Ugrás a kommentre
Zééé

A Star Wars Saga jövője

Ajánlott hozzászólás

44 perccel korábban, Bomarr írta:

Donát: Szerintem erre legkésőbb a jövő évi Celebration-ön sor fog kerülni.

Legyen így. Még időben vannak, viszont addig havi szinten jönnek majd a találgatások akkor.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:
1 órával korábban, Brodie írta:

Az ign-en sem győztek örülni ennek a hírnek, pedig mindig azt szokták írni, hogy az egyetlen Disney SW film, ami nem borzalmas, az talán a Rogue One.

De nem ez az SW jövője! Remek film, de egyszer tovább kell lépni. Az nem fog menni, hogy folyton azt a feelinget reklamálják meg ahhoz hasonlítgatnak mindent, közben meg ha kapnak egy hasonlót (EPVII) akkor szidják mint a bokrot. 

59 perccel korábban, Bomarr írta:

Elvégre a rajongásnak az lenne az értelme hogy az ember szebbé tegye a szabadidejét.

Éppen ezért mondom, hogy akik egyfolytában utálkoznak azok lelkileg nem egészséges emberek. 

• Like 1
  • Tetszik 2

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én is azon a véleményen vagyok, hogy egyáltalán nem kell elhinni mindent. Ráadásul pont manapság éljük a fake news-ok aranykorát. Szóval azért én csínján bánnék ezekkel az infókkal. Addig amíg nincs hivatalos bejelentés a Disney-től bármiről is, addig szerintem felesleges ráparázni. Nekem nincs kétségem afelől, hogy ha a Disney akar még csinálni spin off-okat, akkor fog is. És szerintem jönni fognak bejelentések a további fiolmekről, sorozatokról stb. is, legkésőbb jövőre a Celebration-ön.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
1 órával korábban, Bomarr írta:

A filmes sajtó egyszerüen pocsék, de ez olyasmi amin nem lehet változtatni és nem látom semmi jelét hogy bármi javulna a közeljövőben. Úgy botrányos az egész ahogy van

Pedig a collider eddig megbízható forrásnak bizonyult. Ők amúgy is közel vannak a tűzhöz. Csak a pontosság kedvéért ők írták meg, hogy az obi film parkoló pályára került. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Igen az valószinüleg tényleg igy van. És logikus is. A leirtak szerint egyébként szó sincs róla hogy kaszálták, de ha lesz belőle valami az később lesz. Ami szerintem helyes lépés. Most a nosztalgia-filmek helyett kéne valami ambiciózus projekt. Valami ami nagyot szól. 

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ez az ügylet teljesen független a Star Warstól. Nekünk annyiból érdekes, hogy a Star Wars filmeknek valszeg könnyebb lesz jó bemutatási időpontot szerezni ha a Disney megveszi a Foxot. De ez azon a szinten ahol ezek a dolgok eldőlnek eléggé sokadlagos. A Fox felvásárlás nem a Star Warsról szól.

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
4 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Érdemes azt a pár megbizható oldalt meg az értelmes fanokat követni.

Ezért is fórumozok itt már több mint tíz éve. :D 

• Like 1
  • Vicces 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
14 órával ezelőtt, Brodie írta:

Tudom, hogy a Lucasfilm szinte soha nem tárgyal terroristákkal reagál a netes pletykákra, de vannak olyan helyzetek, amikor igenis szólnia kell, ez is futótűzként terjed. Nem azt mondom, hogy ezért most ki kellene adniuk a 10 éves tervüket, de legalább egy olyan twitter bejegyzés jöhetne, hogy "Kedves rajongók, továbbra sem szabad mindent elhinni, amit az interneten olvastok!"

Na valami ilyesmire gondoltam! :yeah:

• Tetszik 2

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

Fontos információ