Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

29 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

Mondom, Lucasnak már tele lehet a t*ke ezzel. :D "Vazzeg nem értik meg!!!" :)

 

OFF

Gratulálok az 5000 -ik hsz -hez! ;)

ON

 

Nemcsak neki, hanem nekem is. Csak gondolkodni kéne. Lucas több mint 60 éves, ha nekiállna mikor lenne kész, ha 80 éves lesz? Meg 5 milliószór elmondta már, hogy a Skywalkerek története lezárult. Lucast meg nem érdekli az EU.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem tervezi Lucas a folytatást, csak nem szabad róla beszélni (hivatalosan). Egy ismerősöm azt mondta, hogy annak idején, mikor lejött az eredeti trilógia, akkor is azt mondta Lucas,hogy nem lesz több, aztán 16 évvel később mégiscsak lett. Most ugyanaz a képlet. Persze, hogy az elmúlt pár évben azt szajkózza, hogy nem lesz több, mert nem akarta, hogy a rajongók figyelme elterelődjön a Sithek bosszújáról, aztán a most készülő projecketről. Most az a koncepció, hogy mindent tagadni kell, utána 2-3 év múlva bejelenti, hogy mégiscsak bővíti a story-t, és azt fogja mondani, hogy "rábeszélték", meg ilyenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem tervezi Lucas a folytatást, csak nem szabad róla beszélni (hivatalosan). Egy ismerősöm azt mondta, hogy annak idején, mikor lejött az eredeti trilógia, akkor is azt mondta Lucas,hogy nem lesz több, aztán 16 évvel később mégiscsak lett. Most ugyanaz a képlet. Persze, hogy az elmúlt pár évben azt szajkózza, hogy nem lesz több, mert nem akarta, hogy a rajongók figyelme elterelődjön a Sithek bosszújáról, aztán a most készülő projecketről. Most az a koncepció, hogy mindent tagadni kell, utána 2-3 év múlva bejelenti, hogy mégiscsak bővíti a story-t, és azt fogja mondani, hogy "rábeszélték", meg ilyenek.

 

Az ismerősöd rosszul tudja. Mindig is lehetett tudni, hogy több trilógia lesz. Amikor a Baljós Árnyakat elkezdték akkor pedig még ugy volt, hogy amint befejezi a prequel trilógiát, csinál egy folytatás trilógiát is. Ezt nem csak hogy számtalan helyen lenyilatkozta, de akkoriban az sw.com főoldala is úgy volt megcsinálva, hogy felül 9 római szám volt és a már ismert részek (1-4-5-6) felé huzva a kurzort megjelent az adott film cime. Ez teljesen egyértelmüen sugalta, hogy három trilógia lesz (erről az sw.com-os cimlapról egy screenshot asszem meg is jelent nemrég egy kiadványban). Aztán mire a Baljós Árnyak végére értek Lucas rájött, hogy mégse lesz újabb trilógia. Az Sw Saga hat részes. Ezt azóta milliószor lenyilatkozta és lám minden arra is utal. 5 év telt el a Sithek óta és sehol egy casting, sehol egy előkészület, csak az a 11 éves pletyka, de inkább rajongói vágyálom, hogy majd lesz még három film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha korábban tényleg tervezett egy harmadik trilógiát, csak közben meggondolta magát, akkor miért mondja most azt, hogy soha nem volt tervben, meg ilyenek?? ... Az a gond, hogy én már ennek a "palinak" azt se hiszem el, amikor kérdez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Egyre több helyen olvasható az a pletyka, miszerint a jelenlegi hat epizód 3D-re konvertálása után, tehát úgy 2018 környékén, Lucas egy újabb trilógiát szabadítana rá a gyanútlan sci-fi-rajongókra. A Lucasfilm természetesen tagad.

Elsőként az iesb.com szellőztette meg, hogy Lucas az eredeti- és az előzmény-trilógia 3D-re konvertálása után, el szeretné készíteni a történetet lezáró három részt. Információik szerint, immáron valódi folytatásról lenne szó, azaz a várva várt 7.-8.-9., esetleg egy nagyot ugorva, a 10.-11.-12. részekről, melyek akár száz vagy ezer évvel a Jedi visszatér után játszódnának, és semmi közük nem lenne a Skywalker-klánhoz.

