Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

29 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

14 perccel korábban, Bence1997 írta:

A Disney+ heti epizódokban gondolkodik és nem teljes évadokban! :)

Nálunk torrente lesz az elsődleges forrás vagy lesz disney+? Illetve lenne még egy kérdésem, akik a br kiadásokra jobban rálátnak, ezeket a sorozatokat vajon kiadják majd adathordozón is, akár nálunk is?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, M.Laci írta:

Nálunk torrente lesz az elsődleges forrás vagy lesz disney+? Illetve lenne még egy kérdésem, akik a br kiadásokra jobban rálátnak, ezeket a sorozatokat vajon kiadják majd adathordozón is, akár nálunk is?

Nálunk 2021 ig torrent lesz.

 

Kifogják, de én olyat pletykákat hallottam, hogy a Disney a streaming et részesíti előnyben - mivel digitálisan meg lesz az embereknek ja és havonta fizetnek majd x dollárt, így akár a Mandi első évadja 2020 végén vagy akár 2021 ben érkezik bd/dvd n.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Bence1997 írta:

Nálunk 2021 ig torrent lesz.

 

Kifogják, de én olyat pletykákat hallottam, hogy a Disney a streaming et részesíti előnyben - mivel digitálisan meg lesz az embereknek ja és havonta fizetnek majd x dollárt, így akár a Mandi első évadja 2020 végén vagy akár 2021 ben érkezik bd/dvd n.

Az nem baj, ha később jön ki, csak jöjjön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, M.Laci írta:

Az nem baj, ha később jön ki, csak jöjjön.

Egyelőre azért imádkozzunk, hogy a 9. rész is kijöjjön itthon Blu-ray-en! Bár még messze van jövő április, de ha a ProVideo-ról van szó (Disney hazai házimozis forgalmazó) sajnos semmi sincs kőbe vésve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 perccel korábban, mui-ruy írta:

Egyelőre azért imádkozzunk, hogy a 9. rész is kijöjjön itthon Blu-ray-en! Bár még messze van jövő április, de ha a ProVideo-ról van szó (Disney hazai házimozis forgalmazó) sajnos semmi sincs kőbe vésve.

Csodálkoznék, ha nem jönne ki, ha már a Solo is kijött és azzal sem lőttek bakot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

A Disney+ heti epizódokban gondolkodik és nem teljes évadokban! :)

Ez fantasztikus hír, titkon bíztam ebben! :clap: 

53 perccel korábban, mui-ruy írta:

Egyelőre azért imádkozzunk, hogy a 9. rész is kijöjjön itthon Blu-ray-en! Bár még messze van jövő április, de ha a ProVideo-ról van szó (Disney hazai házimozis forgalmazó) sajnos semmi sincs kőbe vésve.

Eddig mindig új SW megjelenést kiadtak BD-n, kétlem, hogy pont az utolsó nem jelenik meg. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Eddig mindig új SW megjelenést kiadtak BD-n, kétlem, hogy pont az utolsó nem jelenik meg. 

Ez Abszurdisztán, én simán kinézem a magyar kiadóból, hogy elcsesz valamit és pont ez nem jelenik meg idehaza. :para:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Ez Abszurdisztán, én simán kinézem a magyar kiadóból, hogy elcsesz valamit és pont ez nem jelenik meg idehaza. :para:

A Bosszúállók Végjáték-nál megcsinálták:

https://www.puliwood.hu/hirek/bosszuallok-vegjatek-dvd-megjelenes-267103.html

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ha nem jön br-en, akkor marad a torrent. Nekem így olcsóbb, pedig ha tényleg jól sikerül a sorozat, szívesen áldoznék rá.

 

Egyénként nem értem ezt a dvd mizériát. Elmegyek a boltba és már lassan fhd tv-t sem kapok, mert mindenhol 4k van, erre meg ez a nyomorult pro video dvd-t ad ki. Ezeknek valami probléma lehet a toronyban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Én készpénzes ember vagyok.

