Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

14 perccel korábban, Nabopolasszar írta:

Valami feminista maszlag (legalábbis elnézve a showrunner korábbi repertoárját), ami KK esetleges távozásával vagy megvalósul, vagy nem

Azt se tudjuk miről fog szólni, ne itélkezzünk már rögtön felette. Attól, hogy olyanok voltak a korábbi munkái amilyenek, még nem törvényszerű, hogy az elkövetkezendő munkáinak is olyannak kell lennie. Kritizálni akkor kritizáljunk már, amikor már láttunk is belőle valamit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

43 perccel korábban, Iqvi írta:

Azt se tudjuk miről fog szólni, ne itélkezzünk már rögtön felette.

Hát pedig a korábbi munkái számomra nem adnak túl sok okot a bizakodásra, ahogy a legutóbbi megnyilvánulása sem, miszerint jobban értékeli, ha egy olyan forgatókönyvet olvas, ami egy színes és/vagy meleg írónőtől származik.

Persze, nincs kizárva, hogy az ilyen íróktól származó művek zseniálisak, de szerintem elsősorban arra kellene fókuszálnia, hogy a sorozat jó legyen, nem arra, hogy a saját "fajtáját" helyezi középpontba. Pont ezek miatt kezelem némi (talán jó sok) cinizmussal az egész projektet. Természetesen nem szép, hogy ennyire előítéletes vagyok, de hát na... az emberi ösztönöket nehéz leküzdeni ;)

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik projektje a Végtelen matrjoska egész jó kritikákat kapott. Melyik filmje volt az ami miatt gáznak tűnik, mint showrunner? Azt látom hogy elég sok romantikus-vígjátékhoz volt köze ami kétségtelenül fura, de mintha az utóbbi években ettől kezdett volna eltávolodni. Én mindenesetre semmit nem láttam még tőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Azt se tudjuk miről fog szólni, ne itélkezzünk már rögtön felette. Attól, hogy olyanok voltak a korábbi munkái amilyenek, még nem törvényszerű, hogy az elkövetkezendő munkáinak is olyannak kell lennie. Kritizálni akkor kritizáljunk már, amikor már láttunk is belőle valamit.

Ugyan nem ismerem a munkásságát az írónőnek, de az, hogy ennyire felhype-olják, hogy "hú ebben milyen sok nő lesz, meg nőközpontú lesz", azt az érzést kelti bennem, hogy ez azért készül, hogy legyen már egy ilyen is, és nem azért, mert valaki előállt egy jó történettel, ami zöld utat kapott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

Az egyik projektje a Végtelen matrjoska egész jó kritikákat kapott. Melyik filmje volt az ami miatt gáznak tűnik, mint showrunner? Azt látom hogy elég sok romantikus-vígjátékhoz volt köze ami kétségtelenül fura, de mintha az utóbbi években ettől kezdett volna eltávolodni. Én mindenesetre semmit nem láttam még tőle.

Bevallom őszintén, én sem láttam egy alkotását sem, főleg azért, mert az a zsáner, amiben ő mozog, távol áll tőlem, mint Makó Jeruzsálemtől. Főképp az IMDb-t használtam tájékozódásra, de ott a 2 film, amihez a neve fűződik, hát... fogalmazzunk úgy, hogy nem túl hízelgő.

A Russian Doll valóban nem tűnik nagyon rossznak a maga 7,9-es értékelésével, de ne felejtsük el, hogy a sorozatok általában magasabb pontszámokat kapnak, mint a filmek, így én azt is legfeljebb csak egy erős közepesnek tartom.

Itt Yodával értek egyet. Úgy érzem nem arra mentek rá, hogy volt valaki, aki egy jó ötlettel állt elő (ami mondjuk a Rogue One-nál), ami ne adj isten feminista elemeket tartalmaz, hanem eleve egy ilyen stílusú sorozatot akartak készíteni, és erre szerződedtetek le valakit, aki otthon van ilyen témában, és majd úgyis kisül belőle valami (vagy ha nem, akkor úgyis elkaszálják a sorozatot, mint oly sok minden mást korábban).

