Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

Én úgy vélem mindenkinek ragaszkodnia kéne nagyrészt a saját ízléséhez. Lehet finomhangolni ezt, vagy valamennyit módosítani, ha úgy érzi az illető jónak, de teljes mértékben 180 fokos fordulatot venni más ember, vagy más emberek miatt nem érdemes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

49 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Igen, elmondhatod, csak ugyebár ezt megint úgy tetted, hogy felvetted az "Úristen támadóállást". Ennek során megfigyeléseim szerint le akarod tuszkolni a saját véleményed az én torkomon, vagy akár más torkán. És bizony én ilyenkor úgy érzem, hogy te elvárod, hogy én igenis gondoljam azt, amit te,  és érezzek úgy, ahogy te érzel. Ez a dolog tudod, amit nem szeretek.

Rosszul érzed. Eszembe sincs ilyen. Azért, mert vitázok veled, az nem azt jelenti, hogy rád akarom erőltetni az én véleményemet. Ha ez így lenne, akkor én is vádolhatnálak ezzel, hiszen hányszor írod le mindig ugyanazokat a kifogásokat. Eszembe sem jut, hogy azt várod, hogy aztán mindenki így gondolja. Neked se jusson. Azt viszont megmondom, hogy rühelem, amikor szépen érvelve próbálok valamit elmondani, aztán a reakció a megsértődés, meg annak a tévhitnek a szajkózása, hogy én támadok, meg istennek képzelem magam (WTF? :facepalm:). Nem támadtam. Még a megszokott gúnyos hangvételemet sem vettem fel. Ezeket te képzeled oda.

 

38 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Én úgy vélem mindenkinek ragaszkodnia kéne nagyrészt a saját ízléséhez. Lehet finomhangolni ezt, vagy valamennyit módosítani, ha úgy érzi az illető jónak, de teljes mértékben 180 fokos fordulatot venni más ember, vagy más emberek miatt nem érdemes.

És ha annak az embernek az esik jól és utána nincs vele semmi baja? Én is szerettem már meg olyan filmet más hatására, amit először nem komáltam. Nem leszel kevesebb, ha néha hallgatsz másra is és más szemszögből is megvizsgálod a dolgokat, nem csak a sajátodból. Lehet, hogy utána sem fog tetszeni, mint nekem a Blade Runner. De lehet, hogy pozitív irányba mozdul el a véleményed, mint nekem a Prometheusról. Mert ha csak makacsul ragaszkodsz a saját preferenciáidhoz, azt begyöpösödésnek hívják és nem túl egészséges, mert az ilyen emberekből lesznek a mindent utáló öregapók és öreganyók, akiket mindenki utál. :) 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

On 7/16/2020 at 8:06 PM , Iqvi said:

Róluk szól a kilenc film, meg egy tonnányi könyv és képregény, szerintem a Birodalmat már jócskán túlhasználták.

Plusz a Lázadókban is kiemelt figyelmet fordítottak a Birodalomra. :)

On 7/16/2020 at 9:54 PM , Frenkie said:

Mestalnak igen. Vajon honnan került elő? 

Szerintem ennek a kijelentésnek semmi köze Mestalhoz, legalábbis A pécsi írta azt, hogy Birodalom kell minden mennyiségben. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

On 5/16/2020 at 9:32 PM , 1valaki said:

Mi lehet az oka annak hogy annyit fikázzák ezeket a filmeket?Vajon van rá valamilyen magyarázat?Talán trollkodásból teszik?Ez is lehet egy magyarázat,de nem meggyöző.Lehetségesek más okok is?

 

On 5/16/2020 at 10:22 PM , pb69 said:

Persze, ennek több oka is van.

Reális ok szerintem mindegyik filmnél volt egyébként rá. Az egy dolog, hogy én ezek elsöprő többségével nem értek egyet, de azért reális okok lehetnek. A 7-nél egyrészt, amit te is írtál, a sok párhuzam a 4-gyel. Ezek közül a Starkiller talán külön kiemelendő, nemcsak a 4 utóérzés miatt, de a Halálcsillagot lényegében 3x sütik el. De pl. az új szereplők is sokaknak nem tetszettek, különféle okokból, szívük joga.

A 8-ban a bugyuta humorral tarkított felütés vagy Rose túlontúl negédes és ripacs jelenetei mellett ott van pl. egy megosztó Luke több megosztó jelenettel, egy furcsa Leia jelenet, egy érdekes irányba elmozdított Poe, vagy éppen ez a fogócska a hajók között. Ja és persze Snoke kiiktatása, ill. Luke filmvégi mutatványa.

