Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

17 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Az, hogy egyelőre csak ennyit árultak el, nem jelenti azt, hogy nincsenek még mások, esetleg más cégek, akik dolgoznak a projekten a tudtunk nélkül. A Lucasfilm helyében én sem lőttem volna le a dolgok lényegi részét a TROS bemutatója előtt, csak a "kevésbé" érdekes részletet. Annál nagyobb meglepetés lesz majd a végső leleplezés.

Ha Baby Yodát el tudták titkolni akkor bármit. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Anno mintha linkeltem volna egy képet valahova a fórumra, amin fel volt tübtetve a Project Luminous-hoz a Marvel, a Del Rey és a Disney-Lucasfilm press is. Szóval könyvek és képregények valószínűen lesznek.

Én is emlékszem erre.

18 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Nekem ez igy nem áll össze. A Luminous projekt-et azután, hogy bejelentették a Celebration-ön, újra előhozták a New York-i Comic Conon, egy olyan panelen amely kifejezetten a különféle képregényekkel és regényekkel foglalkozott. A hivatalos promóképen ott a Marvel és a regényeket kiadó cég neve is. A beszámolók szerint ezek a cégek részt fognak venni a projektben. Ahogy a The Hollywood Reporter írja:

 

"During the Lucasfilm Publishing panel, creative director Michael Siglain confirmed the involvement of the five authors involved in the mystery project, naming Claudia Gray, Justina Ireland, Daniel José Older, Cavan Scott and Charles Soule as the creative team, as well as sharing that Disney Lucasfilm Press, Del Rey, IDW Publishing and Marvel Entertainment will all be involved in the project in some form."

 

Mindehhez tegyük hozzá: maguk a megnevezett írók eddig Star Wars regényeken és képregényeken dolgoztak. Iszonyúan meglepne ha ezekre az emberekre bíznák egy olyan korszak kidolgozását, amely esetleg a jövőbeli filmekre is hatással lehet. Már csak azért is, mert a csapat tagjai között van néhány elég gyenge eresztés is. Például a Last Shot írója Daniel José Older. Megeszem a kalapom ha pont ő kezdi majd el kidolgozni a következő nagy korszakát az SW-nek...

Így van, egyetértek.

18 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Elvileg ebben a hónapban meglátjuk mi lesz... Én Földi Bencéékről nem hiszem, hogy csak kitalálták volna, amit írtak, vagy hogy félre akarnának vezetni. Persze őket lehet félrevezették.

Lehet, hogy összetettebb ez a projekt, sem mint gondolnánk. Talán Bencéék csak egy bizonyos szeletéről szereztek tudomást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

https://makingstarwars.net/2020/01/the-next-star-wars-film-saga-to-be-set-during-the-high-republic-era/

 

Wardnak is hasonló infói vannak, mint Földi Bencééknek. A cikkében ajánlja is a ziro.hu-s cikket :D

 

Egyébként ezzel a 400 éves ugrással olyan időszakba térnének, amit még a Legends se érintett sohasem. Ott tényleg tiszta lappal lehetne indulniuk, senkinek nem lenne semmilyen prekoncepciója :) nekem tetszik az elképzelés. Csak ne Marvelesedjen.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

35 perccel korábban, Yoda József írta:

Egyébként ezzel a 400 éves ugrással olyan időszakba térnének, amit még a Legends se érintett sohasem. Ott tényleg tiszta lappal lehetne indulniuk, senkinek nem lenne semmilyen prekoncepciója :) nekem tetszik az elképzelés.

Nekem is tetszik, amennyiben az ismeretlen régiókba látogatunk. Elvileg Anakin.e 400 körül semmi olyan esemény nem volt a galaxisban ami feljegyzést érdemelne. Persze ha másik régióba orientálódna a történet akkor már ok! 

 

35 perccel korábban, Yoda József írta:

Csak ne Marvelesedjen.

Csak azt ne! Nem bírnám elviselni. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korábban ugye az volt, hogy a Lucasfilm egy eddig ismeretlen időbe/területre vezet majd bennünket a jövőben. Ez a 400 évvel előbbi esemény tényleg érdekes lehet. Na majd a hónapban megtudjuk, hogy mi is az igazság. :)

 

Amúgy Wardék úgy hivatkoznak erre az időszakra, mint a "High Republic Era". Érdekes választás, nekem mindenesetre tetszik.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, Bence1997 írta:

Korábban ugye az volt, hogy a Lucasfilm egy eddig ismeretlen időbe/területre vezet majd bennünket a jövőben. Ez a 400 évvel előbbi esemény tényleg érdekes lehet. Na majd a hónapban megtudjuk, hogy mi is az igazság. :)

 

Amúgy Wardék úgy hivatkoznak erre az időszakra, mint a "High Republic Era". Érdekes választás, nekem mindenesetre tetszik.