Ismétlem, nem állítom, hogy ebből nem sülhet ki semmi jó, de szerintem ezek baljós előjelek, amik okot adnak egyesek szkepticizmusára (többek között az enyémre is) a sorozattal kapcsolatban

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Nabopolasszar írta:

Valami feminista maszlag (legalábbis elnézve a showrunner korábbi repertoárját), ami KK esetleges távozásával vagy megvalósul, vagy nem

Ha Aphrás sorozat lenne, akkor jöhet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Bence1997 Lehet nem értettem jól, de akkor most a jelenlegi pletykák szerint a Rebels sequel, az Ahsoka és az Ezra/Thrawn koncepció három különböző sorozat keretein belül fog megvalósulni? Eddig úgy tudtam, hogy mindez a Rebels folytatásában lesz benne, Sabine karakterével kiegészülve és animációs formában kapjuk meg... vagy akkor ez a fajta Rebels folytatás lekerült a napirendről?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 perccel korábban, Wilde írta:

Lehet nem értettem jól, de akkor most a jelenlegi pletykák szerint a Rebels sequel, az Ahsoka és az Ezra/Thrawn koncepció három különböző sorozat keretein belül fog megvalósulni? Eddig úgy tudtam, hogy mindez a Rebels folytatásában lesz benne, Sabine karakterével kiegészülve és animációs formában kapjuk meg... vagy akkor ez a fajta Rebels folytatás lekerült a napirendről?

Korábban ugye csak annyi volt, hogy érkezik egy Rebels sequel (vagy ahogy az utóbbi időkben szokták nevezni, successor) sorozat, animációs kivitelben. A KRT két tagja, Noah és Corey kezdték el ezt híresztelni még az év elején.

Most úgy tűnik, hogy a Mandi 2. évadja egyfajta próbakör lesz, ahol megjelenik majd Ahsoka - ezzel is tesztelve az élőszereplős kinézetét - és ezzel együtt jelenleg a Lucasfilm dolgozik egy élőszereplős Ahsoka sorozaton is. Nomármost, ha a Rebels successor sorozat igaz - később kitérek rá, hogy én is miért gondolom igaznak az érkezését - akkor nem értem az Ahsoka sorozat lényegét, hacsak nem egy különálló projekt lesz. Teszem azt abból a soriból megismerjük, hogy Ahsoka mit tevékenykedett az OT ideje alatt.

Az Ezra/Trawn élőszereplős sorozat az utóbbi időben indult útnak, mint pletyka. Ennek azonban még annyi foganatja sincsen, mint az Ahsoka vagy a Rebels successor sorozatnak.

 

És itt jön a képbe a KRT és az LRM közti ellentét: az LRM pár napja kiadott írásában úgy írnak, hogy Rebels successor animációs sorozatról szó sincs, vagy ha volt is, az át lesz mentve élőszereplős közegbe, mert lesz Ahsoka és Ezra/Thrawn sztori. És a TBB mellett jön majd egy Rogue Squadron animációs sorozat... amelynek se füle, se farka. :D

Tegnap a KRT tagjai, Corey és Noah részt vettek egy podcastben, ahol kicsit beszéltek erről a hírről. Corey azt mondta, hogy felkereste a szivárogtatóit, hogy egyeztessen, igazából most mi is a helyzet a Rebels folytatásával. Azt a választ kapta, hogy az még mindig tervben van, nem hallottak semmilyen Ezra/Thrawn élőszereplős sorozatról. Azért is lehet hinni ezeknek a srácoknak - legalábbis én valamennyire hiszek - mert tkp. ugyanazok a szivárogtatók adták le nekik év elején a Rebelses hírt, akik a TCW fináléja után elmondták nekik a Bad Batch sorozatot. És ugye ők 1-2 hónappal a hivatalos bejelentés előtt már twitteren közölték a dolgot, amely ugye végülis hivatalos lett.

