Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

29 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

2 órával ezelőtt, Kargarosz írta:

Annak idején olvastam mondjuk nem most volt csak már nem tudom pontosan melyik oldalon. De amúgy laikusként is spec. ennél többet vártam volna sőt annak idején tippem olyan 1,6-1,7-et jósoltam ahhoz képest azért alulteljesített. 

khm...

2017. 10. 15. - 13:03, Bence1997 írta:

Ezen még nem gondolkodtam, de figyelembe véve az EpVII sikerét, ez is valamennyire sikeres lesz, és a haterek is megfogják nézni a filmet - kérdés, hogy moziban, vagy otthon.

A tippem:

 

Amerika: $710.000.000

Nemzetközi: $870.000.000

Összesen: $1.580.000.000

 

A nyitó hétvégét is megtippelem: $200.000.000

Na én ennyit tippeltem és ebből a nyitó hétvége még jobb is lett, hozott kezdésnek 220 -at. :D

Mind az amerikai és mind a nemzetközi sikert 100 milkával többre becsültem. :P

A lényeg a lényeg, a Disney -nek az számít, hogy a filmjük sikeres legyen. Hogy ezt hogyan éri el, az rá van bízva, de az, hogy 1 milliárd felett hozott + mint Ody említett fentebb, szerintem a Disney már ennek örült. Kevesebbet hozott, mint várták? Nos, hogy mit vártak, az irreleváns ilyen szempontból. Jól hozott a konyhára, megvoltak vele elégedve és ennyi. A Solo -val már inkább gondok voltak. Ott sajna volt egy kis bibi a premierrel, mert tippre a decembert simán hozta volna a Solo és ha nem is eget rengetőt, de egy laza 700 milkát simán összeszedett volna a téli hónapokban. De ugye Mary Poppi gyerekcsalogatóbb volt a számukra. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Tehát akkor kijelenthetjük, hogy a te elképzeléseidet, és nem a Disney hivatalos álláspontját tolmácsolod. Vagyis egyáltalán nem állíthatod, hogy ők csalódtak, hiszen fogalmad sincs, mennyit vártak. Kizárt, hogy olyat olvastál, hogy a Disney bejelentette, mennyit vár a filmtől, mert ilyet egyetlen cég sem adna ki. Legfeljebb elemzőktől olvashattál valamit, de az elemzők adatait sem szabad tényként kezelni. Amit meg laikusként elképzelsz, azt elég botor dolog rávetíteni mások cégére, aztán tényként kezelni.

A biztos az, hogy az ep8 több mint 1 milliárd dollárt hozott a konyhára, kasszasiker lett. Hogy ez több vagy kevesebb, amit a Disney várt, azt soha a büdös életbe nem fogjuk megtudni, ha csak valamelyikünk nem kezd el a Disney legfelsőbb szintjein dolgozni, de erre vajmi kevés esélyt látok, és amúgy nem számít egy fikarcnyit sem.

 

Senki nem vetített ki semmit se nem tudom ez honnan jön /már csak azért se értem mivel én még laikusként is többet írtam, ha megnézed/. Több filmes portálokról hoztam híreket egy adott nap mármint összegyűjtve különböző oldalakról, és teljesen rémlik valami, hogy volt erről valami nyilatkozat mert annak idején még az ismerőseimmel is beszéltem róla pont ezért maradt meg. Persze elképzelhető, hogy tévesen emlékszek benne van a pakliba. 

 

''ha csak valamelyikünk nem kezd el a Disney legfelsőbb szintjein dolgozni,'' Sohasem lehet tudni....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy bizony. És a felével Ody még jóindulatú volt. Mert ha a hírt valami magyar médiaoldalról jön, akkor a tizedelés sem árt, mert feltehetően eleve nem is valós, vagy ha még az is, a nagy tudású író úgy kiforgatja, hogy az megfeleljen a "magyar igényeknek", azaz clickbaitté teszi. Márpedig az ep8-ról negatívan írni óriási clickbait, mert sok hülye harap rá.

