Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

3 perccel korábban, Whill írta:

"projekt első kézzel fogható terméke egy játékszoftver lesz, 2021-ben"

 

Emiatt gondolom, hogy kamu. Minden létező platformon PROJECT LUMINOUS 2020-ként lett beharangozva.

Végigolvastad a cikket? Ziróék amúgy megbízhatóak szerintem, kérdés, hogy a forrásuk is az-e?

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

48 perccel korábban, Yoda József írta:

Földi Bencéék kicsit utánajártak a Project Luminous-nak egy belsős informátoruknál. Azért ebbe a topikba írom, mert a cikk alapján a Project Luminous nem kifejezetten egy adott mű lesz az EU-ban, hanem egy KOMPLETT TERV A FRANCHISE JÖVŐJÉRŐL!

 

A Star Wars franchise jövőjét a Marvel filmes univerzumhoz tennék hasonlatossá.

 

Informátorunk úgy tudja, hogy az új, összefüggő multiplatform történet  3-400 évvel a Skywalker saga ELŐTT játszódik majd.  A kerettörténet szerint a jedik egy csoportja elindul felfedezni a galaxis addig ismeretlen régióit (ez eszünkbe juttathatja Timothy Zahn Kirajzás c. könyvét, amelyekben a jedik szintén elindultak felfedezni, mi van a galaxis határain túl). Ezen utazás során különféle kalandokba keverednek, három különböző szintű ellenfelekkel szemben, amelyek közül a legkomolyabbak amolyan ősgonoszok, sith istenségfélék, az informátorunk leírása szerint.

Úgy tudjuk, hogy az MCU-hoz hasonlatosan  ezek a történetek is megállnának a saját lábukon, de egymásra épülnének.  Így minél többet lát valaki, annál jobban élvezheti majd azokat a történeteket, amelyekben a különféle szálak összeérnek majd, afféle Avengers-jelleggel. A főszereplő jedik pedig egyenként – a szuperhősökhöz hasonlatosan –, különféle képességekben lennének erősek

Bár a Project Luminousszal kapcsolatban mindenütt a 2020-as dátum szerepel, forrásunk úgy tudja, a projekt első kézzel fogható terméke egy játékszoftver lesz, 2021-ben, ám annak tartalmáról, illetve fejlesztőgárdájáról nem tudott információkkal szolgálni.

 

További részletek itt: https://ziro.hu/filmek/exkluziv-a-star-wars-komplett-jovojerol-szol-a-project-luminous/

 

Érdekesen hangzik, annyi szent. De azért remélem nem úgy kell elképzelni mint a Marvelt, ahol minden film ugyanazt a sztorit meséli el, csak más köntösben (tisztelet persze a néhány kivételnek!)

 

Mindenesetre jó tudni, hogy nem ülnek a babérjaikon és már jó ideje tervezgetik, hogy hova tovább! Remélhetőleg akkor tartani tudják a 2022-es filmmegjelenést is.

Ez nagyon jól hangzik. Viszont korábban hivatalos forrásból ígérték, hogy a Luminous könyvek és képregények 2020-ban indulnak. Ettől függetlenül lehet valami a 2021-re ígért játékból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Ez nagyon jól hangzik. Viszont korábban hivatalos forrásból ígérték, hogy a Luminous könyvek és képregények 2020-ban indulnak. Ettől függetlenül lehet valami a 2021-re ígért játékból.

Tudtommal nem mondták ki hivatalosan, hogy mit takar ez, nem volt szó könyvekről és a képregényekről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Yoda József írta:

Tudtommal nem mondták ki hivatalosan, hogy mit takar ez, nem volt szó könyvekről és a képregényekről.

Én úgy emlékszem, hogy tavaly az egyik panelen elmondták, hogy lesznek könyvek és képregények és azt is, hogy 2020-tól indulnak. Írói neveket is felsoroltak. Charles Soule, Claudia Gray, Cavan Scott... Lesznek Del Rey-es regények, Marveles képregények is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Én úgy emlékszem, hogy tavaly az egyik panelen elmondták, hogy lesznek könyvek és képregények és azt is, hogy 2020-tól indulnak. Írói neveket is felsoroltak. Charles Soule, Claudia Gray, Cavan Scott... Lesznek Del Rey-es regények, Marveles képregények is.

Hát én ezt így leírva még semmikor sem láttam, hogy konkrétan könyvekről és képregényekről lenne szó. A Wookie-n írnak róla egyedül, de az ott megjelölt forrás egy szóval sem említi, hogy ezek könyvek és a képregények lennének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Yoda József írta:

Hát én ezt így leírva még semmikor sem láttam, hogy konkrétan könyvekről és képregényekről lenne szó. A Wookie-n írnak róla egyedül, de az ott megjelölt forrás egy szóval sem említi, hogy ezek könyvek és a képregények lennének.

