Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

Úgy tűnik, hogy Április 11-én kapunk egy kis bemutatót a Manadaloriból és a Clone Wars-ból, mert tartnak egy demonstrációt a Disney Investor Day-en, ami egybe esik a Celebration-nel. :yes:

 

https://www.google.com/amp/s/www.bloomberg.com/amp/news/articles/2019-01-18/disney-to-show-off-new-streaming-service-to-investors-april-11

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól tudom, akkor pont 11. -én kezdődik a Celebration. :D

 

Amúgy szerintem az lesz, hogy a Celebrationre szánt dolgokat premier gyanánt ott megtekinthetik. De alapvetően a Celebration -ön nem várok hú de komoly előzeteseket. A Mandinál én egy főhősre koncentáró, a pilotból mutatott jeleneteket képzelek el, ami a karakter személyiségét mutatja be + egy kis világépítés az előzetesbe. A CW -nál meg én egy olyat tudok elképzelni, hogy visszaemlékezés - ez volt néha a Rebelsnél is pl. utolsó mid-season előzetes - aztán jön 1-1,5 perc új anyag az új részekből. A nagy dolgok tippre a nyári Disney Expon lesznek bemutatva Augusztus 23 és 25 között. Vagy SDCC. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem. A celebration a Star Wars ünnepe, ott lesznek a nagy durranások bejelentve ez tuti. A legtöbb fant akkor lehet elérni hisz eleve ott is rengetegen vannak, valamint a világ minden táján figyelik az eseményeket. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem, hogy SW ünnep a rendezvény, de nem hinném, hogy ellőnek egy full story-orientált előzetest 5-6 hónappal a sorozatok érkezéseik előtt. Persze én számítok kedvcsinálókra - sőt, mindenki :D - de hasonlót, mint pl. a TLJ/TFA teaser. Persze itt csak a Disney+ -ra érkezőekről beszélek, a IX/Resistance/minden egyebet nem vettem bele. :)

 

szerk.: a nagy dolgokra mint rendes, normális, sztorira épülő előzetesre gondoltam. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Több helyről megerősítették hogy Disney több sorozat ötleten is dolgozik. Jelenleg ezek csak ötlet szinten vannak szóval még nagyon korai fázisban.

 

- Princess Leia (fiatal)

- Captain Phasma

- The Knights of Ren

- Rose Tico

Sith Lord Darth Bane

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy látszik hogy a sorozatokat tekintik a disney háza táján a star wars jövőjének. Ezzel pedig semmi bajom sincs, bízok bennük hogy kellő odafigyeléssel megfelelő egyensúlyt tudnak teremteni a filmek és a sorozatok közt. 

 

Amit a fentiek közt szivesen látnék: Phasma, Knights of Ren és a Sith Lord Darth Bane. 

 

Rose karakterét nem tart túl érdekesnek hogy egy egész sorozatot elvigyen a hátán. Leia-át pedig már most is sok tartalom szerepeltette, elég csak a képregényekre gondolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég egyértelmű, hogy a clickbait helyek rájöttek, hogy rengeteg embert érdekel milyen jövőbeli SW projektek jönnek úgyhogy sorra dobják be a kamu témákat. Egy-két éve lefutottuk ugyanezeket a köröket a "Star Wars Story" filmekkel. Egy időben majd minden mellékszereplőről kilett találva, hogy kap egy külön mozifilmet. Most a TV-sorozatokon van a sor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ezzel a Disney-nél is tisztában vannak :) Érdemes itt is a filmekre vonatkozó aranyszabályt követni: amig az MSW (az oldal nem a podcastjük), a Hollywood Reporter vagy a hivatalos SW szervek nem számolnak be egy fejleményről, addig az valószínűleg kamu.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem megihletett.

 

Captain Canady and the Soldiers of the First Order

A Galaxis a polgárháborúja után. A Birodalom megvívta harcát a Lázadók ellen, és a Lázadók győzedelmeskedtek. A demokrácia álarca mögé bújt félelmetes szörnyetegek tartják kézben a hatalmat, túlélőkre vadászva és bebörtönözve őket.

Hosnian Prime, a Köztársaság központja, a félelem úrnőjének, Mon Mothmának az erődje. Innen irányítja a rettegett vezér az új birodalmát.

De a polgárháború lángjaiból harcosok egy nagyszerű csapata nőtt ki, akik arra szövetkeztek, hogy megdöntsék a félelem úrnőjének, Mon Mothmának az uralmát. Ők voltak az Első Rend katonái, a Galaxis utolsó reménysége.

A vezetőjük Moden Canady kapitány, a fantasztikus Phase III rohamosztagos páncél feltalálója.

A legénység tagjai:

Elrik Vonreg őrnagy, TIE vadászpilóta.

