Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

4 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Jövő évtől egyébként havi 2400 forint körül lesz a Disney+ ára. De lehet hogy nálunk főleg a bevezetésnél kicsit lejjebb mennek.

 

Ez semmi. Gyakorlatilag egy mozijegye meg egy kóla ára. Az ok hogy jövőre jön, de melyik hónapban? Erről nem lehet többet tudni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Ezeket többnyire az HBO GO-n is megnézheted, ott is fent van egy csomó Disney-cucc meg A klónok háborúja. :D

 

6 órával ezelőtt, Bomarr írta:

A felsorolt Disney mesékből konkrétan egyik sincs fent az HBO GO-n, a Clone Warsból pedig csak az első öt évad és az is csak ideiglenesen. Mint minden Star Wars tartalom az is hamar le fog kerülni. Ha pedig lesz itthon Disney+ akkor már csak ott lesznek elérhetőek :)

Volt idő egyébként amikor az HBO GO-n az összes Star Wars film fent volt. Most már csak az ep.9 és az se sokáig. Szóval aki SW-t vagy Disney-t akar nézni az hosszútávon az HBO-ra nem nagyon számithat.

 

Az HBO GO-val az a baj, amit korábban valamikor már Donát is említett: nem állandó a kínálat. Egy ideig van csak fent minden, aztán leszedik. Többször is jártam úgy, hogy kinéztem valamit, sorozatot vagy filmet, hogy majd ha lesz időm, megnézem, aztán mire lett időm, már nem volt elérhető. Ez nagyon idegesít egyébként, emiatt is jött aztán ehhez a Netflix előfizetés, aminél még nem tapasztaltam hasonlót, de persze még meglátjuk, itt hogy mennek a dolgok hosszabb távon. Egyelőre a Netflix jobban tetszik, de még megvan mindkét előfizetés, mert van, amit ott nézünk (most pl. az Úr sötét anyagait), és mert a kettő együtt kevesebb, mint amikor egyszer elmentünk moziba a családdal.

 

A Disney+-tól azt várnám, hogy minden valaha megjelent Disney alkotás elérhető legyen állandóan, és persze a kínálat folyamatosan bővüljön az új alkotásokkal. Ha ez így van/lesz, akkor nem lenne drága a havi 3000 Ft sem, mert annyi Disney alkotás van már eddig is (SW-vel együtt meg pláne), hogy az én tempómmal évekig tartana megnézni/újranézni csak azokat is ,amelyek érdekelnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem semmi bejelentéseket kaptunk! :clap: Nekem még mindig kissé hihetetlen, hogy ennyi SW-tartalom vár ránk a következő években. Próbálom felfogni. :) Fura, hogy nemrég még milyen jelentős mérföldkő volt az első élőszereplős SW-sorozat ténye, most pedig, alig néhány évre rá már ott tartunk, hogy majd' egy tucat van készülőben. Aminek örülök. Tarthatnék a futószalag-hatástól, a felhígulástól, vagy az esemény jelleg megszűnésétől, de egyelőre semmi okot nem adott a Lucasfilm kételkedni. Szerencsére viszonylag mindenevő vagyok SW téren, így nekem jöhet bármilyen stílus, éra, történet, karakter, mindenre kíváncsi vagyok. Így nem is igazán tudok/akarok sorrendet állítani, hogy mit mennyire várok, mert mindenben látok potenciált. 

 

The Bad Batch 

Szeretnék úgy gondolni erre a szériára, mint a TCW következő évadjára. Az előzetes alapján hasonló stílust kapunk (nem csak látvány terén), így szinte semmi kétség nincs bennem a minőséget illetően. Az osztag tagjainak jellemét tovább mélyítheti a sorozat, de ami talán még fontosabb, hogy rajtuk keresztül jobban megismerhetük az újszülött Birodalmat, a Galaxisban uralkodó állapotokat, és persze a klón-rohamosztagos átmenetet is kibonthatják. Annak ellenére, hogy van már tartalom az Ep3-4 közötti korszakban (és lesz is még), szerintem akad még bemutatnivaló ebben az érában. 

