Ugrás a kommentre

Második évados The Clone Wars Kvíz!


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

The Clone Wars Kvíz, második rész!

 

season3j.jpg

 

 

A tavalyihoz hasonlóan idén is megrendezésre kerül az új évad előtti kvízjáték. A premier estéje remek időpontnak ígérkezik egy jó kis TCW kvízhez, melyben reményeim szerint ismét sokan fogtok részt venni. A pontos időpont 2010.09.17 - 20h00m. A kérdések nagyrészt a második évadot ölelik majd fel, de lesznek benne olyanok is, melyek már az új évaddal foglalkoznak. Gyertek minél többen!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor immár hagyomány lesz az évad előtti kvízből? Jó gondolat. :rock:

 

Ha tudok, akkor jövök, bár nekem 20 óra kicsit korán van.

Szeretném ha hagyomány lenne. De már az is csoda, hogy valaki észrevette és kommentálta....
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeretném ha hagyomány lenne. De már az is csoda, hogy valaki észrevette és kommentálta....

Elég nehéz kommentálni, ha az embert elzavarják a gép elől :hmm:

Azért az s3-as kérdések ugye nem lesznek túl spoileresek? :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem sajnos egy kvíz elég volt. Mire beírtam a válasdzt már 4 megfejtés érkezett addig, meg míg frissitett a böngésző. :rock:
Gáz, hogy meg lehet verni téged egy 100k-s nettel. :hmm: Szóval nem azzal van itt a gond.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én netem sem rossz, mégis hasonlóan jártam, mint Frenkie :hmm:

Valószínűleg haza sem érek addig, valahol félúton leszek Bp széle meg közepe között, szóval majd utólag elolvasom, mit műveltetek :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gáz, hogy meg lehet verni téged egy 100k-s nettel. :rock: Szóval nem azzal van itt a gond.

 

Gyere majd ide azt nézd meg. Tudtam mindent illetve sajnos MissKarrde-t nem ismertem fel mert nem olvasok képregényt. Kiváncsi lennék ekkora arc lennél-e ha neked is ilyen lassan frissitene a böngésződ.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyere majd ide azt nézd meg. Tudtam mindent illetve sajnos MissKarrde-t nem ismertem fel mert nem olvasok képregényt. Kiváncsi lennék ekkora arc lennél-e ha neked is ilyen lassan frissitene a böngésződ.
Nem vagyok nagy arc, de ne hitesd már el velem, hogy a neteddel van a baj, amikor mindnyájunk közül neked van messze a leggyorsabb. Nem tudom milyen böngészőt használsz, lehet, hogy azzal van a baj. Amúgy meg nem muszáj játszani. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem sajnos egy kvíz elég volt. Mire beírtam a válasdzt már 4 megfejtés érkezett addig, meg míg frissitett a böngésző. :hmm:
Látom, Te sem szeretsz nem szerezni pontot. :D Én is így vagyok ezzel, a netem sem túl gyors, de közben mégis vonz a kihívás, hogy hátha most sikerülni fog. :) A játékszenvedély nagyobb, mint a kudarctól való félelem, így mindig megpróbálom. :rock: És eddig még egyszer sem bántam meg, mert ha mást nem is, de néhány plusz infót mindig nyertem, és közben még jól is szórakoztam. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok nagy arc, de ne hitesd már el velem, hogy a neteddel van a baj, amikor mindnyájunk közül neked van messze a leggyorsabb. Nem tudom milyen böngészőt használsz, lehet, hogy azzal van a baj. Amúgy meg nem muszáj játszani.

 

 

Ne aggódj nem is akarok ezek után. Mindenki hülye csak te és Dzséjt vagytok a favorit. Hát akkor játszatok egymással. :rock::hmm: Ja meg hazudik mindenki. Főleg én.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne aggódj nem is akarok ezek után. Mindenki hülye csak te és Dzséjt vagytok a favorit. Hát akkor játszatok egymással. :rock::hmm: Ja meg hazudik mindenki. Főleg én.
Frenkie, Ody nem így értette, és ezt holnap Te is így fogod látni. Szerintem félreértetted, amit írt. Itt senki nem nézi a másikat hülyének, de ezt már vagy ezerszer tisztáztátok...

Ha olyan lenne a hangulat, hogy csak ők az ászok, én sem játszanék, de soha nem volt még bennem ilyen érzés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne aggódj nem is akarok ezek után. Mindenki hülye csak te és Dzséjt vagytok a favorit. Hát akkor játszatok egymással. :rock::hmm: Ja meg hazudik mindenki. Főleg én.
Most miért kell ez? Nyert már más is. De ha szted mi vagyunk a favoritok azon lehet segíteni. Én pl. nem játszok. De ha ez is kevés majd térdepelek a sarokban, hátha az megnyugtatja lelked.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, Ody nem így értette, és ezt holnap Te is így fogod látni. Szerintem félreértetted, amit írt. Itt senki nem nézi a másikat hülyének, de ezt már vagy ezerszer tisztáztátok...

Ha olyan lenne a hangulat, hogy csak ők az ászok, én sem játszanék, de soha nem volt még bennem ilyen érzés.

