Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

Szerintem is örüljünk annak ami van. A Lucas éra 35 éve alatt született 6 mozifilm. Most 2015 óta az ep.9-el együtt 5 mozifilm készült. Egy kis szünet belefér. Inkább minthogy odaerőltessék az Avatar mellé aztán egy bukás után leirják az egészet. Attól is függ hogy haladnak a trilógiákkal. Ha még mindenhol most kristályosodnak ki, hogy egyáltalán miről fognak szólni, akkor inkább adjanak a készitőknek időt mint hogy elsiessék. Azért eddig nagy támasz volt a Saga. Ha valami naggyal akarnak előrukkolni és tényleg teljesen újat akarnak mutatni ami nagyot szól akkor inkább kapjanak időt az írók. Meg ha tényleg az ep.9 lesz a Saga záró epizód, talán eleve nem árt egy kis emésztési idő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, Bomarr írta:

Szerintem is örüljünk annak ami van. A Lucas éra 35 éve alatt született 6 mozifilm. Most 2015 óta az ep.9-el együtt 5 mozifilm készült. Egy kis szünet belefér. Inkább minthogy odaerőltessék az Avatar mellé aztán egy bukás után leirják az egészet. Attól is függ hogy haladnak a trilógiákkal. Ha még mindenhol most kristályosodnak ki, hogy egyáltalán miről fognak szólni, akkor inkább adjanak a készitőknek időt mint hogy elsiessék. Azért eddig nagy támasz volt a Saga. Ha valami naggyal akarnak előrukkolni és tényleg teljesen újat akarnak mutatni ami nagyot szól akkor inkább kapjanak időt az írók. Meg ha tényleg az ep.9 lesz a Saga záró epizód, talán eleve nem árt egy kis emésztési idő.

Örülök, hogy van azért itt más ember is aki így gondolja mint én. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos, most nem értek veletek egyet. Elcseszték a kedvemet, pedig 2017. december óta várom ezt a napot. Én viszont a ti kedvetek nem szeretném elvenni, (remélem, hogy nem is tudom) így csak minimálisan reagálok.

Bele nem halok, de ha évekig nem kapok semmi újat, az én rajongásom bizony alább fog hagyni. Engem sajnos nem tud felcsigázni egy animációs sorozat, regény, képregény vagy játék, de őszintén irigylem azt, akit igen. A filmek mellé nekem az egyetlen nagy durranás az élőszereplős sorozat lenne, de a Cassian Andoros hír volt az első olyan "Breaking News" számomra, amire azt mondtam, hogy: na és? És még arra is jött a hír tegnap, hogy 2021-ben jön csak. 

Félre ne értsétek, én rettentően örülök annak, ami van, (nagyon jó dolgunk van 2015 óta, soha nem volt ilyen jó SW rajongónak lenne), annak nem örülök, ami lesz. 

Van egy másik franchise is a Disney kezében és láthatjuk, hogy ott nem kell "hiátus", "emésztési idő", "lassítás" nevezzük akárhogyan.

Szimpatizálok Kathleen Kennedyvel és a filmjeivel, de ezért neki kell vállalnia a felelősséget.

 

Ha idő kell az íróknak, akkor támogatom de remélem, hogy el is felejtik azt az ötletet, hogy 2 trilógia készül felváltva, amelyeknek semmi közük egymáshoz. 

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem bebizonyosodott, hogy az SW-nél nem működik az ami a Marvelnél. Jövőre jöhet egy Mandalore második évad. Szerintem se baj ha kocsit pihentetve van. Az első hullám lement. 

Ráadásul az új filmek még talán a tervezési szakaszban sincsenek. Még innen is minimum két év amíg felhuzzák őket, de inkább három. 

