Jump to content

A Star Wars Saga jövője

Zééé
 Share

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

21 members have voted

1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

• Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat

Recommended Posts

35 minutes ago, NorbiLordi said:

Most miért? :D 

Khm, nem én szerettem volna sötétben világító SW-s kotont.:hehe::lol:

1 perccel korábban, Iqvi írta:

Khm, nem én szerettem volna sötétben világító SW-s kotont.:hehe::lol:

De látod, nem is én voltam az első aki kitalálta :D Még film is van róla

Posted (edited )

Mivel egy igazán izgalmas időszakába lépünk lassan a Star Warsnak, összegyűjtöttem gyorsan az idén történő eseményeket, itt főleg a forgatásokra, sorozatok, könyvek/képregények megjelenésére kell gondolni:

2021. április:

- Ebben a hónapban elkezdődik az Obi-wan Kenobi sorozat forgatása. :yeah: Nagyjából 6-7 éve készülhet a projekt (Ewan szavaiból ítélve) de végre elérkeztünk ahhoz az eseményhez, amikor is fellendülnek az események a sorozat körül. És micsoda szereplőgárda teszi tiszteletét. A jövő év egyik legnagyobb dobása, ez már most látható, reményeink szerint pedig ütni is fog.

- Ebben a hónapban ér véget a The Book of Boba Fett forgatása, ha már korábban nem ért véget. Ha jól olvastam, valamikor novemberben kezdtek neki a forgatásnak, tehát nagyjából meg van az a táv, amely az első két Mandinál is volt. (ott úgy emlékszem a 2. évad október elejétől március elejéig forgott)

- A Mandiról beszélve: a hónap egyik kiemelkedő pontja, hogy elkezdik forgatni a 3. évadot. Hacsak nem kezdték már el a héten. Izgalmas lesz majd hallani az egyéb információkat az elkövetkezendő hetekben/hónapokban.

- Április végén megjelenik a Darth Vader 11. száma, amely pontot tesz a jelenkori, Exegolos történet végére. Maxi kíváncsi vagyok rá, hogy mit alkotott az író.

- Szintén április végén jelenik meg a Thrawn: Chiss Ascendancy 2. része, a Greater Good. Fontos állomás lesz szerintem Thrawn és a chissek történelmében.

2021. május:

- Május 4. -én érkezik a The Bad Batch, amely a tegnapi hírek szerint legalább 14 részt fog tartalmazni (tehát legalább július végéig fog tartani a sorozat :D) és a TCW/ROTS után veszi fel a fonalat. Nagyon sokat várok a sorozattól, izgalmas lesz, az előzetesek egyelőre biztatóak.

- Május másik érdekessége lesz a War of the Bounty Hunters nevű mega crossover a Marvel otthonában. Ez a nagyszabású történet egészen októberig fog tartani és megannyi érdekességgel kecsegtet olvasói számára.

- Úgy tűnik májusban kapunk egy Mandis könyvet is, méghozzá a Mandalorian: Guide to Season One címre hallgató, a sorozat első évadáról szóló könyvet. Remélhetőleg nálunk is megfog jelenni majd a jövőben.

2021. június:

- Amellett, hogy a TBB részeit elemezgetjük majd hetente, a hónap végén érkezik két High Republicos könyv, a The Rising Storm és a Race to Crashpoint Tower. Előbbi Del Rey, utóbbi middle grade. A történet következő szakaszát fogják elmesélni. Kíváncsian várom. Nagy valószínűséggel idén ezek nálunk is megfognak majd jelenni.

2021. július:

- A High Republic következő ifjúsági könyve, az Out of the Shadows.

2021. augusztus/2021. nyara:

- Valószínűleg a nyár végéig befejeződik az Andor, az Obi-wan Kenobi és a The Mandalorian 3. évadának forgatásai. Továbbá a The Bad Batch is lefog pihenni a nyár végére. :)

2021. szeptember:

- Life Day Treasury: egy különböző történetekből álló könyv, amely hasonló a korábban megjelent Dark Legends és Myths & Fables könyvekhez. Lesz egy történet, amely a High Republicban fog játszódni.

- The Edge of Balance: az első High Republic idején játszódó manga szeptember 7. -én fog megjelenni.

2021. október:

- Ronin: egy, a Visions c. anime sorozathoz kapcsolódó eredeti történettel rendelkező könyv fog megjelenni idén októberben.

2021. november/2021. ősze:

- Valamikor az ősz folyamán érkezik a 10 részes Star Wars: Visions c. széria, amely 10 egyedi történettel fog operálni, a világ legjobb japán stúdiói kezéből.

- November 2. -án érkezik a Queen's Hope, amely lezárja a Padmé Amidala trilógiát E.K. Johnstontól.

- November 16. -án érkezik a Thrawn: Chiss Ascendancy trilógiát lezáró történet, a Lesser Evil.