Anno mintha linkeltem volna egy képet valahova a fórumra, amin fel volt tübtetve a Project Luminous-hoz a Marvel, a Del Rey és a Disney-Lucasfilm press is. Szóval könyvek és képregények valószínűen lesznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Bomarr írta:

Nem tudom elképzelni hogy Claudia Gray például nem egy könyvön dolgozna, hanem egy videojátékon.

Én se. Azt viszont el tudom képzelni, hogy nem egy konkrét könyvön dolgozik, hanem egy éra alapjainak a lefektetésén, amiből egy videójáték merít, ahogy pl. a Fallen order is folyamatosan konzultált a Story Grouppal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bomarr írta:

Nem tudom elképzelni hogy Claudia Gray például nem egy könyvön dolgozna, hanem egy videojátékon.

Lehet, hogy a felsorolt úriemberek és úrihölgyek csak sztorikat írnak. Az már más dolga lesz, hogy ezeket megvalósítsa valamilyen formában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ez igy nem áll össze. A Luminous projekt-et azután, hogy bejelentették a Celebration-ön, újra előhozták a New York-i Comic Conon, egy olyan panelen amely kifejezetten a különféle képregényekkel és regényekkel foglalkozott. A hivatalos promóképen ott a Marvel és a regényeket kiadó cég neve is. A beszámolók szerint ezek a cégek részt fognak venni a projektben. Ahogy a The Hollywood Reporter írja:

 

"During the Lucasfilm Publishing panel, creative director Michael Siglain confirmed the involvement of the five authors involved in the mystery project, naming Claudia Gray, Justina Ireland, Daniel José Older, Cavan Scott and Charles Soule as the creative team, as well as sharing that Disney Lucasfilm Press, Del Rey, IDW Publishing and Marvel Entertainment will all be involved in the project in some form."

 

Mindehhez tegyük hozzá: maguk a megnevezett írók eddig Star Wars regényeken és képregényeken dolgoztak. Iszonyúan meglepne ha ezekre az emberekre bíznák egy olyan korszak kidolgozását, amely esetleg a jövőbeli filmekre is hatással lehet. Már csak azért is, mert a csapat tagjai között van néhány elég gyenge eresztés is. Például a Last Shot írója Daniel José Older. Megeszem a kalapom ha pont ő kezdi majd el kidolgozni a következő nagy korszakát az SW-nek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Yoda József írta:

Elvileg ebben a hónapban meglátjuk mi lesz... Én Földi Bencéékről nem hiszem, hogy csak kitalálták volna, amit írtak, vagy hogy félre akarnának vezetni. Persze őket lehet félrevezették.

A forrásuk hozta le a Mandi spoiler

bébit elvileg a Mandalori kapcsán (nevesül, hogy Mandi talál egy gyerkőcöt és a sorozat jelentős része fog ezzel foglalkozni).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Bomarr írta:

Nekem ez igy nem áll össze. A Luminous projekt-et azután, hogy bejelentették a Celebration-ön, újra előhozták a New York-i Comic Conon, egy olyan panelen amely kifejezetten a különféle képregényekkel és regényekkel foglalkozott. A hivatalos promóképen ott a Marvel és a regényeket kiadó cég neve is. A beszámolók szerint ezek a cégek részt fognak venni a projektben. Ahogy a The Hollywood Reporter írja:

 

"During the Lucasfilm Publishing panel, creative director Michael Siglain confirmed the involvement of the five authors involved in the mystery project, naming Claudia Gray, Justina Ireland, Daniel José Older, Cavan Scott and Charles Soule as the creative team, as well as sharing that Disney Lucasfilm Press, Del Rey, IDW Publishing and Marvel Entertainment will all be involved in the project in some form."

 

Mindehhez tegyük hozzá: maguk a megnevezett írók eddig Star Wars regényeken és képregényeken dolgoztak. Iszonyúan meglepne ha ezekre az emberekre bíznák egy olyan korszak kidolgozását, amely esetleg a jövőbeli filmekre is hatással lehet. Már csak azért is, mert a csapat tagjai között van néhány elég gyenge eresztés is. Például a Last Shot írója Daniel José Older. Megeszem a kalapom ha pont ő kezdi majd el kidolgozni a következő nagy korszakát az SW-nek...

A kiemelt résszel mire célzol?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Adrián írta:

Az utóbbi időben, nem követtem a híreket, valaki felvilágosítana, hogy mi ez? 

A cikkben mindent megtalálsz, hivatkoznak a régi hírekre is, ha azokat is el akarod olvasni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Bomarr írta:

Donát: A projektben részt vevő felsorolt cégek, illetve egész pontosan a Del Rey, az IDW Publishing és a Marvel Entertainment, képregényeket és regényeket adnak ki. És képregény és regény írók dolgoznak a projekten.