 

Andor

Bár Jyn karakterét jobban szeretem a RO-ban, érthető, miért Cassian és K-2 kaptak lehetőséget a kibontakozásra. Jyn életének ekkor még kevés köze van a Lázadáshoz, amit ráadásul elég szépen bemutat A lázadás hajnala regény. Ezzel szemben Cassian hatéves kora óta benne van a sűrűjében, ami jó kiindulási alap egy ilyen témájú sorozathoz. Nem mondom, hogy epekedve várom, de kíváncsi vagyok, mit hoznak ki belőle. Anno a RO kapcsán se tudtam, hogy lesz érdekes 2 és fél órán keresztül egy tervrajz ellopása, erre tessék... :) Plusz érdekes adalékokkal bővülhet a Lázadás - Birodalom harca.

 

Obi-Wan Kenobi

Bár az előző két társához hasonlóan ez a sorozat is az Ep3-4 között játszódik, itt sokkal inkább az Obi-Wan - Vader tengely mentén számítok érdekességekre és plusz adalékokra, mintsem a korszakból fakadóan. Ewant és Haydent eszméletlen lesz újra mozgóképes SW-ben látni. Szerintem számíthatunk Anakinos flashbackekre, hiszen egy ilyen ziccert vétek lenne kihagyni.

 

Ahsoka

Itt kár lenne indokokat írnom. Várom! :D Döbbenetes, hogy nemrég még a karakter élőszereplős feltűnése is egy távolinak tűnő vágyálom volt, erre most saját sorozatot kap. :o Nehéz értelmes szavakat találnom. Remélem, hogy itt sem fognak fukarkodni a flashbackekkel, és érdemi infókkal gazdagodhatunk a karakter életútjáról az olyan hézagos időszakokból, mint az Ahsoka regény és Rebels 2. évad finálé közti időszak, vagy a Lázadás (Ep4-5-6) idején történő ténykedéseiről... gondolom, ez lesz a Rebels-folytatás, amiről pletykáltak anno. Várok szeretettel olyan karaktereket élőszereplős formában, mint Thrawn, Sabine és Ezra (esetleg Hera az Új Köztársaság kötelékéből). Kicsit karcsúnak érzem az 1. évadot, de bízom ez Erőben. 

 

Rangers of the New Republic

Nem tudom, pontosan mire számítsak ettől a sorozattól, de az Új Köztársaság alaposabb bemutatása és a Galaxis polgárháború utáni ábrázolása kapcsán érdekes lehet. Mivel The Mandalorian spin-off lesz, számítok Cara és az X-szárnyú pilóták (Carson és Wolf) feltűnésére, de jöhetne Hera, Zey Versio, vagy az Alphabet-osztag is. 

 

Lando

A leginkább annak örülnék, ha ez egy burkolt Solo folytatás lenne, nem csak szimpla Calrissian-féle kalandozás. Annyira számomra nem érdekes Lando karaktere, hogy ez utóbbi lázba hozzon. Bár ha így lesz, ettől függetlenül meg fogom nézni, hogy mit hoznak össze.

 

The Acolyte

Eddig szinte egyáltalán nem foglalkoztam a High Republic-érával, főként azért, mert a magyar megjelenésekre várok, addig meg nem akartam komolyabban beleásni magam. De ebben a sorozatban látom talán a legtöbb potenciált. Egy Skywalker Sagától kellően távoli korszak, ahol új vizekre evezhetnek. Új karakterek, konfliktusok, erőviszonyok, politikai leosztás. Egy felfedezésre váró korszak, ami frissességet hozhat az SW-be. Bízom benne, hogy láthatunk majd Sith háttérmesterkedéseket, fénykorában lévő Jedi Rendet, és a Galaxis ismeretlen szegleteit. Itt kevés dolog köti a készítők kezét, így bízom benne, hogy mernek kreatívak lenni. 

 

Rogue Squadron

Itt kevésbé a vadászpilótás történetmag, inkább az keltette fel az érdeklődésemet, hogy az Ep9 után játszódik a sztori. Ez jó alkalom lesz bemutatni Palpatine és az Első/Végső Rend bukása utáni időszakot. Milyen politikai berendezkedésre került sor? Mi lett az Ellenállás, illetve Rey és a Jedi Rend sorsa? Kik lesznek az ellenségek? Potenciált látok itt is. 

 

A Visions és a droidos széria egyelőre totál homály, tippem sincs, mi várható. Nincsenek különösebb elvárásaim azon kívül, hogy szórakoztassanak.

