Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

12 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Mindenhol közösség van. Szerintem az átfogalmazásban Dzséjt jár az élen.... ;) 

Nem feltétlen, pl. a Disqus felületét egy rakat oldalnál lehet használni és azt nem feltétlen nevezném közösségnek. Illetve lehet valahol közösség, de ha nem érdekel annyira, hogy megválogassam a mondandóm feléjük akkor nem sokra mennek vele.

Felőlem... nem verseny, legalábbis nekem tuti nem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Milyen megoldást találok? Ezt nem akartam leírni, nehogy valaki lelki világa felboruljon, de lehet, hogy mégse olyan hű de nagyon fasza film az EP 8 ha objektívan nézzük és csak a rajongói szemüvegen (ami rajtam is rajtam van) át tűnik rózsaszínnek az egész. Szóval a megoldásom az, hogy nem kell olyan filmet csinálni ami az átlag nézőt vagy a kevésbé elfogult rajongót elvadítja a franchisetól és akkor talán jobban fog érdeklődni a soron következő alkotás iránt.

 

Sok mindennel egyetértek amit írtál, ehhez lenne annyi észrevételem, hogy amikor 35 évente egy Blade Runner film hatalmasat bukik a mozikban, akkor soha senkiben fel sem merül, hogy valami nem fasza, hanem csak "áh, hülyék a nézők..."

 

Szerintem az ep8 a legjobb Star Wars film, de én is úgy gondolom, hogy az átlagnéző nem ilyen VIII. részt szeretett volna látni. Az átlagnéző nem fröcsög Ruin Johnson kommenteket, nem dislike-olja a Resistance trailert, nem csinál több profilt a rottentomatoes-on és az imdb-n, nem gyűjt aláírást Rian Johnson május 4-i nyilvános kivégzéséért, de nem megy el többször megnézni a filmet a moziban, ill. nem ajánlja a munkatársnak/szomszédnak. Ha önmagában nézzük az ep8 bevételét, nagyon szép, abban az évben a legnagyobb, de nem tudom elképzelni, hogy ennyit vártak volna tőle, hogy bevételben közelebb lesz a Rogue One-hoz, mint az ep7-hez. Moziban szerintem is szükséges lesz az átlagnéző barátabb irány, stream-en pedig nyugodtan lehet kísérletezni. JJ-nek most fel van adva a labda, hogy tud minél több embert megszólítani.

Az "igazi rajongók" egy másik téma, nekik 1983 óta nem tetszik semmi, a még igazibbaknak pedig 1980 óta.

 

Idézet

Most írok egy hülye példát, meglehet többen megnézték volna a HCS II tervrajzainak az ellopását hiába csak 5 hónap telt el az EP 8 óta és hiába csak egy copy paste Rogue One lett volna csak bothanokkal, de mégis jobban kötődött volna a számozott filmekhez.

Khm... A bothanok nem szerezték meg a HCS II-nek a tervrajzait... :P 

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Ezzel nem értek 1-et, mert

 

A, ha nem tetszik neki a minőség akkor egyszer nézi meg a moziban, míg ha igen akkor többször is.

 

B, ha nem tetszik neki a minőség akkor lehet megnézi a következő filmet a moziban 1x, lehet ad az utána következőnek is 1 esélyt, de az azutáninak már nem.

 

Attól, hogy "jogtalanul" értékeli a filmet attól a bevétel nem lesz több.

A) Általában egy mozijegy eladással számolnak a stúdiók, mert az átlagnéző egy filmet moziban csak egyszer néz meg. A rajongó az, aki többször ül be rá, de a rajongók még mindig nincsenek annyian, hogy eltartsanak egy mozit. És megjegyzem, hogy többségében még csak nem is az átlagnéző kommentjeit olvasod.