 

Kicsit katyvasz, ami a háttérben folyik, de jelenleg csak a pletykákkal kell beérnünk. Az valószínűsíthető - a Bad Batch bejelentése kapcsán - hogy egy animációs Rebels folytatás készül, kérdés, hogy mikor akarják bejelenteni. Ha Ahsoka tényleg szerepel a Mandi következő évadjában, akkor esélyes az év vége, bár mint ahogy Yoda mester mondaná: minden ködbe burkolózik. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Thewrap készített egy interjút Kathleen Kennedyvel. A Mandiról volt szó, az Emmy jelölésekről, Baby Yoda is szóba került és a Star Wars jövője is.

Nagyon sok újdonságot nem mondott, a szokásos meglepődés az Emmyken, a Jonnal való közös érdeklődésük a technológia fejlődése felé, stb.

 

A Star Wars jövőjével kapcsolatban ezt mondta:

Amikor tavaly megjelent a "The Rise of Skywalker", azt mondtad, hogy egy kis időre van szükséged ahhoz, hogy átgondoljátok, merre haladjon tovább a franchise. Még mindig ezt csináljátok?

 

Ó igen. Ez egy folyamatosan-fejlődő folyamat. Tudod, amikor belementem ebbe az egészbe, George már beszélt Carrievel, Harrisonnal és Markkal. Volt egy Saga, amit mindenki szeretett és soha nem tudta befejezni. Mindig 9 film készítéséről beszélt és készen állt a befejezésére. Szóval a kezdetektől azon voltunk, hogy befejezzük a szériát.

 

És most visszalépünk. A történeteket elmondták az elmúlt 40 páratlan évben, és most mindenki felismerte, hogy ez egy mitológia, amely 25.000 évet ölel fel, és elkezded felkutatni azokat a történeteket, amiket már elmeséltek, akár könyvben vagy éppen játékban.

 

Csak időre van szükségünk, hogy visszalépjünk, és "megemésszük" azt, amit George alkotott, majd elkezdünk gondolkodni azon, hogy hova tovább, merre menjenek a dolgok. Ezt csináljuk és nagyon szórakoztató, ahogy sok különböző filmkészítővel és tehetséggel találkozunk. Olyan sok rajongó van odakinn, akikre a Star Wars már a gyerekkoruk óta hatással van és fantasztikus élmény megtudni, hogy ki szeretne ennek a részese lenni. Szóval ezt csináljuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Yoda József írta:

Tehát lényegében fogalmuk sincs, hogyan tovább... Noice. De azért be van jelentve egy rakás film :D

Taika az előző hónapban már elkezdte írni a filmjének forgatókönyvét... persze az is lehet, hogy writing alatt a különböző ötletek kivesézését érti. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Tehát lényegében fogalmuk sincs, hogyan tovább... Noice. De azért be van jelentve egy rakás film :D

Most mit mondhatott volna? Biztos agyalnak sok különféle dolgon. Majd előállnak ha valami lesz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miután ma hivatalosan bejelentették, hogy a Lego SW játék - bár holnap kap gameplayt - jövőre tolódott, összeszedtem, hogy mik fognak érkezni idén:

Az amerikai megjelenéseket néztem.

 

SZEPTEMBER:

- Star Wars: Thrawn: Chiss Ascendancy: Chaos Rising (könyv) - szeptember 1.

- SW, DV, DA és BH képregények

 

OKTÓBER:

- Star Wars Squadrons (játék) - október 2.

- SW, DV, DA és BH képregények

- The Mandalorian S2

 

NOVEMBER:

- SW, DV, DA és BH képregények

- From a Certain Point of View: TESB - november 10.

- Lego Star Wars: Holiday Special - november 17.

 

DECEMBER:

- SW, DV, DA és BH képregények

- IDW The Mandalorian képregény(?) - december/január van írva, 50/50% :)

 

Idén még írva van a TROS képregényadaptációja, bár egyelőre még semmi hír felőle. És ennyi.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Iqvi írta:

Én arról azt olvastam hogy nem fog megjelenni, de ha valamikor jönni fog idén akkor az jó.

