az ep3 közeleg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De brutál volt. Nagyon tetszett hogy a klónok a hazájuknak tekintik a bolygót és harcolnak a fennmaradásért. Az hatalmas szöveg volt Rex-től, hogyha megtámadják Kaminot akkor bazi nagy fegyvert hozzanak. :nana: Maga a támadás félelmetes volt, ahogy azok a fúrómicsodák befúrtak az épületekbe és a robotokat beadagolták. Különben tudja valaki, hogy az egycsöves robotok milyen fajtájuak? A Super Battle Droidok továbbfejlesztései lennének?

Az űrcsata még durvább volt mint Coruscant felett, rendesen hullottak a gépek mindkét fél részéről. Most nagyon tetszett, hogy Anakin nem vitakozott és azonnal végrehajtotta Obi-Wan utasításait. Így sikerült megint megszívatni a két lúzert.

Komolyan Grevious és Ventress már olyanok mintha valami vígjátékből léptek volna ki. Állandóan elbukják a küldetést.

Bát Ventress Klónölése kemény volt.

A legmeghatóbb pillanatok ))-eshez fűződnek. Ahogy segítette a harcoló katonákat az hőssé tette. A kissrácok is marha jól voltak, jól megszívatták a robotokat.

Különben egy kérdés. Rex és Cody ARC trooperek?

Az időrenden próbálok filózni, de belegabalyodok állandóan. Kitaláltam azt, hogy mi van akkor ha a phase II-es páncél már a háború elején létezett, de csak az elitkatonák kapták meg. Viszont az arc-170-esek azt jelzik, hogy már az ep3 közeleg.

Az új robotokat egyszerűen csak aqua droidoknak hívják. :love:

 

Ventress azért már sikerrel járt legalább egyszer, amit láttunk is. :rock:

 

Rex ARC katona, de nem akarta lecserélni a páncélját, azért van neki régi (ez az infó Filonitól van).

 

Csak halkan kérdezem meg, hogy Ahsoka vajon merre volt? :yeah:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A folytatás méltó az előző epizódhoz, röviden így lehetne összefoglalni. :love: Az ARC Troopers több jó sztoriszálat is tartalmaz egyszerre: Grievous ötletes támadását a víz alatt összeszerelt hajókkal, párosát Ventress-szel (az a bizonyos simogatós párbeszédük nagyon tetszett); ahogy Echo és Fives visszakerül Kamino-ra, mint tapasztalt 501-esek, hogy a ?szülőföldjükért? és a testvéreikért harcoljanak, és ahogy a fiatal, Boba-korú kadétok is képesek derekasan helyt állni egy éles támadásban, megspékelve Obi-wan kedvelt állatos menekülési módszereivel (szép párhuzam az Ep2-vel, ahogy maga a helyszín is az) ? ezek mind-mind együtt adják az epizód savát-borsát. Látvány és akció, jó párbeszédek, kiváló zene itt mind együtt van.

 

És meglepetésként ott a végső ötlet: azzal, hogy kivették a Rookiest a három epizód alkotta történet közepéről, az egész véső soron 99-re irányítja a figyelmet, aki bebizonyította, hogy utólag is méltó lett Hevy átadott kitüntetésére, igazi bátor katonaként, csapatának méltó tagjaként halt meg. Hevy-nek adott bölcs tanácsáért megjutalmazta sors, és olyan vég jutott osztályrészül neki, amelyről valószínűleg még csak álmodni sem mert. Kicsit olyan, mintha bizonyos szempontból ő lenne a főszereplő, hiszen távolabbi perspektívából sok mindent köszönhet neki az egész klónsereg, és közvetve a Köztársaság maga is. Ugyan messze van még az évad vége, de máris érzem, hogy egyike lesz a legjobb mellékszereplőknek. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó résznek még jobb folytatása! Jó volt látni újra 99est, Echot és Fivest. A harcok kemények voltak, de véleményem szerint Asajj Ventress nem használja valami sokat az eszét. Szóval nem annyira béna, de nagyon kevés benne a logika. 99 egy igazi katona, és úgy is halt meg, sajnos. Na, egész jól startolt a 3. évad. Csak így tovább! :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

de véleményem szerint Asajj Ventress nem használja valami sokat az eszét.
Mire gondolsz? :hehe:

 

 

Szerinte Ahsoka a büntetését tölti a jedi templomban.
Még mindig? :D Bár legyen úgy. Ellenben Anakin meg volt fázva. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még mindig? :D Bár legyen úgy. Ellenben Anakin meg volt fázva. :P

Ne feledd, nem időrendben haladunk :hehe: Lehet még csak most kezdődött a büntije :D

Ezért is lenne jó a kronológiai sorrend, tudnánk hogy Ahsoka azért nincs jelen, mert szobafogságra van ítélve, vagy azért, mert még nem is csatlakozott Anakinhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

vagy azért, mert még nem is csatlakozott Anakinhoz.
Az kizárt, mert ha elfogadjuk, hogy a Christophsisi csata a legkorábbi esemény a sorozatban, akkor ez nem lehetséges ugyebár. Szerintem is a templomban lehet, de azért várjuk meg azt az idővonalat. :hehe: Bár én lényegében azt sem tudom, hogy egy padawan folyton a mestere mellett dekkol-e? Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És meglepetésként ott a végső ötlet: azzal, hogy kivették a Rookiest a három epizód alkotta történet közepéről, az egész véső soron 99-re irányítja a figyelmet, aki bebizonyította, hogy utólag is méltó lett Hevy átadott kitüntetésére, igazi bátor katonaként, csapatának méltó tagjaként halt meg.
Amikor Ránézett a kitüntetésre már tudni lehetett mi lesz a vége. Szerintem a végén tudta, hogy ha elindul akkor meg fog halni. Ezt akarta magának.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.