- Ezt csak úgy mellékesen írom ide, de valószínűleg az ősszel elkezdődik az Ahsoka forgatása. Filoni már legalább december óta írja a történetet, a Mandi forgatása legkésőbb augusztus végére befejeződhet, szóval ősszel az Ahsoka/Rangers kettős közül valamelyik biztos, hogy elkezd forogni. Valószínűleg előbbinek van nagyobb esélye. :)

2021. december:

- Idén karácsonykor (tippre december 17 vagy 24) érkezik a The Book of Boba Fett. Ha minden igaz, esélyes, hogy 8 részt kapjunk, ezzel pedig nagyjából február elejéig elhúzhatják a sorozatot. :)

Amely egyelőre még tisztázódott:

- Érkezik egy Star Wars: Hunters címre keresztelt játék.

- Valamikor idén érkezik a Lego Star Wars: The Skywalker Saga. Előző héten kiderült, hogy nem tudják tartani a tavaszi időpontot, de mindenképpen idén fog kijönni a játék.

Edited by Bence1997
  • Like 2
  • Köszönöm 2

4 perccel korábban, Bence1997 írta:

Mandalorian: Guide to Season One címre hallgató, a sorozat első évadáról szóló könyv. Remélhetőleg nálunk is megfog jelenni majd a jövőben.

Ezt nem törölték egy időre? Vagy ez nem a Visual guide?

Éppen most , Ody Mandrell írta:

Ezt nem törölték egy időre? Vagy ez nem a Visual guide?

Erről igazság szerint csak most hallok először. :D Amúgy nem, ez nem a VG. Ezt a Titan Comics hozza ki. Egy kép a könyvből:

91IX4No75cL.jpg

Hihetetlen hogy mennyire felpörgették a sorozatok a Star Wars körüli rajongói életet. megérte rálépni a Mandalorian-al erre az útra, mert egy filmhez képest sokkal komplexebben tudják majd kibontani a történetet. Én mindet nézni fogom, ahogy tudom. De legalább ennyire jól indult a High Reoublic, és a Chiss Birodalom trilógia is. Star Wars irodalmi szempontból ezek most a legjobb világépítő kiadványok. 

• Like 1
  • Tetszik 2

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ennek mi értelme lesz? :hmm:

Jó kérdés. :D

5 perccel korábban, Iqvi írta:

Hihetetlen hogy mennyire felpörgették a sorozatok a Star Wars körüli rajongói életet. megérte rálépni a Mandalorian-al erre az útra, mert egy filmhez képest sokkal komplexebben tudják majd kibontani a történetet. Én mindet nézni fogom, ahogy tudom. De legalább ennyire jól indult a High Reoublic, és a Chiss Birodalom trilógia is. Star Wars irodalmi szempontból ezek most a legjobb világépítő kiadványok. 

Bizony. A jövő év pedig kánaán lesz a számunkra. ;)

2 minutes ago, Ody Mandrell said:

Ennek mi értelme lesz? :hmm:

Jó kérdés, ha ad plusz infót az első évadhoz akkor jöhet, de ha csak pár concept arttal dekorálva, elmeséli az epizódok sztoriját summa summarum, akkor szerintem felesleges.

Meglehet. De azt jobban el tudom képzelni, hogy a teljes Mandoverzumot akarják majd guide-okba rendezni, és ezért nem jelenhetett meg a The Mandalorian Visual Guide.

12 minutes ago, Bence1997 said:

Bizony. A jövő év pedig kánaán lesz a számunkra. ;)

2019 óta konkrétan az van.:D

9 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Lehet, hogy ezért nem adtak ki szinte semmit a guide-okba, hogy könyv formában jelenjen meg?

Lehetséges. Mindenesetre itt megtudtok nézni belőle pár képet - a fentebbi egy közülük. Mondjuk szerintem a VG részletesebb lehet, mint egy ilyen. Itt csak általánosságban beszélnek az első évadról, míg ott gondolom még a leghátsó statisztának is egy kisebbfajta történetet írnak. :D

9 perccel korábban, Iqvi írta:

2019 óta konkrétan az van.:D

Jó, de azért a jövő év nagyon kánaán lesz a SW fanoknak, csak hogy soroljam, hogy kb. mik jönnek:

- The Book of Boba Fett maradék részei

- The Mandalorian S3

- Andor

- Kenobi

- The Bad Batch S2

- (Ahsoka)

- (Visions S2)

Utóbbi kettőt zárójelbe raktam, bár az Ahsoka tippre karácsonyra megjöhet. És ezek csak a sorozatok, amikkel eltudják húzni az egész jövő évet. ;)

• Like 1
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 1

• 2 weeks later...

Valódi leak, vagy fanfilm? :D tegyék meg tétjeiket. Amikor legutóbb ilyesmi szivárgott ki, akkor sokan fanfilmnek gondolták, aztán kiderült, hogy Robert Rodriguez forgatott Mando epizódot :D 

Amúgy ha valódi, tippre az Obi-Wan sorozatból lehet.

Spoiler

Ki mit tippel, milyen hírt kapunk május 4. -én? Tavaly bejelentették Taika filmjét, továbbá Leslie sorozatát. Továbbá megkaptuk a TCW utolsó részét. Most a TBB első része jön, ezen kívül vajon lesz-e valami apró hír? Én eltudnék képzelni egy olyat, hogy láthatunk egy képet, ahogy Ewan az Obi-wanos öltözékében van - hasonló lehetne, mint amikor elsőként láttunk egy képet a Mandiból - de akár nekem az is megfelelne, ha bejelentenék, hogy mikor jön a Visions. :D