 

Mindezzel együtt Brodie teljesen megértem az álláspontodat. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is úgy gondolom, hogy jót tesz majd a franchise-nak, ha lesz egy kis pihenő. Nyilván nem lenne rossz, ha 2 évente jönnének az új filmek de most jön a TV-sorozat és a Clone Wars is. Szerintem érthető, hogy az új trilógiákhoz idő kell, akár a Rian Johnson-féle, akár a GOT-os srácok-féle filmekre gondolok. Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre kapcsolni, hogy egy klasszikust idézzek. :D Dolgozzák ki, fektessék le az alapokat rendesen. Ne legyen ad-hoc jellegű. Mindenesetre én még számítok újabb TV-sorozatokra is. Egy Kenobira mindenképpen. :D

Szerkesztve: - Kenobi tábornok
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Kenobi tábornok írta:

Én is úgy gondolom, hogy jót tesz majd a franchise-nak, ha lesz egy kis pihenő. Nyilván nem lenne rossz, ha 2 évente jönnének az új filmek de most jön a TV-sorozat és a Clone Wars is. Szerintem érthető, hogy az új trilógiákhoz idő kell, akár a Rian Johnson-féle, akár a GOT-os srácok-féle filmekre gondolok. Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre kapcsolni, hogy egy klasszikust idézzek. :D Dolgozzák ki, fektessék le az alapokat rendesen. Ne legyen ad-hoc jellegű. Mindenesetre én még számítok újabb TV-sorozatokra is. Egy Kenobira mindenképpen. :D

 

Ha már nem jött össze az a Solo trilógia ami képbe volt akkor spec. sorozatba piszok mód örülnék,ha folytatnák. Annyira, de annyira folytatásért kiállt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Brodie írta:

Engem sajnos nem tud felcsigázni egy animációs sorozat, regény, képregény vagy játék, de őszintén irigylem azt, akit igen.

Ezek olyan nagyon engem sem tudnak, de például az élőszereplős TV-sorozatok legalább annyira érdekelnek mint a filmek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bomarr írta:

Ezek olyan nagyon engem sem tudnak, de például az élőszereplős TV-sorozatok legalább annyira érdekelnek mint a filmek.

A mandalóri engem is nagyon érdekel. Sőt az élőszereplős sorozatokat kb. a filmekkel egy szinten kezelem és ahogy látom, a stúdió is.

Csupán a Cassian Andoros téma az ami nem hoz lázba, pedig biztos jó lesz, a showrunnere is az egyik legmegfelelőbb ember a munkára.

A Rogue One-nal is így vagyok, hogy tudom, hogy jó, mégis kb. a legritkábban rakom be az SW filmek közül. És még ez is 2 év múlva jön...

Gondolom Téged pedig ez érdekel jobban, mert úgy emlékszem, hogy nagy Rogue One fan vagy. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Brodie írta:

A mandalóri engem is nagyon érdekel. Sőt az élőszereplős sorozatokat kb. a filmekkel egy szinten kezelem és ahogy látom, a stúdió is.

Csupán a Cassian Andoros téma az ami nem hoz lázba, pedig biztos jó lesz, a showrunnere is az egyik legmegfelelőbb ember a munkára.

A Rogue One-nal is így vagyok, hogy tudom, hogy jó, mégis kb. a legritkábban rakom be az SW filmek közül. És még ez is 2 év múlva jön...

Gondolom Téged pedig ez érdekel jobban, mert úgy emlékszem, hogy nagy Rogue One fan vagy. :) 

 

Na látod ezzel nem vagy egyedül mert én kb. 2-szer,ha láttam de lehet sokat mondok. Gondolhatod mennyire izgultam fel a sorozat hírére? :D Mondjuk egy Snoke sorozat vagy egy Ren lovagok-al foglalkozó sorozat na az papa attól már erő nélkül is felizgultam volna :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Cassian sorozat miatt tényleg eléggé be vagyok sózva, mert szerintem nagy lehetőségeket kinál a sorozat. Meg lehet mutatni a birodalmi elnyomás csúnyábbik arcát, lehet bele feszült kémkedős sztorikat rakni (mintha thrillerszerű hangulat lett volna beigérve), plusz talán fel lehet karolni a Solo film elhagyott sztoriszálait. De egyelőre a Mandalorit legalább ennyire várom. Már csak azért is mert elképzelni nem tudom hogy mutat az SW ma egy TV-sorozatban. Mennyire lesz látványos, mennyire tudnak belemenni a világépitésbe? Nagyon izgalmas lesz ezt felfedezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Donát írta:

Igen mondjuk épp Bomarr szokta írni, hogy rövid az élet, jöjjön minél több SW, de Bob barátunk jobb belátásra bírta. :D

Ennek kapcsán nem is változott a véleményem. Ha választani kell aközül hogy évente vagy három évente jöjjön SW akkor gondolkodás nélkül az egy éves felállást választom. De ha ez nem működik akkor nem működik. Akkor jöjjön úgy ahogy megtudják oldani. Csak jó legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából azt még nem tudjuk, hogy akkor működne-e ha lenne is benne koncepció.