 

Egyébként megértem azokat is, akik hiányolják a nagyszabásúbb, epikusabb történeteket, a látványos fénykardcsatákat, és az ősi idők kibontását. Egy részem egyet is ért velük. Viszont biztos vagyok benne, hogy idővel ezekre is sor fog kerülni. A TOR-éra egy kiaknázatlan aranybánya. Nem hiszem, hogy azért nem mernek hozzányúlni, mert "a rajongók" ellenkampányba kezdenének, ha eltérés lenne a Legendákhoz képest. Valószínűbbnek látom, hogy előbb a Skywalker Saga hézagait akarják kitölteni, kimaxolni annyira, amennyi lehetőséget még látnak benne. Illetve kibontják a High Rebpublic korszakot. Aztán a következő, és az az utáni fázisban bőven lesz még lehetőség mind a Régi Köztársaság idejébe akár egy komplett Sagát elhelyezni, mind az Ep9 utáni távoli múlt eseményeit bemutatni. Ahogy egy bölcs Jedi-lovag mondta: "legyünk türelemmel." :)  

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Én sem fogtam fel barátom! Csak nézem a topikokat, de a lehetőségek határtalanok. Elég megnézni a Mandit milyen sorozat lett. Remélem láttad az új részt! Engem totál lesokkolt.

Még nem, majd ma. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, NorbiLordi írta:

Amúgy tényleg nagyon durva, hogy pre-Disney néha-néha volt infó 1-1 sorozatról hogy talán lesz, de inkább mégsem, de amúgy ki tudja, most meg eljutottunk odáig, hogy szinte minden napra van valami :D 

Nem tudom mióta dolgozhattak ezen, de biztos nem a múlthéten kezdték. Kicsit Marveles érzetem is van, főleg a kifutást illetően. Arról el tudom képzelni, hogy moziba viszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nem tudom mióta dolgozhattak ezen, de biztos nem a múlthéten kezdték. Kicsit Marveles érzetem is van, főleg a kifutást illetően. Arról el tudom képzelni, hogy moziba viszik.

 

Olyan szempontból én nem bánom a Marvel kopizást, hogy igyekeznek egy totál egységes univerzumot létrehozni, és hogy ennek van egy komolyabb felügyelete. Én a cross-overt eseményeket se nagyon bánom, ha lesz belőlük max 1, esetleg 2. Több szerintem nem kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Egyébként feltételezem, jól gondolom, hogy 2025 előtt nem fognak foglalkozni a Régi Köztársasággal és a Jedi-Sith háborúkkal. Ennyi tartalom mellett nem valószínű.

Jól gondolod. Nem hiszem hogy egyhamar előveszik azt a korszakot, mert a rajongói prekoncepciók és elvárások hatalmasak lennének egy Old Republic film irányába.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felállítottam egy kis listát az elkövetkezendő évek SW tartalmait illetően a legvártabbtól a legkevésbé vártig:

 

1. Obi-Wan Kenobi: Azért várom ezt a legjobban, mert végre visszatér Ewan McGregor és Hayden Christensen, akinek talán még jobban örülök. Nagyon megérdemli a visszatérést a színész! Melegséggel tölti el a szívem, hogy végre tényleg szereti őt a SW rajongótábor. Alig bírom kivárni hogy lássam, hogyan fognak találkozni, és hogy varrják majd el a szálakat a készítők. Ezen kívül meglepetésekre is számítok (pl. Qui-Gonnal való beszélgetés).

 

2. The Acolyte: Bár ez az amiről még szinte semmit nem tudunk, a High Republic a legvártabb az elkövetkezendő könyvek és képregények tengerében, így a sorozat is ott van a toppon. Nagyon kíváncsi leszek erre a korszakra. Örülök hogy ebben az érában kapunk egy élőszereplős produktumot. Harművész-thriller lesz, szóval itt aztán várok misztikumot, Az Erővel kapcsolatos dolgokat, fénykardcsatákat, egy egészen újfajta látványt és hangulatot. Remélem érződni fog a sorozaton az idővonalbeli különbség minden tekintetben.

 

3. The Bad Batch: Mert a Clone Wars éra rajongója vagyok, és mert mindig is kíváncsi voltam arra, hogy mi történt a klónokkal és hogy jöttek képbe a rohamosztagosok. Hogy kezdődött az ún. Dark Times, hogyan zajlott az átmenet? Ez tényleg egy CW folytatásként is felfogható! A trailer eszméletlen, szóval az elvárásaim megnőttek és izgatottabb is lettem, mint a szimpla bejelentés után.

