Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

Kérdés, hogy mikor érkezik majd a sorozat? Gondolom az első fázis (vagy az első 2 fázis) nem fog tartalmazni semmit, csak könyveket és képregényeket (és ugye a napokban megjelent/ő) Tales VR játékot. Lehet a sorozat 3-4 év múlva jön. Akkor már talán kitágítják a HR időszakát nagyobb művekre is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Yoda József írta:

A cinelinx megszellőztetett egy új pletykát, miszerint egy High Republic animációs sorozat van készülőben.

Boba Fett GIF by Boba Fett Fan Club

 

A jövő csütörtöki Disney's Investor's Day elvileg közel 4 órás lesz!!! Ha ott nem lesz hír SW téren...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk ez nálunk csütörtök este/péntek hajnal lesz, de üssekő. Fenn leszek hátha jön valami érdekesség. :D

 

 

Disney on December 10 will announce its upcoming slate. While the studio will solidify what Deadline revealed recently – that the Tom Hanks-starrer Pinocchio, Peter Pan and the Emma Stone-starrer Cruella will bypass movie theaters to become Disney+ releases, the studio will also announce new projects from Marvel, Lucasfilm and Pixar that will encompass TV as well as theatrical*.*

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg az alábbiakról lesz szó:

- filmek terén még 3 év van (sajnos), talán annyi lesz, hogy elmondják: a 2023 -as film Taika filmje lesz. Ennél többet nem hiszem, hogy mondanának. Rian projektje már 3 éve készül, ha a 23 -as film nem az övé, akkor nagyobb a valószínűsége, hogy kampó neki...

- a sorozatok terén a Mandi 3. évadját megerősítik (talán a 4. évadot is), és elmondják szerintem, hogy jövő év végén jön (november-december) aztán a már egy ideje rebesgetett Boba spin-off bejelentésére is lehet számítani.

- Bad Batch premier bejelentés, pletykálják a tavaszt, itt az ideje elindítani a marketinget.

- Leslie sorozatáról talán kapunk egy tisztább képet, továbbá a Cassian már forog - itt várok egy hivatalos címet - és a Kenobi sorozatnál is lehetnek majd tisztázások - úgy tűnik, hogy jövő hónapban már forog is, ha igen, akkor itt bejelenthetik a forgatás kezdetének időpontját.

- A már korábban pletykált Rebels folytatás vagy az Ahsoka élőszereplős sorozat bejelentése.

 

Mivel közel 4 órás lesz az esemény, ha a Lucasfilm kap egy max. fél órát, ezekről simán tudnának beszélni. Meglátjuk, hogy mi lesz péntek reggel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bence1997 írta:

A már korábban pletykált Rebels folytatás vagy az Ahsoka élőszereplős sorozat bejelentése.

Ez a kettő egy és ugyanaz, az az érzésem :) 

 

Amúgy 22:30-kor kezdődik a dolog magyar idő szerint, szóval nem vészes :D jó lenne tudni, hogy mikor kerül sorra a Lucasfilm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Bence1997 írta:

Rian projektje már 3 éve készül, ha a 23 -as film nem az övé, akkor nagyobb a valószínűsége, hogy kampó neki...

The Office No GIF

Nehogy kaszálni merjék, Rian az a rendező aki igazán friss vért tudna hozni a filmes vonalba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Yoda József írta:

Ez a kettő egy és ugyanaz, az az érzésem :) 

Boba Fett GIF by Boba Fett Fan Club

 

3 perccel korábban, Yoda József írta:

Amúgy 22:30-kor kezdődik a dolog magyar idő szerint, szóval nem vészes :D jó lenne tudni, hogy mikor kerül sorra a Lucasfilm.

22:30 és 2:30 között bármikor. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bomarr írta:

Pont a hétvégén néztem újra a TLJ-t. Rian egy zseni. Viszont sajnos szerintem neki már nem lesz új SW filmje. Túl sok idő telt el azóta hogy bejelentették a trilógiáját. De jó lenne ha csütörtökön/pénteken rámcáfolnának.

Ennek én is nagyon örülnék. Nagy tehetség a csávó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is nagyon kíváncsi lennék egy olyan trilógiára, aminek a sztoriájért teljes egészében ő felel, és nincs behatárolva más írók által. Akármennyire is a TLJ a legeredetibb film a sequelben, azért mégiscsak meg volt kötve a keze valamennyire.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

44 perccel korábban, Bomarr írta:

Pont a hétvégén néztem újra a TLJ-t. Rian egy zseni. Viszont sajnos szerintem neki már nem lesz új SW filmje. Túl sok idő telt el azóta hogy bejelentették a trilógiáját. De jó lenne ha csütörtökön/pénteken rámcáfolnának.