 

B) A lemorzsolódás ilyen téren elhanyagolható, mert már csak a puszta kíváncsiság is bevonzza Átlag Bélát a moziba, ha nincs más. Ha van más, teszem azt egy agyonhype-olt, tíz éve várt Infinity War, akkor bukó, mert akkor nyilván arra ül be inkább. De őszintén szólva, az IW olyan event movie volt, amivel szemben csak az ep7-nek lett volna esélye. :) 

 

De az olyan embertől, aki csak letölti, attól akkor sem lesz több a bevétel, ha az egyetemes egyezménybe foglalt legf*szább SW-t dobják össze. Az én helyi ismerőseim egy része ilyen. Tök mindegy, hogy milyen az az SW film, csak letöltött formában (legtöbbször kamerásban, szinkronosan, tehát a lehető legpocsékabb minőségben) nézik meg, aztán értékelik. Tök mindegy, hogy tetszett nekik vagy sem, a bevételt így sem, úgy sem növelik se annál a filmnél, se az azt megelőzőnél, se az azután következőnél. A húgom élettársának hiába tetszett a Rogue One piszkosul kamerásban, nem ült be az ep8-ra, ami mellesleg, kamerásan nem tetszett neki. De még BD-n vagy legalább DVD-n sem vette meg, a legtöbb, amit költött, az az, hogy megvette a Battlefront ehhez kapcsolódó DLC-jét. És hiába szereti nagyrészt az összes MCU filmet, csak azokra ment el moziba, amikre én kaptam jegyet innen-onnan, vagyis ebből sem volt bevétele a Disney-nek vagy a Marvelnek. Ezek az emberek egyszerűen nem relevánsak.

 

7 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Dzséjtnek is írtam keményen pl. az Alien topikba. 

Akkor az én ingerküszöböm nagyon magasan lehet, mert észre sem vettem, hogy keményen írtál nekem. :lol:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Akkor az én ingerküszöböm nagyon magasan lehet, mert észre sem vettem, hogy keményen írtál nekem

Az jó magasan van, ezt már lehet tudni egy ideje. :D 

 

Cupsy: az időzítésen könnyebb változtatni. Ha lassítanak és bejön, akkor továbbra is jó az irány. Amíg az ellenkezője nem bizonyosodik be, addig minek rápánikolni a minőségre? Főleg, hogy a VIII nagyon szép BD eladásokat hozott, ami megint nem azt mutatja, hogy annyira nagy gond volna vele. Azért nem hinném, hogy a többség azért vette meg, hogy az otthonában fikázza. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is az évi egy film lenne jó. Az is decemberben. A nagy blockbusterek áprilistól augusztusig futnak a mozikban, így nem igazán lenne ellenfél. Én is belátom már hogy nem jó ha sok sw film van egymáshoz közel. Nincs ideje leülepedni egy filmnek, mindjárt ott a következő.

Igor szerintem is arról beszélt hogy nem lesz félévente film. Az évenkéntikkel semmi gond nem volt a Solo volt a kakkuktojás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Solo - annak ellenére hogy Han nem érdekel annyira - nagyon tetszett. Eddig az a film volt a legjobb Han Solo sztori - beleértve az összes általam olvasott Han-os könyvet, képregényt.  Én biztos nem tartom duplán el*szottnak.

Ilyen filmeket szívesen látnék még. Sajnálnám, ha e miatt leállítanák a jövőben az önálló filmeket. Remélem ez nem következik be, csak lassítanak.

A lassítás az én szemszögemből nézve azért is rossz, mert így a más korban játszódó jövőben elkészülő filmek még később jönnek. Ha pl. úgy döntenének, hogy lesznek a Jedik, Sith-ek eredetéről filmek és bejelentik, hogy ezek csak két- három évente jönnek, az nekem rossz.

Annak idején Bomarr fejtegetett azt hiszem valamit még a Solo csekély sikere után. Még pedig a következőt. Lehet, hogy bizonyos jövőbeni Star Wars film ötleteket túlságosan rétegnek tartják, (tehát csak kevés embert érdeklőnek) a fejesek és ezért nem készítik el őket, vagy nem küldik be moziba. Az ilyen típusú döntésekkel csak akkor tudnék kibékülni, ha az adott témát mondjuk átdobnák a könyveknek, képregényeknek. Példa. Felmerül, hogy csináljanak a Sith-ek eredetével foglalkozó történeteket a Százéves Sötétség idejéből. A fejesek azt mondják: á, ez túl réteg, csak kevés embert érdekelne, ne is csináljuk meg. Adjuk ki a könyv és képregényíróknak ezt a korszakot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Brodie írta:

Az "igazi rajongók" egy másik téma, nekik 1983 óta nem tetszik semmi, a még igazibbaknak pedig 1980 óta.