Az ugrást az indokolná, hogy a régóta tervezett, élőszereplős tévésorozatból már 50 forgatókönyv készen van, és Lucas szeretné, ha 100 epizód elkészülne belőle (ez hagyományos, 22-24 részes évadokat tekintve minimum négy, de inkább öt televíziós évadot jelentene) - ez a sorozat pedig vagy a Jedi visszatér után, vagy a Csillagok háborújaként ismert, Új remény alcímű rész eseményei előtt játszódnának. Lucas állítólag régóta szeretne már Luke Skywalker és Han Solo árnyékából kibújva forgatni, a Klónok háborúja című, jelenleg is látható animációs sorozat, a tévésorozat és az új trilógia terve is erre utal.

A finanszírozással nem lesz gond, hiszen a jelenlegi hat epizód 2012-2017 között piacra kerülő 3D-s verziói a mozikban, aztán majd szépen a BluRay-piacon is szépen fognak termelni, nem is beszélve a franchise évente növekedő bevételeiről és a szintén 2012-re tervezett tévésorozat forgalmazása után befolyó összegekről.

A Lucasfilm a wired.com-on tagadta, hogy ilyen tervek bármilyen formában is léteznének, de az iesb.com információit érdemes komolyan venni, hiszen ők jelentették elsőként, hogy a Sith-ek bosszúja PG-13-as, azaz gyerekfilm besorolást kap majd a mozikban (bejött), náluk lehetett olvasni elsőként az élőszereplős tévésorozat terveiről (igazuk lett), és ők szereztek tudomást mindenkit megelőzve a Klónok háborúja című animációs sorozatról is (már a harmadik évad fut a tévében)."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucas állítólag régóta szeretne már Luke Skywalker és Han Solo árnyékából kibújva forgatni, a Klónok háborúja című, jelenleg is látható animációs sorozat, a tévésorozat és az új trilógia terve is erre utal.

Batya meg, akárhogy nézem, ez szerintem már 11 éve sikerült neki. Legalábbis én nem sok Han Solot és Luke Skywalkert láttam az ep1-ben. Hát ti? :lol:

 

Információik szerint, immáron valódi folytatásról lenne szó, azaz a várva várt 7.-8.-9., esetleg egy nagyot ugorva, a 10.-11.-12. részekről

Rögvest 10-11-12? Jó, a 4-5-6-tal kezdődő saga és egy felbolygatott sorrendű TCW után ez nem lenne olyan meglepő, de hogy egyesek már nem is a harmadik trilógiát, hanem a második hexalógiát vizionálják, az már az. :D

 

az iesb.com információit érdemes komolyan venni, hiszen ők jelentették elsőként, hogy a Sith-ek bosszúja PG-13-as, azaz gyerekfilm besorolást kap majd a mozikban (bejött), náluk lehetett olvasni elsőként az élőszereplős tévésorozat terveiről (igazuk lett), és ők szereztek tudomást mindenkit megelőzve a Klónok háborúja című animációs sorozatról is (már a harmadik évad fut a tévében)."

Hát, amiért már kiderítették elsőként(!), hogy PG-13-as lesz az ep3, én már csak emiatt is hiszek nekik. És miben tévedtek? :lol:

 

Amúgy mi az információ forrás?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az index-en találtam, pár napos cikk. A 12. részt olvasva nekem is megakadt a tekintetem, de valami alapja kell hogy legyen - ha hiteles, ha nem - mert olvastam egy másik cikket, amiben Mark Hamill is lelkesen beszél egy 4. trilógiáról, noha nem hinné, hogy ma már lenne belőle bármi is, ahogy minden bizonnyal a 3.-ból sem.