Phasma százados, a szárazföldi hadműveletek irányítója.

Dopheld Mitaka hadnagy, a hírközlés és felderítés irányítója.

És Malarus parancsnok, a támadófegyverek kezelője.

Ők öten képviselték a Birodalom történelmének legerősebb harci erejét. Célkitűzésük, hogy megvédelmeznek minden emberi életet. Fogadalmuk, hogy véget vetnek Mon Mothma uralmának.

 

Star Wars: Avenger

A Külső Gyűrű a legvégső határ. Ennek végtelenjét járja az Avenger csillagromboló, melynek feladata különös, új világok felfedezése, új életformák, új civilizációk leigázása, a lázadók elpusztítás, és hogy eljusson oda, ahová még birodalmi nem merészkedett azelőtt.

 

Ring of Kafrene

A Köztársaság aranykora virradt fel, tíz évvel a Sith háború után. A Kafrene állomásban egy álom öltött testet. Célja az volt, hogy meggátoljon minden további háborút, és olyan helyet teremtsen, ahol emberek és idegenek békésen eldönthetik vitás ügyeiket. Megszületett hát egy űrállomás, amely diplomatáknak, Jedi lovagoknak, szélhámosoknak, vállalkozóknak és utazóknak egyaránt otthont ad, a legkülönfélébb lényeknek, összezárva egy kétmillió-ötszázezer tonnát nyomó sziklában. Egyedül egy aszteroidamezőben. Nem veszélytelen hely, de az egyetlen esély a békére. Ez a történet a Kafrene Syűrűjéről szól.

(Basszus, ez még nem is hangzik rosszul. :D

 

És még pár ötlet:

Wicket-the-Pooh

The Adventures of the Young Jar Jar Bink

Clonehouse

Game of Chancellors

The Rule of Two Theory

Band of Stormtroopers

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már egy Kenobi sorozatról is pletykálnak. Megmondom őszintén, egy Obi sorozatnak nagyon örülnék - ha már filmek nem igen fognak jönni a Disney+ -ra. :)

 

A fentiekhez: Ren lovagokról szóló sorozat jöhet, Bane szerintem filmre kívánkozna, persze sori se lenne rossz. A többi még viccnek is rossz. :D

 

Dzséjthez hasonlóan én is elkalandoztam, néhány cím:

- How I Met Your Mother - Anakin anyjáról szól, hogyan fogan meg Anakin. :evil:

- Gongballs - Minek nekünk Űrgolyhók 2, ha van nekünk Gongunk... na gyerünk egy sorit neki. :D

- The Bicentennial Man - A Star Wars Edition - C-3PO 200 éves, a jövőben van és elmeséli a fiataloknak a régmúlt elfeledett történéseit. ;)

- X years a Slave - L3 sorozata, ahogy Lando előtt megpróbálja kiharcolni a droidok egyenjogúságát és függetlenségét.

 

Viccet félre téve... jöjjön Ewan remetézni! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

x26r4udtmgj11.png

14 órával ezelőtt, Fulcrum írta:

- Princess Leia (fiatal)

- Captain Phasma

- Rose Tico

A feminista hardcore vonal agymenései ezek az ötletek. Nagyon PC de senkit sem érdekel. A nőket sem (főleg azokat nem!). Erre a legjobb referencia a koreai Hallyu wave, ahol szinte kizárólag a női nézőkre céloztak/céloznak (világszerte kb. 90 millió néző), és ahol (mily meglepő) a női nézők a férfi főszereplők miatt néznek mindent (a nők a nőket leginkább idegesítik). Csak hogy tiszta legyen: a hallyu nem ázsiai szubkultúra, az egész az amerikai populáris kultúrára épül, szoval tökéletes referencia...

Szerkesztve: - Mestal
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valaki, hát én nem vagyok PC párti, de amit Mestal letol mindig ebben a témában, az már a másik oldala annak a bizonyos lónak, és nem kicsit!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondlom Leia fiatalabb éveiről lenne sorozat (nem lesz), szóval aklamazkodni kellene ahhoz amilyen fiatalon volt. Viszont azt megint hibának érzem, hogy egy fiatal lányt összevetünk az öregasszonybeli énjével. Persze lehetne mindenki olyan 70 évesen is mint amilyennek anno 20 évesen láttuk, de annál még egy szobán átrepülő légy is érdekesebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az SWNN meg bedobta hogy ők úgy tudják hogy Obi-Wanról lesz sorozat. Viszont szemben az összes többi pletykával ez elvileg nem egy felmerült ötlet, hanem tényleg közel van a megvalósításhoz és ebből akár még lehet is valami. De ebben a nagy ötletbörzében nehéz kiigazodni. Majd a Celebration-nél tisztul a kép remélhetőleg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.