 

4. Rogue Squadron: A következő Star Wars mozifilm, szóval még szép hogy izgatott vagyok miatta. Bár az SW-nak ezen része (tehát a pilótáskodás és légicsaták) nem az én szájízem és sosem volt az, mégis tetszik a gondolat, hogy Patty Jenkins, -akinek apja is vadászpilóta volt-rendezi meg ezt a filmet. Elhiszem neki, hogy szívét-lelkét bele fogja tenni ebbe a személyes kötődése miatt, és nagyon remélem, hogy tényleg a 9. epizód után fog játszódni a történet.

 

5. Ahsoka: Ahsoka az egyik kedvenc a CW-ből. Plusz elég annyit hozzátennem hogy: Thrawn, Ezra. Kihagyhatatlan lehetőség visszahozni őket ebben az élőszereplős soriban!

 

6. The Mandalorian S3: Egy világ megkedvelte a Mandalori+Grogu párost, hát persze hogy én is, szóval kíváncsi leszek hogy folytatódik az útjuk!

 

7. Lando: Merem remélni, hogy ez egyfajta Solo folytatásként is felfogható lesz. Sok-sok mellékszereplőt várok, mert Lando nem igazán érdekel. Jó karakter, de ennyi, semmi extra. Azonban sok a lehetőség ebben a sorozatban is. Mi lett Quiraval, mi a helyzet Jabbáéknál, vagy akár azon a szálon is tovább lehetne menni, hogy az öreg Lando és Jannah együtt kalandoznak a 9. rész után. Kérlek, csak ne egy filler sorozat legyen!

 

8. Rangers of the New Republic: Erről a projektről sem tudunk még sokat, ezért inkább hátul szerepel. Új szereplők lesznek? Vagy Cara Dune-ék? Nem vagyok biztos benne, hogy el tudnak vinni a hátukon egy egész sorozatot. Meglátjuk.

 

9. Andor: Bár az első "sizzle reel" hangulatos volt, ás látszik hogy itt sem fognak spórolni semmin, nem tudott megfogni a karakter a Zsivány Egyesben, legalábbis annyira biztosan nem, hogy létfontosságát érezzem egy róla szóló sorozatnak. Nem várok tőle semmit sem, hátha így pozitívan meg tud majd lepni.

 

10: Visions: Ha tényleg olyan lesz mint az Animátrix, jöhet! Itt lehet kísérletezni és elengedni a fantáziát! De nem különösebben várom. Lepjen meg!

 

11: A Droid Story: R2, C3PO és más droidok kalandjai: Gyanítom hogy ez a fiatalabb korosztálynak fog szólni. Nem izgat.

 

Mivel Taika Waititi filmje jóóóval később jön és a címét sem tudjuk, egyelőre nem kerül fel a listára. Kíváncsi leszek hogy majd az idő előrehaladtával (mondjuk majd ha kijön több trailer) fog-e változni ez a preferencia-lista. Úgy érzem igen, de azt majd még meglátjuk. :D

Szerkesztve: - mui-ruy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Jól gondolod. Nem hiszem hogy egyhamar előveszik azt a korszakot, mert a rajongói prekoncepciók és elvárások hatalmasak lennének egy Old Republic film irányába.

Nem hiszek abban, hogy a Disney-t érdeklik a rajongói prekoncepciók. Ha ez így lenne, nem mertek volna a múltban ennyi SW filmet, sorozatot bevállalni. Vagy a jövőben nem lenne ilyen sorozat dömping. Inkább azt látom, hogy egy darabig még az első generációs rajongói igényeket szolgálják ki elsősorban, persze a másodgenerációsokra is gondolnak, de ők csak második helyen vannak. Legalábbis még így érzem. Illetve, ahogy látom igyekeznek a legújabb, harmadik generációsoknak összetett élményt nyújtani, de azért elsősorban olyan SW produktumokat hozni, melyek megszerettetik velük a klasszikus trilógia érzését is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Old Republic filmeket már csak Kathlen Kennedy utódjától fogunk kapni. Kennedy már nem fiatal 67 éves, max pár évig marad. Lehet addig amíg lemennek a most bejelentett dolgok. Remélem az utódja már jobban preferálja a Skywalker sagan kívüli műveket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, eléggé letarolt a lábamról ez a sok bejelentés, azt meg kell hagyni. :lol: Még most is emésztgetem a híreket.

