Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

Persze, hozom majd a híreket. Úgyis sulis feladatom van - jó kis esszéírás :hehe: - amivel elleszek egy darabig.

 

Amúgy úgy gondolom én is, mint Yoda. Szerintem 3 részből fog állni az egész event. Az első részben elmondják a gazdasági veszteségeiket, mely részen mit veszítettek, volt -e valahol nyereség, stb. Aztán jön a streaming oldal, ahol elmondják gondolom, hogy az elmúlt 13 hónap során hány előfizetőt sikerült összehozniuk, a Star szolgáltatásról is fog szó esni, ebben nem kételkedek. Szóval az első 1 óra kb. ezekre el is fog menni. Talán még azt is felfedik, hogy a jövő évben milyen ütemben fogják mégjobban kiterjeszteni a szolgáltatást, itt természetesen Közel- és Kelet Európát értem.

Ezek után pedig jöhet az elkövetkezendő évek termése, köztük természetesen a Disneyvel, Pixarral, Nat. Geoval, Marvellel és végül a Star Wars -szal. Ezek mellett pedig gondolom a filmekre is kitérnek, szóval lesz infó bőven. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már fél óra múlva is ellehet indítani a liveot. :) Bár ugye a fő dolgok csak 11 után fognak jönni. Valószínűleg ha lemegy a kb. 1 óra informatív ismertető minden részletről, a maradék három órát kitöltik az egyes szekciók (Pixar, Disney, Nat. Geo, Marvel és SW) dolgaival, mindegyik kap fél órát. Legalábbis... én így csinálnám. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Mando-ban feltűnt Jeans Guyt szeretném a főszerepben látni valamiben! Titokzatos karakternek tűnt, ki lehetne bontani a múltját!

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Yoda József írta:

Én a Mando-ban feltűnt Jeans Guyt szeretném a főszerepben látni valamiben! Titokzatos karakternek tűnt, ki lehetne bontani a múltját!

A frof család történetét feldolgozó, 9 részes SAGA-ról se feledkezzünk meg. Nagy jedik származhatnak majd tőlük, ezt érzem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.