Az egyik emberke, aki dolgozott rajta - talán aki a rajzokat készítette, most nem ugrik be - pár hete megcáfolta azokat a pletykákat, hogy törölték a minit. Fura is lenne, ha minden filmhez kijönne egy képregényadaptáció, csak éppen a záráshoz nem. Persze fura, hogy még novemberben sem lesz. Egyedül a decemberben lehet még bízni, bár nem oszt nem szoroz, én amúgy se szoktam ezeket elolvasni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 09. 20. - 22:32, Bence1997 írta:

Nekem most az a tippem, hogy eddig azért nem jelentettek be semmit 2020 -ra, mert nem is lesz 2020 -ban SW a mozikban. Úgy gondolom, hogy jobb ötlet lenne átállni a 2 évenkénti SW -re, így visszahozva azt az érzést, amit a régiek képviseltek, amikor egy SW valóban ESEMÉNY volt.

Ezek tényleg átálltak a 2 évenkénti SW -re. Csak még lesz egy kisebbfajta hiátus is melléje. :lol2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is érdekes lesz, ha a 2023-as, 2025-ös és a 2027-es filmek mindegyike trilógia, vagy sorozat nyitó darab lesz. Ebben az esetben a 2023-as folytatása 2029-ben, a 2025-ös folytatása 2031-ben, a 2027-es folytatása meg 2033-ban jönne. Ha esetleg trilógiák lennének abba is meredek belegondolni, mikor zárulnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Az is érdekes lesz, ha a 2023-as, 2025-ös és a 2027-es filmek mindegyike trilógia, vagy sorozat nyitó darab lesz. Ebben az esetben a 2023-as folytatása 2029-ben, a 2025-ös folytatása 2031-ben, a 2027-es folytatása meg 2033-ban jönne. Ha esetleg trilógiák lennének abba is meredek belegondolni, mikor zárulnak.

Egyelőre annyit tudunk, hogy Taika egy filmet fog készíteni, amely 99%, hogy az első, 2023 -as helyen fog debütálni. Az, hogy Taika esetleg több filmre írt alá, nem tudni. Rajta kívül Rian trilógiája az, amely még(!) aktív státuszban van. Na mármost Rian jelenleg 2 dolgon fog dolgozni:

1. Knives Out 2. - a forgatókönyv lehet már kész, én 2022-2023 környékére tippelném a nagysikerű film folytatását.

2. Tegnap jelentették be, hogy Rian társul Benioff és Weiss sci-fi sorozatához, adaptálják a Three-Body Problem könyvtrilógiát. Mivel trilógia, ezért 3 évre kihúzhatjuk Riant, bár executive producer, csinálhat több dolgot is.

 

Szóval Rian leghamarabb 2025 -ben érkezik egy újabb SW produktummal - feltéve, ha még aktív a viszonya a Lucasfilmmel - és akkor 2025, 2027 és 2029 lehet a trilógiája.

 

Bár én ha filmekről van szó SW téren, eléggé bizonytalan vagyok. Minden más téren biztatóbban állnak. Meglátjuk, hogy az elkövetkezendő hónapok mit fognak hozni számunkra. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

42 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

filmek mindegyike trilógia

Szerintem az ST egyre gyengülő pénzügyi sikerét, a Solo folytatásainak elkaszálását, és a LF nem túl régi nyilatkozatait figyelembe véve, nem hiszem hogy olyan sok trilógát fogunk kapni a közeljövőben. Túl nagy kockázatot jelentenek pénzügyileg, szóval ha kapunk is valamit, akkor azok biztos olyan filmek lesznek, amik magukban is megállják a helyüket, de igény szerint folytatás is készülhet hozzájuk (ne adj isten, idővel akár trilógiává is lehet őket bővíteni).