Te szentséges habakuk! Te hol élsz? :o 

Akkor most kapaszkodj meg, de nagyon, valami szilárdban, mert utánvétellel lehet kézpénzzel fizetni. Úgy nagyjából azóta, hogy feltalálták az utánvételt, ami nem mostanában volt, hanem valamikor az előző évszázadban. Az már csak a modern világ huncuttsága, hogy lehet ebben az esetben is bankártyával fizetni, de ez csak egy opció.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Te szentséges habakuk! Te hol élsz? :o 

Akkor most kapaszkodj meg, de nagyon, valami szilárdban, mert utánvétellel lehet kézpénzzel fizetni. Úgy nagyjából azóta, hogy feltalálták az utánvételt, ami nem mostanában volt, hanem valamikor az előző évszázadban. Az már csak a modern világ huncuttsága, hogy lehet ebben az esetben is bankártyával fizetni, de ez csak egy opció.

Azt tudtam, hogy utánvéttel is lehet készpénzzel fizetni, de ezt a megrendelt könyveknél tapasztaltam, amit boltokban vettem át.

Én most a steaming szolgáltatásról beszéltem, egészen pontosan a Disney+ról. Ezt lehet utánvéttel, ugyanúgy készpénzzel fizetni, mintha könyvet rendelnék? Pont a közelmúltban volt a téma, hogy ezt a steaming dolgot csak neten keresztül, bankkártyával lehet fizetni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Nálam a szériáknál marad az online nézés. Nem vagyok hajlandó bankkártyával interneten keresztül fizetni semmiért soha.

Megkérdezhetem hogy ennek mi az oka? Mert ha félsz hogy ellopják a bankkártyád adatait akkor erre van egy csomó módszer hogy kivéd. Pl. csinálhatsz egy külön számlát amit csak az internetes vársárlásra használod és csak annyi pénzt teszel rá amit éppen le akarsz vásárolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Én most a steaming szolgáltatásról beszéltem, egészen pontosan a Disney+ról.

Ezt az apróságot jól kihagytad a hozzászólásodból egy olyan beszélgetés közepén, amikor mi meg a BD/DVD vásárlás lehetőségéről dumálunk. :roll: Természetesen ott nincsen ilyen lehetőség, ugyanakkor, ahogy Fulcrum írta, még ott is vannak megoldások a bankártyás használat elkerülésére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A minap beszéltem pár olyan emberrel az HBO-nál akiknek elég nagy rálátása van a globális streaming piacra és olyasmit mondtak aminek szerintem Ody örülni fog. Az egyben felpakolt évadok nem igazán működnek. Az adatok azt mutatják, hogy nagyobb hype tud kialakulni ha lassacskán heti bontásban mennek fel a szériák. Az is felmerült, hogy nem véletlen hogy a Disney+ sem egyben rakosgatja majd fel az anyagait.

Ami azért lehet jó hir, mert igy komoly esély van rá, hogy ez a modell hosszútávon is fennmarad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is jobban szeretem a részenkénti megjelenést, kidobnak valamiből egy egész évadot és rám "szakad" 10-12 rész amiket mivel kint van mind nagyon nehezen tudom abbahagyni évad közepén, de az embernek meg ritkán van 12 órája egyhuzamban sorozatokat nézni. Néha szabályosan nyomaszt ha kijön így egy sorozat, hogy valamikor le kellene tudni, de nincs időm az egészre, ha bele kezdek meg úgyis az lesz, hogy többet nézek, mint kellene akkor meg kialvatlan leszek stb-stb. (tudom world worst problem :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Erről Bomarr 1-2 éve írt hosszabban. Minden ilyen termék eladása esik, szóval ez nem SW specifikus. Sőt, az SW még így is szépen hoz.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Yoda József írta:

Mondjuk a merchandise termékek eladási számai tényleg esnek, ami eléggé aggasztó...

És ha próbálunk objektívek lenni, a legutóbbi mozifilm megbukott a moziban, ahogy a legújabb animációs sorozatot is abbahagyják a 2. évaddal, pedig ez célzottan az ifjabb generációnak készült.

Nagyon sok múlik a IX. részen, J.J. Abrams már egyszer az őt megillető helyére repítette a franchise-t, én bízom benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.