Minden esetre, én is pletykaként kezelem a dolgot, egészen addig, amíg a moziban ülve, a saját szememmel nem látom, a semmibe vesző feliratot, hogy "STAR WARS - VII. rész". :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

mikiwan: Lucas hol mondja, hogy soha nem volt tervben? :)

 

Darth Sky: Az index azokat a téves információkat vette át, amik itt is megfordultak. Az ilyen alrovat vezetőknek abszolut nincs idejük hogy válogassanak a hirek között, szelektáljanak stb. (ráadásul a menetrendszerű cáfolat azután jött, hogy ők ezt kirakták) Kint van egy fontos oldalon, jól hangzik, megy a forditás. Mindenki nyugodtan biztosra veheti: 100% hogy nem lesz semmiféle új trilógia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvastam több helyen is, hogy azt mondta: nem is volt tervben, mert ez Anakin életéről szól, és nem tudok utána mit mesélni. Pl. a wikipédia angol oldalán a Sequel trilógia aloldalán is erről lehet olvasni.

 

 

 

 

Amúgy igen, ha NEM AKARNÁM, hogy legyenek folytatások, én is ezzel érvelnék...

Szerkesztve: - mikiwan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvastam több helyen is, hogy azt mondta: nem is volt tervben, mert ez Anakin életéről szól, és nem tudok utána mit mesélni. Pl. a wikipédia angol oldalán a Sequel trilógia aloldalán is erről lehet olvasni.

 

Amúgy igen, ha NEM AKARNÁM, hogy legyenek folytatások, én is ezzel érvelnék...

 

Akkor nem olvastad alaposan a wikipediát. Tessék itt egy LINK. Hivatkozásokkal szépen levezetik hogy hogy alakult a sequel trilógia sorsa. Mindig is beszéltek arról, hogy lesz még több film egészen addig mig a Baljós Árnyak készitésében el nem jutottak egy bizonyos stádiumig. És igen: Lucas azért döntöt igy mert rájött, hogy ez Anakin története és nincs mondanivalója arról mi történik utána.

 

A múltat azonban sose tagadta le. Nem is lenne értelme. Régen tervezték. Most nem tervezik. Ilyen egyszerü a történet. És szó sincs róla, hogy nem akarok új filmeket: csak nem csukom be a szemem a tényállást látva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy részlet a linkedből:

 

In a 1999 interview with Vanity Fair, Lucas denied ever having had any plans to make nine Star Wars movies.

 

Szó szerinti fordításban: Egy 1999-es Vanity Fair-en Lucas tagadta, hogy VALAHA IS LETTEK VOLNA olyan tervei, miszerint 9 SW filmet fog készíteni.

 

Szerintem ez elég egyértelmű mondat.

 

 

Szóval az öreg azt állította, hogy soha nem akart 9 filmet csinálni. Tehát vagy a wikipédia hazudik, vagy Lucas. Mivelhogy oly sokan emlékeznek arra, hogy a Lucasfilm rebesgette a 3. trilógiát, ezért kénytelen vagyok azt gondolni, hogy Gyuri bácsi hülyének néz mindannyiunkat...

Szerkesztve: - mikiwan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy részlet a linkedből:

 

In a 1999 interview with Vanity Fair, Lucas denied ever having had any plans to make nine Star Wars movies.

 

Szó szerinti fordításban: Egy 1999-es Vanity Fair-en Lucas tagadta, hogy VALAHA IS LETTEK VOLNA olyan tervei, miszerint 9 SW filmet fog készíteni.

 

Szerintem ez elég egyértelmű mondat.

 

 

Szóval az öreg azt állította, hogy soha nem akart 9 filmet csinálni. Tehát vagy a wikipédia hazudik, vagy Lucas. Mivelhogy oly sokan emlékeznek arra, hogy a Lucasfilm rebesgette a 3. trilógiát, ezért kénytelen vagyok azt gondolni, hogy Gyuri bácsi hülyének néz mindannyiunkat...

 

Nem állitotta, csak a wikipedia irói állitják. A Vanity Fairben Lucas ezt állitja:

 

"I never had a story for the sequels, for the later ones," "And also, I'll be to a point in my age where to do another trilogy would take 10 years."