 

Na jó, hát nem is a betyöpösödött, csőlátású egyedekre gondoltam. :D

3 órával ezelőtt, Brodie írta:

Khm... A bothanok nem szerezték meg a HCS II-nek a tervrajzait... :P 


 :o Ez valami könyv? A legutolsó információim szerint nem egy bothan halt meg a hírekért :D

3 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

De az olyan embertől, aki csak letölti, attól akkor sem lesz több a bevétel, ha az egyetemes egyezménybe foglalt legf*szább SW-t dobják össze. Az én helyi ismerőseim egy része ilyen. Tök mindegy, hogy milyen az az SW film, csak letöltött formában (legtöbbször kamerásban, szinkronosan, tehát a lehető legpocsékabb minőségben) nézik meg, aztán értékelik. Tök mindegy, hogy tetszett nekik vagy sem, a bevételt így sem, úgy sem növelik se annál a filmnél, se az azt megelőzőnél, se az azután következőnél. 

Nyilván van egy ilyen réteg, aki nem jár moziba alapból. De az aktívan mozilátogató átlagközönségnek nem mindegy a minőség és igen is elfordulhat a franchisetól, mert már két film is olyan volt ami nem tetszett neki és ez ugyanúgy benne van a kevésbé elhivatott rajongókban.

Egyik haverommal szoktam menni az SW premierekre, leszámítva az EP 7-t, mert akkor nem volt a városban, de utána megnéztük közösen, ő akkor már látta a családdal, ez a Rogue One-nál is így volt, hogy legalább kétszer látta moziban, TCW-t, Rebelst látta szóval nem nevezném átlagos nézőnek, de azért mérsékeltebb rajongó is mint én. Megnéztük az EP 8-at az nem tetszett neki több ponton sem, a Solo-ra már nem jött, még azután sem, hogy mondtam neki, hogy nekem jobban tetszett, mint a 8, pedig tudja, hogy azt is bírtam.

 

55 perccel korábban, Donát írta:

Cupsy: az időzítésen könnyebb változtatni. Ha lassítanak és bejön, akkor továbbra is jó az irány. Amíg az ellenkezője nem bizonyosodik be, addig minek rápánikolni a minőségre? Főleg, hogy a VIII nagyon szép BD eladásokat hozott, ami megint nem azt mutatja, hogy annyira nagy gond volna vele. Azért nem hinném, hogy a többség azért vette meg, hogy az otthonában fikázza. 

Na most mit értünk lassítás alatt vissza az évenkénti filmekre? Mert az OK így első lépésnek, ha ne adj isten akkor sem jön a bevétel akkor viszont elő kell venni a minőséget és nem átállni 2 évenkénti filmekre, valamint le le kell szűrni azt is, hogy eddig is a minőséggel volt a baj és nem a fél éves szünettel.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

 :o Ez valami könyv? A legutolsó információim szerint nem egy bothan halt meg a hírekért :D

Még a Rogue One idején írta Pablo twitteren, hogy milyen sokan vannak abban a tévhitben, hogy a Halálcsillag terveit a bothanok lopták el, amikor ők eleve csak a Jedi-ben voltak megemlítve, és akkor sem a Halálcsillag II. terveit lopták el, csak információkat szerezték a Halálcsillag pontos helyéről, hogy az Uralkodó is ott lesz, stb...

Igen, én is homlokomra csaptam, hogy "basszus, tényleg..." :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Brodie írta:

Még a Rogue One idején írta Pablo twitteren, hogy milyen sokan vannak abban a tévhitben, hogy a Halálcsillag terveit a bothanok lopták el, amikor ők eleve csak a Jedi-ben voltak megemlítve, és akkor sem a Halálcsillag II. terveit lopták el, csak információkat szerezték a Halálcsillag pontos helyéről, hogy az Uralkodó is ott lesz, stb...