Csatlakozom. Én egyedül a humor stílusán változtatnék a TLJ egy-két jelenetében, de ezt leszámítva, nem semmi, mit rakott le az asztalra. Az ST "teste" a VII., a szíve a IX., de a lelke, az esszenciája szerintem egyértelműen a VIII.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Pont a hétvégén néztem újra a TLJ-t. Rian egy zseni. Viszont sajnos szerintem neki már nem lesz új SW filmje. Túl sok idő telt el azóta hogy bejelentették a trilógiáját. De jó lenne ha csütörtökön/pénteken rámcáfolnának.

Remélem lesz kapcsolata az SW-vel még valamikor. Kár lenne őt elveszíteni. A TLJ zseniális, de szerintem az igazi az lenne ha saját maga tenne le egy önálló projektet az asztalra. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Pont a hétvégén néztem újra a TLJ-t. Rian egy zseni. Viszont sajnos szerintem neki már nem lesz új SW filmje. Túl sok idő telt el azóta hogy bejelentették a trilógiáját. De jó lenne ha csütörtökön/pénteken rámcáfolnának.

 

Ugyanezt gondolom én is. Évekkel ezelött jelentették be a trilógiáját, azóta semmi hír felőle. Szerintem kasza lett. Rian-től se hallani hogy foglalkozna vele, hanem a Knives Out 2 van teritéken.

De ne legyen igazunk.

A TLJ meg fantasztikus sw. Nálam az EP3 mellett a kedvenc. A tróntermi jelenet hidegrázós.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem végre rendberakják, hogy az eddig bejelentett százmillió film és sorozat közül melyikre lehet egyáltalán számítani belátható időn belül. A Marvelnél bevált a sok éves előretervezés, SW téren viszont egyelőre nagy katyvasz van. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Whill írta:

Remélem végre rendberakják, hogy az eddig bejelentett százmillió film és sorozat közül melyikre lehet egyáltalán számítani belátható időn belül. A Marvelnél bevált a sok éves előretervezés, SW téren viszont egyelőre nagy katyvasz van. 

Remélem az elmúlt hónapokban rendberakták a dolgaikat és ezért voltak szűkszavúak infók terén. SW téren az a helyzet, hogy ha be is jelentenek valamit, az nem biztos hogy megvalósul. Gondoljunk csak Benioff és Weiss párosára. Rian is már-már ez a kategória.

 

Én már annak fogok örülni - remélem legalább ez lesz - ha a jelenleg készülő projekteket előveszik és informálnak minket. Amikre értem, azok a következők:

- The Mandalorian S3

- The Bad Batch S1

- Cassian S1

- Kenobi

 

Ezenfelül ha a Leslie projekt érintve lesz, továbbá Taika filmje, az plusz öröm lesz, de ha már a fenti dolgokról csepegtetnek információkat, már örülhetünk. :)

 

Aztán hogy bejelentenek -e 1-2 új projektet, az jó kérdés. A Mandi új évada elég erősen arra felé hajaz, amit még februárban mondott Iger, hogy a sorozat 2. évada megágyazhat sok karakternek spin-off téren. Nos, 2 spin-off már pletykálva is van. Napok kérdése és megtudjuk az igazat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eventen kilesz cenzúrázva néhány "prezentáció", de néhányat a Disney közzétesz az esemény után. Valószínűleg az lesz, hogy ha jön egy előzetes, azt mi akik élőben nézzük, nem látjuk - maximum audio lesz - de pénteken talán közzéteszik. Persze SW téren maximum a Bad Batch -ről tudnék most valami előzetesfélét elképzelni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, Bence1997 írta:

Az eventen kilesz cenzúrázva néhány "prezentáció", de néhányat a Disney közzétesz az esemény után. Valószínűleg az lesz, hogy ha jön egy előzetes, azt mi akik élőben nézzük, nem látjuk - maximum audio lesz - de pénteken talán közzéteszik. Persze SW téren maximum a Bad Batch -ről tudnék most valami előzetesfélét elképzelni. :)

Szerintem is csak abból esélyes, mivel animációs, ezért az gyorsasbban kész van mint akármi ami élőszereplős. Talán még a Cassianből tudnának esetleg egy egyperces teasert összehozni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Szerintem is csak abból esélyes, mivel animációs, ezért az gyorsasbban kész van mint akármi ami élőszereplős. Talán még a Cassianből tudnának esetleg egy egyperces teasert összehozni. 

Én a Cassiannál mindössze egy hivatalos címre számítok. Emlékszem, hogy Diego milyen izgatott volt tavaly a D23 -on. Kérdezte is Kennedyt, hogy elmondhatja -e a címet, de utóbbi leintette. :D

 

Bad Batch-re mindenképp számítok. Illetve annyit még eltudok képzelni, hogy ha a Boba Fettes spin-off valóban forog, akkor valami kis teasert bedobnak a közösbe. :D A többi projekt sokkal inkább informatív jellegű lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A New York Times szerint "jelentős bővítést kap a Star Wars univerzum" :yes:

 

https://www.nytimes.com/2020/12/09/business/media/disney-plus-new-movies.html

Szerkesztve: - Yoda József
  • Nagyon tetszik 1
  • Meglepő 3
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.