Kíváncsi vagyok, hogy egy Captain Marvel mennyit hozott volna, ha nem az lett volna az Infinity War vége, és nem szerepelne az Endgame-ben. Csak találomra bedobtak volna egy filmet a '90-es évekbeli környezetbe de soha többé nem találkoznánk többé a karakterrel. Na így készültek most a Star Wars filmek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Brodie írta:

Kíváncsi vagyok, hogy egy Captain Marvel mennyit hozott volna, ha nem az lett volna az Infinity War vége, és nem szerepelne az Endgame-ben. Csak találomra bedobtak volna egy filmet a '90-es évekbeli környezetbe de soha többé nem találkoznánk többé a karakterrel. Na így készültek most a Star Wars filmek.

Éppen, hogy nem így készülnek, hiszen Marvel nem egy régi karakter múltjának felfedezése, mint mondjuk a Solo, és nem is egy már ismert esemény elmesélése, mint a Rogue One. A kérdésedre a választ majd a Black Widow film fogja megadni, ami ilyen téren hajazni fog a Solo-ra, hiszen egy már több filmben szerepelt karaktert helyez a középpontba - hogy mennyire lesz szerves része az MCU új fősodrának, az egyelőre jó kérdés, mivel arról semmit sem tudunk, de Fekete Özvegy jelentőségét eddig elnézve nem jobban, mint amennyire a Solo része volt a Skywalker SAGA-nak.

Tény, hogy nem mozogtak eddig egységes koncepció alapján, de az MCU-nak is több évbe telt eljutni odáig, hogy egy év alatt két filmet adjanak, és még tovább, mire tényleg kikristályosodott egy koncepció. A Lucasfilm 4 éve darál mozifilmeket, ugyanennyi idő után az MCU sem volt jobb helyzetben, sőt rosszabban volt, hiszen ott kezdetben még több stúdió között oszlottak el a jogok, és még teljesen más volt a világépítésről az elképzelés - egész pontosan, nem volt elképzelés. Csak annyi volt, hogy majd legyen egy Avengers-film. A világépítés igazán csak a második fázisban indult el, akkor kezdték el részletesebb koncepció köré felépíteni a filmeket, de még ott is voltak bőven zűrök, vakvágányok, melléfogások.

A Lucasfilm az évi két filmmel ráért volna az ep9 után próbálkozni. Inkább kapják meg a szükséges időt, és úgy álljanak át más ütemre.

Nem mellesleg, nem 10-20 éves szünetet jelentettek be, csak "egy kicsi szünetet". Egy kicsi szünet, tehát valószínű, hogy nem éveket kell várnunk, ahogy te nagylelkűen megelőlegezted nekik, hanem csak 2020-ban nem lesz új film, 2021-ben, legkésőbb 2022-ben meg már újra mehetünk moziba. Érdemes lenne az elkeseredéssel megvárni a pontos infókat. A "we will take a pause" és a "there will be a bit of a hiatus" baromira nem pontos infó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahol minden példa sántít. Ha Scarlett Johansson fogja az ifjú Fekete Özvegyet játszani egy ismeretlen színésznő helyett, akkor ez sem jó példa. Világot kezdetben nem építettek, de szinte minden film végén kitűnő promót csináltak egy következőnek. (lásd: Captain Marveles hasonlatom, de ez már az első fázisban is így volt). Most az ep8 után, honnan jön az egyszeri nézőnek, hogy félév múlva megint el kell mennem moziban, mert jön a Solo és nem hagyhatom ki? Még ezen a fórumon sem volt  ilyen.