Viszont Feige bevonásával én egyre inkább úgy képzelem el a SW jövőjét, ahogyan az MCU is építkezik: szóló kalandok, amik egy-egy kisebb történetet mesélnek el van hogy Jedi, van hogy csempész, de van hogy fejvadász szemszögből, de mindegyik egy nagy eseménybe fog torkollni, ahol a sok szál végül összeér és helyre teszik a nihileket

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Egyelőre annyit tudunk, hogy Taika egy filmet fog készíteni, amely 99%, hogy az első, 2023 -as helyen fog debütálni. Az, hogy Taika esetleg több filmre írt alá, nem tudni. Rajta kívül Rian trilógiája az, amely még(!) aktív státuszban van. Na mármost Rian jelenleg 2 dolgon fog dolgozni:

1. Knives Out 2. - a forgatókönyv lehet már kész, én 2022-2023 környékére tippelném a nagysikerű film folytatását.

2. Tegnap jelentették be, hogy Rian társul Benioff és Weiss sci-fi sorozatához, adaptálják a Three-Body Problem könyvtrilógiát. Mivel trilógia, ezért 3 évre kihúzhatjuk Riant, bár executive producer, csinálhat több dolgot is.

 

Szóval Rian leghamarabb 2025 -ben érkezik egy újabb SW produktummal - feltéve, ha még aktív a viszonya a Lucasfilmmel - és akkor 2025, 2027 és 2029 lehet a trilógiája.

 

Bár én ha filmekről van szó SW téren, eléggé bizonytalan vagyok. Minden más téren biztatóbban állnak. Meglátjuk, hogy az elkövetkezendő hónapok mit fognak hozni számunkra. :)

Ezek érdekes dolgok. Akkor jó tudni, hogy állunk.

47 perccel korábban, Nabopolasszar írta:

Szerintem az ST egyre gyengülő pénzügyi sikerét, a Solo folytatásainak elkaszálását, és a LF nem túl régi nyilatkozatait figyelembe véve, nem hiszem hogy olyan sok trilógát fogunk kapni a közeljövőben. Túl nagy kockázatot jelentenek pénzügyileg, szóval ha kapunk is valamit, akkor azok biztos olyan filmek lesznek, amik magukban is megállják a helyüket, de igény szerint folytatás is készülhet hozzájuk (ne adj isten, idővel akár trilógiává is lehet őket bővíteni).

Viszont Feige bevonásával én egyre inkább úgy képzelem el a SW jövőjét, ahogyan az MCU is építkezik: szóló kalandok, amik egy-egy kisebb történetet mesélnek el van hogy Jedi, van hogy csempész, de van hogy fejvadász szemszögből, de mindegyik egy nagy eseménybe fog torkollni, ahol a sok szál végül összeér és helyre teszik a nihileket

Ez is érdekes. Tételezzük fel, hogy nem lesznek trilógiák, vagy csak az adott film sikere után bővítik. Abban van logika, hogy ilyen esetekben az adott filmet úgy kell megcsinálni, hogy önállóan is élvezhető legyen. Viszont felmerült bennem egy másik dolog is. Ha így fogják csinálni, akkor ez kizárja a nagyszabású történetek elmesélését? Kizárhatjuk, hogy a Jedik születéséről, a Sithek születéséről jöjjenek filmek? Ezek olyan témák, amelyeket nem tudok elképzelni egy filmbe sűrítve. Csakis nagyszabású, több filmben elmesélt történetben tudnám ezeket elképzelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

2. Tegnap jelentették be, hogy Rian társul Benioff és Weiss sci-fi sorozatához, adaptálják a Three-Body Problem könyvtrilógiát. Mivel trilógia, ezért 3 évre kihúzhatjuk Riant, bár executive producer, csinálhat több dolgot is.

Ezt most hallom először. Benioff/Weiss-t és Rian-t is imádom, úgyhogy ez jól hangzik.

Hogy ON is legyek: Feige a bejelentés alapján egy filmnél lesz, nem? Nem hiszem hogy túl nagy szerepe lenne az SW jövőjénél. Elvileg eléggé leköti a Marvel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

Feige a bejelentés alapján egy filmnél lesz, nem? Nem hiszem hogy túl nagy szerepe lenne az SW jövőjénél.

