Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

29 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

47 perccel korábban, Bomarr írta:

Az SWNN meg bedobta hogy ők úgy tudják hogy Obi-Wanról lesz sorozat. Viszont szemben az összes többi pletykával ez elvileg nem egy felmerült ötlet, hanem tényleg közel van a megvalósításhoz és ebből akár még lehet is valami.

Szerintem azt lehet a legegyszerűbb tető alá hozni mert biztos rengeteg minden elkészült már hozzá, és az utolsó pillanatban fújhatták le a filmet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy remete Obi-Wan sorozat nem is lenne egy olyan drága megvalósítani és Ewan McGregor nagy húzó név lenne a sorozatnak. 

 

 

Szerk: Az mekkora lenne a Celebration egyik pannel show közepén besétálna McGregor és bejelentenék. Felrobbanna a tömeg. :D

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Darth Riddick írta:

Ha valaki, hát én nem vagyok PC párti, de amit Mestal letol mindig ebben a témában, az már a másik oldala annak a bizonyos lónak, és nem kicsit!

Addig semmi gond, míg nyom nélkül eltüntetitek a hozzászólásaimat, ahogy most is tettétek! :-D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag egy harmadik tv sorozat és egy film előkészületei kezdődtek Angliában. 

 

https://www.fanthatracks.com/news/film-music-tv/star-wars-tv-production-begins-in-the-u-k/

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én amúgy semminek se vagyok az elrontója,de 3. tv sorozat? Bakker egyenlőre már 2-őt bejelentettek ugye a Mandalori ugye be van fejezve a Zsivány előzményt meg ugye csinálják értem én,hogy üssük a vasat amíg meleg, de azért ennyire előre szaladni mindenbe...Még a 2. sorozat bejelentésénél is néztem egy kicsit, de mondom oké még belefér, de kicsit úgy érzem gyors ez a tempó. 

Persze nem kell félreérteni szeretem az SW-ét veszem a könyveket, képregényeket sőt akár még kártyajátékot is vazzeg,de azért nem ártana egy kicsit lasabb, átgondoltabb iramban haladni  nem érzem azt,hogy a minőségre törekednének inkább. No mind1 biztos vagyok benne egyedül leszek e véleményemmel, de sebaj számomra zavaró ez a gyorsaság mindenbe főleg annak tudatában, hogy én spec. nem is vagyok megelégedve az összes filmmel a másik meg egy részt se láttunk még a sorozatból, de azért még jön másik kettő mert miért ne. 

 

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első TV-sorozat valószinüleg idén év végén jön. A második valamikor jövő évben egy olyan esztendőben amikor jó eséllyel egyáltalán nem lesz SW mozifilm és az egyetlen élőszereplős mozgóképes anyag a Cassian széria lesz. Mos ez a harmadik (ami valószinüleg az Obi-Wan lesz és a Celebrationon jelentik be) vagy befér abba az évbe vagy utána évben jön (most még csak az előkészületek indultak meg, a forgatástól még odébb vagyunk). Ehhez képest például a DC TV-sorozatokból tavaly vagy 10 különböző élőszereplős évad ment le. Szerintem elég messze vagyunk a kapkodástól.

Nem érzem hogy ennek bármi köze lenne a minőséghez, hisz a stábok különbözőek. Csak azért mert mondjuk ennek a harmadiknak az előkészületeit mondjuk eltolnák fél vagy egy évvel aligha sikerülne jobbra. A forrás egyébként elvileg megbizható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ilyen ütemben nyomják a sorozatterveket, szerintem elképzelhető, hogy lesznek olyan címek is, amik inkább mint minisorozat készülnek el, vagy talán elmennek 2-3 évadig, de ott lezárják, és már a következő sorozatos szezonban jön is már valami új, párhuzamosan a hosszabb kifutású címekkel, nagyjából úgy, mint a képregényeknél. Főleg, ha tényleg az eredetileg antológiafilmeknek tervezett ötletek is sorozatként kerülhetnek megvalósításra, jó ötlet lehet a több, de rövidebb történet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

10 EU karakter, aki visszatérhetne

Bár a régi EU-nak sokáig nagy rajongója voltam, egy idő után az ellentmondások és a kontrollálatlan túlburjánzás, na meg az ötlettelenség számomra megölte. Ennek ellenére van jó pár karakter, akiket szívesen viszont látnék az új sztorikban a Star Wars jövőjében, természetesen hozzáigazítva a kánonhoz.