A 9-ben meg pl. visszahozták Sidious-t, egyfajta zombiként azokkal a fura szektásokkal, Rey-ről kiderült, hogy az unokája, Ben megtért, több karakterrel is eljátszották, hogy meghal, miközben nem, kapunk megint HCs utóérzést, ráadásul egy egész flottányit, tárgyakat adunk át egymásnak az Erőn át, párbajozunk az Erőn át, holtakat támasztunk fel az Erővel, elszívjuk a másikból az Erőt, Lando összeszed gigantikus civil flottát rendkívül hamar a "semmiből", Leia-ról kiderül, hogy jedinek tanult.

Még egyszer mondom, hogy számomra ezek többsége nem okozott gondot, de abszolút megértem, ha másoknak igen. Ezeket szerintem nevezhetjük azért reális felvetéseknek.

Értelmes ember a színes hajú nőn is képes továbblépni. :) 

Szerintem az is egy nagyon számottevő faktor lehet, hogy amíg nem vásárolta fel a Disney a Lucasfilmet, az EU-ban kismilliónyi post-Endor mű volt, amelyek gyakorlatilag a folytatások voltak. Kevin J. Anderson trilógiája, Zahn művei, a The New Jedi Order, a Legacy-éra, a Young Jedi Knights... Akik ezeken nőttek fel, és imádták ezeket, azoknak piszkosul nehéz lehetett szembesülni a ténnyel, hogy mindezen műveket "halottnak" nyilvánították, és készült helyettük egy teljesen más folytatás. Nem zárnám ki, hogy ha nem lennének ezek a művek, nekem is jobban tetszene az ST. De mivel én olvastam ezen művek közül jó párat, van viszonyítási alapom. 

Persze ott van a másik véglet, akik örülnek, hogy mindezen művek a "kukában" landoltak, és készült helyettük egy - szerintük - jobb folytatás.

 

Egyébként természetesen különbséget kell tenni fikázás meg kulturált véleménynyilvánítás között. Én például nem fikáztam a sequel trilogy kapcsán, szimplán leírtam a negatív véleményem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az évszázad híre következik fiúk és lányok... November 17. -én érkezik a Lego Star Wars Holiday Special a Disney+ -ra! :D

 

A 45 perces kisfilm a régi Holiday Special előtt fog tisztelegni. A SW különböző korszakaiból karakterek csoportjai fogják ünnepelni a Life Dayt. :D

 

Set after the events of Star Wars: The Rise of Skywalker, Rey leaves her friends to prepare for Life Day as she embarks on a new adventure with BB-8 to gain a deeper knowledge of the Force. At a mysterious Jedi temple, Rey finds herself hurled into a cross-timeline adventure through beloved moments in Star Wars cinematic history, coming into contact with Luke Skywalker, Darth Vader, Yoda, Obi-Wan Kenobi and other iconic heroes and villains from all nine Skywalker saga films. But will she make it back in time for the Life Day feast and learn the true meaning of holiday spirit?  You’ll have to watch to find out!

 

The LEGO Star Wars Holiday Special logo

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Én még a '78-as Holiday Specialt se bírtam végignézni, pedig évek óta próbálom. A rekordom kb. 32 perc. 

Nekem kétszer sikerült végigkínlódni, némi sörbevitellel :D 

 

Amúgy amennyire a legrosszabb reflexeket váltja ki a cím - és még rá is játszanak azzal, hogy nem adtak más elnevezést - , annyira azért nem félek ettől, a korábbi Lego-kisfilmek is aranyos önparódiák voltak, ha ennyit hoz is csak javít a Holiday Special néven.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyedül nézve nyilván fárasztó és gagyi, de bulifilmként remekül működik a Holiday Special. Itt a fórum törzstagjaival mikor megnéztük túlzás nélkül szétröhögtük magunkat. Messze szórakoztatóbb volt mint mondjuk a dögunalmas első Ewok film. Így közösségileg annyira bejött a Holiday Special hogy most már több éves hagyománnyá vált, hogy a Holiday Special legjobb pillanatait (értsd: a legviccesebbeket és a legidiótábbakat) minden évben újranézzük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 hours ago, Darth Revan9 said:

Csubi

  Reveal hidden contents

Egyébként ez nem Salvatore ötlete volt, hanem már a szerződésben kikötötték, hogy mit kell vele csinálnia.

