Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

29 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, ati írta:

Engem is kevés érdekel sajnos :( A rengeteg készülő sorozatból csak egy az ami hajlandó elhagyni a birodalom korszakát. Pedig már évek óta várok erre. Sose volt kedvencem ez az éra. Én az előzmény trilógián nőttem fel, annak a stílusát szeretném látni. Valahogy sohasem azt kapom az swtól amit várnék.

Ezzel szívből egyetértek. Nagyon hiányoznak az összetettebb sztorik, a változatos helyszínek, a szélesebb perspektívájú történetmesélés. Az epikus fénykardpárbajokról, vagy fénykardcsatákról nem is beszélve.

1 órával korábban, Bomarr írta:

Az Ahsoka, a Rangers of the New Republic, az Acolyte és a soron következő Mandalori se a Birodalom idején játszodik. A Visions-t meg nem tudjuk mikor játszódik.

Igen, és pont e miatt az Acolyte van első helyen. Az Ahsoka idejéről még nem tudunk sokat. Éh, ha a klasszikus trilógia idejében lesz? A Rangers of the New the Republicot még meglátom, de a A mandalori alapján nem tudom elképzelni, hogy a Cara Dune-hoz hasonló karakterekre épülő sorozat engem lázba hozhat-e? A mandalorinál viszont elmondható, hogy mivel csak öt évvel játszódik A Jedi visszatér után, inkább a klasszikus trilógiához kötődik jobban, közelebb van hozzá.

1 órával korábban, ati írta:

Mégis a klasszikus trilógia stílusa követhető nyomon rajtuk, kihalt bolygók, kevés faj sehol egy nagy város stb. Nem az előzménytrilógia sokszínűsége. Az elmúlt években a TCW hetedik évada volt az ami visszahozta az előzmények hangulatát. 

Igen, igen. Pontosan. Én is ezt érzem, egyetértek vele.

58 perccel korábban, Bomarr írta:

Ez nem a korszak sajátossága, hanem hogy nincs rá pénz. Gondolod ha tehetné Filoni nem tenné tele látványos nagyvárosokkal a szériáját? Az élő-szereplős sorozatoknak ilyen szempontból megvannak a maguk korlátai. Majd ez valószinüleg évek múlva ahogy a Disney+ felpörög változni fog, de addig mindegy milyen korszakba rakják az élőszereplős sorozataikat nem lesznek tele Coruscant szerü városokkal. Egyébként maga Lucas eredetileg egy Coruscanton játszodó sorozatot akart csinálni. És pont azért fújták le még a Disney felvásárlás előtt mert nem lehetett tető alá hozni.

Erről sajnos nem vagyok teljes mértékben meggyőződve. Rá lehet fogni a pénzre. De van egy olyan érzésem, hogy nem csak ez van benne. Szerintem Filonit leszámítva a sorozat készítői nagyrészt a klasszikus trilógia pőries egyszerűségét tekintik mintának. Lehet, hogy Favreou is azok közé tartozik, akik azt mondják, hogy a klasszikus trilógia a legjobb, ezért annak a hangulatát, történetmesélését kell tovább vinni. De nem is kéne, hogy Coruscant szintű bolygók legyenek. Egy kis kreativitással és megfelelő díszletekkel nem hinném, hogy ne tudnának változatosabb helyszíneket is bemutatni. A legutóbbi epizódban A mandalorinál

Spoiler

a Tython egyszerűsége már szinte szembántó volt. Az előző epizódban abban a kis városban a palota környékén legalább voltak érdesebb épületek és környezet.

40 perccel korábban, ati írta:

A mozifilmeknél lett volna pénz mégsem erőltették meg magukat. Ott mondhatni a koncepció része volt, hogy olyan legyen minden mint klasszikus trilógiában. Még mindig azoknak kedveznek akik a klasszikus trilógiát szeretik. Bár abban egyetértek hogy a távolodás ettől az érától már tényleg megkezdődött, csak sajnos borzasztó lassan.