A Disney soha, sehol nem árulta el, hogy mennyit vár a filmtől, és ezt jobb, ha elhiszed, mert a világon nincs olyan felelős cég, ami kiadna a nyilvánosságnak ilyen üzleti titkot. Vagyis nem kell azzal vádolni magabiztosan az ep8-at, hogy a Disney csalódott benne, mert erről fogalmad sem lehet - bár a számokat és a tényt, hogy a rendezőnek három filmet is adtak, nem érzem a csalódást a fejesekben. Ha csalódtak is, az olyan minimális lehet, hogy az ep8 bevételeiből vett új nyaraló vagy méregdrága kocsi azonnal elfeledtette. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmes újságíróknak nem azt kell szem előtt tartani hogy mi igaz hanem hogy mit kattintanak sokan. A cikkeikre alapozni tipikus vak vezet világtalant felállás. Az újságírónak pont úgy halvány lila gőze nincs hogy mennyit kellett volna hozzon az ep.8 mint neked vagy nekem. A BO-ra meg nincsenek bevált receptek. Az ep.7 -ben több mint 30 év után tértek vissza a régi trilógiás szereplők ráadásul 10 éve nem volt élőszereplős SW mozi. Az ep.8 meg zsinórban a harmadik SW film volt úgy hogy minden plusz tényező és hype ami az ep.7-nek megvolt neki már nem adatott meg. Az hogy mennyit fog esni megjósolhatatlan volt, de lehetett tudni hogy sokat és érdemben fog esni. És még igy is többet hozott mint bármelyik prequel folytatás. Jócskán. Ez hogy ki mennyit várt ez hupilila zabhegyezés. Semmi értelme mert semmi alapja nincs. Ami tény: az ep.8 kasszát robbantott. Ez a biztos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Az egyik nap elgondolkodtam hogy az idei Celebration-on vajon milyen nem várt projektet jelenthetnek be. Az egyik erős tippem az Ahsoka és Sabine keresése Ezra után egy új animációs sorozatban van egy animációs filmbe a Disney +-ra. Az új platform megjelenésével meg van a lehetőség hogy egyszerre akár több animációs sorozat fusson. Én úgy tudnám elképzelni lenne egy kisebb korosztálynak mint a Rebels vagy Resistance és lenne egy kicsit idősebb korosztálynak mint a TCW. Talán az idén érkező utolsó TCW évad lenne ennek a rendszernek az első hírnöke hogy egy éveben 2 animációs sorozat is jöjjön. 

 

Rebeles Spoilerek!!!!

 

És miért pont Ahsoka és Sabine története? Az teljesen egyértelmű hogy Filoniéknak kész terveik vannak a jövőre kapcsolatban mert különben nem így zárták volna le a Rebelest ahogy tették. Akár úgyis megtehették volna hogy egyszerűen Ezra eltűnik az Ismeretlen Régióban és nem vezetik fel egy időugrással az ő keresését. Nem lett volna kötelező berakni a végére azt az időugrás ami számomra azt sugallja hogy valami projekt már készülődik a háttérben. Készülni is kell mert ha valóban akarják majd folytatni ezt a történetet azt gondolom a Rebels premiertől fináléjától számítva maximum 3-4 éven belül be kell mutatni hogy igazán releváns legyen a Rebeles nézői számára hogy így nagyobb esélye legyen a sikerre.

 

Rebeles Spoilerek vége!!!!

 

De nem feltétlenül csak egy animációs sorozat jöhet szóba. Talán a Rebels 2-3. évad idején volt egy olyan pletyka hogy a sorozat önálló animációs filmenként folytatódhat. SW animációs filmeknek kiváló táptalaj lehetne egy családbarát Disney +. És most már nem csak egy Ahsoka és Sabine esetleges történetére gondolok, külön álló SW animációs filmekben rengetek potenciál lenne aminek a lehetősége még nem is igazán merült fel a fórumon Disney + bejelentései óta. Akár szóba jöhetnek olyan lehetőségek is mint mondjuk a egy Solo animációs film ami lezárná a Solo film nyitva hagyott részeit.         

