Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

Akkor összegezzünk, mi jön:

 

- The Mandalorian S3

- Cassian (2022)

- Kenobi

- The Bad Batch (2021)

- The Rangers of the New Republic

- Ahsoka

- Lando

- Star Wars Visions

- The Acelyte

- STAR WARS ROGUE SQUADRON film

 

Jesszus atya gatya madzagja... :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bence1997 írta:

STAR WARS ROGUE SQUADRON film

Ez nem hozott lázba, hogy őszinte legyek, de ha jól értettem, ez elvileg a TROS után játszódik majd? Azt mondta új érában, a jövőben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Yoda József írta:

Ez nem hozott lázba, hogy őszinte legyek, de ha jól értettem, ez elvileg a TROS után játszódik majd? Azt mondta új érában, a jövőben.

Na az durva lenne. Vajon mekkorát fognak ugrani ha ugranak?

 

Ja amúgy lesz egy Willow című sorozat is Warwick Dawis-el, a pilot-ot pedig Jon M. Chu fogja rendezni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Iqvi írta:

Na az durva lenne. Vajon mekkorát fognak ugrani ha ugranak?

 

Ja amúgy lesz egy Willow című sorozat is Warwick Dawis-el, a pilot-ot pedig Jon M. Chu fogja rendezni.

 

De az nem SW :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Yoda József írta:

High Republic animációs sorozat (pipa, de élőszereplős)

Élőszereplős Rebels-sequel (egyben Ahsoka sorozat) (pipa)

Egy minőségi animációs sorozat a sequel érába (nem Resistance szint) (x)

Boba Fett sorozat (ez lenne a Rangers?)

Solo-Lando sorozat (pipa?) 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vegyesek az érzéseim. Van, aminek piszkosul örülök, van, aminél húzom a szám.

Nyilvánvaló volt, hogy lesz A mandalori 3.  évad. Nyilván várós.

Ahsoka. Na, ennek nagyon megörültem. Élőszereplős Lázadók folytatás. Aztán, ahogy olvastam itt fentebb: csak évad? Hülyék ezek? Erre a témára, csak 1 évadot adni?

Rangers of the New Republic. Ha ez nem a Lázadók folytatása lesz, akkor ez abszolút nem fog érdekelni. Ha viszont Lázadók folytatás lesz, akkor jöhet és az egyik legjobban várós.

Andor. Már korábban mondtam, tartom magam hozzá. Abszolút nem érdekel.

Obi-van Kenobi. Az Ahsoka mellett az egyik legjobban várós.

The Bad Batch. Majd meglátjuk, milyen lesz. Talán jó lesz. Az Andorhoz képest jobban érdekel.

The Acolyte. Na ez lesz én sorozatom. Hihetetlen boldogság volt olvasni az első élőszereplős The High Republic sorozatról. Első helyre ugrott. Az Ahsoka és az Obi-van Kenobi csak mögötte van.

Lando. Jöhet. De csak a The Acolyte és a Kenobi és Ahsoka után.

Visions. Ezt szkipellem egy vállrándítással.

A Droid Story. Szintén szkippelem.

Rogue Squadron. Ennél nagyobbat még nem csalódtam hírben. Az előszereplős SW mozifilm, ami abszolút nem fog érdekelni. Azt is megfontolom, hogy egyáltalán moziban nézzem meg. És az sem segít, hogy Patty Jankins rendezi. Számomra borzasztó csalódás ez a bejelntés. Ez az a téma, ami inkább TV-sorozatnak való. 

Összegezve. The Acolyte, Ahsoka, Obi-Wan Kenobi, The Bad Batch, Lando. Ezek érdekelnek. Ha a Rangers of the New Republic Lázadók folytatás lesz, akkor érdekelni fog. Ha viszont mezei új köztársasági békefentartók lesznek benne és nem lesz köze a Lázadókhoz, akkor abszolút érdektelenség övezi.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon elégedett vagyok a bejelentésekkel, sokkal többet kaptunk, mint amire számítottam. Egyedül Rian filmjét sajnálom, hogy elkaszálták.  Legjobban a The Acolyte-ot és az Obi Wan Kenobi-t várom, de a Mandalorian után arra számítok, hogy az összes sorozat nagyon pozitívan meg fog lepni.

A Bad Batch trailer nagyon jól néz ki, szinte már filmszerű, miközben mégis hű a Clone Wars stílusához. Itt is lesz minden, Palpatine, Tarkin, meg gondolom Vader is. :D

Jól értelmezem, hogy a Rogue Squadron a 9. epizód után fog játszódni? Mert akkor szintén nagyon várós lesz.

 

Szerkesztve: - Whill
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Donát írta:

A Rogue Squadron rendezőjéről mit érdemes tudni?

Ő készítette az első és a második Wonder Woman filmet. Illetve a 2003 -as Monster filmet rendezte, televíziós sorozatokban itt-ott rendezett 1-1 részt (The Killing, I Am The Night, stb.).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.