MErt ez nem az Old Republic éra, az YE 25000-YE 1000 lenne. Amúgy elvileg valami kánon könyvben már emlegették ezt a High Republic érát

 

400 years BBY would still be in the Galactic Republic era, not the Old Republic era of 25,000-1,000 BBY. "High Republic" is just a section of the Galactic Republic's timeline, established in Dooku: Jedi Lost.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Whill írta:

Ha az új történet 400 évvel a Skywalker Saga előtt fog játszódni, akkor van esély rá, hogy látni fogjuk Baby Yaddle-t? :D

Cukiság faktor rulez.:D Bár yaddle a baljósban van 350 valamennyi éves, szóval ekkor még meg se született.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Whill írta:

A kánonban van már megadva születési dátuma? Szerintem ezt bármikor retconolhatják.

Nem tudom, mintha valahol olvastam volna. De biztos hogy fiatalabb Yodánál. Esetleg nézd meg sky idővonalát, mert abban csak a Kánon van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Cukiság faktor rulez.:D Bár yaddle a baljósban van 350 valamennyi éves, szóval ekkor még meg se született.

A Legendák és a Kánon szerint is YE 509-ben született. :) Azaz 477 éves az Ep1-ben. 

Ha az új korszakban durván 400 évvel járunk majd a Skywalker Saga előtt, és Yaddle feltűnne, olyan 77 év körül lenne. Nem tudom, az még csecsemő? :D  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Donát írta:

Amúgy ez az ősistenségek elleni harc nem emlékeztet benneteket a Mortisra? Lehet valamilyen hasonló entitásokkal kerülnek kapcsolatba a Jedik? Ez rímelne a kamu (?) Fiúval kapcsolatos EpIX-es híresztelésre is. :)

Sok eredménye nem lehetett, mert az EPI idején gyakorlatilag nulla hatása látszik, nem is beszélnek róla. Bár ha a konfliktus az Ismeretlen Régiókban marad akkor ok. És valszeg ott marad mert még az ST idején is ismeretlen régiókról beszélünk. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új információk a pletykált új SW animációs sorozatról!!! Egy jó adag sót készítsetek elő. :D De ha igaz a hír, akkor 2020 őszén két sorozat is érkezik majd a Disney+ -ra!

 

Lefordítottam a lényeget. Azért ha ez tényleg igaz, akkor az elkövetkezendők - Thrawn 2. trilógia, Project Luminous, High Republic éra - eléggé kapcsolódnak majd ehhez. :hmm:

Spoiler

Az első évad már "post-production" állapotban, a 2. évad előrehaladott állapotban van.

A történet az Új Köztársaság rövid aranykorában játszódik. Láthatjuk majd a Szenátust és a főbb Galaxist is a ROTJ és a Sequelek között. Az első évad fog csak foglalkozni ezzel, egy másik(!) sorozat fog részletesebben foglalkozni az Új Köztársasággal.

Az első évadban Ahsoka és Sabine felkészül, hogy az Ismeretlen Régiókba készüljenek(!), hogy megkeressék Ezrát.

Ahsoka egy értékes ereklyét ad át a kaminoiaknak, akik újra beüzemelték a gyáraikat a Birodalom bukása után. Rex öregedését lelassítják így a vén róka becsatlakozik Ahsoka és Sabine párosához.

Az első évad továbbá Ezra és Thrawn újtát is követi. "Szövetségesekké" válnak. Megismerkedünk a Chiss fennhatósággal, akik épp háborúban állnak a Gryskekkel. A Chissek a fő társadalom lesz a sorozatban és Csilla lesz a központjuk.

Thrawn -nak lesz egy unokahúga, aki itt fog bemutatkozni. Ő egy "Skywalker", egy erőérzékeny Chiss, akit a népe használ az IR -ban lévő navigáláshoz. A lány közel kerül majd Ezrához.

A Gryskek lesznek a sorozat fő ellenlábasai, de nem úgy néznek ki, mint a Legendákbeli Vongok. Sokkal inkább, mint a Buddha. :?

De a Gryskek nem az egyetlen ellenség lesz. Lesznek sokkal baljóslatúbb lények és jelenések.

Egy karakter is felfog bukkanni a Rakata fajból. Fanfavorite karakter lehet belőle. Régen a Rakata birodalom virágzott, ő pedig egy erős erőhasználó aki erős zsarnok volt. Szürke karakter, aki Ezra mentora lesz.

Az animáció keveréke lesz a TCW és a Rebels kettősének. Hmm... új TCW évad előfutára ennek? :?

 

Szerkesztve: - Bence1997
  • Meglepő 5
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 6
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így elsőre nem akarom nagyon beleélni magam, hogy ne érjen csalódás ha mégse lesz belőle semmi. De ahogy olvastam, úgy összességében fele-fele arányban van a fan service és az újítási szándék. Amúgy mi a forrás?