 

Emlékszem, amikor olyan 2015 tájékán bejelentették, hogy mennyi filmet terveztek, eléggé megijesztett a mennyiség és most még talán annál is inkább.

 

Felmerült bennem a gondolat, hogy ezzel még egy igazán hardcore rajongónak is nehéz lesz tartani a lépést, ha lehetséges egyáltalán.

 

Szóval az azonnali reakcióm kissé negatív volt és eléggé le is fáradtam a folyamatos információ áradat hatására, viszont azóta már "lenyugodtam" és gondolkodtam egy picit az egészen, logikusan, így egy picit lelkesebb meg pozitívabb lett a hozzáállásom. :) A bejelentések napján sejtettem is, hogy erre aludnom kell még majd egy párat.

 

Rogue Squadron: Kedvelem az x-szárnyúakat, de őszintén szólva sose hoztak lázba és a hozzájuk kapcsolódó EU-s videojátékok sem.

 

Igazság szerint én az OT-ből a Birodalmat mindig is menőbbnek tartottam a Lázadásnál és az eredeti Battlefront II-ben is inkább az ő oldalukon harcoltam. :D

 

Ettől függetlenül viszont lehetségesnek tartom, hogy ez a film egy kellemes meglepetés lesz és nagyon jól fogok rajta szórakozni. Egyenlőre nem tudom, mit várjak. Majd meglátjuk, mi lesz.

 

Az ismeretlen című Taika Waititi film: Na, ez már érdekesebben hangzik. Az alapján, ami kiderült róla, nekem az az érzésem, hogy ez a film akár még a Mortisról is szólhat, ami nagyon merész vállalkozás lenne. Én díjaznám, ha meg mernének lépni egy ilyet.

 

Obi-Wan Kenobi: Ez az egyetlen bejelentés, ami igazi mosolyt csalt az arcomra. :) Öröm lesz újra látni Ewan McGregort, mint Obi-Wan és remélem, hogy össze tudnak rittyenteni egy jó sztorit a sivatagban eltöltött napjai köré.

 

Egy nagyon személyes történetre számítok, ahol max. csak kevés akció jelenet lesz és biztos rendesen megkínoznak majd minket, érzelmileg. :D

 

Hayden Christensen visszatérésének is örülök, habár nem igazán tudom, hova tegyem azt a tényt, hogy Vader szerepében láthatjuk majd újra. Talán majd kapunk vele egy pár maszk nélküli jelenetet vagy pedig flashbackekben fog szerepelni.

 

Kathleen Kennedy mintha arra utalt volna, hogy lesz majd a sorozatban egy összecsapás Obi-Wan és Vader között, ami viszont ellentmondana az OT-vel, szóval ezt sem tudom igazán hova tenni. Ismételten csak azt tudom mondani, hogy majd meglátjuk, mi lesz.

 

Ahsoka: Kíváncsi leszek, Filoni mit tervez a karakterrel. A sorozat logója alapján nekem az a tippem, hogy a sztori vagy Ahsoka Malachor utáni személyes útjáról fog szólni, míg el nem jut abba az állapotba, amiben a Rebels fináléjában láttuk, vagy pedig ugye az lesz, amire sokan számítanak és az Ezra utáni kutatásról lesz szó, megmutatván, hogy mit csinált Tano az OT eseményei alatt.

 

Én személy szerint inkább az előbbi felállásra lennék kíváncsi és látok rá esélyt, mivel ez Ahsoka sorozata, a Rebelsben pedig ő csak mellékszereplő volt. Az utóbbi variáció nem igazán róla szólna, hanem inkább a Rebels-beli szálak elvarrásáról.

 

Szeretném, ha ez a sorozat teljesen Ahsoka-centrikus lenne, mert nagyon keveset tudtunk meg a karakterről, a TCW utáni időszakban, meg amúgy is megérdemli, hogy a saját sorozatában az ő személyes lelki vívódásairól legyen szó, a nélkül, hogy bármi más "belerondítana". (E mellett nekem jobban tetszett a szürke páncélos szamuráj szerkója, mint a Fehér Gandalfos és szívesebben látnám abban. :D )

 

Rangers of the New Republic: Hát elég keveset tudunk erről a sorozatról, szóval nem tudom, mit gondoljak róla. Csak azt tudom mondani, hogy remélem, jó lesz.