Viszont ha a bejelentett Feige és a Waititi film egy és ugyanaz (ne feledjük, dolgoztak ők már együtt a Marvelnél), és ha hiszünk azoknak a híreszteléseknek, hogy Waititi filmje lesz az első a High Republic filmek hosszú sorában, akkor bizony Feige jelen lesz az "alapkő letételnél", és a történetvezetési stílusa igenis jelentősen kihathat a SW filmek jövőjére, annak ellenére is, hogy mindössze csak egy filmben lesz benne a keze.

Plusz azzal is érdemes számolni, hogy Favreau a jövőben jó eséllyel veheti át KK jelenlegi szerepkörét, és mint tudjuk, ő is Feige mellett dolgozott az utóbbi években. Akarva-akaratlanul is átszivároghat valami a Marvel féle mentalitásból a SW házatájára is

Tudom, sok a feltételezés, de szerintem ezek közel sem egy elképzelhetetlen forgatókönyvek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

És mennyire reális az a híresztelés, hogy Köztársaság Fénykora film jön 2023-ban?

Én még erről semmit nem olvastam. Hol írtak róla?

 

3 órával ezelőtt, Nabopolasszar írta:

Szerintem az ST egyre gyengülő pénzügyi sikerét, a Solo folytatásainak elkaszálását, és a LF nem túl régi nyilatkozatait figyelembe véve, nem hiszem hogy olyan sok trilógát fogunk kapni a közeljövőben.

Az SW-nél mindig bevált a több éves pihenő. OT-PT-ST 16-10 év. Itt is ha 10 évig nem jön új SW a moziba, sanszos, hogy az majd megint milliárdokat fog keresni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már januárban felröppent ez a lehetőség
https://www.forbes.com/sites/erikkain/2020/01/08/the-next-star-wars-movie-is-reportedly-set-in-the-high-republic-era---heres-what-that-means/#59b4e2b19c18

 

És valóban ez lenne a logikus lépés. Új alkotók, új történetek, új korszak

Szerkesztve: - Nabopolasszar
  • Nagyon tetszik 1
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a High Republic érával egyelőre nem fognak nagyon tervezni. Bejelentették az év elején, hogy csak könyvek és képregények, illetve egyéb kiegészítők fogják képviselni ezt a korszakot. 2023 -ra nem hinném, hogy rögtön fellépnének egy hatalmas szintet. Igaz, Taika már írja a forgatókönyvet - bár írás alatt többmindent lehet csinálni, nem feltétlenül a forgatókönyv jöhet szóba - lehet valami a High Republiccal, mert ugye már eléggé kiterjeszthették azt az időszakot a rajta dolgozók. De ebben nem hiszek. Szerintem a 2023 -as film nem fog ebben az érában játszódni. Mezítláb fogok a Holdra menni, ha mégis a High Republic lesz az első film. :)

 

4 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Ezt most hallom először. Benioff/Weiss-t és Rian-t is imádom, úgyhogy ez jól hangzik.

Tegnap közöltem a Sorozatok topikba. Meglátjuk, hogy mit hoznak majd össze.

 

4 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Feige a bejelentés alapján egy filmnél lesz, nem? Nem hiszem hogy túl nagy szerepe lenne az SW jövőjénél. Elvileg eléggé leköti a Marvel.

Vagy Taika filmjénél lesz producer, vagy egy másik, semleges filmnél. Én előbbire tippelek. És igen, egyelőre egy filmről van nála szó, aztán kitudja mi megy ott a háttérben.

 

4 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

És mennyire reális az a híresztelés, hogy Köztársaság Fénykora film jön 2023-ban?

Fentebb leírtam, hogy miért gondolom ennek az ellenkezőjét. :)

 

1 órával ezelőtt, Nabopolasszar írta:

Már januárban felröppent ez a lehetőség

Ja és még azt is mondták, hogy MCU szintű építkezés lesz, mindenki kap egy kis sztorit, aztán a filmben kapjuk a nagy bummot. Ja és egy játékot is mondtak, hogy azzal kezdődik az egész 2021 -ben. Most hogyan is állunk? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.