Ugrás a kommentre
Zééé

A Star Wars Saga jövője

Ajánlott hozzászólás

44 perccel korábban, Bomarr írta:

Donát: Szerintem erre legkésőbb a jövő évi Celebration-ön sor fog kerülni.

Legyen így. Még időben vannak, viszont addig havi szinten jönnek majd a találgatások akkor.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:
1 órával korábban, Brodie írta:

Az ign-en sem győztek örülni ennek a hírnek, pedig mindig azt szokták írni, hogy az egyetlen Disney SW film, ami nem borzalmas, az talán a Rogue One.

De nem ez az SW jövője! Remek film, de egyszer tovább kell lépni. Az nem fog menni, hogy folyton azt a feelinget reklamálják meg ahhoz hasonlítgatnak mindent, közben meg ha kapnak egy hasonlót (EPVII) akkor szidják mint a bokrot. 

59 perccel korábban, Bomarr írta:

Elvégre a rajongásnak az lenne az értelme hogy az ember szebbé tegye a szabadidejét.

Éppen ezért mondom, hogy akik egyfolytában utálkoznak azok lelkileg nem egészséges emberek. 

• Imádom 1
  • Tetszik 2

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én is azon a véleményen vagyok, hogy egyáltalán nem kell elhinni mindent. Ráadásul pont manapság éljük a fake news-ok aranykorát. Szóval azért én csínján bánnék ezekkel az infókkal. Addig amíg nincs hivatalos bejelentés a Disney-től bármiről is, addig szerintem felesleges ráparázni. Nekem nincs kétségem afelől, hogy ha a Disney akar még csinálni spin off-okat, akkor fog is. És szerintem jönni fognak bejelentések a további fiolmekről, sorozatokról stb. is, legkésőbb jövőre a Celebration-ön.

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
1 órával korábban, Bomarr írta:

A filmes sajtó egyszerüen pocsék, de ez olyasmi amin nem lehet változtatni és nem látom semmi jelét hogy bármi javulna a közeljövőben. Úgy botrányos az egész ahogy van

Pedig a collider eddig megbízható forrásnak bizonyult. Ők amúgy is közel vannak a tűzhöz. Csak a pontosság kedvéért ők írták meg, hogy az obi film parkoló pályára került. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Igen az valószinüleg tényleg igy van. És logikus is. A leirtak szerint egyébként szó sincs róla hogy kaszálták, de ha lesz belőle valami az később lesz. Ami szerintem helyes lépés. Most a nosztalgia-filmek helyett kéne valami ambiciózus projekt. Valami ami nagyot szól. 

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ez az ügylet teljesen független a Star Warstól. Nekünk annyiból érdekes, hogy a Star Wars filmeknek valszeg könnyebb lesz jó bemutatási időpontot szerezni ha a Disney megveszi a Foxot. De ez azon a szinten ahol ezek a dolgok eldőlnek eléggé sokadlagos. A Fox felvásárlás nem a Star Warsról szól.

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
4 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Érdemes azt a pár megbizható oldalt meg az értelmes fanokat követni.

Ezért is fórumozok itt már több mint tíz éve. :D 

• Imádom 1
  • Vicces 1
  • Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
14 órával ezelőtt, Brodie írta:

Tudom, hogy a Lucasfilm szinte soha nem tárgyal terroristákkal reagál a netes pletykákra, de vannak olyan helyzetek, amikor igenis szólnia kell, ez is futótűzként terjed. Nem azt mondom, hogy ezért most ki kellene adniuk a 10 éves tervüket, de legalább egy olyan twitter bejegyzés jöhetne, hogy "Kedves rajongók, továbbra sem szabad mindent elhinni, amit az interneten olvastok!"

Na valami ilyesmire gondoltam! :yeah:

• Tetszik 4

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A Kenobi filmet mindenképpen hozzák el! Kell egy film Kenobi tábornokról! :lol2:

Egyébként meg nagyon helyes, hogy lesz még antológia film vagy filmek. Nálam a lényeg, hogy a mennyiség ne menjen a minőség rovására és eddig ez szerencsére nem így volt. Szóval hajrá hadd szóljon! :clap2:

• Tetszik 2

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Kenobi film kell. Már magyon rá vagyok kattanva, főleg a Solo után, mert az is szuper lett. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Jó hír! Arra leszek kíváncsi, ezt hány másik oldal hozza le...

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
9 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Pont most akartam betenni. :D Minő meglepetés, Bomarrnak lett igaza... 

Most parkolópàlyán vannak vagy sem?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A fentiek alapján nem csak a Star Wars Net beszélt marhaságokat, de a Collider is rosszul volt informálva. Megjegyzem ők azok akik az ep.7 előtt napokkal, amikor a netre pár szivárogtató feltette az Art könyvet és futótűzként terjedt Snoke képe akkor határozottan állították, hogy a belsős információik megerősítették hogy a képen nem Snoke szerepel.... aztán pár nap múlva kiderült hogy de igen.

És nem arról van szó hogy hazudnak, hanem hogy túl magabiztosak és nem tudnak disztingválni: néha a belsős informátoruk -kis túlzással- valami utolsó senki a Lucasfilmnél aki hallott valamit. Újabb ok amiért érdemes a Hollywood Reportertől meg az MSW-től várni a szivárogtatásokat. Ez a két forrás az ami tényleg megbizhatónak bizonyult az évek során (az MSW néha benézett pár dolgot de az ő hibarátájuk nem annyira vészes).

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
1 órával ezelőtt, Donát írta:

Most parkolópàlyán vannak vagy sem?

