Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

39 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Tom Kane, aki Yoda hangja volt a TCW-ben elárulta, hogy kilenc sw filmen dolgoznak a Lucasfilmnél. Ezek különböző fázisban vannak. 

Kilenc film? Az nem kevés. :) Remélem az Obi-Wan köztük van. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na nézzük:

- EpIX

- Obi-wan film

- Boba Fett film

- Rian trilógia

- GoT készítők filmjei

 

ezek közül Riané már elkezdődött idén, ha mindet külön nézzük, akkor is 3, a GoT -os srácoké meg szerintem még csak úgy be van jelentve. Szóval ha jól számolok, akkor tudomásunk szerint 6 filmről tudunk, amiken dolgoznak, a maradék 3 lehet Benioff és Weiss projektjei, de lehetnek újabb spin-offok is. Huh, hát a 9 film nem semmi, és ez mind az elkövetkező 10 évben? Az parádés. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem hogy a GoT-osok filmjei csak úgy bevannak jelentve. Az Art könyvekből kiderül hogy a Lucasfilmnél rendszerint azelőtt megkezdődik a munka egy-egy produkción hogy a rendező/iró csatlakozna a projekthez. Nyilván a GoT-osokkal már megállapodtak arról hogy min fognak dolgozni, valszeg a látványtervező csapat már javában munkálkodik a filmjeiken, pont azért hogy jövőre amikor belevágnak ne a nulláról induljanak hanem már legyen alap, illetve legyenek ötletek arra hogy milyen irányokba lehet elmozdulni a látvány terén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Star Wars News Net-nek további információi vannak a spin-off filmek leállításáról és a franchise jövőjéről.

Ezzel vajon vége a bőséges időszakunknak? :(

  • "Lucasfilm is returning focus to one project at a time per-medium. So right now the only projects in development are Episode IX (live action film), Star Wars: Resistance (animated series), and Jon Favreau’s live-action TV series. It sounds like they will continue to develop a solid structuring among those three departments under the Lucasfilm banner, with Dave Filoni still heading the animation department."

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uramatyám, mennyi marha gyűlt össze a kommenteknél. :facepalm: Néhányan már örülnek, hogy RJ trilógiája törölve van/lehet, pedig ilyenről szó sincsen. :roll:

 

Amúgy szerintem most jó, hogy a IX után lesz egy kisebb-nagyobb szünet. Évente jöttek/jönnek SW filmek, és sajna a mai világban minden nagyon felgyorsult, néha az embernek nincsen ideje rendesen elmélyedni egy adott szakaszon, máris jön a következő. Persze ez nem rossz, de én valamiért örülök, hogy kicsit leállunk a következő filmekkel, mondjuk a Kenobiért kár, de ha 2020 helyett 2022 -ben jön, nekem úgy is jó, csak jöjjön.

Így legalább Rian -nek és a GoT alkotóinak lesz bőven elég idejük a saját projektjeikre. És talán jobban eltudunk majd mélyedni az elkövetkezendő pár évben az ST korszakában. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt úgy értelmezem, hogy a Lucasfilm egyszerre 1 élőszereplős filmet fog készíteni. Vagyis a kb. 3 éves időszak térne ezzel vissza. (Arról nem beszélve, hogy még az Indiana Jones 5 is bekavarhat ebbe...)

Számomra ez borzalmas hír és most nagyon elkeseredtem. :cry:

Valamelyik trilógia valószínűleg így ki fog esni, mert azt nem gondolnám, hogy az egyik csapat várja évekig, hogy a másik befejezze a történetét.

Az élőszereplős sorozatnak örülök de a filmek mellett lett volna jó, nem helyette, pláne ha egyben felrakják az egész évadot...

 

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Puhapöcsü lépésnek tartom, mindjárt az első szerényebb bevételt hozó filmnél ezt lépni, pláne úgy, hogy tudjuk mennyi gubanc volt a film körül. Ha teszem azt a következő spin-off is gyengén teljesítene akkor oké, de egy film után... meh :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Túl nagy hitelt adtok egy alapvetően hiteltelen és teljesen értelmetlen jelentésnek, ami ráadásul ellent mond a napokban megjelent igazi hirnek. A Star Wars Net nem egy hiteles forrás. Korábban is volt rá példa hogy még ha volt is valami forrásuk képtelen voltak normálisan átadni az infókat és hülyeségeket irtak. Az, hogy egyszerre 1 mozifilm készül nyilvánvalóan nem igaz. Pont arról szól az igazi hir, hogy már egy következő trilógián dolgoznak.

Az, hogy 3 évente jöjjenek mozifilmek kizárt, mivel a Disney-nek eredményeket kell mutatnia a részvényesek felé. Anno azért jöttek 3 évente a filmek mert annyi volt a cél hogy Lucas elakarta mondani a saját sztoriját és annyi időt adott magának, ami a meséléshez kellett. Most viszont az SW egy fontos brand egy médiabirodalom kezében, aminek a részvényesek felé számokat kell produkálnia.

