Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Na neeeee... Hát nem, ezzel a nem barátkozom meg, legfeljebb beletörődöm.

Pont ez az. Nézhetjük félig teliként meg félig üresként is. Akkor már inkább úgy állok hozzá, hogy legalább jönnek filmek. Még ha 2 évente is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Donát írta:

Nézhetjük félig teliként meg félig üresként is.

Nálam most félig üres, poshadt és mérgezett. :death:

 

14 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Sajnos ezt már stúdió szinten is kell nézni.

Erre szoktam mondani, hogy ugyan megértem a stúdió döntését üzleti szempontból, amíg az a pénz, ami ebből a döntésből befolyik, nem vándorol az én zsebembe is, addig mezei nézőként nem fogok díjazni ilyesmit. :) Amúgy kicsit az is bosszant, hogy innét nézve az egyik fő ok az Avatar, ami szerintem alsó hangon is lutri - mondom ezt külsősként. Az első film ugyan tetszik, de fasorban sincs a Star Warsszal még üzleti szempontból sincs. Merchandise-t nem lehet rá építeni, hiszen alig van benne olyan dolog, amit játékká lehetne tenni. A sztorija tényleg nem nagy cucc, a világa pedig jelenleg egy bolygóra van korlátozva, ami érdekesnek érdekes, de azért nem annyira, mint egy SW epizód bolygófelhozatala. És el nem tudom képzelni, mit talált ki Cameron, ami négy további filmre elég.

Szóval ez most szerintem eléggé lutri. Lehet, hogy szépen kibővül a dolog és ihaj-csuhaj lesz, de az is lehet, hogy az első filmet (a második részt) a lelkesedés elviszi, a harmadik meg érdeklődés hiányában bedől. Mert őszintén szólva, szerintem az Avatar is csak a látványa és Cameron visszatérése miatt lett sikeres, mert más nagyon nincs benne. Ez elviheti a második részt, de harmadikra kevés lesz. Persze nyilván én kívülről okoskodom, a Disney fejeseinek több rálátásuk van erre.

Akárhogy is, ha választanom kéne, hogy egy új SW-t vagy egy új Avatart lássak előbb, felőlem el is kaszálhatják az új Avatar részeket a SW javára. Legyen az új Avatar 2020-ban, aztán hagyjanak ki nyugodtan hat évet az új SW filmeknek. Az Avatarnál úgyis megszokott a 10 éves várakozás. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyértelműen az SW a prioritás, de itt már csak ez van. :D Biztos úgy vannak vele, hogy a világ (még) legsikeresebb filmje nagyot fog szólni. Viszont 4-5 részre való hogy lesz a sztoriban az nagyon jó kérdés. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem valahol egy köztes megoldás lenne a leginkább tetsző, azaz ha lennének időszakok, amikor évente jönnek a filmek, aztán 2-2 évente (annál több szünet lehetőleg ne legyen, vagy max egyszer és élőszereplősökkel, animációsokkal hiánypótolva), és így tovább. :) Szuper lenne folyton kapni a filmeket, de számomra ha mindig ugyanolyan időközönként jönnének sűrűn, elvesztené a különlegességét, "rutinszerűvé" válna, csak várnám a szokásos adagot, ha értitek, mire akarok kilyukadni...  Lehet másnak ez nem probléma, én sajna így vagyok összerakva :P 
(Marvelnél valahogy ez nem játszik nálam, talán mert szeretem, de akkora nagy rajongója csak nem vagyok, mint az SW-nek.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez mondjuk nem a Star Wars Saga jövője, hanem a Lucasfilmé, de az egyik hír, ide is passzol:

- Készül a Disney+-ra egy Willow élőszereplős sorozat, ami folytatás lesz és benne van Ron Howard és Jon Kasdan is. Na, hogy erre aztán mi szükség van? Nem beszélve arról, hogy pont ezek az emberek, akik pont egy Solo folytatást is csinálhattak volna...

 

OFF:

-Indiana Jones 5: Ismét újraírják a forgatókönyvet, ezúttal Dan Fogelman, és a nulláról kezdi. Ha valaki imádja Indiana Jonest, és rajong Harrison Fordért, az én vagyok, de még én sem tudok elképzelni egy 78-79 éves Indy kalandot, arról nem beszélve, hogy a Lucasfilm már a 3. forgatókönyvírót fogyasztja.

ON

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Nálam most félig üres, poshadt és mérgezett. :death:

 

Erre szoktam mondani, hogy ugyan megértem a stúdió döntését üzleti szempontból, amíg az a pénz, ami ebből a döntésből befolyik, nem vándorol az én zsebembe is, addig mezei nézőként nem fogok díjazni ilyesmit. :) Amúgy kicsit az is bosszant, hogy innét nézve az egyik fő ok az Avatar, ami szerintem alsó hangon is lutri - mondom ezt külsősként. Az első film ugyan tetszik, de fasorban sincs a Star Warsszal még üzleti szempontból sincs. Merchandise-t nem lehet rá építeni, hiszen alig van benne olyan dolog, amit játékká lehetne tenni. A sztorija tényleg nem nagy cucc, a világa pedig jelenleg egy bolygóra van korlátozva, ami érdekesnek érdekes, de azért nem annyira, mint egy SW epizód bolygófelhozatala. És el nem tudom képzelni, mit talált ki Cameron, ami négy további filmre elég.