Az, hogy egyelőre csak ennyit árultak el, nem jelenti azt, hogy nincsenek még mások, esetleg más cégek, akik dolgoznak a projekten a tudtunk nélkül. A Lucasfilm helyében én sem lőttem volna le a dolgok lényegi részét a TROS bemutatója előtt, csak a "kevésbé" érdekes részletet. Annál nagyobb meglepetés lesz majd a végső leleplezés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Bomarr írta:

Donát: A projektben részt vevő felsorolt cégek, illetve egész pontosan a Del Rey, az IDW Publishing és a Marvel Entertainment, képregényeket és regényeket adnak ki. És képregény és regény írók dolgoznak a projekten.

Engem ez a disney lucasfilm press zavart meg. Ez micsoda?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Donát írta:

Neked tudnod kéne. Előre! :D

Elnézést... közbejöttek egyéb... khm... problémák. :D

 

Amúgy a Project Luminous könyveket, képregényeket, IDW képregényekre lett behíresztelve. Persze előfordulhat, hogy játék is lesz, de azt már előre megmondták volna, nem? Nekem amúgy nem lenne ellenemre a sztori, bár sithből ekkor nem kemény kettő darab van? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Yoda József írta:

Az, hogy egyelőre csak ennyit árultak el, nem jelenti azt, hogy nincsenek még mások, esetleg más cégek, akik dolgoznak a projekten a tudtunk nélkül. A Lucasfilm helyében én sem lőttem volna le a dolgok lényegi részét a TROS bemutatója előtt, csak a "kevésbé" érdekes részletet. Annál nagyobb meglepetés lesz majd a végső leleplezés.

Persze ez igy van. Viszont az megkockáztatható, hogy a képregény- és regénykiadók illetve a képregény és a regényírók képregényeken és regényeken dolgoznak. Emiatt pedig az hogy 2021-ig nem lesz semmi és akkor is majd egy videojátékkal indul az egész nekem nem tűnik reálisnak.

 

11 perccel korábban, Donát írta:

Engem ez a disney lucasfilm press zavart meg. Ez micsoda?

Így elsőre nekem se rémlettek. Így utána nézve: ők is egy könyvkiadó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a 300-400 év nekem fura egy kicsit, elvileg a legnagyobb béke és prosperitás közepén járunk. Persze a Galaxis peremén lehetnek a Sötét Oldal használói, akikkel a Jedi-expedíció tagjai szembe találkozhatnak, de nem örülnék, ha a Sith-ek kettő szabályát és a Nagy Terv megvalósítása érdekében ezer évig tartó rejtőzködést felrúgnák, vagy éppen jelentőségét csorbítanák.

 

A projekt keretében eddig megjelent arcok - Cavan Scott, Claudia Gray, Charles Soule, Daniel José Older, és Justina Ireland - azt sejtették, mutatták, hogy itt valami átívelő regény-képregényes projektről van szó. Ehhez képest a ziro.hu információja jóval grandiózusabb projektet feltételez. Fura, egyelőre szkeptikus vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az EP1-et megelőző 1000 évről sem tudunk semmit, így nem mondanám, hogy ez egy ismert korszak. Persze határvillongásnál vagy kisebb polgárháborúknál nagyobb konfliktus ekkor nem történt, a Galaxisban béke van. Igazából nekem az a bajom, hogy ha ez a pletyka igaz, akkor bármikor játszódhatna az egész történet, 5000 évvel ezelőtt is, vagy akár 5 évvel az EP1 előtt, mert egy titkos expedíció elszigetelt helyeken és távoli világokon kerül érintkezésbe más Erőhasználókkal, így a Galaxisról, a Köztársaságról és az aktuális Jedi-rendről tb. megint nem tudnánk meg semmit, és megint csak messzi kopár bolygókat láthatnánk, amely kezd kicsit unalmas lenni számomra. Ezzel szemben persze az Erő mélységeit kibonthatják, szerintem ez is a cél. Az mellékes, hogy mikor játszódik. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, nyilván költségkímélésből. De most már kis túlzással lassan ott tartunk, hogy a Külső Gyűrűt keresztül-kasul bejártuk (annak is szigorúan a leghitványabb részét), míg a Mag vagy akár a Középső Gyűrű valami megfoghatatlan messzi civilizációs fénypontokként jelennek meg, ahova eljutni is nehéz. Az új érában csak a Koréliát kaptuk, de annak is a putri részét, valamint Canto Bight-ot, amely azért valami kis óázis-kultúrát jelent az egyébként szintén kopár Cantonicán. Mondjuk még Jedha tetszett, ott volt élet és nem csak néhány telepes lézengett. Olyan jó lenne végre látni a fejlett és prosperáló civilizációk bolygóit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.