 

Lando: Kedvelem Landót, de igazság szerint önmagában a karakter nem hoz annyira lázba, hogy egy sorozatot akarnék látni róla, viszont remélem, hogy ez majd változni fog, ha többet megtudunk majd.

 

Andor: Sajnos azt kell mondanom, hogy már korábban sem vonzott annyira ennek a sorozatnak a gondolata, de a sizzle reel láttán már kicsit lelkesebben viszonyulok hozzá. Ismét csak azt mondom, hogy reméljük a legjobbakat.

 

The Acolyte: Na, ez már döfi! Érdekesnek hangzik. Várom. :)

 

The Bad Batch: Úgy tűnik, végre kap egy méltó folytatást a TCW! :) (Bevallom, hogy első blikkre a Rebelsben kissé csalódtam, több szempontból is, de erről majd később.)

 

Az igazat megvallva, szívesebben látnék egy sorozatot a Delta-osztagról, a Republic Commando-ból (Na, az mekkorát ütne! :yes:) , de ez se rossz alapfelállás.

 

Azt különösen érdekes lesz látni, hogy a klónok hogyan élik meg a Birodalom felemelkedését. Ilyen szempontból kicsit olyan lesz a sztori, mint az általam már említett eredeti Battlefront II kampánya. :) Várós.

 

Star Wars: Visions: Jöhet. :)

 

A Droid Story: Erről se tudom, mit gondoljak, de majd lecsekkolom, ha kijön.

 

Szóval, ja. Érdekes felhozatal.

 

Viszont én egyenlőre jól elleszek Mando papának és a kisfiának a kalandjaival, köszönöm. :D

Szerkesztve: - LordGravon
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 12. 15. - 16:46, ati írta:

Szerintem Old Republic filmeket már csak Kathlen Kennedy utódjától fogunk kapni. Kennedy már nem fiatal 67 éves, max pár évig marad. Lehet addig amíg lemennek a most bejelentett dolgok. Remélem az utódja már jobban preferálja a Skywalker sagan kívüli műveket.

Én úgy saccolom, hogy 2025 után fog ez bekövetkezni. Már most arról suttognak, hogy a 2025-ös film már az első Jedikkel fog foglalkozni... Ez lehet az első komolyabb elmozdulás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 év alatt elég szép távolságokba jutott az SW, még 10 év múlva hova jutunk vajon? :D Amúgy szerintem kezdenek ráérezni mi kell a népnek. Nagy septében elkaszálták a TCW-t is ahogy átvette a Didney a stafétát, és azóta csak megkaptuk a méltó zárását, sőt még tovább is viszik az örökségét :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ehhez mondjuk szerintem kellenek olyan emberek is akik jókor vannak/voltak jó helyen, mint pl. Filoni. És van elég meggyőző erejük, hogy keresztülverjenek koncepciókat amiről a fejesek nincsenek feltétlen meggyőződve hogy tényleg működne. Mondjuk szerintem most már eljutottak odáig is, hogy merjék ezeket az ötleteket bevállalni, de ennek az igazi próbája az elkövetkezendő kb. 5 év lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 12. 16. - 0:46, LordGravon írta:

Felmerült bennem a gondolat, hogy ezzel még egy igazán hardcore rajongónak is nehéz lesz tartani a lépést, ha lehetséges egyáltalán.

Szerintem ezzel nem lesz gond mert időben azért jól szétlesznek szórva, lehet emészteni, beszélgetni róluk. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyit tudni egyelőre:

- a The Bad Batch első évada jövőre jön. Mivel kaptunk egy előzetest - ami elég sokat mutatott - így nagyban tennék arra, hogy tavasszal már nézhetjük is a sorozatot.

- A Mandi 3. évadja jövő karácsonykor (december 24. péntekre esik) indul, így ha 8 résszel számolunk, akkor 2022. február 11.-én finálézik a 3. évad. :D

 

Spekulációm:

- A Mandi 3. évadját ebben a hónapban már talán elkezdték forgatni, mindenesetre az szinte biztos, hogy amint végeznek a 3. évaddal - kb. májusra befejezik, ha tartják a 4-5 hónapos menetrendet - akkor utána belefognak kezdeni az Ahsoka és a Rangers of the New Republic forgatásaiba is. Eme két projekt így mindenképpen megérkezhet 2022 második felére.

