Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

29 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

Sejtettem, hogy tetszeni fog, de nem, hogy ennyire. :D Örülök neki!! :)

 

Látható, hogy a Prequelben is rengeteg szándékos "copy" volt a Classicból. Tehát szerintem nem feltétlenül baj, hogy az új trilógiában is lesz... ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szép! :clap: És ebben pont benne van az, amit az ep7 spoileres topicban feszegettem: ezek miért "csak" utalások/párhuzamok, miért nem ep4-5-6 másolások? :)

 

Én is épp példának akartam felhozni a másik topicban leírt gondolataidhoz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csodálatos! Nekem is könny szökött a szemembe. :) Érdekes módon az, hogy nem a SW zene szólt alatta, még inkább kihangsúlyozta a hasonlóságok nagyszerűségét. Kicsit fura volt, de így még inkább ütött. :)

 

 

Nagyon szép! :clap: És ebben pont benne van az, amit az ep7 spoileres topicban feszegettem: ezek miért "csak" utalások/párhuzamok, miért nem ep4-5-6 másolások? :)

Nem sem jutott soha eszembe a másolás szó, mindig is párhuzamokról beszéltünk itt is, és örültünk, hogy milyen szép párban állnak a két trilógia azonos sorszámú részei. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár ez inkább a starwars saga múltja, de kutatómunkám következő eredménye a régi starwars.hu enciklopédiájának wordbe mentett oldalai!

Van ebben minden( Erő, jártasságok, kronológia stb-stb.) Mint a többit, nosztalgiából ebbe is érdemes belenézegetni!)

sw.zip

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Alapzajanaknaz axn-re kapcsoltam ma este.

A klónok tàmadàsa immàr fox logó nélkül ment.

Egy "ügyes kis zene" ment a lucasfilm logó alatt, és jött a nyitószöveg.

Lehet, higy nem bújok àt minden topicot, de nekem ez új volt.

Valaki bedobhatnà ha tudja mert mire felocsúdtam tovatűnt az új nyitàny!

Biztos ilyen lesz a 7 előtt is!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég kevés topikot olvashatsz mert ez nem egyben volt téma. Először amikor jött a digitális kiadás...másodszor pedig az EPVII kapcsán, miszerint ez lesz a film elejei logó+zene. Ráadásul ez utóbbi pár napja történt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég kevés topikot olvashatsz mert ez nem egyben volt téma. Először amikor jött a digitális kiadás...másodszor pedig az EPVII kapcsán, miszerint ez lesz a film elejei logó+zene. Ráadásul ez utóbbi pár napja történt.

Jó azt pàr napja olvastam, de nem emlékszem konkrétumra, vagy linkre vagy véleményre, hogy milyen is lett/lesz..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BREAKING NEWS:

 

http://www.starwars7news.com/2015/10/bob-iger-no-disney-logo-before-star-wars-the-force-awakens.html

 

Nem lesz Disney logo a film elején. Rögtön a Lucasfilmmel kezdődik. Egy rövid videón pedig bemutatják,hogyan :)

 

A belinkelt cikkben ott van az új nyitány

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 5 héttel később...

Na aggódhatnak a rókabőr-félők:

 

http://www.origo.hu/filmklub/blog/keszuloben/20151118-a-star-wars-eletunk-vegeig-elkiser-bennunket-az-ebredo-ero-kathleen-kennedy-j-j-abrams-rogue.html

 

Ezek szerint a Disney - mily meglepő - a lehető legtöbb pénzt ki akarja sajtolni a franchise-ból. Szóval készülhetünk a 4. trilógiára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A cég mindaddig ki fog adni évente egy Star Wars-filmet, amíg az emberek jegyet vásárolnak rá. Hadd fogalmazzak másképpen: Ha minden összejön a Disney számára, és ha ön is már elég idős ahhoz, hogy tudatánál volt, amikor az első Star Wars-film kijött, akkor valószínűleg nem fogja megélni, hogy láthassa az utolsót."

 

 

http://www.origo.hu/filmklub/blog/keszuloben/20151118-a-star-wars-eletunk-vegeig-elkiser-bennunket-az-ebredo-ero-kathleen-kennedy-j-j-abrams-rogue.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.