Én is ezt érzem. Persze vannak utalások az előzményekre, meg apró elemek, amiket beleszőnek, de én ezeket olyan morzsáknak érzem. Mintha a készítők azt mondanák, hogy na szórjunk egy kis eleséget a másod generációs előzmény-trilógiát szerető embereknek is. De azért legalább minimum 75%-os arányban az első generációs, klasszikus trilógia rajongóit kell kiszolgálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Darth Revan9 írta:

És még egy keserű konklúziót le kell, hogy vonjak. Az eddigi bejelentések alapján most már kizártnak tartom, hogy 2025 előtt foglalkozzanak a Régi Köztársasággal...:(

Az a korszak, ami nagyon rizikós rajongói szempontból a Lucasfilmnek, mert akárhogyan csinálnák meg, mindig lenne egy réteg aki fanyalogna. Vagy azért mert a játékhoz képest más a sztori  vagy azért mert ugyanaz mint a játék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Iqvi írta:

Az a korszak, ami nagyon rizikós rajongói szempontból a Lucasfilmnek, mert akárhogyan csinálnák meg, mindig lenne egy réteg aki fanyalogna. Vagy azért mert a játékhoz képest más a sztori  vagy azért mert ugyanaz mint a játék.

Az eddigi SW produktumoknál is mindig voltak jelentős csoportok, akik nyafogtak. Elegendő azokra gondolni, akik a folytatás trilógia miatt hisztikampányt folytattak. És bár sikeres lett a folytatás trilógia, de az tényleg látható, hogy a bevételeknél visszaesés volt. Sidious miatt úgy gondoltam, hogy a Skywalker korának el kéne érnie Az utolsó Jedik bevételélt, vagy többet kéne hoznia. Meglepett, hogy kevesebbet hozott.

Szóval ebből a szempontból nézve a folytatás trilógia is ugyanilyen rizikós volt, mert mindenki mást akart és máshogy csinálta volna meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek, hogy ha nem lenne Dave Filoni még ennyi PT elemet se kapnánk. Megnézném mikor fogunk kapni az előzmény trilógia idején játszódó filmet vagy sorozatot. Bejelentenek rengeteg mindent de még véletlenül se jut eszükbe hogy a ezzel az érával is foglalkozni kellene. Vagy esetleg ki kéne adni a meg nem jelent TCW sztorikat.

Szerkesztve: - ati
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, azt mondja hogy:

 

Ongoing series:

- The Mandalorian

- Rangers of the New Republic

- The Acolyte

- The Bad Batch

 

Limited series: (1 évad, de megvan rá az esélye, hogy további évadokat kapjon :))

- Ahsoka Tano

 

Event series: (1 évad, 4-6 epizód maximum.)

- Obi-wan Kenobi

- Lando

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Bomarr írta:

Ez hogy egy event series csak 6 rész lehet ez honnan van?

Ezt tippelem. Az Obi-wan ugye eredetileg egy film lett volna, abból csináltak egy sorozatot. Nem hinném, hogy 6 résznél több lenne. A Lando is hasonló lehet szerintem, a kérdés persze adott, hogy mikor fog játszódni. Tovább meséli a Solo eseményeit vagy előzményt mutat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szokás szerint,  nem eresztem bő lére a mondandóm. Remélem, a bőség nem megy a minőség rovására. 

Amit nagyon várok:  Kenobi. 

Amit várok: Ahsoka, Andor, Rouge Squadron, Mandi 3. Esetleg a Bad Batch. 

Amiben nem vagyok biztos: az az összes többi. Nem, még a Landot sem várom. Hogy úgy mondjam, teljesen közömbös, ahogyan az a robotos sorozat is.

 

(Sohasem gondoltam volna, de besokkaltam a balf@sz rohamosztagosoktól a Mando kapcsán. A Kenobi-Lando-Andor-Mando szerintem tele lesz ezekkel. Komolyan olyan érzésem van, mintha a 4 páncélos és a kutyát nézném: tele inkopetens nácikkal.) 

 

"Jediket akarok látni megint Gandalf, Jediket..."

Szerkesztve: - cyrano
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Durva volt arra ébredni, hogy ennyi új cím van és projekt. Csak kapkodom a fejem. :o Asszem még Brodie írta korábban, hogy nincs semmi terv a Lucasfilmnél. Úgy tűnik mégse ültek a babérjaikon. Rian-t pedig nem temetném, fog ő még SW-t készíteni. A tervezett szériákról a saját helyükön írok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Rian-t pedig nem temetném, fog ő még SW-t készíteni. A tervezett szériákról a saját helyükön írok.

3 lehetőség áll fenn:

 

1. Rian filmje 2025 -ben fog jönni. De ekkor Taika filmjének '27-ben kell jönnie, amely úgy tűnik, hogy előrébb halad.

2. Rian filmje 2027-ben fog jönni. 10 évvel a TLJ után. Addigra már csak vége lesz a Netflixes sorozatnak, ami felett executive producerkedik majd az elkövetkezendő években. Plusz a Knives Out 2. is rég kijön addigra. Talán még a 3. része is.