Ennek alapján akkor kíváncsi leszek, hogyan töltik ki a 6. és a 7. film közti rést a Kánonban Chewie-val kapcsolatban. Illetve hogy egyáltalán foglalkoznak-e majd vele a jövőben... Vagy foglalkoztak már? A Kánonban nem vagyok képben a post-Endort illetően.

Amennyiben nem: A Legendákban ugye YU 25-ben hal meg, a Kánonban meg ugye még YU 34-ben meg 35-ben is el és virul. Az plusz 9-10 év az "első" halálához viszonyítva. Kíváncsi leszek, mit művelt 30-31 év alatt, elvégre ezek szerint már anno az EU-ban se tudtak sok mindent kezdeni vele, pedig ott (mint már említettem) csak 20-21 évet kellett vele valahogy foglalkozni, itt meg még plusz 9-10-et. 

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért Csubakkával, a Kánon post Endor korszakában nem hiszem hogy annyira foglalkozni fognak majd Csubival és úgy a nagy trión belül a szereplők többségével, hiszen itt van egy bő 30 éves béke, nem úgy mint a Legendsben, ahol háború jött háború után. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Yoda József írta:

A Kessel Run-os srácok elkezdtek valami Ben Solo-s dolgot pedzegetni, részletek szerdán várhatók

Corey még azt is hozzátette, hogy úgy hallották, a Lucasfilm megfigyelte azt, hogy a karakter milyen népszerű. Egyelőre nem tudják, hogy pre-TFA vagy post-TROS lesz a történet, de Adam nem lesz benne. Ez kettőt jelenthet:

1. Animációs lesz

2. pre-TFA a valószínű, Jordan is ezt pedzegette Corey posztja alatt.

 

Kérdés, hogyha megvalósul - mivel még egyelőre ugye pletyka, de ha megvalósul - akkor mennyire lesz figyelembe véve a The Rise of Kylo Ren történet, amely ugye elmesélte Ben átállásának történetét. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Corey még azt is hozzátette, hogy úgy hallották, a Lucasfilm megfigyelte azt, hogy a karakter milyen népszerű. Egyelőre nem tudják, hogy pre-TFA vagy post-TROS lesz a történet, de Adam nem lesz benne. Ez kettőt jelenthet:

1. Animációs lesz

2. pre-TFA a valószínű, Jordan is ezt pedzegette Corey posztja alatt.

 

Kérdés, hogyha megvalósul - mivel még egyelőre ugye pletyka, de ha megvalósul - akkor mennyire lesz figyelembe véve a The Rise of Kylo Ren történet, amely ugye elmesélte Ben átállásának történetét. :)

Az nagyon fantasztikus lesz, ha máris ellent fog mondani ennek a friss és elég népszerű kánon képregénynek. Ilyenkor felmerül bennem a kérdés: minek ez a kánon rendszer, ha egyszer lehetséges módon úgy fogják kezelni a regényeket és a képregényeket, mint a régi időkben tették 2014 előtt? Meg aztán akkor meg minek adtak engedélyt a Kylo Ren képregényre, ha lesz animációs sorozat?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Az nagyon fantasztikus lesz, ha máris ellent fog mondani ennek a friss és elég népszerű kánon képregénynek. Ilyenkor felmerül bennem a kérdés: minek ez a kánon rendszer, ha egyszer lehetséges módon úgy fogják kezelni a regényeket és a képregényeket, mint a régi időkben tették 2014 előtt? Meg aztán akkor meg minek adtak engedélyt a Kylo Ren képregényre, ha lesz animációs sorozat?

Gyakorlatilag semmi hír nincs, nem kell parázni egyből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Információk a Star Wars jövőjéről, főleg a Disney+/animáció/élőszereplős sorozatok vonalon - szigorúan pletykák, de az utóbbi időben ezektől zengett az Internet, szóval lehet valóságalapja.

 

A Kessel Run Transmissions két embere, Noah és Corey januárban megszellőztették a Rebels sequel témát. Nem tőlük jött az a "fanservice" tenger, amely a rakatákról, chissekről, Thrawn tesójáról és Rex visszafiatalításáról szólt. De az informátoraik szerint jön egy Rebels sequel még az idén. Ebből időközben annyi lett, hogy jelenleg úgy tudják, hogy elcsúszott a projekt jövőévre. Ne feledjük, a TCW befejezése után ők már elkezdtek beszélni egy TCW spin-off sorozatról, klónokkal a főszerepben. Később pontosították a Bad Batch tagjait, ami végül is igaz lett.