De csak gondoljatok ebbe bele: ha az ep.9 másfél évvel az előző SW film után kasszát tud robbantani -valószinüleg ez lesz- akkor miért várnának a következő filmmel 3 évet? Komolyan elhiszitek hogy a következő trilógia végére 10 év múlva, 2028-ban fogunk elérni? Ez a mai filmes környezetben nonsense. Csak egy tipp: akkor érdemes megijedni ha mondjuk a Hollywood Reporter megjelentet egy negativ hírt. A mai filmes sajtópiacon kb. ők az egyetlenek akik állandóan valós dolgokat irnak és jók az összeköttetéseik. Ha meg egy star wars fan portál ír valamit akkor kétségbeesés helyett érdemes szkeptikusnak lenni. Pláne ha a Star Wars News Net-ről van szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, ez azért megnyugtatott. Tudom, hogy a Lucasfilm szinte soha nem tárgyal terroristákkal reagál a netes pletykákra, de vannak olyan helyzetek, amikor igenis szólnia kell, ez is futótűzként terjed. Nem azt mondom, hogy ezért most ki kellene adniuk a 10 éves tervüket, de legalább egy olyan twitter bejegyzés jöhetne, hogy "Kedves rajongók, továbbra sem szabad mindent elhinni, amit az interneten olvastok!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit én is azt érzem, hogy kezdik túl lihegni ezt a dolgot. Azért a Solo korántsem akkora bukta. De ha az is, nem a film minősége az oka. De kétlem, hogy ettől a visszafogottabb eredménytől pánikolna a Lucasfilm. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami a nagyobb bajt jelenti azok az ostoba és neten hangoskodó rajongók. Ennél a fentebbi hírnél is annyi sületlenséget olvasni, hogy az embernek megáll az esze. Alapvető összefüggéseket nem látnak, és mindig az a jó ami nincs. Most éppen Lucas és a Whillek. Hogy azt mindenki mennyire imádná... Ezek az ostobák verik egyre hangosabban a tam-tam-ot. Jó lenne már az értelmesebb rajongóknak is hallatni a hangjukat.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó hát ha a Lucasfilm az úgynevezett fanokra hallgatna be se mutatná az ep.9-et. Szerintem kellően beszédes, hogy a Hollywood Reporter saját belsős forrásokra hivatkozva megerősítette, hogy a Disney továbbra is teljes vállszélességgel kiáll Kennedy mögött. Ha alapvető bajuk lenne a mostani irányvonallal akkor már az utódját keresnék. 

A filmes sajtó egyszerüen pocsék, de ez olyasmi amin nem lehet változtatni és nem látom semmi jelét hogy bármi javulna a közeljövőben. Úgy botrányos az egész ahogy van úgyhogy szerintem ilyenkor a legjobb Qui-Gon útmutatását követni: "amire figyelsz az a világod". Érdemes azt a pár megbizható oldalt meg az értelmes fanokat követni. Elvégre a rajongásnak az lenne az értelme hogy az ember szebbé tegye a szabadidejét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Brodie írta:

Az ign-en sem győztek örülni ennek a hírnek, pedig mindig azt szokták írni, hogy az egyetlen Disney SW film, ami nem borzalmas, az talán a Rogue One.

De nem ez az SW jövője! Remek film, de egyszer tovább kell lépni. Az nem fog menni, hogy folyton azt a feelinget reklamálják meg ahhoz hasonlítgatnak mindent, közben meg ha kapnak egy hasonlót (EPVII) akkor szidják mint a bokrot. 

 

59 perccel korábban, Bomarr írta:

Elvégre a rajongásnak az lenne az értelme hogy az ember szebbé tegye a szabadidejét.

Éppen ezért mondom, hogy akik egyfolytában utálkoznak azok lelkileg nem egészséges emberek. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is azon a véleményen vagyok, hogy egyáltalán nem kell elhinni mindent. Ráadásul pont manapság éljük a fake news-ok aranykorát. Szóval azért én csínján bánnék ezekkel az infókkal. Addig amíg nincs hivatalos bejelentés a Disney-től bármiről is, addig szerintem felesleges ráparázni. Nekem nincs kétségem afelől, hogy ha a Disney akar még csinálni spin off-okat, akkor fog is. És szerintem jönni fognak bejelentések a további fiolmekről, sorozatokról stb. is, legkésőbb jövőre a Celebration-ön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

A filmes sajtó egyszerüen pocsék, de ez olyasmi amin nem lehet változtatni és nem látom semmi jelét hogy bármi javulna a közeljövőben. Úgy botrányos az egész ahogy van

Pedig a collider eddig megbízható forrásnak bizonyult. Ők amúgy is közel vannak a tűzhöz. Csak a pontosság kedvéért ők írták meg, hogy az obi film parkoló pályára került. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen az valószinüleg tényleg igy van. És logikus is. A leirtak szerint egyébként szó sincs róla hogy kaszálták, de ha lesz belőle valami az később lesz. Ami szerintem helyes lépés. Most a nosztalgia-filmek helyett kéne valami ambiciózus projekt. Valami ami nagyot szól. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az ügylet teljesen független a Star Warstól. Nekünk annyiból érdekes, hogy a Star Wars filmeknek valszeg könnyebb lesz jó bemutatási időpontot szerezni ha a Disney megveszi a Foxot. De ez azon a szinten ahol ezek a dolgok eldőlnek eléggé sokadlagos. A Fox felvásárlás nem a Star Warsról szól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Brodie írta:

Tudom, hogy a Lucasfilm szinte soha nem tárgyal terroristákkal reagál a netes pletykákra, de vannak olyan helyzetek, amikor igenis szólnia kell, ez is futótűzként terjed. Nem azt mondom, hogy ezért most ki kellene adniuk a 10 éves tervüket, de legalább egy olyan twitter bejegyzés jöhetne, hogy "Kedves rajongók, továbbra sem szabad mindent elhinni, amit az interneten olvastok!"

Na valami ilyesmire gondoltam! :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Kenobi filmet mindenképpen hozzák el! Kell egy film Kenobi tábornokról! :lol2:

 

Egyébként meg nagyon helyes, hogy lesz még antológia film vagy filmek. Nálam a lényeg, hogy a mennyiség ne menjen a minőség rovására és eddig ez szerencsére nem így volt. Szóval hajrá hadd szóljon! :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.