3. Hamarosan bejelentik, hogy elválnak az útjaik. :(

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Bence1997 írta:

1. Rian filmje 2025 -ben fog jönni. De ekkor Taika filmjének '27-ben kell jönnie, amely úgy tűnik, hogy előrébb halad.

Kizárt, hogy Waititi filmje előtt lenne Rian mozi. Azt már itt kellett volna prezentálni.

 

Éppen most , Bence1997 írta:

2. Rian filmje 2027-ben fog jönni. 10 évvel a TLJ után. Addigra már csak vége lesz a Netflixes sorozatnak, ami felett executive producerkedik majd az elkövetkezendő években.

Én erre tippelnék.

 

Éppen most , Bence1997 írta:

3. Hamarosan bejelentik, hogy elválnak az útjaik. :(

Igazán nagy összeborulás még nem volt, szerintem ha nem is lesz filmje arról egy büdös szót nem fognak szólni. Egyszerűen csak nem készül tőle semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam Hayden bejelentése a bokafos*s. Ha Kenobi megpróbálja visszatéríteni a páncélban és próbálja Anakint visszahozni, na azon a párbeszéden nem a covid-tól leszek lélegeztetőgépen.

A többi sorozatról a maguk topikjában fogok írni ahogy Ody is.

 

4 órával ezelőtt, ati írta:

 Még mindig azoknak kedveznek akik a klasszikus trilógiát szeretik. Bár abban egyetértek hogy a távolodás ettől az érától már tényleg megkezdődött, csak sajnos borzasztó lassan.

 

Viccelsz? Most kötik össze az érákat többek között a Mandalorival. Nem csak utalások szintjén hanem konkrét karakterek jönnek abból az érából.  Írtózatos mennyiségü PT-említés van a mostani sw-kben.

Pl A Bad Batch is a PT végén illetev a Birodalom elején fog játszódni. De a Birodalom első pár évét nyugodtan vehetjük PT érának hisz még nagyon sok eszköz, katona onnan származik.

Soha ennyire nem kezelték egységesen a 3 trilógiát mint most. Mert a mandalori(remélhetőleg) az ST sok kérdésére is választ fog adni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Az a korszak, ami nagyon rizikós rajongói szempontból a Lucasfilmnek, mert akárhogyan csinálnák meg, mindig lenne egy réteg aki fanyalogna. Vagy azért mert a játékhoz képest más a sztori  vagy azért mert ugyanaz mint a játék.

Igen, ez egy nagyon nehéz út, maximálisan egyetértek a felvetéssel. Nem véletlen, hogy a High Republic-kal egy nagyon hasonló, de mégis más irányba nyitottak.

Ráadásul nemcsak az lehetne nagyon megosztó, hogy vmi olyan-e, mint a játékokban vagy más, és lenne mindkettővel gond. Hanem azon is menne a kattogás, hogy mi az, amit kanonizálnak, ill. mik azok, amik kimaradnak.

2 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Szóval ebből a szempontból nézve a folytatás trilógia is ugyanilyen rizikós volt, mert mindenki mást akart és máshogy csinálta volna meg.

Valóban, de ezen a téren jóval kevesebb mozgástér volt, ha a Sagával kezdeni akartak vmit, akkor kb. a folytatás volt az egyetlen igazán nagyot szóló projekt, amivel újra akkora földrengésekkel felérő hype-ot lehet generálni. Az élőszereplős mozgóképes SW felélesztésére pedig a Saga volt az ideális.

Ha viszont egy teljesen új érát nyitnak, akkor ott szinte semmi kötöttség nincs. A fentiek miatt is extra kockázat lenne rögtön ilyen vizekre evezni, ráadásul megint egy olyan korszakba nyúlni, ahol a Legendáknak minősítés ellenére is van egyfajta rajongói elvárásokból fakadó behatároltság, nem lett volna szerintem annyira okos dolog.

Arról nem is beszélve, hogy a Disney bizonyos értelemben mekkorát hasalt a ST-val. Talán még a PT-nál látottnál is jobban megosztotta a rajongókat, nagyon durva ellenkampányok indultak meg, amik közül több kifejezetten a stúdiót célozza. Ezzel szemben a RO-t gyakorlatilag mki imádja-zabálja, de a Mandot is nagyságrendekkel többen kedvelik, de semmiképp nem olyan megosztó. Akinek nem jön be a stílus miatt, inkább elengedi, de nem kezd önkéntes bosszúhadjáratba miatta. :D 

2 órával ezelőtt, ati írta:

Megnézném mikor fogunk kapni az előzmény trilógia idején játszódó filmet vagy sorozatot. Bejelentenek rengeteg mindent de még véletlenül se jut eszükbe hogy a ezzel az érával is foglalkozni kellene.