 

Darth Revan

Magát Revant nem tartom nagy számnak, mint karakter, lényegében ő nem más, mint egy újracsomagolt Anakin Skywalker. Ugyanakkor egy kis odafigyeléssel nagyon jó főgonosza lehetne egy, a régi Köztársaságban játszódó sztorinak. Megvan benne Sidious leleményessége és Vader tettrekészsége, ami igazán érdekessé tehetné. Csak a már menthetetlen Vader-utánzat Darth Malakot hagyják ki a sztoriból, mint tanítványt, és Revan sohase álljon át a jó oldalra. És tartsa meg a cool maszkját.

Last-Jedi-Darth-Revan-Official-Star-Wars

 

Mara Jade

Bár Luke és Mara szerelmi sztoriját nem szívlelem, mint inkvizítort szívesen láttam volna a Rebelsben. Tulajdonképpen adta magát, akárcsak Galen Marek, de végül a készítők három noname figura mellett döntöttek. Na, mindegy. Ennek ellenére remélem, hogy Jade még visszatér. Akár inkvizítor is lehet, hiszen a képregényekben több is akad, egyre csak jönnek az újak és az újak. Az se lenne rossz, ha ő lenne a felelős az inkvizítorok végső bukásáért, és később akár még Luke-kal is összejöhetne, akit végül Kylo Ren öl meg. Így kapnánk egy kis pluszt Luke megcsömörléséhez is. De nehogy ő legyen Rey anyukája, mert attól viszont hülyét kapnék.

star-wars-lucasfilm-mara-jade.jpg

 

Talon Karrde

Elég komoly tétet mernék tenni arra, hogy legalább egy ember még van itt a fórumon, aki ezt az ötletet díjazza. :D Talon a régi EU-ban rendkívül fontos karakter volt az új Köztársaságban, én viszont a jelenlegi kánonban inkább olyan sztorikat látnék szívesen vele, amiben Han Solo mellett ténykedik. Egy Solo-sorozatban vagy filmfolytatásban baromi szívesen látnám őt és a Wild Karrde-t.

1600e4b52fc42cd9ceaac0f21aaabfdcccfe2755

 

Galen Marek

Hasonlóan Jade-hez, ő is inkvizítorként térhetett volna vissza. Az egészben a poén, hogy fontolóra is vették. Lebutított Erővel szerintem simán működne. Még akár a Vader elleni ténykedését is bevehetnék, persze úgy, hogy nem a Lázadóknak segít, csak ő akar lenni az új Sith tanítvány, vagy pályázhatna az új Főinkvizítor címre is. Nem kívánnék neki hosszú életet, de egy 4-5 számos képregény-sorozatot elviselnék vele.

y0ftobusjvoqd3r2wxob.png

 

Bastila Shan

Szintén egy szereplő a régi Köztársaságból, akit egy ilyen filmben vagy sorozatban szívesen látnék akár főszereplőként is. A hölgy erős akaratú, rátarti, és még némileg önhitt is, így nem egy tipikus Jedi. Ráadásul ő ténylegesen arra született, hogy támadásra, ne védekezésre használja az Erőt. Szerintem nagyon érdekes sztorit lehetne felhúzni köré.

mike-wilson-bastilakeytop.jpg?1523108641

 

Kyle Katarn

Kyle alapvetően egy Han Solo Jedi köntösben, de valahol pont ezért izgalmas. Karakterét én meg sem változtatnám. Simán lehetne egy, a 66-os parancsot túlélt Jedi fia, aki aztán a lázadás oldalára ál, miután az apucit megölték az inkvizítorok, és kis híján őt is kifilézték. Aztán a háború végeztével segíthetne Luke-nak, mint az első tanítvány egyike feltámasztani a Jedi Rendet. Végül Kylo Ren őt is megölhetné.