A fentiek szerint nincs fennakadás. :D

1 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Jó hír! Arra leszek kíváncsi, ezt hány másik oldal hozza le...

Az swnews szinte azonnal lehozta. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én pár helyen belefutottam olyan hozzászólásokba, mely szerint Kennedy vérfeminista és ezt átülteti a Star Wars projektekbe.  Én személy szerint ezt nem érzékelem. Mi a baj azzal, ha vannak erős női főszereplők is? A folytatás trilógia egyik legjobb pontja Rey. Rose már egy film után meggyőzött. Jyn és Qi'ra szintén nagyszerűek. De a férfi főhősök között is vannak nagyszerű figurák, Kanan, Ezra, Cassian, Finn... stb.

• Imádom 1
  • Tetszik 4

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Szóval haez igaz, akkor KK-t csak azért nem vágták ki, mert nem vállaltasenki helyette (mondjuk nem csoda, hogy senki nem akar takarítani utána) 

Az viszont biztató, hogy már a Disney is ki akarja rúgni. Jó lenne, ha RJ-vel együtt menne a fenébe.

• Nem értek egyet 3

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Persze senki nem akarta vállalni.... Ha csinálok egy Youtube videót arról hogy a karácsonyi ajándékokat tényleg a Télapó hozza tán azt is elhinnék páran.....

• Vicces 3
  • Tetszik 2

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
7 órával ezelőtt, Tarzaan írta:

A férfiak vagy gonoszak, vagy árulók, vagy komplett/önfejű hülyék. Egyedül talán Finn nem, de ő is néger.

Pedig nekem úgy rémlik, hogy Finn elég egyértelműen elárulta az Első Rendet. Szóval nemcsak hogy feka, hanem még áruló is! Vesszen a fajtája :D

• Vicces 4
  • Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
11 perccel korábban, Nabopolasszar írta:

Pedig nekem úgy rémlik, hogy Finn elég egyértelműen elárulta az Első Rendet. Szóval nemcsak hogy feka, hanem még áruló is! Vesszen a fajtája :D

És még gyáva is, hiszen folyton menekül. :)

• Vicces 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ahmed Best kapcsán úgy érzem érdemes megidézni winnie-nek, a sorozatjunkie alapítójának pár gondolatát. A téma az SW rajongás és a mostani éra fikázása. 

Jött a szokásos okosság:

“Legkésőbb az EP8 után az emberek jó része rájött hogy ez a SW már nem az “a SW”. ”

Erre winnie válasza:

és ez, a “jó része” megint túlságosan levegőbe beszélés. esetleg egy része. kis hányada, vagy nem tudjuk, hogy hányan – majd a 9. rész megmondja. de nem hiszem, hogy az embereknek ilyesmire rá kell jönnie. egyrészt tudják, másrészt sokak szerint meg az az SW. ha pedig “új” vagy “más” lenne, azzal sincs gond, az sw nem a 40 évesek monopóliuma, és ezt sokan súlyosan félreértik. van egy vagy két generáció, akiknek ez az SW.

de tényleg nem lehet hova tenni azokat a csalódott reakciókat, akik egy nagy tömegre akarják kivetíteni saját frusztráltságukat. érthető, ha valaki csalódik, de miért hiszi, hogy nincsenek olyan hardcore régi és vadiúj rajongók, akik imádják azt, amit most letettek az asztalra. (és nem mellesleg, elég csak a star trekre mutogatni, ami ugyancsak indukál “ez nem az ST” sírásokat, de moziban még sosem volt ilyen sikeres a franchise.)

ha valaki koppan (ami szar érzés), akkor tudni kell elengedni a filmeket, ott van a többi műfaj. csak páran elvárják, hogy továbbra is nekik készüljenek mondjuk a filmek azok után is, hogy rájönnek, azok már túlléptek rajtuk. és innentől kezdődik a negatívkodás. és az sw egy újabb remek példája a jelen moráljára, hozzáállására, amit egy hangos kisebbség indukál. nyilván nem vagyok unikornis, (és naiv sem, hogy meglepődjek), de belőlem komolyan nem hiszem egy film vagy történet bármiféle gyűlölködést váltott volna ki. nem jött be? nagy dolog. tovább is lehet lépni, nem csak fröcsögni és hisztizni. és, ha már ilyen, teljesen lényegtelen dolgoknál kijön az emberek egy részéből az állat, a gyűlölködő én, akkor nem lehet csodálkozni azon, ha az élet jelentőséggel bíró területeire is igaz ez. nem vagyok zen buddhista, de ezt ritka nagy energiapazarlásnak érzem, hogy sokan csak negatívan képesek bizonyos dolgok kapcsán gondolkodni.

A jövőre nézve jó látni, hogy mások is látják ezeket az összefüggéseket. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
  • Imádom 3
  • Tetszik 3

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

winnie-nek mindig is megvolt a magához való esze, csípem is az illetőt! Nem olyan, mint human, a Filmbuzi tulaja. 

Arra azért kíváncsi lennék, hogy winnie mit kapott ezért a véleményéért, van egy olyan érzésem, hogy sz*rrá oltották!

Szerk: a poszt alatt ez az utolsó hozzászólás, létezne, hogy még senki nem reagált rá?!

Szerkesztve: - Darth Riddick

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Tussal győzött. Erre nem igazán lehet ellenérvet felhozni. 

Mindegyik trilógia egy generáció. Könnyű belátni, hogy a további filmek még inkább a mai fiataloknak fognak szólni. Az lesz a szép amikor a hetven éves vén taták majd azon akadnak fenn, hogy bezzeg az SW már nem olyan mint 50 éve. :lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
  • Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