Ugyan hozzám is a PT érája áll a legközelebb, de érdemes megjegyezni, hogy anno a CW és a TCW sorozatok is itt játszódtak. Ha csak a kánont nézzük, akkor itt is van egy trilógiánk, mellette pedig egy immáron 7 évados animációs sorozat. Megkockáztatom, hogy a képernyőidőt tekintve még a Solo és RO, ill. a Rebels ellenére is a PT van a csúcson. Ez azért messze nem olyan rossz helyzet, még akkor se, ha az élőszereplős buliból egyelőre ez a korszak kimaradni látszik, ill. nem olyan sokféle a felhozatal, mert "csak" a TCW és a képregények vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, cyrano írta:

Szokás szerint,  nem eresztem bő lére a mondandóm. Remélem, a bőség nem megy a minőség rovására. 

Amit nagyon várok:  Kenobi. 

Amit várok: Ahsoka, Andor, Rouge Squadron, Mandi 3. Esetleg a Bad Batch. 

Amiben nem vagyok biztos: az az összes többi. Nem, még a Landot sem várom. Hogy úgy mondjam, teljesen közömbös, ahogyan az a robotos sorozat is.

 

(Sohasem gondoltam volna, de besokkaltam a balf@sz rohamosztagosoktól a Mando kapcsán. A Kenobi-Lando-Andor-Mando szerintem tele lesz ezekkel. Komolyan olyan érzésem van, mintha a 4 páncélos és a kutyát nézném: tele inkopetens nácikkal.) 

 

"Jediket akarok látni megint Gandalf, Jediket..."

Utsó mondatod arany :clap::lol2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezekben a bejelentésekben az tetszik igazán, hogy mindenki megtalálhatja a maga kedvencét, úgy érzem a SW rajongók lehető legszélesebb közönségére gondoltak. Persze legtöbbünk valószínűleg mindegyiket zokszó nélkül fogja fogyasztani, de itt most hihetetlen módon van választási lehetőség a rajongó előtt. Az X-szárnyú pilóták érdekelnek? Vagy a Köztársaságot megelőző időszak? Kémsztorira vágysz vagy egy jól ismert szereplő kalandjait (Obi-Wan, Lando) akarod nyomon követni?

 

A Disney+ sok előfizetőt fog nyerni, ez nem vitás. És ezúttal nem lesz lemondás, amint véget ér a Mandalorian évadzáró...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Ezekben a bejelentésekben az tetszik igazán, hogy mindenki megtalálhatja a maga kedvencét, úgy érzem a SW rajongók lehető legszélesebb közönségére gondoltak. Persze legtöbbünk valószínűleg mindegyiket zokszó nélkül fogja fogyasztani, de itt most hihetetlen módon van választási lehetőség a rajongó előtt. Az X-szárnyú pilóták érdekelnek? Vagy a Köztársaságot megelőző időszak? Kémsztorira vágysz vagy egy jól ismert szereplő kalandjait (Obi-Wan, Lando) akarod nyomon követni?

 

A Disney+ sok előfizetőt fog nyerni, ez nem vitás. És ezúttal nem lesz lemondás, amint véget ér a Mandalorian évadzáró...

Én már most elhatároztam, hogy előfizető leszek! :) Még az a szerencse, hogy nem minden egyszerre jön, hanem szépen beosztva a következő pár évre, mert tegnap óta nem is sikerült még elolvasni sem mindent, amit a témában írtatok. :hehe: Sok minden érdekel, és ami most még első blikkre nem is annyira, még az is lehet, hogy kedvenc lesz. Legjobb példa erre a The Mandalorian. :love:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ha lesz Kacsamesék, Csipetcsapat, Gumimacik meg Balu kapitány szinkronosan néha abba is belenézek majd :D Az is jó hogy a Clone Wars részek egy gombnyomása lesznek. Az utolsó évadot leszámitva ugyan mind megvan lemezen, de sokkal kényelmesebb igy vissza nézni egy-egy részt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 minutes ago, Bomarr said:

Azért ha lesz Kacsamesék, Csipetcsapat, Gumimacik meg Balu kapitány szinkronosan néha abba is belenézek majd :D Az is jó hogy a Clone Wars részek egy gombnyomása lesznek. Az utolsó évadot leszámitva ugyan mind megvan lemezen, de sokkal kényelmesebb igy vissza nézni egy-egy részt.