43rz3tba3nv01.png

 

Xizor

Most komolyan, visszahozták a Fekete Napot és a falleneket, de sehol sincs Xizor… Hát kérdem én, mi ez a hanyagság? Xizor szerintem azon EU szereplők sorát bővíti, akinek méltó helye van a filmes karakterek között. Okos, számító, és kis híján kijátszotta Vadert. Nem Erőhasználó, mégis méltó ellenfele a Sith-eknek, ráadásul általa komoly mélységet kap az alvilág is. Titkos reményem, hogy a The Mandalorianban szerepet kap, de akár egy Solo-folytatásban (sorozat vagy film, tök mindegy) is el tudnám viselni.

PrinceXizor-art.png

 

Dash Rendar

Na, őt csak azért szeretném visszahozni a kánonba, mert szerintem egy Star Wars könyvön sem röhögtem annyit, mint a Shadow of the Empire-en, és ez Rendarnak volt köszönhető. Ő az a figura, aki Han Solóbb Han Solónál, és az igazival ellentétben ő nem állt a Lázadás oldalára, megmaradt csibésznek. Tényleg nem túl nagy karakter, de side kickként nagyon jól szuperálna.

dash-1401-bff483ef-06c7-4f34-9c9e-e2fd55

 

HK-47

Ezt most komolyan részleteznem kell? :) Na jó, egy kicsit kifejtem. Az új filmek nagy előnyének tartom, hogy el tudtak szakadni C-3PO-tól és R2-D2-tól. Az eredeti hat filmben igazán emlékezetes droid e kettőn kívül nincs. Mármint olyan, aki a szerepe miatt az, és nem azért emlékezetes, mert guruló pusztító sorscsapás (droideka). Jöhetnénk OOM-9-cel vagy R4-ral, de az egyikre azért emlékszünk, mert egy idióta (és ziher, hogy sokan a számát sem ismerik), a másik meg csak egy fej. De az új filmek elkényeztetnek minket, itt van már BB-8, K-2SO és L3-37, na meg Chopper (Bucket is, de ő nincs előtérben, megjegyzem, helyesen). Szóval tökéletesen beleférne egy régi köztársasági sorozatban vagy filmbe egy emlékezetes droid, aki vígan lehet HK-47. Sőt, HK-47-nek kell lennie! A húszsákok nem tehetnek más fontos droidot egy ilyen műbe. :D

maxresdefault.jpg

 

Guri

Guri nem is kicsit lóg ki a Star Wars világából, ugyanis ő nem csak egy szexi orgyilkos csaj, hanem egy valódi Terminator. Mármint szó szerint, mert kiborg, a belseje droid, a külseje organikus. Ilyen figura meg nem sok mászkál a Star Warsban, errefelé a kiborgok olyanok, mint Grievous vagy Vader, minden más robot meg le sem tagadhatná, hogy robot. De pont ezért lenne érdekes egy ilyen egyedi, kezdetben csak eszközként, majd a saját identitását kereső gépként megjelenő figura.

135441.1504698881-627x376.jpg

 

+Lidérc-osztag

Nem akarok névsort írni, itt inkább a koncepció tetszik. A Lidérc-osztag egy renegát egység olyan pilótákból, akik senkinek sem kellenek, mégis megtalálják a helyüket Wedge osztagában, aminek feladata olyan küldetések végrehajtása, amire az új Köztársaság nem adhat engedélyt. Sajnos az Ellenállás árnyékában már kevésbé férnek bele a sztoriba, plusz nagyon hajaznának a Zsivány Egyesre, de ha csak említés szintjén is, szívesen venném, ha bekerülnének a kánonba. Wedge amúgy is eltűnt a jakkui csata után.

xwwraithsquadron.jpg?w=880&h=312&crop=1

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen, de eddig nem volt lefixálva, hogy mikor startol el a Disney+. Ez még pletyka, de ha neadjisten igaz, akkor valszeg biztosra veszem, hogy egyben adják ki mind a Mandit és mind a TCW -t. Emellett ott a Resistance, a Jedi: Fallen Order és az EpIX a kövi hónapban. Durva, nagyon nagy finomságok de nekem ez töménynek érződik. Meglátjuk, hogy mi lesz végül.

Én szeptember végét/október elejét tippelem a Disney+ elindulásának - így akár a heti adag is bőven megfelel az EpIX előtt. Ha jól tudom, akkor ma éppen van egy rendezvény ahol erről beszélnek, nem? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.