Igen, én is homlokomra csaptam, hogy "basszus, tényleg..." :D

Na jó akkor most már tényleg létfontosságú egy olyan film ami a HCS II tervrajzainak megszerzését meséli el :D:D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

38 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Na most mit értünk lassítás alatt vissza az évenkénti filmekre? Mert az OK így első lépésnek, ha ne adj isten akkor sem jön a bevétel akkor viszont elő kell venni a minőséget és nem átállni 2 évenkénti filmekre, valamint le le kell szűrni azt is, hogy eddig is a minőséggel volt a baj és nem a fél éves szünettel.

Meg kell próbálni egy 1 film / év vagy egy 1-2-1 szünetes megoldást (években értendő). Ha akkor sem jön a bevétel, akkor már a filmek milyenségét fogják szerintem elővenni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a hir apropóján túlságosan sokan próbálják a személyes preferenciájukat feltüntetni valami egyetemes igazságnak. A helyzet az hogy az első 3 film egy éves bemutatásokkal kasszát robbantott. A Last Jedi akár csak elődjei nem csak a mozikban de mindenhol máshol is óriási siker lett. 2018-ban ebből adták el a legtöbb Blu-rayt egyelőre az USA-ban. Ebből kissé erőltetett azt kihozni hogy dehát az embereknek a minőséggel van problémája. Tele sirhatja az összes ep.8 utáló a kispárnát ez akkor se változtat azon hogy az a film akár csak az előtte lévő másik kettő minden fronton kifejezetten nagy siker volt.

A Solo viszont nem és ebből le kell vonni a megfelelő következtetéseket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 09. 22. - 23:30, Dzséjt írta:

Mert hát kérdem én, honnan tudja, hogy milyen a film minősége, ha nem is látta? Ha moziban látta, akkor tök mindegy, hogy milyen sűrűn jönnek, mert megnézi. Minőségtől függetlenül beül rá. Ha letöltötte, akkor meg elvesztette a jogot arra, hogy értékelje a filmet.

Te melyik világban élsz?

 

2018. 09. 22. - 23:50, Darth Cupsy írta:

A, ha nem tetszik neki a minőség akkor egyszer nézi meg a moziban, míg ha igen akkor többször is.

B, ha nem tetszik neki a minőség akkor lehet megnézi a következő filmet a moziban 1x, lehet ad az utána következőnek is 1 esélyt, de az azutáninak már nem.

Attól, hogy "jogtalanul" értékeli a filmet attól a bevétel nem lesz több.

+1.

Úgy látszik van akinek nem gurult el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Fulcrum írta:

Nekem a kiváló munkát végez az erős kifejezés. Bőven van még hova fejlődni például: rendező választás, de az univerzium bővítést se érzem sokszor annyira átgondoltnak.

Szerintem az univerzum bővités az egyik fő erőssége az új érának. Főleg hogy összehangoltan a könyvek/képregények/ filmek egymásra támaszkodva épitik a világot. Ennek ugyan az a mellékhatása hogy egyelőre kevesebb a Saga-tól messze lévő sztori de szerintem megéri kivárni a dolgot. Eljön majd annak is az ideje.

Ami Kennedy-t illeti nálam pont a rendezőváltás az egyik fő érv mellette. Mertek kisérletezni de be tudták ismerni azt is amikor tévedtek. A végeredmény pedig minden filmnél csillagos ötös lett. Eleve jó dolgokat vártam Kennedy-től a tapasztalata miatt de egyelőre minden várakozásomat toronymagasan túlszárnyalta.