 

Gondoltam hogy ez lesz. Frenkie részeg így minden ok(különben nem írtad volna hogy holnap máshogy látom). Hát igen, napi 4 liter vodka meg 50 üveg sör lecsúszik. Így élek itt Újpesten. :rock::hmm::)

Ody egy nagyon csúnya dolgot írt ezt nem hagytam szó nélkül. Harag nincs csak nem játszom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam hogy ez lesz. Frenkie részeg így minden ok(különben nem írtad volna hogy holnap máshogy látom). Hát igen, napi 4 liter vodka meg 50 üveg sör lecsúszik. Így élek itt Újpesten. :rock::hmm::)
Semmi ilyesmit nem gondoltam. Viszont lehetsz fáradt vagy más miatt egyébként is rosszkedvű, és egyik sem túl jó tanácsadó így éjfélhez közeledvén.

Amúgy többször is láttalak már benneteket együtt élőben beszélgetni, ahol ilyen félreértések fel sem merültek. Így is értettem, hogy másnap már nem így fogod látni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Juj. Mi volt az az égbe kiáltó bűn?

 

 

Hát ez:

 

"Gáz, hogy meg lehet verni téged egy 100k-s nettel." Lefordítva: Te gy olyan idióta vagy hogy még 100 k-s nettel is el lehet verni és én hiába bizonygatom ,hogy az a nyomorult böngésző szivatott és tökmindegy milyen gyors neted van, nem hiszed el.

Mert azért olyan hülyének ne nézzük már a másikat hogy Dzséjt bármely kérdésére ne tudott volna válaszolni. Mert ugye napi szinten itt vagyok. Nagyon nagy gondolkodás kell ugye ahhoz ki az a Don, vagy kié a shoti. :rock:

Igazából itt nem a tudásról van szó hanem kinek van gyorsabb elérése. Mivel nekem szar a böngészős netem(hiába jó a többi része) ezért totál értelmetlen belemenni egy ilyen játékba. Leírtam, erre a fentit írtad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmi ilyesmit nem gondoltam. Viszont lehetsz fáradt vagy más miatt egyébként is rosszkedvű, és egyik sem túl jó tanácsadó így éjfélhez közeledvén.

Amúgy többször is láttalak már benneteket együtt élőben beszélgetni, ahol ilyen félreértések fel sem merültek. Így is értettem, hogy másnap már nem így fogod látni.

 

 

Mindegy sajnálom. Azért pár sört ittam, de részeg nem vagyok(legalábbis szerintem). :rock::hmm::)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp ez az, hogy tudnád. Válts böngészőt. A firefoxot tudom ajánlani.

 

 

Nem váltok semmit. Nem játszom ennyi. Egyszer játszottam, megszívtam a lassú frissités miatt, így feladom. Eddig is megvoltam quiz nélkül ezután is megleszek. Mivel mégegyszer ez nem a tudásról szól, hanem a gyorsaságról és hogy ki keresi ki hamarabb az infót guglival. Ne haragudj, de ebből nem kérek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem váltok semmit. Nem játszom ennyi. Egyszer játszottam, megszívtam a lassú frissités miatt, így feladom. Eddig is megvoltam quiz nélkül ezután is megleszek. Mivel mégegyszer ez nem a tudásról szól, hanem a gyorsaságról és hogy ki keresi ki hamarabb az infót guglival. Ne haragudj, de ebből nem kérek.
Ez nem erről szól, de Te tudod. Legalábbis nálam biztos nem és szerintem másnál sem ez dominál. azt meg sajnálom, hogy kötözködős hangulatban vagy. Jó lenne ha ezt nem ide sugároznád.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem erről szól, de Te tudod. Legalábbis nálam biztos nem és szerintem másnál sem ez dominál. azt meg sajnálom, hogy kötözködős hangulatban vagy. Jó lenne ha ezt nem ide sugároznád.

 

Ez nem kötözködés. Dzséjt bevallotta hogy nem saját kútfőből dolgozik ,hanem guglizik. Innentől kezdve nagyon gáz az egész quiz. Sőt amikor a fejére olvastam, akkor még én voltam a naív, hogy mindenki csal, meg ez a divat, nem a tudás.

Azt te is tudod, hogy ennek úgy kéne működnie, hogy beküldjük a válaszokat(persze ez még lehet a gugliról), és te kiértékeled és akkor nem az van, hogy böngésző meg jaj meg ez+az.

De mégegyzser mondom baromira nem érdekel az egész. Játszatok nyugodtan, de hogy ez nem a valós tudásról szól az 100 %.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem kötözködés. Dzséjt bevallotta hogy nem saját kútfőből dolgozik ,hanem guglizik. Innentől kezdve nagyon gáz az egész quiz. Sőt amikor a fejére olvastam, akkor még én voltam a naív, hogy mindenki csal, meg ez a divat, nem a tudás.

Azt te is tudod, hogy ennek úgy kéne működnie, hogy beküldjük a válaszokat(persze ez még lehet a gugliról), és te kiértékeled és akkor nem az van, hogy böngésző meg jaj meg ez+az.

De mégegyzser mondom baromira nem érdekel az egész. Játszatok nyugodtan, de hogy ez nem a valós tudásról szól az 100 %.

Találj ki jobbat. Én megpróbálok minél több eseményt kreálni, de egyszer lehetne másnak is ötlete ám. Ha meg ennyire nincs kereslet a kvíz iránt akkor nem lesz. Csak egy gombnyomás és máris törölve van. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.