Szerkesztve: - Iqvi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Redditen láttam, ők meg valahonnan hallották. Még én se akarom beleélni magamat, de eddig erősen az Ismeretlen Régiókra koncentrálnak a jövő projektjei. Thrawn új trilógiája is a chissek körül forog, a Project Luminous és az érkező filmek is elvileg az IR körül fognak játszódni.

 

A sorozat címe elvileg Star Wars: Resurgence lesz.

Szerkesztve: - Bence1997
  • Nagyon tetszik 1
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 01. 05. - 22:26, RacerX írta:

Yoda azt mondja hogy 800 éve tanít Jediket és 900 évesen halt meg.  Tehát 100 évesen már mester. Biztos 50 után már megindul a fejlődés. :D

Hát ha eleve ilyen szinten nyomja egy baba is, akkor igazából simán taníthatott jediket még a mi skálánkon mérve 2 évesen is. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Jó is lenne egy ilyen. Remélem igaz.

34 perccel korábban, Sinistra írta:

Hűazannyát! :o Ha ennek csak a negyede igaz, én máe boldogan nyiffanok meg! :yes::rock:

Hát most hirtelen nem tudok mit mondani erre. Minden esély megvan rá, hogy igazak a hírek, de ugyanakkor ott a másik véglet. Persze Filoni már a Rebels végezte után sejtelmes képeket adott a tudtunkra Ahsoka és Sabine kettősével kapcsolatban - gondoljunk csak az Ahsoka-Gandalf párhuzamokra - és én úgy hiszem, hogy van valóságalapja a fentieknek.

 

Igazából mi ez az Ismeretlen Régiók körüli nyüzsgés az elmúlt 1 hét során? Project Luminous miről is szól majd? Új filmek miről is szólnak majd? Ezek persze pletykák, de fura, hogy 3 projekt (+ a Thrawn következő trilógiája is a "külső" Galaxist fogja feltérképezni ;)) ennyire összefügg. Vajon tényleg igazak ezek a hírek? Vagy kacsa az egész? :hmm:

 

Továbbá a következőt olvastam: valaki beszélt még 18 őszén az egyik Lucasfilmes bennfentessel. A bennfentes azt mondta, hogy a Disney addig nem ad zöld utat a Rebels folytatásának, amíg a Disney+ el nem indul majd. Meg azt is mondta az informátor, hogy vannak olyan dolgozók az animációs részlegen, akik a Rebels után egy másik sorozaton dolgoznak. Nomármost, itt konkrétan másik sorozatot mondott, nem nevezte nevén. A Resistance már a kapuban volt - vagy már el is indult - továbbá ekkorra már a TCW visszatéréséről is tudtunk. Ha hozzávesszük, hogy a Resistance c. sorozaton már 16 nyarán elkezdtek dolgozni, továbbá Filonit abban az évben megrakták az animációs sorozatok gurujának - kvázi Lucasi pozícióba került - elképzelhető, hogy kalapos barátunk több szérián is dolgozhat.

 

Persze a fentebbi gondolataim + infóm pletyka és teória, de nekem valami bűzlik a Lucasfilm háza táján. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HELYZET VAN!!!

A ma megjelenő The Rise of Kylo Ren 2. számában megemlítik a "High Republic Era" elnevezést! :o

 

Alább látható a kép:

Spoiler

Post image

 

A Lucasfilm valamire tényleg készül! Úgy tűnik, az eddigi infók a Project Luminous -ről/új filmekről igazak lehetnek. :hmm:

Ne felejtsük, Charles Soule írja a Kylo Renes minit, továbbá ő is benne van a Project Luminous projektben. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Bence1997 írta:

HELYZET VAN!!!

A ma megjelenő The Rise of Kylo Ren 2. számában megemlítik a "High Republic Era" elnevezést! :o

 

Alább látható a kép:

  Spoileres tartalom megtekintése

 

A Lucasfilm valamire tényleg készül! Úgy tűnik, az eddigi infók a Project Luminous -ről/új filmekről igazak lehetnek. :hmm:

Ne felejtsük, Charles Soule írja a Kylo Renes minit, továbbá ő is benne van a Project Luminous projektben. :)

Hol olvasod? Belinkelnéd nekem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Iqvi írta:

Hol olvasod? Belinkelnéd nekem?

Még nem elérhető a neten. Redditen láttam berakva ezt a képet. Elvileg egy Elperada Elphrona nevű bolygóra megy Luke, Lor San Tekka és a fiatal Ben. :D

 

10 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nagyon érdekes ez a kis részlet!

És valamennyire egyezik a pár nappal kikerült leak -kel amely a Project Luminous projektet írta le. ;)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.