Szóval ez most szerintem eléggé lutri. Lehet, hogy szépen kibővül a dolog és ihaj-csuhaj lesz, de az is lehet, hogy az első filmet (a második részt) a lelkesedés elviszi, a harmadik meg érdeklődés hiányában bedől. Mert őszintén szólva, szerintem az Avatar is csak a látványa és Cameron visszatérése miatt lett sikeres, mert más nagyon nincs benne. Ez elviheti a második részt, de harmadikra kevés lesz. Persze nyilván én kívülről okoskodom, a Disney fejeseinek több rálátásuk van erre.

Akárhogy is, ha választanom kéne, hogy egy új SW-t vagy egy új Avatart lássak előbb, felőlem el is kaszálhatják az új Avatar részeket a SW javára. Legyen az új Avatar 2020-ban, aztán hagyjanak ki nyugodtan hat évet az új SW filmeknek. Az Avatarnál úgyis megszokott a 10 éves várakozás. :evil:

Teljes mértékben egyetértek veled. Régivágású, negyves éveim közepén járó sw fan fagyok, ma holnap 50 éves leszek. Sajnos, örökéletű sem, így ezt a két évente egy epizód, nem tölt el lelkesedéssel. Nagyon el lettünk kényeztetve azzal az évenkénti egy filmmel, ez tény. Meg az is tény, hogy gyenge film nem jött ki, mióta a Disney átvette a Lucasfilmet. Hiába a Solo bukta, az egyik legjobb sw film lett és a buktáját a Disney-nek köszönheti. 

 

Mint régi vágású negyvenes pasi, számomra egy idegen életforma egyértelműen az Alien, nem pedig a Pandora cukormázzal teletöltött látványvilága. Látványos és gyönyörű film, de számomra eléggé sablonos. Egy boszorkányról sem Hermione jut eszembe... Szóval, én nagyon szomorú vagyok a ritkítás miatt és sírok a meg nem valósult Kenobi filmmel kapcsolatban. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Jah csak jó lenne, ha belehúznának, mert Ewan sem lesz fiatalabb.

Megőszül, mire újra Obi-Wan Kenobi bőrébe bújhat. Ja, hogy... Ó! :D 

 

Obi-Wan-Kenobi_6d775533.jpeg?region=0,0,

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na most azon túl, hogy vicceskedtem, Ewan McGregornak még mindig több mint tíz évet kell öregednie ahhoz, hogy annyi legyen, mint Alec Guiness, amikor először játszotta Ben Kenobit. Szóval még egy jó pár évig belefér abba, hogy "jó pár évvel előbb játszódjon", mint az ep4. Nem utolsó sorban, a mai világban a kor már annyira nem is zavaró. Már a halál sem annyira. Láttunk mi már 19 éves Leia Organát pár éve, és "feltámadt" Peter Cushingot is. Sőt, láttunk már az utóbbi években huszonéves Robert Downey Jr.-t, 40-es éveiben járó Michael Douglest és Samuel L. Jacksont is. Tehát, ha úgy hozza a sors, hogy 15 év múlva a 63 éves Ewan McGregornak el kéne játszania az 50-es éveiben járó Ben Kenobit, úgy érzem, a technika ennek nem fog határt szabni. Sőt szerintem ehhez még CGI sem fog kelleni, csak egy jó edzésprogram, és talán egy kis smink. Mert McGregor sem olyasféle figura, akin durván fog az idő vasfoga.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hétvégén egy baráti beszélgetés közben  merült fel bennem (néhányan már hallhattátok is), hogy biztosak vagyunk-e abban, hogy amin GoTos srácok dolgoznak, meg amin Rian az két külön dolog? Lehet, hogy annak indult, de figyelembe véve, hogy csak 3 filmet jelentettek be a következő 7 évre, nem lehet, hogy a gotos páros a "showrunner" lesz, Rian pedig a rendezőjük, a két projekt pedig egy és ugyanaz? Ràadásul attól, hogy "csak" 3 részt jelentettek most be, simán lehet, hogy közösen nem is trilógiában gondolkodnak. Mi az utolsó hiteles info forrásunk arról, hogy ez 2 külön dolog lesz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van arról valami jó statisztika, hogy a Star Wars fanbase nagysága hogyan növekedett az évek során? Leginkább arra lennék kíváncsi, hogy az előzménytrilógia idején mennyivel nőtt a rajongótábor mérete az addigiakhoz képest.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtommal nincs ilyen. Ezt megmérni amúgy is lehetetlenség lenne szerintem.

 

Itt a fórum pl. elég jó példa arra, hogy már többen vannak a PT-vel rajongóvá vált emberkék mint a régi öregek. Max. a hangjuk kisebb. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon úgy tűnik, hogy kapunk egy KOTOR alapokon nyugvó új Star Wars filmet! Állítólag már a forgatókönyvíró is megvan Laeta Kalogridis személyében.

 

https://www.buzzfeednews.com/article/kateaurthur/new-star-wars-movie-knights-of-the-old-republic

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.