- Az Andor 12 részes lesz. Már 3-4 hete forgatnak, híresztelések szerint egészen a nyár végéig biztos, hogy forgatnak. 2022 a premier éve. Vagy az év első felében vagy a második felében megjön. Ha előbbi, akkor már van egy TBB 2. évad (látva a minőséget, szinte biztos, hogy az animációs sorozat kapni fog legalább 2-3 évadot), amely mellé jöhet, ha az év második felében jön, máris van egy Ahsoka/RotNR/Andor hármas kombó.

- Kenobi: márciusban kezdik a forgatást, a Volume -ot használják, event sorozat lesz, ezek szerint nem lesz hosszú a sorozat, valószínűleg a tavasz folyamán le is forgatják az egészet. Ha minden jól megy számukra, akkor 2022 elején simán premier is lehet belőle - bár gondolom előbb megvárják a Mandi 3. évadának zárását és utána indítanák, 2022. február második felében.

- Droid story: egy kis film, amely talán már jövőre is megérkezhet. Egyelőre nincs túlságosan sok információnk e projekt felől, de esélyes lehet a 2021 ősz.

- Visions: anime, 10 rész. Mivel mindegyik részt külön japán stúdió készíti, így azt is eltudom képzelni, hogy a jövő év második felében ez is megérkezhet. :)

- The Acolyte: 2023 -ra gondolom a premierjét, valószínűleg még a kezdeti stádiumban lehetnek, de ha a fentebbi dolgok úgy jönnek ki, ahogy sejtem, akkor ebből leghamarabb '23 tavaszán lesz valami.

- Lando: úgyszintén a The Acolyte -hoz, 2023-ban premier.

 

- apró megjegyzés: mivel gondolom nem akarnak két élőszereplős sorozatot egymásba futtatni (értsétek: elindul mondjuk az Andor, lemegy mondjuk X rész és ezzel ezután még elindítják a Kenobit), így nagyjából így tudnám elképzelni a menetrendet:

2021:

- The Bad Batch S1

- Droid story(?)

- Visions(?)

- The Mandalorian S3

 

2022:

- The Bad Batch S2

- Andor

- Kenobi

- Ahsoka

- Rangers of the New Republic

 

2023:

- The Mandalorian S4

- The Bad Batch S3

- The Acolyte

- Lando

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Sky írta:

A The Mandalorian 3. évada és a The Book of Boba Fett szerintem is két külön projekt. Viszont, még ha nem is egyszerre fognak futni, fura, hogy ennyire egymás nyakára teszik a kettőt, jövő év decemberére. Én jobban szétszórtam volna őket a naptáron, hogy legyen némi szünet köztük. Nyerőbb lenne, ha több idő lenne megemészteni az egyiket, majd várni a másikat.  

Nyilván én is örülnék, ha idők telnének el sorozatok között. De amennyi sorozatot már bejelentettek, nagy valószínűséggel lesz minimális átfedés. Elég megnézni a 2022 -es felállást:

- valószínűleg a Bad Batch kap egy 2. évadot, ami abban az évben fog jönni

- a Mandi 3. évadja bár jövő karácsonyra jön, '22 februárjában végez

- az Andor sorozat 12 részes lesz és 2022 -re jön

- az Obi-wan Kenobi forgatása tavasszal lemegy és 2022 elején már jöhet is vagy átrakják az év második felére :D

- és akkor még nem beszéltünk az Ahsoka és a Rangers of the New Republic kettősről se, amiknek forgatásai nagy valószínűséggel a Mandi 3. évadának befejezése után fog történni.

 

Ez kb. 6 sorozat, amely simán kitölti a '22 -es évet. Back-to-back alapon (egyik végetér, következő héten kezdődik az újabb) fognak menni pár éven belül a SW sorozatok. A Marvel már jövőre ezt fogja csinálni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az hogy a Mandalorian meg a Boba ennyire összefutott az azért valszeg részben a koronavírusnak köszönhető. Hónapokig minden leállt, ami ciki a Disney-nek mert nekik azaz érdekük hogy minél több saját tartalom legyen a streamingükön. Star Wars fronton a következő 11 hónapban jön a Bad Batch és ennyi. A  2021-es évet aligha igy képzelték el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.