 

Nos, amióta végetért a The Mandalorian 2. évada, jönnek sorjában a pletykák X és Y felbukkanásáról. Ahsoka Rosario Dawson megformálásában, Rex és Sabine is feltűnik egy cameo erejéig, Temuera is visszatér, mint Boba Fett, stb. Ez mind szép és jó, amíg el nem kezdtek azok a pletykák is érkezni, hogy Ahsoka és Boba saját sorozatot fog kapni. Nem viccelek, ezekről már egy ideje megy a beszélgetés a neten. Kvázi a Mandi 2. évadja egyrészt ezt fogja segíteni, másrészt hallottam már olyat is, hogy a Mandi elindul sokkal inkább a mandalori, jedis dolgok felé - BY és a mandi kultúra miatt nem csodálnám - és a fejvadász vonalat a Boba sorozat fogja továbbvinni.

 

Mi a helyzet az Ahsoka sorozattal? Állítólag élőszereplős lesz - Rosario túl nagy név ahhoz, hogy 1-2 részre behozzák - de egyelőre nem tudni, hogy most Ezra keresése lenne -e a sorozat célja? Amiért mondom, az az, hogy az utóbbi időben felröppentek olyan pletykák is, hogy a Lucasfilm egy Ezrára és Thrawnra koncentráló élőszereplős sorozaton kezdett el dolgozni. Ebből pedig eljutunk oda, hogy...

 

Az LRM információi szerint - állítólag ők a 2000 -es években hiteles információkat közöltek - a Rebels sequel animációs sorozat nincs, helyette élőszereplős formában fogják bemutatni ezt a történetet - mondjuk ez Filoni feljebb lépését látva nem lenne meglepő - és ami érdekesség, hogy egy Rogue Squaron animációs sorozat lesz helyette...

 

Komolyan lassan helyre kéne tenni valamit a Lucasfilmnél, mert annyi pletyka van jelenleg, amiről azt se tudjuk, hogy igaz-e vagy sem, hogy az hihetetlen. Persze a fentebbi Ben Solo sorozat is egy erősen pletyka és még a Solo folytatás/Lando sorozatról se feledkezzünk meg, azért ne feledjük, hogy egy csomó projekten dolgozhat a Lucasfilm, de nem tudni, hogy melyik fog ténylegesen zöld utat kapni.

 

A jelenlegi Disney+ -ra érkező sorozatok (pletyka és hivatalos):

- The Mandalorian S2 & S3

- The Bad Batch

- Cassian Andor

- Kenobi

- Leslie sorozat

(Rebels Sequel animációs sorozat)

(Ahsoka sorozat)

(Boba Fett sorozat)

(Rogue Squadron animációs sorozat)

(Ezra/Thrawn sorozat)

(Solo sequel sorozat)

(Lando sorozat)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

52 perccel korábban, Bence1997 írta:

Komolyan lassan helyre kéne tenni valamit a Lucasfilmnél,

Figyelj Bence. Miért is kellene rendbe rakni bármit is? Ezek semmik, amikről beszélünk. Nem hivatalosak. Talán nem kellene minden pletykát szívre venni és kész tényként elkönyvelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

A Rogue Squadron valószínűleg nálam nem lesz érdekes, a többi jöhet.

Nálam a Leslie sorozat sem. Ami érdekel, az Kenobi, Cassian esetleg meg a mandi. Ott van még a Bad Batch, ezt most nem tudom hova tenni, de majd meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 órával ezelőtt, cyrano írta:

Nálam a Leslie sorozat sem. Ami érdekel, az Kenobi, Cassian esetleg meg a mandi. Ott van még a Bad Batch, ezt most nem tudom hova tenni, de majd meglátjuk.

Engem még a Cassian se érdekel annyira. Ez a Leslie sorozat micsoda akar lenni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Engem még a Cassian se érdekel annyira. Ez a Leslie sorozat micsoda akar lenni?

Valami feminista maszlag (legalábbis elnézve a showrunner korábbi repertoárját), ami KK esetleges távozásával vagy megvalósul, vagy nem

  • Dühítő 1
  • Zavaros 1
  • Vicces 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.