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes lenne Fulcrum. De én úgy gondolom, hogy idén nem jelentenek be már semmit. Hiszen a TCW, a Mandi és a Cassian is már épp elég egyelőre. Továbbá Filoni szerintem még nem kezdett el dolgozni egy Sabine/Ahsoka sorozaton. Feltehetőleg vannak tervei vele - Zahn is ezt pedzegette a korábbi interjúi során - de az elmúlt időszakot nézve néhány vázlaton kívül nem hiszem, hogy több lenne. Hiszen a Mandi felett executive producerként ténykedik, rendez is a kalapos barátunk, emellett a TCW is biztos, hogy lefoglalta - és még idén is lefoglalja - az idejét. A Resistance ebben a kakukktojás, ott csak hébe-hóba jelenik meg gondolom, hogy egyeztessenek Justinékkal és megbeszéljenek egyéb dolgokat, amolyan Lucasi szinten van. Emellett nem hiszem, hogy bejelentenek idén még egy projektet. Persze nem elképzelhető, de én a jövő évi Celebration -re - már ha lesz, de a TESB 40. évfordulója miatt szerintem igen - bejelenthetik, hiszen addigra a TCW már lemegy és egy 2021 -es premierdátum simán kitűnhet. Aztán hogy hova kerül a sorozat az jó kérdés. A Resistance szerintem hasonlóan lemegy, mint a Rebels, 3, maximum 4 évad - ez a TLJ-EpIX közti időintervallumon múlik - és azután jön, de lehet valóban a Disney+ -ra fog jönni. Mondjuk én ott hetiben adnám. :)

 

A több animációs film ötlete tetszik. Remélem egy Solo sequel már terv alatt van ilyen formában. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért remélem, hogy lesz valami bejelentés, mert ezzel az évvel kifutunk az SW termékekből, képletesen. 2020 meglehetősen üres, jelenlegi tudásunk szerint legjobb esetben is a The Mandalorian és a Resitance fog futni. Persze, nem mondom, hogy ezzel rosszul járunk, már ha a Mandi jó lesz és a Resi is kiforrja magát, de azért az eddigiek után ez elég lyukas évnek tűnik. És mivel idén a Skywalker Saga is véget ér, itt lenne az ideje legalább picit vázolni, mit hoz a jövő. Mert szép, hogy tudjuk, lesz Johnson trilógia és a GoT-s arcok is dolgoznak filmeken, de ez azért kevés, pláne, hogy ezek a projektek elvileg még tényleg csak tervasztalon léteznek. Én nekem meg azért most nem tetszene, ha az SW évekre eltűnne a moziból.

Resistance mellé egy újabb komolyabb hangvételű sorozat bejelentése nem lenne rossz, vagy több részlet kiderülhetne az említett filmsorozatokról, még inkább, a Cassian tévésorozatról. De egy új A Star Wars Story-nak is tudnék örülni (Obi-Wan filmet a népnek, én még mindig azt mondom :) ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Dzséjt írta:

2020 meglehetősen üres, jelenlegi tudásunk szerint legjobb esetben is a The Mandalorian és a Resitance fog futni.

2020-ban a Cassian sorozat is ott lesz hiszen már ősszel kezdik forgatni. Viszont a The Mandalorian az csak nagyon jó esetben és inkább nem mint igen. Azt elmúlt évek tendenciája azt mutatja a nagyszabású látványos sorozatok nem tudják tartani az 1 évet. (pl. Game of Thrones, Stranger Things, Star Trek Discovery)

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy tudom, hogy Filoni konkrétan bevallotta, hogy a Rebels végét úgy irták meg, hogy fogalmuk se volt róla hogyan tovább. Amikor ez kiderült, volt is egy kis felhördülés itt a fórumon. Persze ettől még előbb utóbb lekell zárják amit ott elkezdtek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Dzséjt írta:

Én azért remélem, hogy lesz valami bejelentés, mert ezzel az évvel kifutunk az SW termékekből, képletesen. 2020 meglehetősen üres, jelenlegi tudásunk szerint legjobb esetben is a The Mandalorian és a Resitance fog futni. Persze, nem mondom, hogy ezzel rosszul járunk, már ha a Mandi jó lesz és a Resi is kiforrja magát, de azért az eddigiek után ez elég lyukas évnek tűnik.

