Ugrás a kommentre

3x07 - Assassin


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Talán mert az egyik kedvenc filmem megérdemli, hogy ne egy sz*ros Center Moziban nézzem meg hanem minőségi helyen.

Kedvenc filmed? Az előbb még bárgyú volt. :D De szerintem hagyjuk is abba, mert ez itt már végképp off. Ne szennyezzük ezt a topikot ezzel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

I

Ha megfigyeled és soha nem védtem ész nélkül a SAGAt. Mindigis felvállaltam hogy az TPM nekem túl bárgyú, az AotC túl csöpögős, a RotJ vége pedig gyerekes. Tudok a hibáikról és ennek ellenére szeretem őket, amit mi sem bizonyít jobban minthogy hétvégén utazok fel Pestre megnézni az általam leggyengbbnek tartott Baljós árnyakat 3D-ben.

 

Ezen megdöbbentem. Azt hittem mindenki szereti itt a prequelt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen megdöbbentem. Azt hittem mindenki szereti itt a prequelt.

Légyszi, olvasd már el mit írtam. :roll:

Tudok a hibáikról és ennek ellenére szeretem őket

Nálam a rajongás nem abból áll hogy hibátlannak látom a SAGAt, hanem abból hogy ezekről tudomást veszek és élvezem tovább a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...

Még mindig fantasztikus ez az epizód! Számomra eddig a TCW egyik, ha nem a legjobb része. Ékes példája annak, hogy nem csak a végigakciózott történetszálak tudnak ütni, és látványilag odatenni. Alderaan csodás bolygó, Aurra Sing remek nemezis, Ahsoka pedig továbbra is favorit. Inkább nem ugrok fejest egy újabb áradozás-tengerbe, de ebben a részben figyelhető meg leginkább, mennyit fejlődött a sorozat elejéhez képest, szerencsére pozitív irányba. Remélem, a következő évadokban is láthatunk még ilyet, a lehetőség adott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban felelősségteljes az amit itt csinál (a harmadik évadban Ahsoka felnőtt). Az is szimpatikus ahogy Padmé és Typho bíznak benne. Hangulatilag pedig valóban az egyik csúcs ez a rész. Ahogy Padmé megérkezik a lánya későbbi hazájába az eléggé szívszorító.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.