Jump to content

A Star Wars Saga jövője

Zééé
 Share

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

21 members have voted

1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

• Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat

Recommended Posts

Sajnos nem. Pedig egy ponton reménykedtem, amikor a jövő évi Hocus Pocus II. -ről mondtak egy pár szót. De azon kívül a nyári premierekről volt szó. :)

16 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Továbbá most olvastam a Lucasfilm oldalán, hogy Filoni mostmár Executive Creative Director posztban is tetszeleg a Lucasfilmen belül. :)

Ehhez visszakanyarodva érdekes dolog történt tegnap. A Variety úgy tudja, hogy a Lucasfilm még tavaly nyáron tette ebbe a pozícióba Filonit, csak ezen a héten lett hivatalos a Lucasfilm oldalán. Ezzel Filoni olyan emberekhez csatlakozott a ranglétrán, mint Doug Chiang és John Knoll. Tkp. annyi történt, hogy a Lucasfilm hivatalosan is megadta Filoninak azt, amit kb. az elmúlt években csinált, unofficial státuszban. :D

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

Idén lesz D23. Az eseményt november 19 és 21 között fogják megtartani. Számíthatunk mindenféle hírekre, többek között a Disney+ jövőjéről is lesz szó. Mindenképpen számítanunk kell szerintem SW hírekre. :)

destination d23 2021 sold out

Szerintem ezekre számíthatunk:

- Book of Boba Fett előzetes, nagyjából megvan az 1 hónap karácsonyig, szóval szinte biztos kapunk egy előzetest. A kérdés az, hogy ez az első kedvcsináló lesz vagy még előtte kapunk valamit, mondjuk októberben, hiszen új sorozatról van szó. :)

- Obi-wan Kenobi kedvcsináló. Az egyetlen kérdés, hogy a Kenobi a Celebration előtt vagy után fog debütálni. Ennek függvényében megkaphatjuk akár a decemberben levetített anyagot, amit csak az Investoron résztvevők láthattak. De egy rövidke teaser is jöhet.

- Andor teaser. Hamarosan befejezik a forgatást, amikor lesz ez a rendezvény, kb. 1 év el is telik a forgatás megkezdése óta. Nagyon nagy elvárások elé néz ez a sorozat, szóval meglátjuk, hogy ha kapunk valamit, milyen lesz.

- Bad Batch 2. évad bejelentés/teaser. Egyelőre nem törték össze magukat a következő évad bejelentése kapcsán. Eltudom képzelni, hogy ezen a rendezvényen bejelentik a következő évadot és emellé még egy kis kedvcsinálót is kaphatunk. :)

- The Mandalorian 3. évad. Mivel jelenleg nincs hivatalos információnk arról, hogy elkezdődött volna a forgatás, eltudom képzelni, hogy ezen az eseményen tisztázzák a helyzetet.

- Ahsoka/Rangers duó. Utóbbi egyelőre kakukktojás a Mandoverse sorozatok között, lehet mondanak róla egy-két információt, de szerintem az Ahsoka jobban ki lesz fejtve. Simán eltudom képzelni, hogy amit már hetek óta pletykálnak, azt itt bejelentik, nevezetesen hogy Mena Massoud fogja játszani Ezrát és Lars Mikkelsen fogja alakítani Thrawn főadmirálist. :)

- Acolyte hírek. Talán megerősítik a februári forgatás kezdetét, továbbá akár a főszereplőt is bejelenthetik.

- Lando. Talán végre bemondják, hogy Donald visszatér. Annak is örülnék, ha tisztáznák, hogy ez a sorozat most a Solo előtt vagy után fog játszódni.

Ezen kívül kitudja mi lesz még. :D

• Like 1
  • Tetszik 6

5 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Ez a Rest in Pieces felirat nagyon jó.:lol:

Kíváncsi vagyok, hogy a véletlen műve vagy a The Lego Movie-ból idéztek. Ott hangzott el ez Rossz Zsaru szájából. Magyarul "abraka-darabra" lett.

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

A jövő év baromi erős lesz SW fronton, hovatovább lesz a májusi Celebration mellett egy ilyen is. :)

Többek között szerintem ezért is hozták előre a Celebrationt, mert nagyon közel volt ez a két esemény egymáshoz. Így viszont van idő a kettő között. :)

Image

• Meglepő 1
  • Tetszik 1