Én most főleg egy Sabine/Ahsoka történet bejelentésére gondoltam. Én hiszem, hogy bejelentenek egy nagy dolgot 2020 -ra, de Filoni tavalyi tevékenységét - és félig-meddig az ideit is - nehezen hiszem, hogy 2021 -nél előbb érkezik újabb nagyszabású animációs sorozat. Obi-wan film viszont jöjjön de izibe. A végén még megőszülök. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Fulcrum írta:

Viszont a The Mandalorian az csak nagyon jó esetben és inkább nem mint igen. Azt elmúlt évek tendenciája azt mutatja a nagyszabású látványos sorozatok nem tudják tartani az 1 évet. (pl. Game of Thrones, Stranger Things, Star Trek Discovery)

Hát mondjuk pont a Star Trek: Discovery-nél egy év sincs az 1. évad vége és a 2. évad mai napi kezdete között, a GoT-nál is először esett meg, hogy kimaradt egy év, és még a Stranger Things is most produkált először ilyet, igaz, ez jóval fiatalabb sorozat a GoT-nél. Szóval azért tendenciáról még nem beszélnék. Egy jó ütemtervvel bármi lehetséges. Persze nyilván nem 100%, hogy 2020-ban is lesz Mandi, de nem is biztos, hogy nem.

A Cassian viszont jogos, azt elfelejtettem. De ha a Mandi kimarad, akkor ugyanott vagyunk, ahol a fejtegetésem kezdődött. 2020 szegényes SW fronton, pláne mozi fronton.

 

6 perccel korábban, Bence1997 írta:

Én most főleg egy Sabine/Ahsoka történet bejelentésére gondoltam. Én hiszem, hogy bejelentenek egy nagy dolgot 2020 -ra, de Filoni tavalyi tevékenységét - és félig-meddig az ideit is - nehezen hiszem, hogy 2021 -nél előbb érkezik újabb nagyszabású animációs sorozat.

Te nehezen hiszed el, viszont te nem dolgozol a Lucas Animationnél, így nem lehetsz tisztába a nap mint nap ott folyó dolgokkal. Nem ezért vagy azért, de Filoni tevékenységéből egy évvel ezelőtt még azt sem szűrhettük le, hogy lesz új TCW évad. És a Resistance létezéséről sem Filoni tevékenységéből értesültünk, hiszen még az úriember napi teendőivel sem vagyunk tisztában. Ki tudja, min mesterkednek a zárt ajtók mögött. 2020 meg még baromi messze van, pláne a vége. Odáig még egy komplett mozifilmet is össze lehet dobni, hát még animációs sorozatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Dzséjt írta:

Ki tudja, min mesterkednek a zárt ajtók mögött. 2020 meg még baromi messze van, pláne a vége. Odáig még egy komplett mozifilmet is össze lehet dobni, hát még animációs sorozatot.

Nem zárom ki a lehetőségét egy animációs sorozatnak, de amit Bomarr írt fentebb, az még egy plusz, hogy egy ideig nem igen kapunk "Sabine és Ahsoka keresi Ezrát" sorozatot. Viszont lehet kapunk egy másik animációs sorozatot, ami hasonló lesz vizuálisan, mint pl. a Galaxy of Adventures - tehát 2D - csak az időtartam lesz a megszokott 22 perc.

De én sokkal inkább várnék egy animációs filmet Filoniéktól, hamár Fulcrum ennek az ötletét is feldobta, amit maximálisan támogatnék.

 

2020 valóban SW szegénynek érződik, hiszen jön a Cassian, jön a Resistance 3. évad(ebben biztos vagyok) és egyelőre ennyi. Egy animációs film remek adalék lenne ehhez a csekély felhozatalhoz. Meglátjuk. Sajnos a tél kicsit tompítja a jóstehetségi képességeimet. :P

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, Dzséjt írta:

Hát mondjuk pont a Star Trek: Discovery-nél egy év sincs az 1. évad vége és a 2. évad mai napi kezdete között, a GoT-nál is először esett meg, hogy kimaradt egy év, és még a Stranger Things is most produkált először ilyet, igaz, ez jóval fiatalabb sorozat a GoT-nél. Szóval azért tendenciáról még nem beszélnék.

1 évet a 2 évad premier közt időre értetem. 

És akkor a tendenciákról!!!!!!