 

Hogy sose volt sztorija a folytatásra és hogy sose akart folytatást az nem ugyanaz. A wikipediával előfordul párszor az ilyen "félrehallás".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucas mindig is 9 részt akart készíteni, 3 trilógiát és ebben nincs semmi titok. A korai vázlatai a történetnek is 9 részes bontásban készültek.

 

De mondok jobbat, a Jedi visszatér bemutatója előtt még mindenki abban a hitben volt, hogy nem itt ér véget a történet és várhatóak további részek. Az ember azt gondolná, sok rajongó tovább mer álmodni...a bökkenő csak az, hogy a Jedi visszatér kapcsán készítette egyik interjúban Lucas azt találta mondani, hogy a 3. trilógia a robotok trilógiája lesz, melyben ismét visszatérünk majd a Tatooine-ra, amit már nem emberek laknak csak robotok és kizárólag Sztrípió és Artú teszi majd tiszteletét az új részekben. Meg is van valahol a korabeli újságcikk scannelve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a 3. trilógia a robotok trilógiája lesz, melyben ismét visszatérünk majd a Tatooine-ra, amit már nem emberek laknak csak robotok és kizárólag Sztrípió és Artú teszi majd tiszteletét az új részekben.

Ez irtó gáz. Ha valóban ezt szánta Lucas 3. trilógiának, örülök, hogy nem lett belőle semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
Ha nem lesz 3. trilógia, akkor a Star Wars szépen el fog tűnni a süllyesztőben. Idő kérdése...
83 és 99 között sem tűnt el a süllyesztőben.

És közötte nem is volt TV-sorozat, ami új rajongó réteggel tudta megszerettetni az SW-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtommal Lucas egyelőre félrerakta az élőszereplős-szériát. 2011-2016-ig jönnek az epizódok 3D-ben, 72 évesen pedig nem tudom mennyi kedve és/vagy energiája lesz az egészhez. Mondjuk amennyit a TCW-ben csinál, azt 80 évesen is simán elvállalhatná. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtommal Lucas egyelőre félrerakta az élőszereplős-szériát. 2011-2016-ig jönnek az epizódok 3D-ben, 72 évesen pedig nem tudom mennyi kedve és/vagy energiája lesz az egészhez. Mondjuk amennyit a TCW-ben csinál, azt 80 évesen is simán elvállalhatná. :o

Elvben a forgató könyvek készen vannak, így akár száz évesen is neki állhatnak :o Meg átadhatja a stafétabotot Katie-nek, aztán akkor már annyi dolga sincs, mint a TCW-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem lesz 3. trilógia, akkor a Star Wars szépen el fog tűnni a süllyesztőben. Idő kérdése...

Már megbocsáss, de ilyen nagy marhaságot már rég hallottam. A Star Wars egy kultfilm, és mint ilyen a filmtörténet kiemelkedő alkotása. Az emberekben nem az élteti az emlékét, ha a világ végezetéig készítenek neki újabb folytatásokat, hanem ha a idősebb generáció megmutatja a gyermekeinek. Egy gyereket a történet hangulata, atmoszférája varázsol el, nem a csilivili-tuttifrutti effektek. 4 éves koromban, '98-ban nekem is a 39-ben készült Óz volt a kedvenc filmem, és mindmáig szeretem, úgyhogy egyik első film lesz, amit majd megnézetek a gyerekeimmel. Vagy ott van példának okáért a még előbb készült Lugosi Béla által megformált Drakula, ami egy amerikainak először jut eszébe, ha meghallja a Drakula nevet. Ugyanígy Chaplinről se feledkezett meg senki.

Az idő múlása egyáltalán nem töröl ki a köztudatból egy igazán jó filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen az Óz a csodák csodája kiváló példa. De lehetne mondani a Hófehérke és a hét törpét is. 1937-es és annyira nem lett elfelejtve, hogy amikor kijött a három lemezes Blu-ray kiadása akkor vitték mint cukrot. Ha egy film tényleg jó akkor nincs szüksége folytatásokra ahhoz hogy ne felejtsék el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.