Ha 2022-ben megyünk moziba, akkor nagylelkűség nélkül el tudjuk majd mondani, hogy évek óta nem volt új Star Wars film. Még időpontja sincs a következő filmnek, pedig már évekkel korábban le szoktak foglalni, gyanús, hogy nem csak teaszünet lesz két film között. Most is 1,5 év lesz 2 SW film között és ehhez képest mondja a hiátust.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát jó, akkor visszatérek az előző kijelentésemhez: nem fogunk belehalni, és inkább szünetre menjen, mint tönkre. :P 

 

Kiegészítés: neked meg sz*r lesz, ha csak ennyire kevés dolog tud lázba hozni, és ilyen gyorsan ki tudsz menthetetlenül szeretni dolgokból. :( 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

59 perccel korábban, Bomarr írta:

Ennek kapcsán nem is változott a véleményem. Ha választani kell aközül hogy évente vagy három évente jöjjön SW akkor gondolkodás nélkül az egy éves felállást választom. De ha ez nem működik akkor nem működik. Akkor jöjjön úgy ahogy megtudják oldani. Csak jó legyen.

Úgy tűnik, azt szűrték le, hogy nem működik. Ahogy azt itt páran már előre pedzegették, hogy nem is fog (pl. Ody). ;) 

 

Amúgy én veletek értek egyet, mert szeretnék minden évben SW mozira menni, ha az nem megy a minőség rovására. Ha várni kell, akkor kivárom, de jobb lenne, ha nem kéne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Donát írta:

Úgy tűnik, azt szűrték le, hogy nem működik. Ahogy azt itt páran már előre pedzegették, hogy nem is fog (pl. Ody). ;) 

A Solo-ig működött az évi egy film. Lehet később is fog. Nem lepne meg ha a "hiatus" vége után újra átállnánk az évi egy filmre. Eleve durva hogy szerintük az simán működhet hogy kidobnak 8 órányi élőszereplős SW-t majd egy hónap múlva jön a Saga záró epizód. Én például ilyen tartalomgyártási bumra akkor se számitottam amikor az évi egy film mellett kardoskodtam. Úgy tűnik a sűrű időzités azért nem teljesen ördögtől való.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Dzséjt írta:

Kiegészítés: neked meg sz*r lesz, ha csak ennyire kevés dolog tud lázba hozni, és ilyen gyorsan ki tudsz menthetetlenül szeretni dolgokból. :( 

Star Wars terén sajnos tényleg az lesz. :( De nem kiszeretés ez, mert nem szeretem majd kevésbé azokat a filmeket, csak napi szinten nem foglalkoztat egy olyan világ, amiben nem történik számomra semmi érdekes. Az élet meg túl rövid.

 

Idézet

A Solo-ig működött az évi egy film. Lehet később is fog. Nem lepne meg ha a "hiatus" vége után újra átállnánk az évi egy filmre. 

Szerintem is ez lesz a helyzet, hogy az x éves hiátus után is évente legalább egy filmet be fognak mutatni.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

54 perccel korábban, Dzséjt írta:

Kiegészítés: neked meg sz*r lesz, ha csak ennyire kevés dolog tud lázba hozni, és ilyen gyorsan ki tudsz menthetetlenül szeretni dolgokból. :( 

Szerintem Brodie-t ne bántsuk, már csak azért sem mert ő talán a legrégebbi szinte passzív olvasó. Mindig hűséges volt. 

47 perccel korábban, Bomarr írta:

A Solo-ig működött az évi egy film. Lehet később is fog. Nem lepne meg ha a "hiatus" vége után újra átállnánk az évi egy filmre. Eleve durva hogy szerintük az simán működhet hogy kidobnak 8 órányi élőszereplős SW-t majd egy hónap múlva jön a Saga záró epizód. Én például ilyen tartalomgyártási bumra akkor se számitottam amikor az évi egy film mellett kardoskodtam. Úgy tűnik a sűrű időzités azért nem teljesen ördögtől való.

Itt az a kulcs, hogy találják meg a ritmust és a koncepciót. Ha ez meg lesz akkor menni fog minden mint a karikacsapás. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szerintem Brodie-t ne bántsuk, már csak azért sem mert ő talán a legrégebbi szinte passzív olvasó. Mindig hűséges volt.

Nem bántásnak szántam, tényleg úgy gondolom, hogy ha így alakul, az neki nem lesz jó, amit őszintén sajnálok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.