Ugrás a kommentre
Ody Mandrell

Értékeld a filmet

Milyen osztályzatot adnál a harmadik epizódnak?  

17 felhasználó szavazott

1. 1. Milyen osztályzatot adnál a harmadik epizódnak?

• 5
    • 4
      0
    • 3
      0
    • 2
      0
    • 1
      0

Ajánlott hozzászólás

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Az Antilles sűrű név a galaxisban. :) Olyan mint nálunk a Tóth vagy a Kovács. :D 

Ma is tanultam valamit. :) Én totálisan biztos voltam benne, hogy a film végén az a fiatal Wedge.

Most utánanéztem, és Wedge YE 21-ben született, tehát a ROTS ideje alatt csak 2 éves csecsemő volt, szóval a film végén semmiképpen sem lehetett ő. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:
23 perccel korábban, pb69 írta:

de azt is sokan kritizálták, ahogyan Kenobi végül legyőzte tanítványát.

Megalol! Tényleg futottál bele olyanba, aki azt nehezményezte, hogy Obi-Wan lenyomta Vadert? Hát mit vártak ezek? :facepalm: Bár tény, nagy meglepetés lett volna, ha nem így történik.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Szerintem a módja nem tetszett nekik ahogyan legyőzte. :) 

Pontosan. Az, hogy Obi-Wan magasabban, jobb helyzetben volt, Anakin átugrotta és így vesztette el a végtagjait. Több olyanba is belefutottam, aki ezen fennakadt, mondván csomó ugrabugrálás volt már a párbajok során és soha nem volt senki ilyen hülye, mint Anakin, hogy így pórul járjon. Hiába mondtam, hogy egyrészt azok azért más szituációk voltak, másrészt pont ez az egyik kulcspont az egészben, hogy Obi-Wan már egyszer elsütötte ezt a trükköt, így az is megvan a fejében mit lehet tenni ellene.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
34 perccel korábban, pb69 írta:

másrészt pont ez az egyik kulcspont az egészben, hogy Obi-Wan már egyszer elsütötte ezt a trükköt, így az is megvan a fejében mit lehet tenni ellene

És ez annyira szép momentum. Mert mutatja, Obi-Wan milyen szépen gyűjti a tapasztalatokat és hasznosítja azokat. Vadert úgy győzte le, hogy kivédett egy trükköt, amit ő alkalmazott korábban Maullal szemben. Aztán Mault úgy gyűri le másodszor is, hogy kivéd egy trükköt, amivel a Sith legyőzte Qui-Gont a szeme láttára. Obi-Wan két alkalommal is úgy győzött le egy Sith-et, hogy egy korábbi Sith elleni párbajban szerzet tapasztalatot fordított győztes szituációvá.

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Most néztem újra. Azon túl, hogy sokadjára is magàval ragadott, egészen fantasztikus mennyit adott a végéhez a nyolc. Leia de legfőképp Luke esetében is mikor látjuk a csöppnyi csecsemőket és tudjuk, hogy milyen sors vár rájuk... hidegrázós. Amikor Beru karjaiban először nézi meg Luke a naplementét, és eszembe jut az a rögös életút ami immáron legalább olyan mély sikerekkel mint kudarcokkal szegélyeződik, hogy a végén egy hasonló "kettős" naplementével érjen véget... hát nem tagadom, megkönnyeztem. :clap: És ez az egységesség ereje. Mikor a VIII. rész tovább erősíti mondjuk a III-at. 

• Imádom 1
  • Tetszik 4

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én is hasonlóan érzem. :) Nagyon jó film a TLJ, de ez nálam inkább növelte a ROTS iránti rajongásomat, mint hogy átvegye a helyét. 

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
26 perccel korábban, Pildi írta:

Én is hasonlóan érzem. :) Nagyon jó film a TLJ, de ez nálam inkább növelte a ROTS iránti rajongásomat, mint hogy átvegye a helyét. 

Dettó. Az Ep3 nálam az etalon.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