Star Trek: Discovery: 1. évad 2017. szeptember - 2. évad 2019. január

Game of Thrones: 6. évad 2016. április - 7.évad 2017. Július

Game of Thrones: 7.évad 2017. Július - 8.évad 2019. április

Stranger Things: 1. évad 2016. július - 2. évad 2017. október

Stranger Things 2. évad 2017. október - 3. évad 2019. Július

Westworld: 1 évad 2016 október - 2. évad 2018 április

Westworld: 2. évad 2018 április - 3. évad 2020 ??????

 

Nekem elégé egy tendenciának tűnik.  

 

 

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk a Cassian sorozat nekem legalább akkora dobás mintha jönne egy új mozifilm. Pokolian várom. Ha csak az lesz nekem a 2020-as év már akkoris szép lesz SW szempontból. De az igazi az lenne ha Benioffék addigra leforgatnák az első nagy filmjüket. Jövő decemberig még van szűk két év. És már bőven lehet hogy javában dolgoznak rajta. A GoT záróévadának a forgatása tavaly júliusban ért véget. Azóta a Trónok harcával azért olyan eszement sok dolguk nincs. Már lehet hogy szuperül haladnak a scriptel és a Celebration-ön bejelentik hogy év végén indul a forgatás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Fulcrum írta:

1 évet a 2 évad premier közt időre értetem. 

Rohadtul nem tud érdekelni a két évadpremier közti idő. Nyilván nem akkor kezdik el a következő évad forgatását, és nem is számít annak tükrében, hogy az adott évben nézhetek-e új részt vagy sem. Ha 2017-ben volt a premier, de a sorozat 2018-ban is kapott új részeket, vagyis 2018-ban is futott. Ergo nekem az számít, hogy a befejezéstől a következő premierig mennyi idő telik el.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Dzséjt írta:

Rohadtul nem tud érdekelni a két évadpremier közti idő. Nyilván nem akkor kezdik el a következő évad forgatását, és nem is számít annak tükrében, hogy az adott évben nézhetek-e új részt vagy sem. Ha 2017-ben volt a premier, de a sorozat 2018-ban is kapott új részeket, vagyis 2018-ban is futott. Ergo nekem az számít, hogy a befejezéstől a következő premierig mennyi idő telik el.

Tudjuk már a Mandi premier dátumát? Gyanítom, hogy az év második felében jön, mondjuk szeptemberben, akkor pedig simán lehet, hogy a 2020-as év kimarad, és '21 elején jön a következő évad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Dzséjt írta:

Kit érdekel a premier? Nyilván nem akkor kezdik el a következő évad forgatását, és nem is számít annak tükrében, hogy az adott évben nézhetek-e az új részt vagy sem. Ha 2017-ben volt a premier, de az évad 2018-ban is fut, akkor egyértelmű, hogy a sorozat 2018-ban is kapott új részeket, vagyis 2018-ban is futott. Ergo nekem az számít, hogy a befejezéstől a következő premierig mennyi idő telik el.

Nagyszerű, de itt nem arról van szó hogy neked mi számít. Csak arra próbáltam rávilágítani (inkább kevesebb mint több sikerrel) hogy The Mandalorian várható premiere 2019. szeptember - december közt lesz akkor a többi nagyszabású sorozat premierei alapján több mint esélyes hogy nem fogják tudni tartani 2020-as év végi 2. évados premiert inkább csak 2021 év elejit. Ergo ha 2019-ben lemegy mind a 8 rész akkor 2020-ban nem valószínű hogy lesz The Mandalorien epizód.     

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Fulcrum írta:

Nagyszerű, de itt nem arról van szó hogy neked mi számít.

Már hogy a fenébe ne számítana nekem, hiszen a saját vágyaimat pedzegettem fentebb. Még jó, hogy nekem az számít, amit én szeretnék. Ráadásul még abban is benne volt, hogy "legjobb esetben is", vagyis én is céloztam arra, hogy még a Mandi és a Resistance folytatása sem biztos 2020-ban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Iger megmondta, hogy lassítani fognak. SW mozira nem szamítanék 2021 előtt. A jövő év amúgy is az Avatar 2-ről fog szólni, ami valószínűleg karácsonykor kerül a mozikba. A stream már más tészta. Szerintem jövőre a legnagyobb dobás a Cassian sorozat lesz. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.