Ezeket többnyire az HBO GO-n is megnézheted, ott is fent van egy csomó Disney-cucc meg A klónok háborúja. :D

14 hours ago, pb69 said:

Ugyan hozzám is a PT érája áll a legközelebb, de érdemes megjegyezni, hogy anno a CW és a TCW sorozatok is itt játszódtak. Ha csak a kánont nézzük, akkor itt is van egy trilógiánk, mellette pedig egy immáron 7 évados animációs sorozat. Megkockáztatom, hogy a képernyőidőt tekintve még a Solo és RO, ill. a Rebels ellenére is a PT van a csúcson. Ez azért messze nem olyan rossz helyzet, még akkor se, ha az élőszereplős buliból egyelőre ez a korszak kimaradni látszik, ill. nem olyan sokféle a felhozatal, mert "csak" a TCW és a képregények vannak.

Én továbbra is várok egy sorozatra (akár élőszereplős, akár animációs), amely az első és a második film közt játszódik. :( 10 év telt el a kettő között, szerintem lenne mit mesélni: Dooku, Anakin és Obi-wan... Egy minisorozattal is ellennék.

Illetve a PT kapcsán továbbra is ragaszkodom ahhoz, hogy igazságtalanul keveset foglalkoztak eddig a Jedi Tanács tagjaival. Igaz, A klónok háborújában feltűntek közülük páran, de az nagyon kevés volt. Velük legszívesebben regényben találkoznék. Nagyon örülnék egy önálló könyvnek Kit Fistóról, Adi Galliáról, Oppo Rancisisról, Ki-Adi-Mundiról vagy Plo Koonról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, caseyjones írta:

Ezeket többnyire az HBO GO-n is megnézheted, ott is fent van egy csomó Disney-cucc meg A klónok háborúja. :D

A felsorolt Disney mesékből konkrétan egyik sincs fent az HBO GO-n, a Clone Warsból pedig csak az első öt évad és az is csak ideiglenesen. Mint minden Star Wars tartalom az is hamar le fog kerülni. Ha pedig lesz itthon Disney+ akkor már csak ott lesznek elérhetőek :)

Volt idő egyébként amikor az HBO GO-n az összes Star Wars film fent volt. Most már csak az ep.9 és az se sokáig. Szóval aki SW-t vagy Disney-t akar nézni az hosszútávon az HBO-ra nem nagyon számithat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

Az utolsó évadot leszámitva ugyan mind megvan lemezen, de sokkal kényelmesebb igy vissza nézni egy-egy részt.

A gyűjteményem ékkövei a TCW évadok, különösen az első két szezon digibook kiadása. A gépen letöltve megvannak a részek asszem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Azért ha lesz Kacsamesék, Csipetcsapat, Gumimacik meg Balu kapitány szinkronosan néha abba is belenézek majd :D 

Ezekbe én is, de csak akkor, ha az eredeti szinkron lesz rajtuk (hiú ábránd). :) 

Ez a Disney+ ennyi SW-vel, ráadásul az én esetemben a Disney és az MCU tartalmak kínálata sem utolsó szempont, engem is arra ösztökél, hogy ha eljut hazánkba, előfizessek rá.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

50 minutes ago, Dzséjt said:

Ezekbe én is, de csak akkor, ha az eredeti szinkron lesz rajtuk (hiú ábránd). :) 

Ez a Disney+ ennyi SW-vel, ráadásul az én esetemben a Disney és az MCU tartalmak kínálata sem utolsó szempont, engem is arra ösztökél, hogy ha eljut hazánkba, előfizessek rá.

Eredeti szinkron alatt az angolt érted, vagy pedig a magyar szinkron közül az eredetit (gondolom, több szinkron is készült) ? Nekem az se lenne baj, ha kizárólag angol nyelven lennének fent. :D Bár ez nyilván nem valószínű, elvégre ezeket elsősorban gyerekek néznék, akik azért nem éppen folyékonyan tolják még az idegennyelveket. 

Különben én is nagyon szeretem a disney-s dolgokat, legyen szó Miki egérről vagy a Disney-hercegnőkről (igen, férfi létemre be merem vallani, hogy én még a Disney-hercegnőket is bírom :D). És akkor még Star Wars... :yes: 

 

Egyébként én a Disney+ megjelenésével búcsút is mondok az HBO GO-nak. Nem sok minden van rajta szerintem a Netflixhez képest. A Disney+-on meg az előrejelzések alapján sok érdekes dolog lesz, szerintem még a Netflixet is felülmúlhatja akár. Remélem, a Netflixhez hasonlóan ott is lesz majd német szinkron meg felirat - az HBO-nál zavar az is, hogy csak angolul meg magyarul vannak fent a műsorok. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.