Egyébként igy utólag érdekes az, hogy amikor Iger az ep.9 utáni SW projektekről beszélt egyetlen egyet emelt ki: a Trónok harcás arcok filmsorozatát, egyfajta Saga-ként utalva a projektjükre. Lehet hogy az lesz a következő nagy dobás az ep.9 után? Mindenesetre Benioff és Weiss kb. jövő májusra végez a Trónok harca utolsó évadával. Ismerve a munkatempójukat már az is lehet hogy írják az első SW filmjük forgatókönyvét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel mandalor lesz a tv sorozat témája, akár fel is lehetne vezetni a régi mandalori háborúkat különféle utalásokkal. És akkor már jöhetne is Revan a kánonba. Ha a nézők is megismerkednek a mandalori néppel, akkor könnyű lenne eladni nekik a TOR időszakában játszódó sztorikat.

Remélem nem hagyják ki ezt a lehetőséget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, ati írta:

Mivel mandalor lesz a tv sorozat témája, akár fel is lehetne vezetni a régi mandalori háborúkat különféle utalásokkal. És akkor már jöhetne is Revan a kánonba. Ha a nézők is megismerkednek a mandalori néppel, akkor könnyű lenne eladni nekik a TOR időszakában játszódó sztorikat.

Remélem nem hagyják ki ezt a lehetőséget.

Ráadásul a Marvelesek tettek utalást arra,  hogy Revan figuráját nagyon bírják. Persze ez nem biztos, hogy sokat jelent... De hát Thrawn-nál is tettek halvány utalásokat a beemelése előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Én már korábban tippeltem, hogy mi lehet Rian projektje, és mi Benioff-Weis projektje. Remélem ez is úgy fog beválni, mint pár korábbi megérzésem évekkel korábban. Pl.: Thrawn visszatérése, A klónok háborúja befejezése.....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit eltöprengtem az elmúlt 1-2 napban arról, hogy vajon mire számítsunk a jövőben SW fronton. Itt főleg a filmekre gondolok.

 

Azt tudjuk, hogy jövőre jön a IX, de utána nem tudunk semmit. 2020 -ban vajon kapunk -e új SW filmet?

Én úgy gondolom, hogy nem. Az állításom azért nem, mert jelenleg nem áll úgy szerintem a LF és a Disney, hogy 2020 -ban egy új filmet hozzanak le. Miért is gondolom ezt? Nézzük csak meg.

- Ha jól számolunk, akkor 2020 -ban kéne érkeznie egy új A Star Wars Story -nak, esetleg Rian vagy Benioff & Weiss filmjeinek első felvonásának.

- Boba Fett film nem lesz - vagy legalábbis egy ideig biztos nincs tervben a LF -nél - így ez 2020 -ra biztos, hogy nem fog érkezni.

- Kenobi film necces, mert ha igaz a hír, hogy Ewan fogja játszani a Birds of Prey főgonoszát, akkor jövő év elején már forgat is McGregor. Jelenleg a Doctor Sleep -et forgatja, aminek a premierje 2020. január. Esélyes, hogy jövő nyáron elkezdik a Kenobi filmet forgatni, de valamiért kételkedek benne. Mindenesetre ha 2020 nem is, talán 2021 -ben megkaphatnánk a filmet. De az is meglehet, hogy egy ilyen filmet a streaming szolgáltatásra raknak. Meglátjuk.

- Más filmről nem hallottunk, amely egy SWS lenne. Landot pletykálták a Solo premierje környékén, de maga KK mondta azt, hogy jelenleg nem terveznek vele semmit.

- Solo II. nem hinném, hogy 2020 -ban érkezne, és ha még meg is csinálná a LF, úgy hiszem, hogy a streamingre gyártanák a filmet. :)

- esetleg egy animációs film? Megvan az esély rá, bár jelenleg a Resistance -en és a visszatérő TCW -n ügyködnek, de nincs kizárva, hogy valami ilyesmivel jönnének, de itt is inkább a streaming szolgáltatást érzem aktuálisnak.

- ami még a 2020 -as premier ellen szól, az maga a felhozatal. Tudom, ez kicsit fura, de mivel 2020 -ban is tele lesz blockbuster filmekkel a mozi, így könnyen offolhatja ezt az évet a Disney SW szempontból. Ne feledjük, úgy tűnik, 2020 decemberére érkezik az Avatar 2., persze a Disney/Fox miatt változhat, bár én úgy sejtem, hogy akkor már kiadják. Így máshová nem nagyon tudnák pakolni, elképzelhető egy olyan bukta megint, mint idén a Solo, pénzügyi szempontból. :(

 

2021 -ben én várok egy Kenobit, de az is elképzelhető, hogy ezt is offolják. Nézzük meg Rian és Benioff/Weiss kettős projektjét:

- A GoT -os srácok jövő évben kezdenek bele a projektbe, amint végeznek a GoT -al. Én úgy sejtem, hogy nyáron már dolgozni fognak rajta. Viszont nem hinném, hogy már jövő ilyenkorra a forgatókönyvet fogják körmölni, az is jó kérdés, hogy azok közül az ötletek közül mi lesz megvalósítva a részükről. Hiszen állítólag nagyon sok ötletük van, szerintem idő lesz, míg eldöntik, hogy mi is lesz a cél számukra és még sok idő a premierig. Az első filmjüket én leghamarabb 2022 -re tippelem. Szerintem ez reális időpont.

- Rian jelenleg a Knives Out c. filmet forgatja Daniel Craig -el, Chris Evans -al és még néhány ismert színésszel. Premiert még nem tudok a filmhez, de jövő ilyenkorra szerintem már ő is dolgozni fog kőkeményen a saját trilógiáján. Nála is a 2022 -es premierdátumot látom a legkorábbi időpontnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, ati írta:

Hát egyelőre nem tudom mit szóljak a sorozathoz. Már megint a birodalom korszaka, és úgy tűnik egyre inkább kezdik hanyagolni az erőhasználókat. Ha már mindenképp ezt az időszakot akarták akkor jöhetett volna inkább egy Ahsoka, Maul vagy Vader sorozat.

Én jó öltetnek tartom. Cassian érdekes figura. Ennek ellenére bennem is megfogalmazódott az érzés, hogy hanyagolják sokszor az Erő-használókat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hűűű... Arcátlan, mennyire hanyagolják.

Ep1-8 - Erőhasználók a főszereplők, az ep7 ráadásul egy új frakciót is behozott a Jedik és a Sith-ek mellé, plusz megjelentek az Erő hívők.

Ep9 - még nem jelent meg, de elég biztos, hogy ebben is Erőhasználó lesz a főszereplő. Hatalmas meglepetés lenne, ha nem így lenne. :) 

Rogue One - a film egyik legemlékezetesebb jelenete egy Erőhasználóhoz kötődik, ráadásul itt is kaptak az Erőhívők új frakciót.

Solo - újfent az egyik legemlékezetesebb jelenet egy Erőhasználóhoz kötődik (ati, honnan is van az avatárod? :P ). Tény, akárcsak a Rogue One-ban, itt sem főszereplők, de hát battya meg a paripa, tíz filmből kettőben azért csak kaphatnak nagyobb szerepet az átlag emberek is.

The Clone Wars - nem csak nyüzsögnek benne az Erőhasználók, ráadásul főszerepben, még új frakciókat is bevezettek a Jedik és a Sith-ek mellé.

Rebels - megint csak a két főszereplő Erőhasználó, emellett bejelentkeztek a Sithe-k is, a túlélő Jedik is, és kaptunk új frakciót is.

Resistance - na, ebben még tényleg nincs Erőhasználó, csak cameózott az egyik, de van egy olyan érzésem, hogy ebben is lesz, ha másképpen nem, Kylo Ren, Snoke vagy Rey képében, bár a Renek megjelenésére is komoly tétet mernék tenni. Igaz, jelenleg itt szintén a mezei emberek a főhősök. Hát, újfent battya meg az a tesze-tosza paripa, hogy három animációs sorozatban egyszer átlagemberek lehetnek a főhősök.

 

Szóval, annyira hanyagolva vannak az Erőhasználók, hogy tíz filmből csak kettőben, három animációs sorozatból csak egyben nem ők a főszereplők, de kimaradt alkotásokban is csak-csak megjelennek és még az Erőről alkotott képünk is bővülhet egy új egyházzal vagy felfogással.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.